Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Alcohol official Topic

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 8]

101Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Παρ 16 Σεπ 2016, 16:35

Shikkoku

Shikkoku

 

Ελληνας σωστος

102Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Παρ 16 Σεπ 2016, 21:15

Tcixlas

Tcixlas

 

ρε φίλε έτσι πρέπει... αυτοί χαζοί είναι να στα δίνουν όλα τσάμπα? προσπαθούν να σε εθίσουν, κι όποιος νομίζει ότι δε θα εθιστεί είναι ακόμα πιο βλάκας :p γι αυτό πάω απλά να παίζουν άλλοι, χωρίς λεφτά χωρίς τίποτα, κι απλά τους πίνω όσο περισσότερο μπορώ, βεβαια βγάζουν πολλές χιλιάδες τη μέρα οπότε δεν χάνουν κιολας

103Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Σαβ 08 Οκτ 2016, 15:28

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:καλά ας μην συζητήσουμε τίποτα πραγματικά για ποτά

καλά εγω έλεγα στον μακακα τον Νικο να παει κρήτη να ευχαριστηθεί ρακί και κρασί και ο μακακας πήγε σαμο που μονο καλό κρασί έχει. Απο εκεί και πέρα θα βολευέτε με αυτην της αμερικανιες της jin beam , ursus κι αλλές τετοιες παπαριες που δεν εχω δοκιμασει ποτε μου...

http://www.onepiecegr.com/

104Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Σαβ 08 Οκτ 2016, 15:35

Tcixlas

Tcixlas

 

ρε είστε γατιά ρε, τα καλύτερα μεθύσια γίνονται με μπερδέματα

105Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Σαβ 08 Οκτ 2016, 15:38

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:ρε είστε γατιά ρε, τα καλύτερα μεθύσια γίνονται με μπερδέματα
μια φορα είχα βάλει στο ναργιλέ μου αντί για νερό, ρακί... δεν χρειάζεται να πω οτι έγινε σκίπα στο τέλος....

http://www.onepiecegr.com/

106Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Σαβ 08 Οκτ 2016, 15:43

Tcixlas

Tcixlas

 

ήπιαμε 2 άτομα
1.5 λίτρο ροζέ
4.5 λίτρα κόκκινο
15-20 μπύρες henniger και βάλαμε και σε αργιλέ το υπόλοιπο κρασάκι απο το πεντόκιλο... και είχαμε φάει γλυκές κρέπες.... το ξανα λέω αλλά 2 βδομάδες δεν ήξερα πως είχα γυρίσει σπίτι... συνάντησα τον τύπο που με έφερε και μου είπε 2 βδομάδες μετά.... sooo αστο

107Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Δευ 10 Οκτ 2016, 19:59

Shikkoku

Shikkoku

 

Έγινε κάποια αναφορά στο άτομό μου;

108Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 00:21

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν είσαι ο μόνος αλκοολικός εδώ μέσα

109Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 00:37

Shikkoku

Shikkoku

 

Είμαι ένας μεθύστακας, το ξέρω, αλλά τουλάχιστον η Σταυρούλα μαγαπάει

110Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 01:10

Tcixlas

Tcixlas

 

roleplaying εκτός παιχνιδιού μιας και δεν το χεις εντός? :p


στη χήρα πήγες?

πλάκα πλάκα έχω κόψει το αλκοολ

111Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 01:11

Shikkoku

Shikkoku

 

Έχω αφήσει ένα ποτήρι ουίσκι στο ψυγείο σε περίπτωση ανάγκης

112Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 01:14

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ σοβαρά το έκοψα ρε... έχω να πιώ αλκοολ σχεδον μήνα... δεν ξέρω γιατί

113Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 01:25

Shikkoku

Shikkoku

 

Δεν έτυχε ή δεν θέλεις να πιεις;

114Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 03:16

Kamikaze

Kamikaze

 

Παιδιά όταν βγαίνετε σε bars κτλ να παίρνετε μπύρα. Και κρατάτε στην τσέπη περισσότερα μάνια και κρατάτε τις gold diggers μακριά.

115Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 03:24

Shikkoku

Shikkoku

 

Αν υπάρχει άντρας που να πηγαίνει σε μπαρ χωρίς να έχει σκοπό να ρίξει γκομενάκια ας μου το πει, γιατί έχω αρχίσει και φοβάμαι για την σεξουαλικότητά μου..

116Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 12:16

Tcixlas

Tcixlas

 

ανάλογα αν περιμένεις σε μπαρ να χτυπήσεις γκόμενα ρε γύπα δε θα το κάνεις εκτός κι αν τα σιξπακς σου συγκρίνονται με την τσέπη σου και είναι και τα 2 μεγάλα:p

τώρα αν ούτε τσεκάρεις γενικά έχεις θέμα σεξουαλικότητας

117Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 12:23

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Σε κανενα κλαμπακι αμα ειναι μεθυσμενη η κανενα beach bar κλπ.

Στην τελικη καλες οι gοld diggers. Τις πηδας μερικες φορες και σουτ!

that simple that simple that simple



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Deathracer2009 στις Τρι 11 Οκτ 2016, 14:42, 1 φορά

118Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 12:50

Shikkoku

Shikkoku

 

Ε τέτοιες βρίσκεις παντού, όχι μόνο σε μπαρ

119Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 14:36

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
κατουρήστε και λίγο.. xD xD xD

120Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 14:42

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Εγω δεν εγραψα τιποτα....

121Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 17:28

Pagliacci

Pagliacci

 

Aν δε πάτε σε μπαρ επειδή απλά έχετε πιει και δεν πολυξέρετε τι κάνετε και απλά κοιμάστε εκεί ή και να ξεράσετε καμιά φορά και όλοι γ***σταυρίζουν που σας έπεισαν να βγείτε επειδή σας λυπήθηκαν που κάθεστε όλη μέρα σπίτι αν και εσείς δεν είχατε καμιά όρεξη να βγείτε και σπέρνατε και στο φίφα και σας γάμησαν το μομέντουμ αλλά τουλάχιστον θα μαζέψετε κάποια fifa coins για να πάρετε hamsik τότε τσεκάρετε την σεξουαλικότητα σας

https://onepiecegr.forumgreek.com/

122Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 18:25

Kamikaze

Kamikaze

 

Pagliacci έγραψε:Aν δε πάτε σε μπαρ επειδή απλά έχετε πιει και δεν πολυξέρετε τι κάνετε και απλά κοιμάστε εκεί ή και να ξεράσετε καμιά φορά και όλοι γ***σταυρίζουν που σας έπεισαν να βγείτε επειδή σας λυπήθηκαν που κάθεστε όλη μέρα σπίτι αν και εσείς δεν είχατε καμιά όρεξη να βγείτε και σπέρνατε και στο φίφα και σας γάμησαν το μομέντουμ αλλά τουλάχιστον θα μαζέψετε κάποια fifa coins για να πάρετε hamsik τότε τσεκάρετε την σεξουαλικότητα σας
Your life in a nutshell?

123Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 21:44

Pagliacci

Pagliacci

 

Ενός φίλου από το χωριό, δεν τον ξέρεις

https://onepiecegr.forumgreek.com/

124Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 21:48

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Τον συμπάθησα το φίλο σου.

125Alcohol official Topic  - Σελίδα 5 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 21:53

Tcixlas

Tcixlas

 

ο φίλος σου δεν πίνει λογικά εε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης