Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

One Piece Banner Contest!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

26One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Παρ 02 Ιουλ 2010, 02:16

βατόμουρο

avatar

 

Law Defender
παιδια εχω βρει μια εικονα π μπορει να σας αρεσει(λεω τωρα)..

επειδη δε πολυσκαμπαζω απο τετοια προγραμματα,αμα θελει καποιος ας την επεξεργαστει οπως θελει..


One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Share_the_good_times_by_Announce-1

27One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Παρ 02 Ιουλ 2010, 02:26

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
παιδια επειδη δν βλεπω να εχει και πλ απηχηση αυτο με τα μπανερ ειπα να βοηθησω και εγω λιγο οσο μπορω οριστε μια προσπαεια μ,αμα σας αρεσει καλως αμα δν σας αρεσει u re dead men knife
One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Onepiecebanner

28One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Παρ 02 Ιουλ 2010, 12:41

Lo0kBeHiNdU

Lo0kBeHiNdU

 

βατόμουρο έγραψε:παιδια εχω βρει μια εικονα π μπορει να σας αρεσει(λεω τωρα)..

επειδη δε πολυσκαμπαζω απο τετοια προγραμματα,αμα θελει καποιος ας την επεξεργαστει οπως θελει..


One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Share_the_good_times_by_Announce-1

Φίλε πολύ ωραία η εικόνα που βρήκες γι αυτό είπα κ να την πειράξω :P

Ορίστε.

One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 161nxif

Ελπίζω να σας αρέσει.

29One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Παρ 02 Ιουλ 2010, 14:59

βατόμουρο

avatar

 

Law Defender



Έχει επεξεργασθεί από τον/την βατόμουρο στις Παρ 02 Ιουλ 2010, 15:28, 3 φορές συνολικά (Λόγος της επεξεργασίας : επειδη τις εκοβε εβαλα url. -- και ξεχασα 1. 10000 edit εχω κανει..)

30One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Παρ 02 Ιουλ 2010, 16:30

mizumizupower

mizumizupower

 

H 3η και η 5η ηταν πολυ καλες. οποιος ξερει απο τετοια προγραματα ας τις επεξεργαστει για το site. Γρηγορη, για σενα παει αυτο...


_________________
One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Souleatery-1-1

31One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Κυρ 04 Ιουλ 2010, 15:42

athanatos

avatar

 

παιδιά είχα ετοιμάσει μία κοινούμενη για το pnepiece.gr αλλά αφού θα σβηστεί αν είναι να την ανεβάσω εδώ...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ellefson στις Κυρ 04 Ιουλ 2010, 15:45, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : απαγορεύονται τα greeklish.)

32One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Κυρ 04 Ιουλ 2010, 15:46

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
νόου πρόμπλεμ φίλε, το άλλο οι ανεύθυνοι founders του παράτησαν τη μετάφραση, και το φόρουμ και το φόρουμ γέμησε προβλήματα, έτσι και ιδρύσαμε νέα ανανεομένη οπ.γρ για τον κόσμο που χει πόρωση με το άνιμε.

33One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Κυρ 04 Ιουλ 2010, 16:06

athanatos

avatar

 

https://2img.net/r/ihimizer/img692/2342/kinoumenh.gif


αυτή ανέβασα...τώρα δεν ξέρω κατά πόσο θα φαίνεται κινούμενη...πείτε μου γνώμη..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ellefson στις Κυρ 04 Ιουλ 2010, 16:12, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : απαγορεύονται τα γκρίκλις. Ελλεφσόουν.)

34One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Κυρ 04 Ιουλ 2010, 16:11

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ωραίος, μόνο μη γράφεις με γκρίκλις, στο γράψα και πάνω στο εντίτ αλλά δεν το δες, δεν πειράζει, απλά απαγορεύονται. κομπλέ το μπάννερ, περιμένουμε μέχρι τη λήξη του διαγωνισμού. gj!

35One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Κυρ 04 Ιουλ 2010, 16:26

athanatos

avatar

 

α οκ συγνωμη δεν το ειδα.....στην εμφανισε ως κινουμενη; κ να κ μια αλλη.

One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Logoonepiecenew

γιατι δεν την εμφανιζει ολοκληρη?

https://2img.net/h/i225.photobucket.com/albums/dd18/athanatos1991/logoonepiecenew.jpg

να και το λινκ

36One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Δευ 05 Ιουλ 2010, 01:41

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
την πρώτη που έστειλες την βλέπω κινούμενη κανονικά..πολύ ωραίες και οι δύο


μπράβο και σε όλα τα παιδιά..εγώ δεν σκαμπάζω από αυτά i hate everythin\'

37One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Δευ 05 Ιουλ 2010, 02:35

Crowdon

Crowdon

 

Πολύ καλές δουλειές απο όλους παιδιά!!
gj! gj! gj!

Keep it up!
Έχει μείνει καιρός ακόμα μέχρι να λήξει!

38One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Τρι 06 Ιουλ 2010, 11:02

teo

avatar

 

Κατα την γνωμη μου οι πιο ωραιες ειναι οι 2 του αθανατου και οι 2 του Lo0kBeHiNdU. Επίσης πολυ ωραια ητανε η 5η που ποσταρε το βατόμουρο, ας την φτιαξει καπιος aww2

39One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Πεμ 08 Ιουλ 2010, 13:34

IwantCookie

IwantCookie

 

εμένα μου άρεσαν του Lo0kBeHiNdU και του Monkey.D luffy

40One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Πεμ 08 Ιουλ 2010, 14:08

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Λοιπόν με βάση την εικόνα του βατόμουρου βάζω και εγώ κάτι που έκανα...
Σπόιλερ:

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

41One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Πεμ 08 Ιουλ 2010, 14:17

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
sugoi


ή όπως γράφεται gj!

42One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Πεμ 08 Ιουλ 2010, 14:22

IwantCookie

IwantCookie

 

ολοι μαμανε στο μπαννερ..αλλά ο σαντζι και ο φρανκυ είναι όλα τα λευτα...

ΥΓ: μην κάνετε σκέτες εικώνες προσθέτετε και κατι π να λέει ξέρω γω...One piece Greek fαnsub η το σαιτ..κατι :P
το λέω γιατι κάποιοι δεν το έχουν κανει

εγώ δυστηχώς δεν έχω ιδέα απο εντιτ προγράμματα

43One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Παρ 09 Ιουλ 2010, 00:00

athanatos

avatar

 

α την ίδια είχα φτιάξει και εγώ.....

https://2img.net/h/i225.photobucket.com/albums/dd18/athanatos1991/onepieceorg.jpg

44One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Κυρ 18 Ιουλ 2010, 11:43

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ρε κρουντ κανε μια καλη ρε και βαλε ολα τα μπαννερ που φτιαξαμε οπως εχει η ανιμε.γρ καθε φορα που μπαινω σε ενα διαφορετικο θαμε να αλλαζει και το μπαννερ απο πανω μεχρι στιγμης εχουμε 7,νομιζω,βαλτα ολα ωρε τεμπελη μονο ποκερ ξερεις να παιζεις και σε αυτο εμαθα δν εις και καλος :haha: :haha:

45One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Κυρ 18 Ιουλ 2010, 17:20

Lo0kBeHiNdU

Lo0kBeHiNdU

 

Με βάση την εικόνα του βατόμουρου, ορίστε και η δικιά μου δημιουργία:

One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 13zv3ow


_________________
One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Zyg7ll

46One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Κυρ 18 Ιουλ 2010, 17:33

didimakia

didimakia

 

Παιδες βαλτε τες σε thumbnails η εστω βαλτε και τα λινκς για να εχουμε full size (θα προσπαθησω να το διορθωσω βεβαια)

btw Ωραιο το Onepiece.gr Logo ^^


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

47One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Κυρ 18 Ιουλ 2010, 17:37

Lo0kBeHiNdU

Lo0kBeHiNdU

 

didimakia έγραψε:Παιδες βαλτε τες σε thumbnails η εστω βαλτε και τα λινκς για να εχουμε full size (θα προσπαθησω να το διορθωσω βεβαια)

btw Ωραιο το Onepiece.gr Logo ^^

Οι δικιές μου βγαίνουν full-size, αμα χρειάζεται οπωσδήποτε να βάλω thumbnails για να μην πιάνουν χώρο πές το μου να το αλλάξω..

ΥΣ: ευχαριστώ, είναι χειροποίητο :P

ΥΣ Νο.2 : Το forum γιατί άπλωσε και πιάνει όλη τη σελίδα??


_________________
One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Zyg7ll

48One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Κυρ 18 Ιουλ 2010, 17:43

didimakia

didimakia

 

Lo0kBeHiNdU έγραψε:
didimakia έγραψε:Παιδες βαλτε τες σε thumbnails η εστω βαλτε και τα λινκς για να εχουμε full size (θα προσπαθησω να το διορθωσω βεβαια)

btw Ωραιο το Onepiece.gr Logo ^^

Οι δικιές μου βγαίνουν full-size, αμα χρειάζεται οπωσδήποτε να βάλω thumbnails για να μην πιάνουν χώρο πές το μου να το αλλάξω..

ΥΣ: ευχαριστώ, είναι χειροποίητο :P

ΥΣ Νο.2 : Το forum γιατί άπλωσε και πιάνει όλη τη σελίδα??

Πολυ καλη δουλεια αν ειναι χειροποιητο παντως...

Απλωσε γτ οπως ειπα προσπαθω να λυσω το προβλημα με τις εικονες.. παντως η εικονα σου πλεον φενεται ολοκληρη...


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

49One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Δευ 26 Ιουλ 2010, 12:47

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ρε δν θα κανετε κατι με τα μπαννερ που φτιαξαμε??

50One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Δευ 26 Ιουλ 2010, 18:35

maggie

maggie

 

θα κανουν...μετα τις 7 Αυγουστου θα κανουν...


_________________
One Piece Banner Contest! - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης