Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Απορίες/Ερωτήσεις στους "προχωρημένους"

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 22]

Aldark

Aldark

 

Για να μη γίνονται άκυρα θρεντ για κάθε απορία (που λογικό είναι να δημιουργούνται σε αυτούς που δεν έχουν φτάσει στο τελευταίο επ που χει βγει) και θέλουν μια απάντηση (Spoiler :mueh: ) φτιάχτηκε αυτό το τοπικ...... careless run

Edit by Shadow Ace: Τα βαζω εδω,useful thread Αλεξ-kun...

chopper7 έγραψε:ποιος ειναι αυτος που βλεπει ο ussop να φτιαχνει το going merry ?

Απορίες/Ερωτήσεις στους "προχωρημένους" 206px-Merry_fix

Αldark έγραψε:

H απαντηση:

Σπόιλερ:



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Aldark στις Κυρ 25 Ιουλ 2010, 17:39, 2 φορές συνολικά

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
λολ ρε σταματα να εις τοσο χογκουαρτς....
λετε να δειξει πλ αιμα τωρα στ πολεμο??

Aldark

Aldark

 

ρε φιλε για να μη γινονται τοπικ σαν το αλλο με την Μερρυ.

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
αρχικα δε μου φανηκε καλη ιδεα,αλλα ο Αλεξης εχει δικιο,το topic ειναι χρησιμο...

παραμενει λοιπον, gj Aldark. gj!

maggie

maggie

 

τελικα τι ειναι το one piece?

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
ειναι κατι διαφορετικο για τον καθεναν...η Megan Fox...για μενα...

Go.D.yo

Go.D.yo

 

Μια ιστορια αγαπης!! liar :mueh:

Aldark

Aldark

 

Η Ελευθερία.....(για μένα είναι ένα σπίτι γεμάτο με θεές που να με ταίζουν και ολη μερα να..... ♥ )

petrikios

petrikios

 

Το One Piece ειναι ακομα μια πλεκτανη και προπαγαδα για την Νεα Ταξη των Πραγματων και την παγκοσμιοποιηση....μεσα απο το One Piece προβαλεται το πρωτυπο μιας Παγκοσμιας Κυβερνησης που στοχο εχει να δειξει πως 5 μονο ανθρωποι θα εξουσιαζουν τον πλανητη κατι σαν την πραγματικη ζωη δηλαδη...οσο για τον θησαυρο για μενα ειναι ενα δολωμα για να τσιμπησουν οι απλοι πειρατες ο Roger ηταν πρακτορας της W.G.....

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

για μενα το One Piece ειναι κατι προ....εγω π.χ....

maggie

maggie

 

Mετανιωσα που ρωτησα...αλλα αμεσως εσεις...μην χασετε ευκαιρια... daaamn!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
maggie έγραψε:Mετανιωσα που ρωτησα...αλλα αμεσως εσεις...μην χασετε ευκαιρια... daaamn!
χαχα

ο φρανκυ γτ δν φοραει παντελονι???στη ταινια νομιζω οτι φοραγε :haha:

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

ρε ρεβορν εδω ειναι για ερωτησεις απ αυτους που δεν το χουν τελειωσει....
και οχι μερος για να σπαμμαρεις :xD: :haha:
τα τοπικ "καμμενες σκεψεις για το OP" ειναι πιο κατω...xD

αλλα θα σου απαντησω για να σε βγαλω απο την απορια...
δε φοραει γιατι ειναι ποζερι και θελει να δειχνει τα προσοντα του... :haha:

Iron Nicκ

Iron Nicκ

 

maggie έγραψε:τελικα τι ειναι το one piece?
το να ζεις την περιπετεια και να συναντησεις καλους κ εμπιστους nakama
συμασια εχει το ταξιδι κ οχι ο προωρησμος, που λενε whistle

Go.D.yo

Go.D.yo

 

Σοβαρα τωρα...περα απο την μ@λ@κια που ειπα πιο πανω,πιστευω πως ειναι ολα θεμα θελησης,εμπιστοσυνης,θαρρους και πανω απ'ολα καλης φιλιας! yahoo

maxuris

maxuris

 

One piece is life the way you want it to be is there trouble?

lefteris

lefteris

 

Γεια σας παιδιά..εγώ έχω δει τα περισσότερα επέισοδια που βγήκαν στο ανιμε ξέρω δηλαδή τι γίνετε, είδα και τον πόλεμο που έρχετε στα μανγκα το μετάνιωσα που δεν κρατήθηκα...και μου ήρθε μια σκέψη.
Τι γίνετε στην περίπτωση που φάει κάποιο φρούτο στο μέλλον ο Ζορό , Usσop, sanji, Νάμι ή ακόμα και ο Κόμπυ?
Υπάρχει αυτή η περίπτωση?Τι λέτε?

Θα ήθελα να ακούσω καμιά γνώμη κανά σενάριο από πιο έμπειρους...

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

φιλε λεφτερη δεν νομιζω να παιζει κατι τετοιο....γιατι ο Zoro ειναι ηδη uber pro και δε χρειαζεται φρουτο...βασικα φτιαχτηκε για το "σπαθι"...αν ηταν να εχει φρουτο θα το ειχε παρει απ την αρχη...ο Sanji επισης pro και δε χρειαζεται φρουτο....τωρα Nami και Usopp....ουτε αυτοι παιζει να παρουν φρουτο...βασικα οι χαρακτηρες εχουν πλεον διαμορφωθει νομιζω...καμια τεχνικη καινουρια ναι,λογικα σιγουρα θα μαθουν...
αυτη ειναι η αποψη μου...

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
ο sanji το μόνο φρούτο που ήθελε το έχει πάρει ο absalom άρα τον αποκλείουμε

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ναι θα συμφωνησω οτι δν παιζει να παρει κανενας τους φρουτο,ενας ακομα λογος για τ καινουργια μελη του πληρωματος να ειν DF user αλλα παρολα αυτα εχουμε να κανουμε με τν οντα αρα δν αποκλειουμε τπτ

Iron Nicκ

Iron Nicκ

 

Oda - ξεOda δν παιζει με τπτ να παρει κανενας τους φρουτο γτ πολυ απλα δν θα ειχε κανενα νοημα πλεον...υπαρχει λογος που ολοι οι χαρακτηρες που ειναι στο strawhats ειναι ετσι οπως ειναι ο καθενας τους ειτε με φρουτο ειτε οχι κ αυτο δν νμζ οτι θα το αλλαξει ο Oda

lefteris

lefteris

 

Έτσι ε? Όντως για Ζορό και Sanji δεν θα έχει και πολύ νόημα..
πάντως για τον κόμπυ το πιστεύω γιατί θα τον βοηθούσε να πραγματοποιήσει το όνειρο του μιας και οι admiral όλοι είναι DF users.Επίσης φανταστήτε τι θα έχουν να αντιμετοπίσουν στο μέλλον οι strawhats εαν πάρει ο Sentoumaru Devil Fruit καθώς έχει δηλώσει ότι δεν έχει πάρει μέχρι στιγμής και έχει ήδη την μεγαλύτερη άμυνα στον κόσμο...

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
για τόν Koby συμφωνώ...τα είχα σκεφτεί κι εγώ κάποτε,πως για να ανέβει τόσο πολύ όσο ο ίδιος θέλει,ίσως χρειαστεί και ένα τούμπανο φρούτο

Iron Nicκ

Iron Nicκ

 

αφου μαθαινει-ξερει ηδη τεχνικες rokushiki και οπως ειδαμε ο rob lucci ηταν τουμπανος κ χωρις το φρουτο του και μαλιστα ειχε κ ενα zoan που θεωρουνται τα πιο αδυναμα οποτε αν παρει ενα zoan coby θα μπορεσει να εξισωροπισει τις αδυναμιες τους με τις κινησεις rokushiki που θα ξερει και θα ειναι ενας πλ αξιολογος αντιπαλος

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ναι αλλα αμα παρει ενα λογια θα ειν πιο μαματος οπως και να το κανουμε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης