Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Chapter 801: Declaration of Opening

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 10]

26Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 14:47

N_G

N_G

 

Είναι αυτός που γίνεται κοράκι, φέρνει τις εφημερίδες στη βάση και τον έστειλα να κουβαλήσει τον Σάμπο..Περιμένω καλύτερη ποιότητα να τον δω καλύτερα μήπως τον μπερδεύω.. έχουμε και τόσους..!!! liar

27Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 14:59

Aldark

Aldark

 

Τα σχολιάζω ένα ένα και μετά θα δω και τα δικά σας κόμμεντ , απλά για να μην ξεχνάω:

1)Τι όμορφη η εικόνα στην Dressrosa <3
2)Lucci...SHIT SON. Πώς βρέθηκε εκεί; ΘΕΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ!! Ελπίζω ο άλλος να μην είναι ο Σπάνταμ...
3)Φουτζιτόρα τι φάση...Αναρωτιέμαι τι θα κάνει , έληξε κιόλας η θητεία του στο ναυτικό;; Αν ήθελε να τους πιάσει λόγω καθήκοντος ας το έκανε. Πφφ...
4)Απ'την άλλη έχει δίκιο και ο τέρμα χαλαρός Σενγκόκου , αν τα μιλούσε με Σακαζούκι/Ακαίνου κάτι θα γινόταν , για να τον έβαλε στη θέση αυτή δε θα τα σπάσουνε , έστω και σε τέτοιο ατόπημα που κοστίζει...πάνω από 2 δις μπέρι στην κυβέρνηση (λόγω συνολικών μπάουντυ)
5)O Doflamingo είναι ο Μπόμπολας του One Piece , έλεγχε μέχρι και τη μάνα του Kong probably...XD
6)Και να τος να γελάει , γιατί βλέπει ότι το game of thrones που στήνεται , μπορεί να είναι πλέον δίχως αυτόν , αλλά...θα έχει ενδιαφέρον να το παρατηρήσεις! Και θα ναι και πιο ασφαλής ίσως
7)ΕΠΙΚ ΕΙΚΟΝΕΣ , Ω ΓΚΡΗΝ ΜΠΟΥΛ! Ω ΕΝΑΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣ ΑΚΟΜΑ! προφανώς στη θέση του κούμα (;)
8)Περιμένω λίγη καλύτερη μετάφραση για το "roger was the first one to cross the grand line" , άραγε είναι σωστό;
9)THE FUCKIN THRONE WARS BOY , GAME OF THRONES ΣΤΗ ΜΑΠΑ ΜΑΣ , ΕΤΣΙ ΑΓΝΟ , ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΘΡΟΝΟ;;;
10)πόσο το απολαμβάνει όμως ο μπαγάσας...χεχε , έτσι , θα τον επαναφέρουν είμαι σίγουρος...Doflamingo <3 best villain ever.
11)Nα ρε μάγκες , έστειλε άντρες να τον σώσουν ο Κάιντο (λολ προχώρησα σελίδα) , άρα δε θα παίζανε ποτέ μπουνιές ή θα τον βγάλει για να τον γαμ*σει που δε νομίζω , γιατί δε φάνηκε να τον νοιάζει κάτι πλέον πέρα απ'το να κάνει τον πόλεμό του (ο Κάιντο)
12)Ποιος να ναι ο Τζακ;
13)THE GOING LUFFY χαχαχαχαχαχαχ , τι θεούλης που είναι ο τύπος
14)ΧΑΧΑΧΑ ΒΙΒΡ Καρντ μέσα στην πυξίδα...πεθαίνω...χαχαχαχαα
15)Χμμ...αναρωτιέμαι τι θα παιχτεί με Μπέλλαμυ...
16)Πάντως τόσο απλά φεύγει και γκρεμίζει πολλές θεωρίες...ΛΟΛ
17)ωπ η ρόμπιν είναι πολύ ναζιάρα εδώ <3 ROBIN-CHWAAAN~
18)δε μου άρεσαν οι νέες εικόνες των μπάουντυς , του φράνκυ ειδικά γιατί είναι το τζένεραλ; pff...
19)GOD USOPP , 200 μιλλ...αχαχαχαχχα πεθαίνω με τα τρολλς (έπεσα έξω , υπολόγιζα 100 , αλλά νταξ , πεθαίνω).
20)τσόππερ...γιατί τρολλάρουν πάλι...έπρεπε να χουν κανα 600αρι μιλλιον για τον μανστερ τσοππερ γ***το :p
21)Ναμι <3 , δεν σχολιάζω τη φάτσα του Σάντζι , γιατί τα κάνουν αυτά , καλύτερα το σκίτσο. φακ...
22)λμαο , απλά μια αφίσα του μπρουκ...xD
23)το Όνλυ Αλάηβ μας αφήνει στη μέση...Και κάνει τον Σαντζούκο θέμα συζήτησης (του το χρωστάει) , ελπίζω να μην προκύψει κάτι αρνητικό.
24)Μόλις έλεγα να κόψω το μάνγκα οι εξελίξεις τρέχουν...για να δούμε τι θα δούμε , περιμένω τώρα να δούμε το υπόλοιπο πλήρωμα κι αντιδράσεις...λέτε να πει το λόγο που ο Σάντζι είναι μόνο αλάηβ;
24 κομμεντς όλως τυχαίως , πάει και με τη μέρα ^_^

28Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 15:11

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

γτ να κοψεις το μανγκα ρε τρελε;;;ο οντα στα τελευταια 5 τσαπ του εχει δωσει να καταλαβει ειναι πλ επικα με πολλες πληροφοριες και μας εχει τρελανει..να μην ξεχναμε και τα αγαλματα που φτιαξανε στο λουφυ και τον ουσοπ διπλα στον κυρο...ειναι τοσα πολλα δεν ξερεις τι να πρωτοθυμηθεις...και ακομα το μανγκαστρεαμ να βγαλει το τσαπ...ελεος

29Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 15:13

Aldark

Aldark

 

να το κάνω stop για κανα χρόνο να μαζευτούν τσαπς...θα είναι η τρίτη -τέταρτη φορά που το κάνω ^^ , 6 χρόνια διαβάζω :p

30Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 15:19

N_G

N_G

 

Ειδικά τώρα με τις εξελίξεις και με την κουβέντα που γίνεται εδω μέσα δεν ξέρω πόσο θα μπορείς να κρατηθείς.

31Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 15:23

Aldark

Aldark

 

χαχα θα δούμε , αν γίνει από μόνο του , θα το προσπαθήσω  , αλλά περιμένω επιτέλους να δω τον Σάντζι (fav char) και να δω τι θα παιχτεί από εκεί ! Μετά βλέπουμε..

32Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 16:23

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Σχετικά με τα bounties περίμενα λίγο παραπάνω luffy και Sanji. Μπορεί να μην έκανε και πολλά, αλλά το να έχει μικρότερο bounty από τον ussop ... πάει πολύ... και για τη φωτογραφία του: δεν μου αρέσει καθόλου αυτό που κάνει ο Oda με τα bounties των SHs...

33Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 16:25

Tcixlas

Tcixlas

 

ούτε εμένα με χαλάει που σε κατι τοσο σημαντικό κανει πλακα και τρολάρει και όχι μονο τα φανμποις του σαντζι αλλά και τον τσόπερ... δεν δείχνουν δύναμη ή επικινδυνότητα αλλά κατα πόσο έιναι διάσημοι

34Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 17:41

Qaaz

Qaaz

 

35Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 18:13

Santouryuu

Santouryuu

 

200 μυρια ρε ο γιουσοπαρος και η ναμι σας παλι το πιο αδυναμο μελος, μουαχαχαχα (το πετ δε μετραει)

αν ηταν ο κιζαρου στο πλοιο θα ελεγα, τζακ τον πουλο... αλλα με τον αχρηστο τον φουτζιτορα, παιζει απο το επομενο τσαπ να εχουμε ενα free doflamingo

επανεμφανιση ροπμ λουτσι.... θα ξερασω.... σε λιγο θα μας ξαναδειξει και τον ντον κριγκ ο καραγκιοζοντα

η φωτο του σαντζι ειναι φοβερη... του ταιριαζει απολυτα του μαλακοπιτουρα... γιατι τον θελουν ομως μονο ζωντανο; λετε να ειναι οντως πριγκιπισα;

36Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 18:15

Santouryuu

Santouryuu

 

Qaaz έγραψε:Λοιπον να postαρω αυτα που ελεγα (ναι με κακη ποιοτητα εικονας απο Panda αλλα δε βαριεσαι θα το δουμε και μετα στο stream)

Ενδιαφερον καπελο Big Mom μαζι με περισσοτερα στοιχεια απο μαλλι κτλ

Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Mjx828H

την αλλαξε λιγο... την εκανε πιο μαγισσα... η μυτη ειναι αλλιωτικη και λοιπα... καραγκιοζοντα

Qaaz έγραψε:Επισης αν και οχι καθαρα ενδιαφερον και η εμφανιση Blackbeard με το καπελο και το νεο μουσι

Επισης οι εναπομειναντες Shichibukai
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 GZrnkyh
7ος ή μαλλον 5ος πλεον spotted και μιαζει αρκετα με Shiki (δυσκολα να ειναι αυτος βεβαια)

boa hancock στο ιδιο επιπεδο με τους γιονκο  :inlove:

που τον ειδες τον 5ο/7ο; που διεκρινες εσυ χαρακτηριστικα για να πεις κιολας οτι μοιαζει με καποιον;  :muaha:  :muaha:  :muaha:

Qaaz έγραψε:

Green Bull spotted
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 2ANQAdv


μακρυ μαλλι και μαλλον νεος. Θα μου πειτε γιατι να πιστεψουμε αυτα ενω τα παλια για Yonko δεν εμοιαζαν? γιατι μαλλον τωρα δε θα αλλαξουν

μακρυ μαλλακι.... ερχεται η γυναικα αντμιραλ λεμεεεεεεεεεεεεεεεεε

Νεος μυστηριος Revo Commander spotted
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 BOw2Xvk

αυτα για την ωρα[/quote]

μοιαζει πολυ στον wally buchanan απο fairy tail, λετε να εχει το polygon polygon no mi; :muaha: :muaha:



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Santouryuu στις Πεμ 24 Σεπ 2015, 19:22, 1 φορά

37Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 18:48

Aldark

Aldark

 

ωχ πολύ ωραίος λες να ναι γυναίκα; Θα κλάψω όμως , γιατί τον φανταζόμουν 40άρη-50άρη παλιάνθρωπο διεφθαρμένο και ίσως λίγο αλκοολικό και badass. Πολλά θέλω , ο Όντα 80% σε απογοητεύει σε αυτά τα θέματα.
btw stop hating on Sanji man , not cool xD

Θέλω κάποιος να μου εξηγήσει τι μπορεί να παίζει στη σελίδα με Λούτσι και πιθανά Σπάνταμ και πιθανά σενάρια πως μπορεί να κατέληξαν εκεί.
Καταλαβαίνω πως μάλλον έχουν "δείρει" (ο Λούτσι βασικά) τους CP0 , έχουν φορέσει τα ρούχα τους και μιλάνε με κάποιον τρίτο , που πήγε να βρει κάποια όπλα , τα οποία όμως παίζει να πήραν οι επαναστάτες; Ή μπλοφάρει ο Λούτσι; (διαφωτίστε με αν λέω κάτι λάθος). Φαίνεται όμως επίσης ότι πλέον τον καπέλωσε τον Σπάνταμ (καιρός ήταν , άθλιος χαρτογιακάς τσουτσές...ότι χειρότερο) και ενεργεί ως αφεντικό. Αυτό αφήνει απορίες. Οι CP9 πλην του Σπάνταμ έφυγαν ως καταζητούμενοι , κι εκείνος έμεινε στην κυβέρνηση. Πως τώρα δουλεύουν μαζί , προφανώς εναντίον της κυβέρνησης;

38Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 18:58

Qaaz

Qaaz

 

Ο αλλος στην αλλη μερια του Den Den Mushi ειναι ο Κaku (ο τροπος που μιλαει)

Πιστευω οτι τον πηραν γιατι εχει ακρες και γνωσεις για τις δουλειες τους εναντια στην WG. Τα οπλα κτλ ειναι αυτα που πηγε η Koala και ερευνουσε. Λογικα ειχαν σκοπο ειτε να τα παρουν ειτε τα βγαλουν προς τα εξω για να δειξουν το πειον της WG ή κατι τετοιο

Ελπιζω να σε καλυψα

39Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 19:02

Aldark

Aldark

 

αχα , θα μπορούσε να είναι ο Κάκου έχεις δίκιο , γενικά κάποιος απ'το team.
Ουσιαστικά τον εξανάγκασαν να δουλέψει μαζί τους; (τον σπάνταμ) Και θεωρείς ότι θα είναι εχθρικοί προς τον λούφφυ ή αδιάφοροι , μιας και πλέον θέλουν να ξεμπροστιάσουν αν μπορούν την κυβέρνηση;

40Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 19:06

Qaaz

Qaaz

 

Ασπονδοι συμμαχοι σαν τον Croc

41Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 20:02

N_G

N_G

 

Η μπλούζα του Λούφυ δεν μοιάζει κάτα κάποιον τρόπο με το jolly του Kaido ή του Jack αν είναι κάποιος ξεχωριστός πειρατής;;;

42Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 20:07

Tcixlas

Tcixlas

 

έλα σαντο είσαι υπερβολικός πραγματικά ήταν καλούτσικο ρε...

43Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 20:46

blackeagles pirates

blackeagles pirates

 

Πρώτον να πω ότι χαίρομαι πολύ για την επάνοδο μου στο forum μετά απο 2 χρόνια, μου χε λήψει πραγματικά careless run τώρα τι να σχολιάσω μετά απο 2 χρόνια απουσίας απο τα κοινά του one piece; ας τα πιάσω με την σειρά τουλάχιστον. γενικά για το αρκ μπορεί να κούρασε και να τράβηξε αλλά το λέω και το δηλώνω πως είμαι fanboy του Oda οπότε δεν με πολυ ένοιαξε αυτό. στο τσάπτερ τώρα μας έκανε να ψαχνόμαστε το παλικάρι. ποιός είναι αυτός ο Jack; δεν νομίζω να τον έχω ξαναδει. είμαι ο μόνος που ο Barto μου την δίνει που εκσπεραματώνει κάθε φορά που βλέπει τον Luffy; και όχι μόνο αυτό, όλο το crew είναι βαρεμένοι. το μόνο που με χάλασε έιναι που συνεχίζει την τρολια με το tanuki, γιατί ρε άνθρωπε δεν του κάνεις ένα σωστο bounty; αν και δεν τον συμπαθώ μ'άρεσε που ο Usopp πέρασε τον ΜΔ τον Sanji. όσο για τον ΤΕΡΑΣΤΙΟ Zoro οκ απλός υποκλείνομαι στο μεγαλείο του μέγιστου kenshi
καλά ήταν πλάκα είχε, θα προσπαθήσω να επανέλθω σε φουλ ρυθμους καψίματος :)

44Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 20:49

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
N_G έγραψε:Η μπλούζα του Λούφυ δεν μοιάζει κάτα κάποιον τρόπο με το jolly του  Kaido ή του Jack αν είναι κάποιος ξεχωριστός πειρατής;;;

Ναι το παρατήρησα κι εγώ αυτό!

Τον lucci τον κέρδισε με ένα jet-catling με gear-2.. Πόσο δυνατός να έχει γίνει σε δυο χρόνια. Άντε να χρειαστεί 2-3 λεπτά το πολύ αν είναι σοβαρός...

45Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 21:02

Qaaz

Qaaz

 

N_G έγραψε:Η μπλούζα του Λούφυ δεν μοιάζει κάτα κάποιον τρόπο με το jolly του  Kaido ή του Jack αν είναι κάποιος ξεχωριστός πειρατής;;;

Eιναι το logo του Corrida Colosseum ειναι ενας ταυρος

46Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 21:05

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
blackeagles pirates έγραψε:Πρώτον να πω ότι χαίρομαι πολύ για την επάνοδο μου στο forum μετά απο 2 χρόνια, μου χε λήψει πραγματικά careless run τώρα τι να σχολιάσω μετά απο 2 χρόνια απουσίας απο τα κοινά του one piece; ας τα πιάσω με την σειρά τουλάχιστον. γενικά για το αρκ μπορεί να κούρασε και να τράβηξε αλλά το λέω και το δηλώνω πως είμαι fanboy του Oda οπότε δεν με πολυ ένοιαξε αυτό. στο τσάπτερ τώρα μας έκανε να ψαχνόμαστε το παλικάρι. ποιός είναι αυτός ο Jack; δεν νομίζω να τον έχω ξαναδει. είμαι ο μόνος που ο Barto μου την δίνει που εκσπεραματώνει κάθε φορά που βλέπει τον Luffy; και όχι μόνο αυτό, όλο το crew είναι βαρεμένοι. το μόνο που με χάλασε έιναι που συνεχίζει την τρολια με το tanuki, γιατί ρε άνθρωπε δεν του κάνεις ένα σωστο bounty; αν και δεν τον συμπαθώ μ'άρεσε που ο Usopp πέρασε τον ΜΔ τον Sanji. όσο για τον ΤΕΡΑΣΤΙΟ Zoro οκ απλός υποκλείνομαι στο μεγαλείο του μέγιστου kenshi
καλά ήταν πλάκα είχε, θα προσπαθήσω να επανέλθω σε φουλ ρυθμους καψίματος :)

xoooooooooκινς..... knife knife knife knife knife knife knife knife

47Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 21:13

Santouryuu

Santouryuu

 

Tcixlas έγραψε:έλα σαντο είσαι υπερβολικός πραγματικά ήταν καλούτσικο ρε...

πολυ καλο ηταν ρε, οχι μονο καλουτσικο! αλλα 'νταξει... ξενερωσα λιγο με λουτσι... σε λιγο θα ξαναδουμε και τον μοργκαν οπως το παει ο καραγκιοζοντα!

48Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 21:41

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

γτ λετε ρε οτι ο λουτσι εδειρε αυτους απο cp0 και τους πηρε τα ρουχα πως σας ηρθε;μπορει απλα ο λουτσι να ειναι cp0 τωρα...

49Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 21:46

Qaaz

Qaaz

 

Οι παλιοι CP9 που ξερουμε εμεις εχουν φυγει και ειναι καταζητουμενοι απο την WG

Eξηγησε μου γιατι οχι μονο να ξανα γυρισαν αλλα να ειναι και CP0

50Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Πεμ 24 Σεπ 2015, 21:49

Aldark

Aldark

 

δύσκολο ρε...Είχε δείξει σε κόβερ στόρυ πως ο Σπάνταμ τους την έφερε , έριξε σε αυτούς το blame και τους κυνήγησαν. Μάζεψαν λεφτά για να θεραπευτεί ο Lucci και ύστερα ορκίστηκαν να εκδικηθούν ή κάτι τέτοιο. Ξαφνικά μας τους πετάει στην ανώτερη βαθμίδα και μάλιστα με Lucci ανώτερο του Σπάνταμ; Περίεργα παιχνίδια , χρειάζεται εξήγηση , αλλά θα τη μάθουμε πολύ αργότερα. Θα περιμένω να το δω και στο άνιμε κάποτε μπας και καταλάβω καλύτερα γιατί κι εγώ έχω σκαλώσει άγρια.
Blackeagle Pirates welcome back ! Ελπίζω να μην είσαι ο Χόκινς , κι αν είσαι όταν ξαναμπείς με χόκινς να γράφεις έτσι κι όχι σαν ανάπηρος. Please
Αγνόησε τα παραπάνω αν είσαι όντως ο Μαύρος Αετός και ελπίζω να σε έχουμε κοντά μας πιο συχνά :)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης