Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Γυναίκες Vs Άνδρες

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 9]

76Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Σαβ 26 Μαρ 2011, 09:53

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
εδω ακομα υπαρχει ο Johnyman,o παλιο homo neaderdal....


η εξελιξη εχει αμφισβητηθει,νομιζω πως καποιοι προσπαθουν να αποδειξουν οτι δεν ισχυει.

77Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Σαβ 26 Μαρ 2011, 11:01

Elidor

Elidor

 

Avarga
Fallenangie έγραψε:Δεν πιστευω τετοιες ιστοριες με μηλα κτλ,μν σ πω ουτε το οτι προερχομαστε απο τον πιθηκο.Αφου ακομα υπαρχουν πιθηκοι!

Θελω να κλαψω.....Βιολογια 3ης λυκειου δεν διαβασε ποτε κανεις????????????????? Maggie :)

78Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Σαβ 26 Μαρ 2011, 11:13

mizumizupower

mizumizupower

 

+1 στον elidor OMG
κατα τη γνωμη μου υπαρχει ισοτητα μεταξυ ανδρων και γυναικων στο βαθμο που το επιθημει η γυναικα...
η ισοτητα στις μερες μας σε οποιον βαθμο αυτη ειναι εφικτη (π.χ. στον εργασιακο τομεα θα υπαρχουν παντα διακρισεις) υπαρχει εφοσον το υπερασπιζεται η γυναικα.
οσον αφορα αδαμ ευες και φιδια δεν τα πιστευω εγω αυτα...
+1 στα ποστ του grimmy...


_________________
Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Souleatery-1-1

79Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Σαβ 26 Μαρ 2011, 11:49

maggie

maggie

 

Elidor έγραψε:Οπως ειπα και θα ξαναπω.... Οι γυναικες μου εχουν αποδειξει την βλακεια τους απειρες φορες.... Γνωριζω ελαχιστες, κυριολεκτικα ελαχιστες πραγματικα ενδιαφερον γυναικες με φυσιολογικο μυαλο.... Μετριουνται στα δαχτυλα του ενος χεριου...
ειμαι μια απο αυτες luck

συμφωνω με βατομουρο και Grimmy.


_________________
Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

80Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Σαβ 26 Μαρ 2011, 11:53

Elidor

Elidor

 

Avarga
maggie έγραψε:
Elidor έγραψε:Οπως ειπα και θα ξαναπω.... Οι γυναικες μου εχουν αποδειξει την βλακεια τους απειρες φορες.... Γνωριζω ελαχιστες, κυριολεκτικα ελαχιστες πραγματικα ενδιαφερον γυναικες με φυσιολογικο μυαλο.... Μετριουνται στα δαχτυλα του ενος χεριου...
ειμαι μια απο αυτες luck

συμφωνω με βατομουρο και Grimmy.


Εσενα σε συγχωρω ♥ me kisses you ^_^

81Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Σαβ 26 Μαρ 2011, 11:56

maggie

maggie

 

το ποσες φορες μου εχεις αποδειξεις εσυ την βλακεια σου ομως δεν το λες maggie cuute


_________________
Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

82Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Σαβ 26 Μαρ 2011, 12:03

Elidor

Elidor

 

Avarga
maggie έγραψε:το ποσες φορες μου εχεις αποδειξεις εσυ την βλακεια σου ομως δεν το λες maggie cuute


Σκασμος παλιο γυναικα whistle

Αντρας ειμαι, οτι γουσταρω κανω, οποτε γουσταρω, οπως γουσταρω... Γκεκγε?

83Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Σαβ 26 Μαρ 2011, 12:11

maggie

maggie

 

αι πηγαινε για διαβασμα τωρα αντρα και οταν ενηλικιωθεις κανε οτι γουσταρεις, οποτε γουσταρεις, οπως γουσταρεις....αν φυσικα στο επιτρεψω... me kisses you ^_^


_________________
Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

84Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Δευ 09 Μάης 2011, 12:21

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Ενταξει μπορει να ειμαι γυναικα αλλα δεν παιρνω παντα μερος των γυναικων!
Βασικα πιστευω στην ισοτητα αλλα ξερω οτι αν ημουν αντρας ισως να μπορουσα να κανω περισσοτερα πραγματα αλλα και παλι οταν εισαι γυναικα εχεις τον τροπο σου!
Αν και μεταμορφωνομαι σε αντρα οταν τα παιρνω στο κρανιο......


_________________
Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Lunabyrusky
by Rusky-Boz

85Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Δευ 09 Μάης 2011, 12:41

Elidor

Elidor

 

Avarga
Σιγα ρε αντρα... Ουγκ ρε!

86Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Δευ 09 Μάης 2011, 12:42

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Πλάκα έχουν οι άνθρωποι γενικά...


_________________
Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

87Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Δευ 09 Μάης 2011, 14:51

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
σιγά ρε Ρίουκ

88Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Δευ 09 Μάης 2011, 15:32

Grimmy

Grimmy

 

Imba Troll.
Ατσαδες... Γιαννη... σημερα εχει γινει κατι πολυ σημαντικο... Οποτε μπορεσεις παρε με τηλ...


_________________
Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 2cxdsfp

[font=Times New Roman]~ Behold, there was destruction and there was calamity on the planet. The sky vanished and the sky became frozen. Nature halted the circle of life, which was essential for the recognition of man. Thes narrators of these words have long since exited the stage and the curtain of the “system” has visibly fallen. However, even in this devastated world, one still cannot escape from the existence of this circle.[/font]

89Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Δευ 09 Μάης 2011, 16:08

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Είμαστε πολύ αστείοι...
Σκοτωνόμαστε να χωριστούμε και να διακρίνουμε τον καλύτερο ενώ όλοι είμαστε πανω κάτω ίδιοι...


_________________
Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

90Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Δευ 09 Μάης 2011, 17:27

Grimmy

Grimmy

 

Imba Troll.
Jim McDuck έγραψε:Είμαστε πολύ αστείοι...
Σκοτωνόμαστε να χωριστούμε και να διακρίνουμε τον καλύτερο ενώ όλοι είμαστε πανω κάτω ίδιοι...

σωστος...


_________________
Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 2cxdsfp

[font=Times New Roman]~ Behold, there was destruction and there was calamity on the planet. The sky vanished and the sky became frozen. Nature halted the circle of life, which was essential for the recognition of man. Thes narrators of these words have long since exited the stage and the curtain of the “system” has visibly fallen. However, even in this devastated world, one still cannot escape from the existence of this circle.[/font]

91Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Δευ 09 Μάης 2011, 21:25

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Jim McDuck έγραψε:Είμαστε πολύ αστείοι...
Σκοτωνόμαστε να χωριστούμε και να διακρίνουμε τον καλύτερο ενώ όλοι είμαστε πανω κάτω ίδιοι...

gj! gj! gj!

92Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Δευ 09 Μάης 2011, 21:41

Elidor

Elidor

 

Avarga
Σε ολους τους παραπανω μπαν επειδη ειναι ολοι πανω κατω ιδιοι...

93Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Δευ 09 Μάης 2011, 21:43

maggie

maggie

 

ρε μπουμπουνοκεφαλε θα φας στα αληθεια μπαν αν ριξεις σε αλλον "μπαν" fucking birds...


_________________
Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

94Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Δευ 09 Μάης 2011, 21:44

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Τατανταν!
Ήρθε η maggie να μας σώσει...


_________________
Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

95Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Δευ 09 Μάης 2011, 21:44

Elidor

Elidor

 

Avarga
maggie έγραψε:ρε μπουμπουνοκεφαλε θα φας στα αληθεια μπαν αν ριξεις σε αλλον "μπαν" fucking birds...

Μετα θα φας και εσυ κατι...

96Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Δευ 09 Μάης 2011, 21:45

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Τούρτα? e?


_________________
Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

97Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Δευ 09 Μάης 2011, 21:46

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Elidor έγραψε:Σε ολους τους παραπανω μπαν επειδη ειναι ολοι πανω κατω ιδιοι...

φαε απο μενα ενα μεγαλοπρεπες μπαν γιατι μας εχει(αντε να μη το πω)στα μπαν!

98Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Δευ 09 Μάης 2011, 21:46

maggie

maggie

 

μμμμ...μας απειλεις νομιζεις τωρα?


_________________
Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

99Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Δευ 09 Μάης 2011, 21:46

Elidor

Elidor

 

Avarga
womanTENSAIinathens έγραψε:
Elidor έγραψε:Σε ολους τους παραπανω μπαν επειδη ειναι ολοι πανω κατω ιδιοι...

φαε απο μενα ενα μεγαλοπρεπες μπαν γιατι μας εχει(αντε να μη το πω)στα μπαν!

Αν εχεις αρχιδια πες το... Ουπς! Ξεχασα... Δεν εχεις... Εισαι γυναικα... ΟΥΓΚ ΡΕ!

100Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 Empty Απ: Γυναίκες Vs Άνδρες Δευ 09 Μάης 2011, 21:49

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
ΧΑΧΑΧΑΧΑ!
Έλεος...
Τί σου κάναν οι γυναίκες;
Εγώ τις γυναίκες τις σέβομαι για τον αγώνα που κάνουνε,αλλά επιθυμώ να με σέβονται και αυτές για τον δικό μου...


_________________
Γυναίκες Vs Άνδρες - Σελίδα 4 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Παρόμοια θέματα

-

» Μόνο για γυναίκες!!!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης