Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Reading/Watching log??

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

26Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Πεμ 09 Μαρ 2017, 10:55

Kamikaze

Kamikaze

 

Aldark έγραψε:Θάνο αυτό που λες είναι το καινούριο Τζότζο; Το τελευταίο που χει βγει; Το πρώτο το εγκατέλειψα λίγο περίμενα λίγο πιο ενδιαφέρον , ξεκίνησε υπέρτατα για να καταλήξει σε ωμό ξύλο...λυγμ. Ίσως το συνεχίσω.
Όχι, το καινούριο είναι το 8. Το 1 για εμένα είναι το δεύτερο χειρότερο. Όποτε μπορείς τσέκαρε 7 και αν σου φανεί ενδιαφέρον πιάσε και τα πρώτα 6 ξέρω'γω απλά μην περιμένεις ίδια ποιότητα, μόνο το 4 είναι στα ίδια επίπεδα με το 7.

27Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Πεμ 09 Μαρ 2017, 12:07

Tcixlas

Tcixlas

 

εχουμε πει νομίζω και είμαστε 5-6

28Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Δευ 13 Μαρ 2017, 21:22

Kamikaze

Kamikaze

 

Μόλις τέλειωσα το Steel Ball Run και άρχισα Shounan Junai Gumi. Νταξ' αυτό κλασσική 90τίλα με χιούμορ του τότε, ξυλίκι και ανωριμότητα. Όσο για το part 7 του JoJo τώρα το καλύτερο από όλα γενικά στα πάντα και έχει το πολύ καλό πως στέκει μόνο του.

29Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Παρ 14 Απρ 2017, 21:36

Santouryuu

Santouryuu

 

Αντε πείτε...

30Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Παρ 14 Απρ 2017, 22:12

LordAxel

LordAxel

 

Η αληθεια ειναι οτι αφησα το thread γιατι ειδα το forum ψιλοπεθαμενο τον τελευταιο μηνα  ellefson is an idiot ellefson is an idiot και θεωρησα οτι δεν παιζει να υπαρξει ανταποκριση. Αφου ειδα την απαντηση του φιλτατου Santoryu ειπα να απαντησω. Μαλλον θα το παμε για ανιμε επειδη στα manga πολλοι θα τα βρουνε σκουρα. Ας φτιαξει καποιος ενα poll ή ας μου πει πως φτιαχνουμε γιατι εγω ειμαι σκραπας και δεν ξερω να φτιαχνω buhu . Οι επιλογες που ειπωθηκαν ειναι:
-Junni Kokuki(45 eps) απο Aldark
-Toaru Kagaku no Railgun(24 eps) απο Aldark
-Βαζω και το Toaru no Majutsu no Index(24 eps) που ειναι το parent story του πανω γιατι μπορει να ειναι απαραιτητο
-Kill la Kill(24 eps) απο μενα
-Mob Psycho 100(12 eps) απο μενα
Αν υπαρχει καποια αλλη προταση ας ειπωθει κατα προτιμηση κατι σε adventure/action που να βλεπεται χαλαρα απο ολους π.χ. εγω θελω αρκετο καιρο τωρα να δω Kaiji(52 eps) αλλα δεν το βαζω γιατι λογικα εχει αρκετο μπλα μπλα και μπορει να φανει βαρυ σε καποιους

31Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Σαβ 15 Απρ 2017, 04:07

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
KAIJI!!!!  aww aww aww aww aww triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered

Sorry, έγινα triggered!!!! Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 B9c230318aa5e54970548400267681f41cd3e42f_hq

32Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Σαβ 15 Απρ 2017, 10:55

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Eχω κανει τεραστιο drop εδω και καιρο οτιδηποτε σε anime/manga διοτι λιωνω στα παιχνιδια. :P

Λοιπον για να φτιαξεις poll... θα πας στο πρωτο post σου και οταν κανεις scroll down θα δεις αυτο..

Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 4qDXcKl

33Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Σαβ 15 Απρ 2017, 15:59

Santouryuu

Santouryuu

 

Μπεκατε εδώ μέσα για ψηφεϊσον 

http://www.onepiecegr.com/t2281-topic


Μπορείτε επίσης να ψηφίσετε μέσω χεσεμες* στο

090 666 666 γράφοντας τον ονοματεπώνυμο σας και ομαδικό + το νούμερο που αντιστοιχεί στο φαβορί σας



*χρέωση 0,56€

34Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Πεμ 27 Απρ 2017, 11:52

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ξεκινησα το διαβασμα του The Promised Neverland........

35Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Πεμ 27 Απρ 2017, 17:05

LordAxel

LordAxel

 

Deathracer2009 έγραψε:Ξεκινησα το διαβασμα του The Promised Neverland........
Θελω να το τσεκαρω καποια στιγμη γιατι απο οσα εχω δει διαφοροποιειται αρκετα απο τα κλασσικα shonen
Λογικα θα σου παρει 2-3 μερες να φτασεις up to date

36Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Πεμ 27 Απρ 2017, 17:09

Scarlet D.

Scarlet D.

 

μεσα σε μια μερα είδα δευτερη σεζον attack on titan, δευτερη σεζον boku no hero academia και ολο το keijo!!!!!!!!!.

Για οσους αναρωτιουνται το Keijo!!!!!!!!! (τα πολλα θαυμαστικα περιλαμβάνονται στον τιτλο) είναι ο λόγως που οι αμερικάνοι έχουν βγάλει το σοφο ρητό "Never nuke a country twice" ... ειναι απλα απαραδεκτο με την καλη εννοια

http://www.onepiecegr.com/

37Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Κυρ 30 Απρ 2017, 22:52

Kamikaze

Kamikaze

 

Τέλειωσα το Shounan Junai Gumi, ό,τι είχα πει και πιο πάνω δεν άλλαξε κάτι.
Διάβασα και το Thorgal, βέλγικο κόμικ αρκετά καλό. Δεν το περίμενα. Με έκανε να περιμένω παραπάνω πράγματα από τα δυτικά comics. Τόσο καιρό πίστευα ήταν σούπερ ήρωες και μπαμ μπουμ καταστροφή γαλαξιών.
Τώρα διαβάζω το 8 του JoJo.

38Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Δευ 01 Μάης 2017, 00:54

LordAxel

LordAxel

 

Μπραβο Θαναση!!
Εγω θα παιδευομαι καμποσο καιρο με Jojo Part 7 αλλα σε anime δεν βλεπω κατι, ετσι μπορουμε να κανουμε watching log στο Kill la Kill που βγηκε 2ο στην ψηφοφορια

39Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Δευ 01 Μάης 2017, 01:18

Santouryuu

Santouryuu

 

ανοιξε θρεντ τοτε, εγω το εχω ηδη δει  xD

40Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Δευ 01 Μάης 2017, 01:45

LordAxel

LordAxel

 

Santouryuu έγραψε:ανοιξε θρεντ τοτε, εγω το εχω ηδη δει  xD
good idea
Μεσα στην εβδομαδα θα γινει

41Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Δευ 01 Μάης 2017, 21:13

Kamikaze

Kamikaze

 

LordAxel έγραψε:Μπραβο Θαναση!!
Εγω θα παιδευομαι καμποσο καιρο με Jojo Part 7 αλλα σε anime δεν βλεπω κατι, ετσι μπορουμε να κανουμε watching log στο Kill la Kill που βγηκε 2ο στην ψηφοφορια
Τι παιδεύεσαι κάμποσο καιρό με το 7 ρε; Πριν κάτι μέρες το άρχισες.

42Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Δευ 01 Μάης 2017, 22:16

LordAxel

LordAxel

 

"Θα παιδευομαι" λεω βρε

43Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Τετ 10 Μάης 2017, 03:31

Santouryuu

Santouryuu

 

Συνεχιζουμε;

44Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Τετ 10 Μάης 2017, 14:29

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ειδα και τα 50 επισοδεια to aru kagaku no railgun και πραγματικα στα 25 επισοδεια σιχαθικα την ζωη μου... μετα τα 25 επισοδεια αρχισε λιγο να φτιαχνει και αυτο επειδη
Σπόιλερ:

http://www.onepiecegr.com/

45Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Παρ 12 Μάης 2017, 03:08

Santouryuu

Santouryuu

 

εκανα ριγουατς καουμποϊ μπιμπομπ ο μαστορας

46Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Παρ 26 Μάης 2017, 15:11

Kamikaze

Kamikaze

 

Άρχισα το 8 του JoJo και το παράτησα.
Άρχισα το Crows και το παράτησα.
Άρχισα ένα manga με κάτι ιστορίες ενός φοίνικα. Μακάρι να με κρατήσει.

47Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Τετ 06 Σεπ 2017, 00:15

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Αφοτου τελειωσα το Blade of The Immortal ξεκινησα το διαβασμα του Pluto. Meh μεχρι στιγμης....

48Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Τετ 06 Σεπ 2017, 19:48

LordAxel

LordAxel

 

Deathracer2009 έγραψε:Αφοτου τελειωσα το Blade of The Immortal ξεκινησα το διαβασμα του Pluto. Meh μεχρι στιγμης....
Mystery ειναι το Pluto, μην περιμενεις ξυλο και τετοια. Κατ'εμε πολυ καλο(πιο κατω απο 20th Century Boys βεβαια) και απο τα λιγα aniticlimactic τελη που μου αρεσανε

49Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Τετ 06 Σεπ 2017, 20:35

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ναι δεν περιμένω ξύλο αλλά διαβασα 12 chapter και η πλοκή προχωραει αρκετά αργά. Είναι και το artwork λιγο περίεργο.

50Reading/Watching log?? - Σελίδα 2 Empty Απ: Reading/Watching log?? Πεμ 07 Σεπ 2017, 00:14

LordAxel

LordAxel

 

Ειναι το χαρακτηριστικο artwork Urasawa, λιγο weird αλλα βγαζει πολυ εκφραστικα προσωπα
Σε ολα του τα εργα εχει σχετικα αργο pacing, ισως μονο στο 20th Century Boys να μπορεις να πεις οτι το pacing ειναι γρηγορο αλλα εκει εχεις 5 φορες περισσοτερα μυστηρια απο το Pluto

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Παρόμοια θέματα

-

» When did you start watching One Piece manga?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης