Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Alcohol official Topic

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 8]

76Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 13 Σεπ 2016, 01:11

Tcixlas

Tcixlas

 

δε νομίζω η μισή ελλάδα να γουστάρει τοπ το τζιν τονικ, παρόλα αυτά δεν αναιρει ότι είμαστε ψυχοπαθεις κατα βαση

77Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 13 Σεπ 2016, 11:33

Shikkoku

Shikkoku

 

Αν και αρκετα ψυχοπαθης, δεν μου αρεσει τοσο το τονικ στο τζιν..

78Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 13 Σεπ 2016, 11:41

Tcixlas

Tcixlas

 

εσυ δε μας ειπες που πέρασες :p
εμένα περισσότερο μου αρέσει το λαιμ

79Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 13 Σεπ 2016, 11:59

Shikkoku

Shikkoku

 

Tcixlas έγραψε:εσυ δε μας ειπες που πέρασες :p
Παραπομπή

80Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Τετ 14 Σεπ 2016, 01:20

Tcixlas

Tcixlas

 

ξεκινάς λοιπόν σάπισμα με ποτο χαχαχα

81Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Τετ 14 Σεπ 2016, 03:28

Shikkoku

Shikkoku

 

Αν κερνας, ναι
here and there

82Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Τετ 14 Σεπ 2016, 11:14

Tcixlas

Tcixlas

 

βρε φοιτητική ζωή χωρίς ποτό δεν είναι ζωή, μπορεί να μην τρως αλλά θα πίνεις, θα τα βρεις αυτά... έχω ξεμείνει κι έχω ξεμείνει απο λεφτά λόγω ποτού, κι ακόμα το παθαίνω :p

83Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Τετ 14 Σεπ 2016, 13:15

Aldark

Aldark

 

Ο αλκοολικός Τσίχλας , μάλλον πρέπει να βρεις κι άλλες ουσίες ρε φίλε , θα σαπίσει το συκώτι στο τέλος xD

84Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Τετ 14 Σεπ 2016, 13:38

Shikkoku

Shikkoku

 

ΕΣΕΙΣ ειστε η ουσια μου

85Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Τετ 14 Σεπ 2016, 14:12

Aldark

Aldark

 

τότε έχεις απεξαρτητοποιηθεί , γιατί σε βλέπουμε σπάνια :'(

86Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Τετ 14 Σεπ 2016, 16:41

Shikkoku

Shikkoku

 

Σποντιτσα

87Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Τετ 14 Σεπ 2016, 21:12

Tcixlas

Tcixlas

 

σποντάρα, δεν έχω δοκιμάσει ποτέ τίποτα άλλο, και δε θα το κανω νομίζω, παρόλα αυτά το ποτάκι είναι άγιο ρε, το συκώτι θα καταστραφεί ούτως η άλλως, αρα ας περάσω καλά με αυτό χαχαχα

88Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Τετ 14 Σεπ 2016, 22:57

Aldark

Aldark

 

χαχαχαχαα αλκοολικές οι νύχτες μακριά σου.
Σποντάρα γιατί μου έχεις υποσχεθεί αιώνια πίστη και έχεις δηλώσει έτοιμος να αναλάβεις και πόστο...χμχμχμχμχμμμμμμμ

Αλλά πίσω στο θέμα μας,
τώρα που δεν τρωω πολύ κι έχω μείνει μισος , πίνω λιγάκι και γίνομαι πιο εύκολα στις εξόδους! :Ρ
Και εδώ Κρήτη που ήρθα , παίζουν σε σωστά μέρη , πολύ σωστές ρακιές

89Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Τετ 14 Σεπ 2016, 23:07

Tcixlas

Tcixlas

 

φλωριλίκια, κι εγώ μισός έχω μείνει, παρόλα αυτά πίνω το διπλο, επίσης μου γαμάει την διατροφή, κάνω πλέον σχεδόν κάθε μέρα γυμναστική και τρώω και λίγο φαί στη μέρα, και παρόλα αυτα χάνω δύσκολα γιατί πίνω σαν μαλακας 1-2 φορές τη βδομαδα, βεβαια είπα θα κοψω την υπερκαταναλωση τουλαχιστον μεχρι το χειμωνα χαχαχα

90Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Τετ 14 Σεπ 2016, 23:11

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Moνο μπυριτσες για να μεγαλωσει η κοιλια. Ελπιζω να πιω ολοκληρο ωκεανο το καλοκαιρι. Μεχρι τοτε εξω για ποτο ποτε....

91Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Πεμ 15 Σεπ 2016, 01:47

Tcixlas

Tcixlas

 

καζινο φιλε, 6 ευρω είσοδο, που τα παιρνεις και τα παιζεις κιολας, και έχεις αφθονη κοκα κολα και μπυρα δωρεαν

92Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Πεμ 15 Σεπ 2016, 13:21

Shikkoku

Shikkoku

 

Tcixlas έγραψε:καζινο φιλε, 6 ευρω είσοδο, που τα παιρνεις και τα παιζεις κιολας, και έχεις αφθονη κοκα κολα και μπυρα δωρεαν
Όντωως;;;
heh look at that

93Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Πεμ 15 Σεπ 2016, 14:37

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Εσύ είσαι μικρός ακόμα γι'αυτα

94Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Πεμ 15 Σεπ 2016, 15:33

Pagliacci

Pagliacci

 

πρεζάκια

https://onepiecegr.forumgreek.com/

95Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Πεμ 15 Σεπ 2016, 15:50

Shikkoku

Shikkoku

 

Για την κοακολα μονο
maggie cuute maggie cuute

96Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Πεμ 15 Σεπ 2016, 21:27

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Για καζίνο γενικότερα

97Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Πεμ 15 Σεπ 2016, 21:33

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Παντως καζινο ηθελα να παω μιας και ασχολουμαι με τον τζογο...

98Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Παρ 16 Σεπ 2016, 01:07

Tcixlas

Tcixlas

 

βρε ουστ αλκοολικε που θα μας πεις πρεζακια


νικολα όντως, μια φορά πήγα τους έβαλα μέσα για τουλάχιστον 10 φορές ακόμα

99Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Παρ 16 Σεπ 2016, 09:41

Shikkoku

Shikkoku

 

Ωραια, το καζινο εγινε λαιφ γκολ τωρα

100Alcohol official Topic  - Σελίδα 4 Empty Απ: Alcohol official Topic Παρ 16 Σεπ 2016, 12:04

Tcixlas

Tcixlas

 

πρέπει να κλείσεις τα 21, και μια συμβουλή, να πηγαίνεις με ένα 15άρι το πολύ κια χωρίς κάρτα ανάληψης μαζί σου, είναι άλλη φάση εκεί μέσα και αμα πιεις κιολας θα παίξεις, εγώ αυτό έχω κάνει και θα κάνω :p τσιπις στο καζινο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης