Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Chapter 801: Declaration of Opening

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 10]

126Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Κυρ 27 Σεπ 2015, 20:51

Qaaz

Qaaz

 

Ε, και εγω αφου παρω το νεο θα το κανω.

Γινεται και με tablets φυσικα (απλα το λεω)


_________________
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 7Uj1J2Q
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 AiQWYsi

127Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Κυρ 27 Σεπ 2015, 20:53

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Qaaz έγραψε:Ε, και εγω αφου παρω το νεο θα το κανω.

Γινεται και με tablets φυσικα (απλα το λεω)

Μα μιλαμε για μοντελο 2015 δεν ειναι δυνατον να μην υποστηριζεται. (Sony Xperia M4 Aqua)
Τσεκαρα μηπως ηθελε μονο tablet αλλα δεν αναφερει κατι τετοιο. Και δεν εχω και tablet!!!! ellefson you is mean ellefson you is mean

Κριμα διοτι θα τα εδινα τα 25 ευρω....

Εγω εχω μια εφαρμογη που εχει πολλα manga μεσα αλλα η μαλακια ειναι οτι εχει απο mangapanda. Ασχετα οτι στις επιλογες εχει mangastream, batoto κλπ. Αλλα για τσαμπε καλο ειναι...

128Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Κυρ 27 Σεπ 2015, 21:00

alithinos mugiwara

alithinos mugiwara

 

χαχα τελια τα μπαουντιε! Μου την εσπασε μονο που ο Ζορο περασε το λουφυ οταν ειχε 300! Κλαιω με Σανξι !
Λεται αυτοσ στην αρχ να ιταν ο rob lucy?


_________________
KAIZOKU ONI ORE WA NARU

129Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Κυρ 27 Σεπ 2015, 21:08

N_G

N_G

 

δεν χρειάζεται να πούμε ή όχι.
Δεν είναι προφανές;


_________________
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 2eqgrhv


" Some day, I promise you...
They will all watch as i change the world.! "

130Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Κυρ 27 Σεπ 2015, 21:08

alithinos mugiwara

alithinos mugiwara

 

δν ξερω ειχε περιστερι παντος!


_________________
KAIZOKU ONI ORE WA NARU

131Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Κυρ 27 Σεπ 2015, 21:27

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

Aldark έγραψε:
Tcixlas έγραψε:ο kuma ξέρει γιατί ήταν στον επαναστατικό με τον iva-chan και φάνηκε στο μαρινφορντ ότι έχουν σχέσεις απο παλιά... μπορεί να ήταν ο αρκουδούλης του
:haha: :haha: :haha:

Θεωρώ ότι η Κυβέρνηση δεν ήξερε τι έκανε ακριβώς ο Κούμα , γιατί αν το ήξερε δε θα ήταν σχεδόν 2 χρόνια να φυλάει το πλοίο των Strawhats. Ο μόνος που ίσως ξέρει τα πάντα θα είναι ο Vegapunk , ο οποίος όμως θεωρώ ότι δε θα είναι εχθρός αλλά φίλος για τους Strawhats και φαίνεται και καλός άνθρωπος , τώρα γιατί δουλεύει για τους κυβερνητικούς είναι άλλη ιστορία.
Δεν ξέρω αν είναι βάσιμο πως ο Σάντζι λόγω του καιρόυ δίπλα στον Ιβάνκοβ πιθανά να ξέρει μυστικά κτλπ. Χωρίς να στηρίξω τη γνωστή θεωρία , ως τώρα παρέμενε ΠΑΝΤΑ κρυμμένος , κανείς δεν είχε δει ουσιαστικά το πρόσωπό του ως τώρα , ούτε στο bounty , ούτε και σε άλλα σημεία (πχ εκεί με τον Κροκοντάηλ) , η κυβέρνηση δεν ήξερε ποιος πραγματικά είναι , μόλις όμως μαθαίνει ποιος είναι , τότε βγαίνει και bounty ONLY ALIVE. Κάτι παίζει , και αναρωτιέμαι αν θα μάθουμε στο νεξτ τσάπτερ (πχ ερώτηση στον Σάντζι "Γιατί εσύ έτσι ρε φίλε;" ) ή θα μας αφήσει με την απορία πάλι..
παντως κυκλοφορει μια βρομα οτι ο σαντζι μπορει να εχει βασιλικη καταγωγη ή κατι τετοιο γι αυτο τωρα που τον αναγνωρισαν τον θελουν ζωντανο


_________________
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Silver_rayleigh___one_piece_by_neoxh2o

132Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Κυρ 27 Σεπ 2015, 21:36

Tcixlas

Tcixlas

 

qaaz έχει και το one piece? το σκέφτομαι έχω phablet οπότε λογικά θα το υποστηρίζει άνετα


edit: λέτε ρε? Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Chapter-801


_________________
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

133Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Κυρ 27 Σεπ 2015, 21:55

Hawkins

Hawkins

 

παιζει και το σεναριο να τον ερωτευτηκε καμμια τενριουμπιτο στο σαμπαοντι που εσκασε μυτη

παντως για κανα πριγκηπα τον κοβω γιατι ειναι ξανθος
(κοραζον,ντοφυ,σαμπο)


_________________
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Images10

134Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Κυρ 27 Σεπ 2015, 22:10

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν μου απάντησε κανεις σε αυτλό που λέω πιο πάνω

προχτες με τον λουτσι είπ ότι η μασκα μου θυμισε την π΄ρωτη που φορουσε παλιά και ότι δεν νομιζω να πλακωσε τους cp0 για να παρει τα ρουχα...

τελικα΄βρήκα τη φώτο και είναι οντως η ίδια και επίσης νομίζω ότι όντως είναι στην cp0 τώρα μην ξεχνάτε έχουμε ταιμσκιπ 2 ετών και μπορεί καλλιστα οι πρωην cp9 να επιασαν καναν broker απο impel down και να τον γυρισαν για να γυρίσουν πίσω με προυποθεση να πουν την ισοτορία και γι αυτό ο σπανταμ να είναι τώρα underling γιατί αλλιώς αφού τους προδωσε για να σωσει το τομάρι του, πως δουλεύει τώρα κάτω απο αυτούς?

Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 12033227_10205352793084977_7846280970266168680_n


_________________
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

135Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Κυρ 27 Σεπ 2015, 22:25

Hawkins

Hawkins

 

για αυτο που λες πιο πανω δεν θα συμφωνησω εχει υποθει οτι ειναι ο σκοπερ απο το πληρωμα του ροτζερ...
το οτι απεφυγε να δειξει λιγο απο το προσωπω του 7ου με κανει να πιστευω οτι οντως ειναι ο σικι μιας και αν εβαζε προσωπω θα τον καταλαβεναμε


_________________
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Images10

136Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Κυρ 27 Σεπ 2015, 22:29

Tcixlas

Tcixlas

 

απο που έχει υποθεί? νομιζα ότι είναι απλά μια θεωρία.. όπως επίσης γιατί όχι ο σκοπερ να μην είναι?


_________________
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

137Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Κυρ 27 Σεπ 2015, 22:34

Hawkins

Hawkins

 

απο μια θεωρια το ακουσα

απλα φενονται ασπρα τα μαλλια(γερασμενα) και γενικα τεριαζει περισσοτερο να επεινε τους μπαφους του με εναν απο το πληρωμα του που φενεται ειχαν καιρο να ειδοθουν

anyway χαχαχα κλαιω με ενα διωξιμο του παιχτη της καλλονης που βρηκε η μπαλα σε ενα παραθυρο και εσπασε χααχαχαχαχ


_________________
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Images10

138Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Κυρ 27 Σεπ 2015, 22:39

Tcixlas

Tcixlas

 

μην ακους τα thories δεν είναι cannon... το έχω ακούσει κι εγώ δεν είναι σίγουρο και σίγουρα δεν ήταν τυχαίο ότι μας είχε δώσει ο όντας το κοβερ και μετά έναν σίτσι που να έχει αντίστοιχα ίδια μαλλιά πάλι γυρισμενη πλάτη


_________________
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

139Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Κυρ 27 Σεπ 2015, 22:53

N_G

N_G

 

Το είχα αναφέρει και εγώ 3-4 σελίδες πιο πίσω σαν ενδεχόμενο για τον 7ο σίτσι.
Δεν έχει υποθεί για τον Σκοπερ επίσημα μόνο σε θεωρίες οπότε δεν το λαμβάνουμε υπόψιν μέχρι να επισημοποιηθεί ή όχι.
Πάντως μου φαίνεται πιο λογικό να είναι αυτός που τα έπινε με Κρόκους (ένεκα και του κόβερ στόρυ) παρά ο Σίκι που θεωρώ ότι δεν έχει πλέον να δώσει τίποτα στη σειρά. Είναι παλιά καραβάνα, ήδη νικήθηκε σε ταινία οπότε δεν βρίσκω λόγο να τον επαναφέρει στο στόρυ.


_________________
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 2eqgrhv


" Some day, I promise you...
They will all watch as i change the world.! "

140Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Κυρ 27 Σεπ 2015, 22:56

Tcixlas

Tcixlas

 

ακριβώς αυτό που είπα ο φιλτατος απο πάνω... ο σικι δεν έχει να δώσει τίποτα άλλο στην σειρά


_________________
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

141Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Κυρ 27 Σεπ 2015, 23:00

Qaaz

Qaaz

 

Tcixlas έγραψε:qaaz έχει και το one piece? το σκέφτομαι έχω phablet οπότε λογικά θα το υποστηρίζει άνετα

ναι


Tcixlas έγραψε:edit: λέτε ρε? Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Chapter-801
οχι

Tcixlas έγραψε:δεν μου απάντησε κανεις σε αυτλό που λέω πιο πάνω

προχτες με τον λουτσι είπ ότι η μασκα μου θυμισε την π΄ρωτη που φορουσε παλιά και ότι δεν νομιζω να πλακωσε τους cp0 για να παρει τα ρουχα...

τελικα΄βρήκα τη φώτο και είναι οντως η ίδια και επίσης νομίζω ότι όντως είναι στην cp0 τώρα μην ξεχνάτε έχουμε ταιμσκιπ 2 ετών και μπορεί καλλιστα οι πρωην cp9 να επιασαν καναν broker απο impel down και να τον γυρισαν για να γυρίσουν πίσω με προυποθεση να πουν την ισοτορία και γι αυτό ο σπανταμ να είναι τώρα underling γιατί αλλιώς αφού τους προδωσε για να σωσει το τομάρι του, πως δουλεύει τώρα κάτω απο αυτούς?

Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 12033227_10205352793084977_7846280970266168680_n

Σου απαντησα κ μαλιστα ανεβασα εικονα της μασκας

Και σε ξανα ρωταω γιατι να μπει στην κυβερνηση οταν πριν ο ενας ηθελε να σκοτωσει τον αλλον? πως τα βρηκαν ξαφνικα?



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Qaaz στις Κυρ 27 Σεπ 2015, 23:04, 1 φορά


_________________
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 7Uj1J2Q
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 AiQWYsi

142Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Κυρ 27 Σεπ 2015, 23:02

N_G

N_G

 

Η αλήθεια είναι ότι το μαλλί των δύο (αν του σίτσι είναι μαλλί και όχι γουνικό) έχουν διαφορά


_________________
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 2eqgrhv


" Some day, I promise you...
They will all watch as i change the world.! "

143Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Κυρ 27 Σεπ 2015, 23:13

Qaaz

Qaaz

 

Οπως ειπατε δεν εχει υποθει οτι ειναι ο Scoper. O Shiki ομως ειναι πιο πιθανος. Επισης η ταινια δεν ειναι canon οποτε τα γεγονοτα δεν εγιναν, τα προσωπα μονο ειναι canon

Τελος αυτο σημαινει οτι ειναι ξανθος οχι γερος (αν κ λογο του ασπρομαυρου δε μπορυμε να ξερουμε απλα το λεω) ο 7ος πρεπει να ειναι γυρω στα 40 τωρα μιας και οταν πεθανε ο Roger ηταν rookie


_________________
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 7Uj1J2Q
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 AiQWYsi

144Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Κυρ 27 Σεπ 2015, 23:15

N_G

N_G

 

Με την υπόθεση ότι είναι γύρω στα 40 αυτομάτως απορρίπτεται ο Σίκι


_________________
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 2eqgrhv


" Some day, I promise you...
They will all watch as i change the world.! "

145Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Κυρ 27 Σεπ 2015, 23:17

Qaaz

Qaaz

 

Επισης σας φαινεται ο Shiki για ατομο που θα παρακαλουσε για την ζωη του? (οπως εκανε οταν τον επιασε ο Zephyr?)


_________________
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 7Uj1J2Q
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 AiQWYsi

146Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Κυρ 27 Σεπ 2015, 23:18

N_G

N_G

 

Με τα δεδομένα που έχουμε ο Σίκι να γίνει μέρος του συστήματος όχι εμένα θα μου προκαλούσε μεγάλη εκπληξη


_________________
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 2eqgrhv


" Some day, I promise you...
They will all watch as i change the world.! "

147Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Δευ 28 Σεπ 2015, 00:41

Tcixlas

Tcixlas

 

άρα αποκλείουμε τον σίκι... εγώ δεν είπα ότι είναι ο σκοπερ δεν το κραταω σαν δεδομένο είπα ότι γιατί όχι να είναι ένα άλλο άτομο αλλά το ίδιο ταυτόχρονα

όσο για λουτσι σου ξανα λέω, έχει μέσα στο κεφάλι του σκατά του έχουν κάνει πλύση εγκεφάλου απο μικρό παιδί για να γίνει ένα όπλο και αργότερα όπως φαίνεται μεγαλώνοντας άρχισε να έχει και απόψεις κλπ, είμαι παραπάνω απο σίγουρος ότι ο λουτσι παρόλα όσα έγιναν θα θέλει ακόμα να είναι υπερ της κυβέρνησης κι ας έχει θέμα με σπανταμ και αν βρήκε τρόπο να μιλήσει με την κυβέρνηση να πει για τον σπανταμ δικαιοογείται και η θεση του κια το οτι ο σπανταμ είναι underling αλλιώς πως δικαιολογείται? τον λέει αφεντικό και μισιούνται ενώ έχουν δείρει τους cp0 για να πάρουν τα ρούχα και να μην τα φορέσουν... δεν μου στέκει καθόλου


_________________
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

148Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Δευ 28 Σεπ 2015, 14:44

blackeagles pirates

blackeagles pirates

 

έπεσε το μάτι μου σε κάτι βιντεο εχθές αργά και παρατήρησα ότι και ο Killer έχει τέτοια ξανθιά χαίτη. μήπως είναι αυτός ο 7ος;


_________________
the skull mark is a symbol of conviction

149Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Δευ 28 Σεπ 2015, 14:57

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
blackeagles pirates έγραψε:έπεσε το μάτι μου σε κάτι βιντεο εχθές αργά και παρατήρησα ότι και ο Killer έχει τέτοια ξανθιά χαίτη. μήπως είναι αυτός ο 7ος;

όχι ρε το αποκλείω.. πώς γίνεται ο killer να ανήκει στο πλήρωμα του kid και ταυτόχρονα να είναι shichibukai? Θα παίρνει εντολές και από την κυβέρνηση και από κάποιον πειρατή με bounty 420m(πριν το time skip) ταυτόχρονα?


_________________
Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 33k6s5i Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Fvve46

150Chapter 801: Declaration of Opening - Σελίδα 6 Empty Απ: Chapter 801: Declaration of Opening Δευ 28 Σεπ 2015, 14:59

blackeagles pirates

blackeagles pirates

 

ναι το ξέρω ότι δεν πολυστέκει αλλά έχω μάθει να τα περιμένω όλα απο τον Oda. μπορεί ο Kid να τον έβαλε για να έχει πληροφορίες απο μέσα


_________________
the skull mark is a symbol of conviction

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης