Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Alcohol official Topic

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 8]

176Alcohol official Topic  - Σελίδα 8 Empty Απ: Alcohol official Topic Τετ 19 Οκτ 2016, 01:24

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Εγγεγραμενος ναι αλλα δεν παιζει να ειχα μπει....

177Alcohol official Topic  - Σελίδα 8 Empty Απ: Alcohol official Topic Τετ 19 Οκτ 2016, 01:38

Aldark

Aldark

 

Έχω μπει στο φόρουμ πίττα , αλλά προφανώς όποτε έχω μπει δεν ήμουν τόσο πίττα , αλλά 1-2 στάδια πριν , ώστε να μπορώ να γράφω μπαρούφες. Γενικά έχω μπει σε φόρουμ (πέραν τούτου) υπό την επήρεια διάφορων ουσιών.
Τώρα πια προσπαθώ να μην το παρακάνω , και λόγω διατροφής κυρίως γιατί παχαίνει το άτιμο...Αλλά και μετά από κάποια κατορθώματα που την πάτησα πάρα πολύ άσχημα.
So be careful kids.

178Alcohol official Topic  - Σελίδα 8 Empty Απ: Alcohol official Topic Τετ 19 Οκτ 2016, 03:38

Shikkoku

Shikkoku

 

Εγώ με τέτοιες παπαριές που γράφω συνέχεια, δεν το παίρνετε χαμπάρι όταν μπαίνω μεθυσμένος:ρ
in da bath! in da bath! in da bath! in da bath! in da bath! in da bath! in da bath! in da bath!

179Alcohol official Topic  - Σελίδα 8 Empty Απ: Alcohol official Topic Τετ 19 Οκτ 2016, 09:00

Kamikaze

Kamikaze

 

Shikkoku έγραψε:Σάμο, μέιτ
Έχει πολλούς φοιτητές η Σάμος;

Εγώ έχω μπει μεθυσμένος στο forum αλλά δεν έγραψα τίποτα γιατί είχα ξεχάσει να συνδεθώ.

Σπόιλερ:

180Alcohol official Topic  - Σελίδα 8 Empty Απ: Alcohol official Topic Τετ 19 Οκτ 2016, 15:18

Shikkoku

Shikkoku

 

sandokanthanos έγραψε:
Shikkoku έγραψε:Σάμο, μέιτ
Έχει πολλούς φοιτητές η Σάμος;
Αρκετούς, έχει 3 σχολές εδώ γύρω..

Και, οντόπικ, παίζει να το λέω καμιά φορά αν έχω πιει και ποστάρω:3

Ένας οικογενειακός φίλος βάζει σπράιτ στο λευκό κρασί, έχετε δοκιμάσει ποτε; Μου φάνηκε αρκετά παράξενο:ρ

181Alcohol official Topic  - Σελίδα 8 Empty Απ: Alcohol official Topic Τετ 19 Οκτ 2016, 15:57

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
αποκλήρωσέ τον

δεν ποστάρω μεθυσμένος

182Alcohol official Topic  - Σελίδα 8 Empty Απ: Alcohol official Topic Παρ 21 Οκτ 2016, 11:57

Tcixlas

Tcixlas

 

εχω μπει πίττα αλλά δεν έχω ποστάρει νομίζω.... αρκετά πιωμένος πάλι έχω μπει αλλά όχι σε φάση μεθης.... γενικά εχω κάνει τρελές μαλακίες, κι επειδή θέλω το συκώτι μου, έπεσε μαχαίρι


Σπόιλερ:

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης