Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Reading/Watching log??

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

101Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Κυρ 22 Οκτ 2017, 04:51

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Aκομα να ξεκινησεις JoJo ρε σαντο;

102Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Τετ 25 Οκτ 2017, 03:03

Aldark

Aldark

 

πρέπει να συνεχίσω το τζότζο κατάλαβα xD

Γουότσινγκ λογκ , Ουάν Πης , είδα Ντρεσρόζα και Ζου και πάμε Χόλ κέηκ.
Μετά το άνιμου , το μάνγκα , για να δούμε τι θα δούμε

103Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Τετ 25 Οκτ 2017, 12:03

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ναι ρε επιβάλλεται την τρέλα μου μέσα...

104Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Τετ 25 Οκτ 2017, 12:21

Kamikaze

Kamikaze

 

Το 5 εκτός το ότι έχει μόνο manga(ευτυχώς δεν πέρασε ο καρκίνος του σε anime) θέλει να έχεις δει και τα προηγούμενα parts. Το μόνο part που δεν χρειάζεται είναι το καλύτερο, το 7 που είναι σε διαφορετικό σύμπαν με νέους χαρακτήρες.

105Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Πεμ 26 Οκτ 2017, 00:53

Santouryuu

Santouryuu

 

Ρεεεε, μη με βάζετε να διαβάζω μάνγκα, δεν θέλω... Ποια έχουν βγει σε ανιμε;

106Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Πεμ 26 Οκτ 2017, 01:54

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Tα 4 πρωτα part εχουν βγει σε anime....

Το manga εχει 8 μεχρι στιγμης.

107Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Παρ 27 Οκτ 2017, 13:00

Santouryuu

Santouryuu

 

Α μάλιστα, thanks

108Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Δευ 13 Νοε 2017, 10:19

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Finito το part 5 του JoJo. Με κούρασε και δεν το περίμενα. Δεν δεθηκα με κανένα από τους χαρακτήρες και τους είχα τελείως αναλωσιμους σε όλη τη διάρκεια της περιπέτειας τους. Ο Diavolo εκνευριστικος όταν χρησιμοποιούσε την άλλη persona και περίμενα λίγο περισσότερο από τον Abbachio. Τολμώ να πω ότι είναι χειρότερο και από το part 2.

6/10 από εμένα. Πάμε τώρα για part 6 με θηλυκό πρωταγωνιστή από ότι βλέπω.

109Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Δευ 13 Νοε 2017, 18:29

Kamikaze

Kamikaze

 

Μπράβο ρε μάγκα έτσι. Όταν τα λέω δεν με ακούνε και με βγάζουν και τρελό. Το χειρότερο part είναι.

110Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Δευ 20 Νοε 2017, 03:31

Scarlet D.

Scarlet D.

 

τελειωσα το madoka magicka το οποιο ηταν πολυ σκοτεινοτερο απ' οτι το περιμενα.
ειδα καπακι kanaberi of the iron fortress, πολυ ωραιο αλλα με πολυ κοινη πλοκη
ειδα καπακι classroom of the elite, μου φανηκε καλο περιμενω δευτερη σεζον οπωσδηποτε


και τωρα βλεπω shikabane hime, το οποιο δεν μου πολυκανει κλικ αλλα συνεχιζω μπας και

http://www.onepiecegr.com/

111Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Δευ 20 Νοε 2017, 15:04

Aldark

Aldark

 

τελειωνω σιγα σιγα το ανιμε του οπ , ειδα και 1 επεισοδιο στρεηντζερ θινγκς αλλα εδω λεμε για ανιμε xD

112Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Δευ 20 Νοε 2017, 15:37

Santouryuu

Santouryuu

 

Εγώ βλέπω anger management με τον φορέα του AIDS και αυτή τη βδομάδα τελειώνω με durarararara!ara!!

113Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Δευ 20 Νοε 2017, 18:41

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
-___-

114Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Τρι 21 Νοε 2017, 00:49

Kamikaze

Kamikaze

 

Aldark έγραψε:τελειωνω σιγα σιγα το ανιμε του οπ , ειδα και 1 επεισοδιο στρεηντζερ θινγκς αλλα εδω λεμε για ανιμε xD
Εγώ ό,τι βλέπω και διαβάζω το γράφω εδώ.

115Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Τρι 21 Νοε 2017, 01:57

Aldark

Aldark

 

Kamikaze έγραψε:
Aldark έγραψε:τελειωνω σιγα σιγα το ανιμε του οπ , ειδα και 1 επεισοδιο στρεηντζερ θινγκς αλλα εδω λεμε για ανιμε xD
Εγώ ό,τι βλέπω και διαβάζω το γράφω εδώ.
κομπλέ τότε. Και τα δύο πάντως με κρατάνε σχεδόν αδιάφορο. Στο οπ φταίει το άνιμε , το στρέηντζερ θινγκς ίσως και να είναι overhyped.

116Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Σαβ 25 Νοε 2017, 14:04

Aldark

Aldark

 

double post! Gomen. Απλά appreciation στο Boku no hero academia , γιατι το ξεκινησα και στα πρωτα 2 επεισοδια με εκανε να ξαναποκτησω faith οτι μπορω να δω ενα ανιμε :Ρ . Ντροπαρα οπ , till the next time kids~

117Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Σαβ 25 Νοε 2017, 19:43

Santouryuu

Santouryuu

 

Ας το αρχίσω κι εγώ τοτε

118Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Κυρ 26 Νοε 2017, 01:57

Kamikaze

Kamikaze

 

Με πρίζουν μερικοί να το δω αλλά εγώ το'πα. Μίκι μάου αν είναι να ξαναδώ μόνο Initial D. Να τιμήσουμε την πόλη μας ρε αδερφέ.

119Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Δευ 27 Νοε 2017, 15:23

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Kαλό είναι το boku no.. δείτε το..  Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 798682

120Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Τρι 28 Νοε 2017, 00:33

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
JOJO REEEEEEE

121Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Τρι 28 Νοε 2017, 20:35

Kamikaze

Kamikaze

 

Deathracer2009 έγραψε:JOJO REEEEEEE
Που να τελειώσεις και το 7 ρε.

122Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Τρι 23 Ιαν 2018, 13:36

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Finito το part 6 του JoJo. Με αποζημιωσε ευχαριστα μιας και το part 5 με ειχε απογοητευσει. Ο main antagonist τρομερος με ανατρεπικο φιναλε και με λιγα λογια εκανε reset το universe ο Araki. Διαβασα λιγο το Part 7 με τον Gyro Zepelli και βλεπω οτι ειναι μονο 95 chapters. Για να δουμε....

Κατεβασα και το Goblin Slayer που μεχρι στιγμης ειναι 19 chapters.....

123Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Τρι 23 Ιαν 2018, 17:34

Kamikaze

Kamikaze

 

Kamikaze έγραψε:Με πρίζουν μερικοί να το δω αλλά εγώ το'πα. Μίκι μάου αν είναι να ξαναδώ μόνο Initial D. Να τιμήσουμε την πόλη μας ρε αδερφέ.
Είδα τα πρώτα λεπτά. Βαρέθηκα και drop.
Deathracer2009 έγραψε:Finito το part 6 του JoJo. Με αποζημιωσε ευχαριστα μιας και το part 5 με ειχε απογοητευσει. Ο main antagonist τρομερος με ανατρεπικο φιναλε και με λιγα λογια εκανε reset το universe ο Araki. Διαβασα λιγο το Part 7 με τον Gyro Zepelli και βλεπω οτι ειναι μονο 95 chapters. Για να δουμε....

Κατεβασα και το Goblin Slayer που μεχρι στιγμης ειναι 19 chapters.....
Το 7 έχει 95 chapters αλλά είναι το μεγαλύτερο part του jojo γιατί έχει πολλές σελίδες το κάθε chapter. Το καλύτερο part και για ένα άτομο που το διάβασε και άφησε καιρό να περάσει μαζί με το 4 τα μόνα που αξίζουν.

124Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Πεμ 25 Ιαν 2018, 03:28

Aldark

Aldark

 

βλέπω the deuce τελευταία και είδα και αρκετές ταινίες!
Θέλω να τελειώσω το μπόκου νο χηρο ακαντέμια , αλλα το κοψα στις διακοπες και ξεμεινε το καημενο , γαμαγε

125Reading/Watching log?? - Σελίδα 5 Empty Απ: Reading/Watching log?? Πεμ 25 Ιαν 2018, 03:47

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Βλέπω twin peaks (τελειώνω του 91 για να δω το revive μετά!!), ξεκίνησα black mirror με τόσο hype που έχει και θα ξεκινήσω Vikings μετά την εξεταστική.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Παρόμοια θέματα

-

» When did you start watching One Piece manga?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης