Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Απορίες/Ερωτήσεις στους "προχωρημένους"

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 22]

dem

dem

 

μπορει να πυροβολησουν εκτος νερου ομως

katalanosGR

katalanosGR

 

ρε παιδια ο Jozu (που ειναι αρχηγος μια δοιμιριας του shirohige) πως μπορεσε και χτυπησε τον crocodile ???

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

μπορεσε γιατι εχει Haki...

souidos

souidos

 

SPOILER:

http://watchop.com

80Απορίες/Ερωτήσεις στους "προχωρημένους" - Σελίδα 4 Empty Σχετικά με ΟΡ Τετ 30 Μαρ 2011, 16:19

MersaL

MersaL

 

Επειδή το χα παρατήσει για 1-2 χρόνια και ξανα κόλλησα υπερβολικά τελευταία,έχω ψιλοξεχάσει τι έγινε στα προηγούμενα επεισόδια,ας πουμε τον Deflamingo και τον Belly είχα ξεχασει ότι τους είχε δείξει και πιο πριν κ.ο.κ.Το έχω σκοπό όταν φτάσω στα τελευταία επεισόδια,δηλαδή στο 490-491 να το ξαναρχίσω από την αρχή,μέχρι το Skypia Arc(Τώρα είμαι στο 233,Water 7).
Αν μπορεί κανένας να κάνει καμιά παλικαριά να μου πει τι έγινε μέχρι το Skypia Arc.Κυρίως μετά την είσοδο στη Grandline,από Baroque Works Saga μέχρι την αρχή του Skypia Arc.

didimakia

didimakia

 

Μπορεις να τα διαβασεις στο manga αντι για να τα δεις στο anime. Θα τα διαβασεις bam bam.

MersaL

MersaL

 

didimakia έγραψε:Μπορεις να τα διαβασεις στο manga αντι για να τα δεις στο anime. Θα τα διαβασεις bam bam.
Ωπ!
Απορίες/Ερωτήσεις στους "προχωρημένους" - Σελίδα 4 Ydm10
Και το χα σκοπό να τα διαβάσω κάποια στιγμή,να μια καλή αρχή!
Αριγκατοο :xD:
Αν χρειαστώ οποιαδήποτε επεξήγηση για οτιδήποτε που μπορεί να σκαλώσω πάλι μπορώ να σου στείλω πμ?

didimakia

didimakia

 

Ειτε να μου στειλεις pm, ειτε να το γραψεις εδω. οτι σε βολευει :)

84Απορίες/Ερωτήσεις στους "προχωρημένους" - Σελίδα 4 Empty Nico Robin-CP9 Saga Δευ 04 Απρ 2011, 01:36

MersaL

MersaL

 

Τι είχε πει στον Iceberg η Robin όσων αφορά τους Poneglyphs?Γιατί τους ψάχνει?

didimakia

didimakia

 

MersaL

MersaL

 

Η Nico Robin στο CP9 Saga τι είχε πει στον Iceberg?Γιατί ψάχνει τα Ponyglyphs?

ionakos

ionakos

 

re paidia exw mia aporia.. pws mporouse o luffy na varesei ton enel(afou einai logia)???

maggie

maggie

 

o luffy ειναι λαστιχο(gomu) ακα κακος αγωγος του ηλεκτρισμου ακα δεν αφηνει τα ηλεκτρικα φορτια να κινουνται μεσα του...

pokemon εβλεπες? τα ηλεκτροσοκ του πικατσου περναγαν μεσα απο το νερο, κανονικο νερο = καλος αγωγος...ομως το λαστιχο, το γυαλι, το ξυλο και αλλα ειναι κακοι αγωγοι...για αυτο μπορουσε να τον βαρεσει.

Σπόιλερ:
υγ: τα greeklish δεν επιτρεπονται για αυτο αν μπορεις μην τα χρησιμοποιεις :)
υγ2: καλως ηρθες hi!

Magda.D.Jim

Magda.D.Jim

 

ο luffy 8α μα8ει το haki και πιστεβο επισισ οτι ο επομενοσ nakama8α ειναι ο jinbei μιασ και δεν εχουνε mermanστο team και μεσα στο impel down ο ace ζιτισε να προσεχι το μικρο του αδερφο

Magda.D.Jim

Magda.D.Jim

 

ρε παιδια διαβαστε και ONE PIECE WIKI κα8ολου

didimakia

didimakia

 

Δεν χρειαζεται. Οτι ξερει το wiki ξερω κι εγω. το ιδιο manga Διαβαζουμε αλλωστε.
Γτ ομως το ειπες αυτο? ειδες κατι παραξενο? :P

Magda.D.Jim

Magda.D.Jim

 

ιθελα να απαντισο σε ενα σιγγεκριμενο ατομο αλλα δεν τα καταφερα

Νικολής

Νικολής

 

Φαση θα ειχε αμα εμπαινε ο jimbei στους straw hats αλλά δεν.......

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

επειδή είμαι στο 393 επεισόδιο και ξέρω ότι στο 405 χάνονται όλοι μετά στα επόμενα επεισόδια τι γίνετε περίπου, δείχνει μονο τον luffy???

Kauko

Kauko

 

απο το πληρωμα μονο τον Λουφυ, εχει ομως αλλους μαματους χαρακτηρες μαζι του

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

οκ ευχαριστώ

Magas21

avatar

 

Να ρωτησω κατι καινουργιο επισοδειο one piece βγαινει καθε Κυριακη?

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Magas21 έγραψε:Να ρωτησω κατι καινουργιο επισοδειο one piece βγαινει καθε Κυριακη?
Ναι! Βεβαια γινονται και break καμμια φορα oπως εγινε προσφατα.

Magas21

avatar

 

οκ ευχαριστω

didimakia

didimakia

 

Στην Ιαπωνια προβαλλεται καθε Σαββατο απλως μεχρι να το μεταφρασουν βγαινει στο Internet καθε Κυριακη ^^

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης