Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Alcohol official Topic

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

126Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 22:07

Shikkoku

Shikkoku

 

Ο φίλος σου πρέπει να έχει πολύ ξέφρενη ζωή..

127Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 22:17

Tcixlas

Tcixlas

 

πίνει και φιφα, να πεις έπαιζε κανα σοβαρο γκειμ

128Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 22:30

Pagliacci

Pagliacci

 

έπινε πιτσιρικάς όχι τώρα

https://onepiecegr.forumgreek.com/

129Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 22:31

Tcixlas

Tcixlas

 

τώρα πίνει λίγο?

130Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 22:38

Pagliacci

Pagliacci

 

τώρα πίνει μόνο σε γενέθλια :p

https://onepiecegr.forumgreek.com/

131Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 22:39

Tcixlas

Tcixlas

 

γιορτάζει συχνά? αχαχα

132Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 22:42

Pagliacci

Pagliacci

 

χαχααχ όχι ρε έχει ηρεμήσει σοβαρά. Είναι και φίλος του τζόνι μπορεί να επιβεβαιώσει πως δεν βγαίνει από το σπίτι πλέον

https://onepiecegr.forumgreek.com/

133Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 22:45

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ σοβαρά έχω ένα μηνα να πιω αλκοολ, και δε μιλάμε για ποσότητα.... τελευταία φορά που ήπια πολύ ήταν τέλη αυγούστου που είχα πιεί ένα μπουκάλι ουίσκι και 5-6 μπύρες σχεδόν νηστικός, βεβαια έφαγα μετά

134Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 22:50

Pagliacci

Pagliacci

 

ε και εγώ ήπια πριν κανα 10ημερο και πριν από αυτό είχα να γίνω χάλια από τον στρατό

https://onepiecegr.forumgreek.com/

135Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 22:52

Tcixlas

Tcixlas

 

στο στρατό εννοείς σε έξοδο τότε που έλεγες στα τελευταία ιούνιο?

136Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 22:53

Pagliacci

Pagliacci

 

Ναι εκεί δεν παλευόταν αλλιώς

https://onepiecegr.forumgreek.com/

137Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Τρι 11 Οκτ 2016, 22:54

Tcixlas

Tcixlas

 

γι αυτό δεν τον αντέχω το στρατό γαμό, ξέρω ότι θα χαλάω περισσότερα απο ότι χαλάω σα φοιτητης και τώρα τα βγάζω κίολας εκεί που θα τα βρίσκω... γ*** το φελέκι σε καταντάν χοντρό αλκοολικό, κι εγώ είμαι και ήδη

138Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Πεμ 13 Οκτ 2016, 06:54

Shikkoku

Shikkoku

 

Περιμένω αλκοολικά tips & tricks για φοιτητές~

139Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Πεμ 13 Οκτ 2016, 09:38

Tcixlas

Tcixlas

 

μπέικον και πριν και μετά απο ένα καλό μεθύσι

επίσης ξύπνημα χανγκοβερ πάει 2ντεπόν 2 μπανάνες και ξανα κρεβάτι για τουλάχιστον μία ώρα
μετά μπεικον καλά ψημένο


ετοιμάζεσαι για καλο μεθύσι? με το μπεικον πριν φάει και λίγο ντοματοσαλατούλα με αρκετό λαδάκι(το λάδι το σημαντικό) αλλά επειδή δε μπορώ σκέτο πάει με σαλατούλα

ποτέ βρώμικο μετά απο μεθύσι, νιώθεις αρχικά καλύτερα, χειοτερεύει στην τουαλέτα



140Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Πεμ 13 Οκτ 2016, 09:38

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
για πρωτοετά έχω κίνητρο και για να κόψεις το ποτό και για να γίνεις σωστός φοιτητής. θα πίνεις μόνο όταν θα παίρνεις πάνω από 8.

141Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Πεμ 13 Οκτ 2016, 10:12

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ έτσι καταστράφηκα.... γαμιώμουν στο ποτό σε κάθε εξεταστική
νερντ μοουντ σωστός φοιτητής alert fact: μέχρι την αρχή του τρίτου έτους που τα έκανα πουτάνα γενικά και παράτησα λίγο τη σχολή είχα μέσο όρο μαθημάτων 8.5 αφού τη γάμησα κι άρχισαν τα 5άρια και 6άρια έπεσε στο 7.49 που είναι τώρα με τελευταία αναλυτική και αρκετά χρωστούμενα.... πείτε ένα μπράβο στο μαλακα τσίχλα

142Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Πεμ 13 Οκτ 2016, 19:48

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Wgq1ef

Τυχαίο?? Δε νομίζω. Μέχρι 4ο έτος ήθελα να αλλάξω σχολή. xD xD xD

143Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Πεμ 13 Οκτ 2016, 22:18

Tcixlas

Tcixlas

 

χαχαχαχαχαχα ελεος πραγματικα κλαιω

144Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Πεμ 13 Οκτ 2016, 22:45

Shikkoku

Shikkoku

 

Όντως ισχύουν αυτά για το λάδι και το μπέικον;;;

145Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Παρ 14 Οκτ 2016, 00:30

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
μπέικον το νέο νερό με όζον!! γιατρεύει τα πάντα

146Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Παρ 14 Οκτ 2016, 00:38

Shikkoku

Shikkoku

 

Το μπέικον και το windex.
Και μιας και είπα μπέικον, πάω να αλλάξω την υπογραφή μου..

147Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Παρ 14 Οκτ 2016, 16:13

the d

the d

 

εγω επειδη εχω υπαρξει αλκοολικος και τωρα το εχω κοψει σχεδον πινω αρεα και που καμια μπυρα η κανενα κρασακι πολυ χαλαρα θα σας ελεγα μακρια απο ουισκι βοτκα τεκιλα και ρουμι . Ενω δεν επινα καθολου μεχρι τα 19 μολις αποληθηκα απο φανταρος αρχισα να πινω σιγα σιγα μεχρι που ηθελα ενα μπουκαλι καθε μερα επινα σπιτι αυτο εγινε για 4 χρονια εχω παρει +30 κιλα και εχω προβληματα πλεον κουραζομαι να νεβω 5 σκαλια και ουτε να δουλεψω μπορω  μακρια  απο τα ποτα παιδια .

148Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Παρ 14 Οκτ 2016, 16:47

Tcixlas

Tcixlas

 

γι αυτό το κόβω φίλε, γιατί αλκοολικος σε τέτοιο επίπεδο δεν είμαι, αλλά κάθε φορά που θα πιώ κατεβάζω τα άπειρα, και καλοκαίρι γίνεται συχνά, ευτυχώς χειμώνα το μαζέυω λίγο αφού μαζεύω και τις εξόδους


ναι ισχύει για το μπεικον νικόλα δοκίμασε το και το λάδι ισχύει γιατί μειώνει τις αναθυμιάσεις του αλκοολ

149Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Παρ 14 Οκτ 2016, 22:26

Shikkoku

Shikkoku

 

Αύριο το ψωμί ξεκινάω διατροφή βασισμένη στο μπέικον λοιπόν

150Alcohol official Topic  - Σελίδα 6 Empty Απ: Alcohol official Topic Παρ 14 Οκτ 2016, 22:26

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Πεινασα ημαρτον..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης