Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

One Piece Banner Contest!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 6]

126One Piece Banner Contest! - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Πεμ 09 Σεπ 2010, 22:17

Akagami no Shankusu

Akagami no Shankusu

 

Ορίστε κ μία καόμη από εμένα. Αν θέλετε να αλλαξω κατι ή να προσθέσω πειτε το μου! gj!

HERE---> https://2img.net/r/ihimizer/img844/893/blackgreystonewall.png

Edit: Athanate χρισημοποιησα το logo σου απο to memories, το οποιο είναι τζαματο(θελω να μου πεις πως τα κανεις...?πχ να είναι σε γραφή του Style Οne piece με ολο το σχεδιο κ να γράφεις οτι θες...) plz plz plz

127One Piece Banner Contest! - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Παρ 10 Σεπ 2010, 00:32

athanatos

avatar

 

πολυ ωραια η φωτο σου! το μονο που δεν μαρεσε ειναι οτι το ονομα του ασου κρυβετε πισω απο το ποδι του....επρεπε να το βαλεισ απο πανω πιστευω...συνηθως να φτιαχνω κομματι κομματι...αν ψαξεις λιγακι στον νετ θα βρεις τροπους οπως και καποιες γραμματοσειρες που κυκλοφορουν

128One Piece Banner Contest! - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Παρ 10 Σεπ 2010, 00:43

Akagami no Shankusu

Akagami no Shankusu

 

κατι εχει παρει το ματι μου....στο ιντερνετ, οσο για το ονομα νομιζω πως είναι καλύτερα καθως το δοκιμασα στην αρχη απο πανω κ δεν φαινόταν κ τοσο ωραίο!..τεσπα! tnx!! gj!

129One Piece Banner Contest! - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Παρ 10 Σεπ 2010, 01:24

athanatos

avatar

 

μια ακομη φωτο μου.....
https://2img.net/h/i225.photobucket.com/albums/dd18/athanatos1991/noname.jpg

ποτε θα επιλεγουν ποιες θα μπουν?

130One Piece Banner Contest! - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Παρ 10 Σεπ 2010, 16:53

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
τις επομενες 15 μερες το πολυ...

131One Piece Banner Contest! - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Τετ 15 Σεπ 2010, 01:23

didimakia

didimakia

 

One Piece Banner Contest! - Σελίδα 6 66711226.th

:)


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

132One Piece Banner Contest! - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Τετ 15 Σεπ 2010, 03:05

dem

dem

 

χαχα ο Ace με το φωτοστεφανο α'λα Dragon Ball xD

133One Piece Banner Contest! - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Τετ 15 Σεπ 2010, 12:21

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
fail αναλυση.

134One Piece Banner Contest! - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Τετ 15 Σεπ 2010, 14:55

didimakia

didimakia

 

@Dem σκεφτηκα να το αφαιρεσω αλλα μετα βαρεθηκα XD

@Shadow Ace εσυ που δεν εκανες ουτε ενα μην μιλας...


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

135One Piece Banner Contest! - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Τετ 15 Σεπ 2010, 14:58

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

πολυ ωραιο ειναι ρε gj!


_________________
One Piece Banner Contest! - Σελίδα 6 Db0370

136One Piece Banner Contest! - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Τετ 15 Σεπ 2010, 15:15

βατόμουρο

avatar

 

Law Defender
it's good.it's it's.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης