Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

θεωριες one piece

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 33  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 33]

101θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τρι 28 Ιουλ 2015, 19:57

Tcixlas

Tcixlas

 

συμφωνώ με τον σαντόριου χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ο σαμπο είναι καλούλης ο φουτζι αρκετά καλός... αλλά το plot twist με αοκιτζι και ακαινου γαμάει αν και δν θα γίνει χαχαχα


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 5 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

102θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τρι 28 Ιουλ 2015, 20:29

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Santouryuu έγραψε:Εμενα ο αγαπημενος μου σε αυτο το αρκ ηταν ο τζορο... και λιγο ο τσοπερ και ο γιουσοπαρος


Trololololol...... :haha: :haha:

103θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τρι 28 Ιουλ 2015, 20:30

Tcixlas

Tcixlas

 

ο τσόπερ δεν ήταν καλός??? βάλε όποιον θες να μην κανει τίποτα κι αν το κάνει καλύτερα απο τον τσόπερ έλα να μου το πεις


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 5 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

104θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τρι 28 Ιουλ 2015, 20:30

Santouryuu

Santouryuu

 

zoro... όπως πάντα καθάρισε και όταν είδε admiral απλά όρμησε

usopp... ξεκλείδωσε χακί και έγειρε μονος του την κατάσταση

chopper... δεν εμφανίστηκε σχεδόν καθόλου... έτσι πρέπει βασικά... μου τη σπάει


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 5 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

105θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τρι 28 Ιουλ 2015, 20:34

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker

κλαιω για τον chopper :haha: αλλα συμφωνω και με τους δυο σας...... gj!

106θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τρι 28 Ιουλ 2015, 20:36

Tcixlas

Tcixlas

 

χαχαχαχα ρε ο τσόπερ είναι κρυφή δύναμη ρε θα φάει τον first mate του καιντο ρε δε έχετε ακούσει τις γαμάτες θεωρίες στο ίντερνετ


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 5 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

107θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τρι 28 Ιουλ 2015, 20:55

Scarlet D.

Scarlet D.

 

μηπως θα φαει την ψυχη του first mate του kaido ο οποιος ειναι μαγισσα και ετσι θα γινει death scythe? ρε tcixla αυτες τις θεωριες που τις βρησκεις? στην ποιο βαθια απομονοση του deep web?


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

108θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τρι 28 Ιουλ 2015, 20:57

Tcixlas

Tcixlas

 

πρώτον το είπα ειρωνικά δεύτερον άσε φίλε έχω πέσει στην παρακμή αφού δεν μου απαντάτε... χαχαχα


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 5 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

109θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τρι 28 Ιουλ 2015, 21:05

Scarlet D.

Scarlet D.

 

κι εγω θες να ξερω οτι το ειπες ειρωνικα? εδω εχω δει θεωρια οτι ο roger ειχε το hair hair no mi γι αυτο και εχει τοσο μεγαλα μουστακια ξαφνικα και μπορουσε να τα ελεγχει...χεσε μεσα χαχαχαχα


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

110θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τρι 28 Ιουλ 2015, 21:16

Santouryuu

Santouryuu

 

Crimson Viper έγραψε:κι εγω θες να ξερω οτι το ειπες ειρωνικα? εδω εχω δει θεωρια οτι ο roger ειχε το hair hair no mi γι αυτο και εχει τοσο μεγαλα μουστακια ξαφνικα και μπορουσε να τα ελεγχει...χεσε μεσα χαχαχαχα

:haha: :haha: :haha:


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 5 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

111θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τρι 28 Ιουλ 2015, 21:29

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι την έχω δει κι εγώ αυτή και κόντεψα να βγάλω μαλλιά στα μάτια απο την ηλιθιότητα


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 5 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

112θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τρι 28 Ιουλ 2015, 22:20

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Crimson Viper έγραψε:κι εγω θες να ξερω οτι το ειπες ειρωνικα? εδω εχω δει θεωρια οτι ο roger ειχε το hair hair no mi γι αυτο και εχει τοσο μεγαλα μουστακια ξαφνικα και μπορουσε να τα ελεγχει...χεσε μεσα χαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα να΄σαι καλα με εκανες και γελασα.... :xD: :xD: :xD: :xD: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:


Ρε τι κυκλοφορει στο νετ.... wtf man?

113θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 29 Ιουλ 2015, 00:40

Tcixlas

Tcixlas

 

άστα έχω ακούσει πολύ τραβηγμένα... έχω ακούσει οτι ο ροτζερ ήταν αδερφός του ντρα΄γκον


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 5 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

114θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 29 Ιουλ 2015, 02:05

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Αρα Άσος και Λούφυ είναι τελικά ξαδερφια??? Και ο Γκαρπ είχε χαμενο γιο?? Τι καπνιζετε ρε??


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 5 Untitled-1-7

115θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 29 Ιουλ 2015, 02:16

Aldark

Aldark

 

Santouryuu έγραψε:Το 944 θα ειναι το φλσμπακ με τη μαχη του με μιχωκ

δεν διάβασα 3 σελίδες με θεωρίες σας γιατί έκλαψα με θεό Σάντο :haha: :haha: :haha: :haha: :xD: :xD: :xD: pwned!

2)κλαίω με hair hair no mi
3) την έχω ακούσει τη θεωρία , δεν πιστεύω να είναι αδέρφια ρότζερ και ντράγκον , δεν κολλάνε και οι ηλικίες , ο ρότζερ θα ήταν 20 χρόνια μεγαλύτερος λογικά (γύρω στα 60κάτι-70 , ενώ ο ντράγκον πρέπει να είναι 40-50 , για να βγαίνει και ο γκαρπ 70άρης).
4)το έχετε ακούσει το ότι ο Shanks είναι ο αδερφός της Portgas D. Rouge , άρα κουνιάδος του Ρότζερ και θείος του Έης; :xD:
5)και κάτι από πριν...

Από Dressrossa μου άρεσαν ιδιαιτέρως , Usopp (μεγαλύτερη εξέλιξη στο αρκ!) , Sanji (ας μην ξεχνάμε τη συνεισφορά του στην αρχή) , Zoro (σταθερή δύναμη και για να μη λέει ο Σάντο ότι είμαι fanboy σαν εκείνον :haha: ) , Kyros , Rebecca (αν κι έπριξε σε κάποιες φάσεις) , Senior Pink , Corazon (από φλασμπάκ!!) , Doflamingo (IMBA) , Luffy (πλέον μου αρέσει αρκετά έχει γίνει καλό τυπάκι και γούσταρα και το χαβανέζικο πουκαμισάκι του + μούσι και γυαλί). Honorable mentions: Koala,King Riku,Baby 5,κάτι τύποι από κολοσσαίο,Καβεντις,Βιολα
εντιτ:και ο Φουτζιτόρα , 2ος αγαπημένος μου Άντμιραλ σε θέμα χαρακτήρα.


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 5 Maxres11

116θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 29 Ιουλ 2015, 02:22

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Είσαι παγωτατζης φαν ,εε Αλ??? whistle


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 5 Untitled-1-7

117θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 29 Ιουλ 2015, 02:29

Aldark

Aldark

 

πιστεύω ότι φαίνεται :xD:. Ταιριάζει έξοχα με τα προσωπικά μου πιστεύω ο παγωτατζής...συν ότι μοιάζουμε σε ένα θέμα :mueh:


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 5 Maxres11

118θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 29 Ιουλ 2015, 02:32

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Aldark έγραψε:...συν ότι μοιάζουμε σε ένα θέμα :mueh:

Ωχχχχ... heh look at that heh look at that heh look at that


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 5 Untitled-1-7

119θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 29 Ιουλ 2015, 08:41

Tcixlas

Tcixlas

 

στην αδιαφορία??? και εσύ σταρχιδιαμόλ?? χαχααχ

κοίτα ούτε εγώ την πιστεύω την θεωρία με τα αδέρφια... αλλά αυτό με σανκς και τη μάνα του ace μου κάνει ναι είναι αρκετά καλή αν το σκεφτείς...

κι εγώ είμαι αόκιτζι φαν αλλά δεν πιστεύω απλά ότι είναι ο δυνατότερος δεν έχω αυταπάτες... πάντως οτι οι άλλοι δεν μου αρέσουν το χω πει... ούτε ο κιζάρου πολύ γιατί είναι σκυλάκι... ο φούτζι μου αρέσει περισσότερο κι απο κιζάρου...


edit: πολύ καλά υποστηριγμένη θεωρία... και γενικά μου αρέσει, για να δούμε όμως...
τσεκάρετε την αξίζει


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 5 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

120θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 29 Ιουλ 2015, 11:26

Hawkins

Hawkins

 

δεν θα μου αρεσε να ειχε το ζοαν τιπ της αρκουδας αν και η θεωρια μοιαζει αρκετα καλη
βεβαια η μονη διαφωνιαμου ειναι στο οτι στην θεωρια ειπε οτι ο kaido is the strongest animal in the world ενω ειχε πει ο λο kaido is the strongest creautute εχει μεγαλη διαφορα το ενα απο το αλλο


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 5 Images10

121θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 29 Ιουλ 2015, 11:38

Tcixlas

Tcixlas

 

εσύ διάβασες μια μετάφραση κι αυτός ο γιαπωνέζος σου δίνει στα αγγλικά την ακριβή μετάφραση χαχαχαχα ποιός να είναι πιό σωστός??? :p

εμένα θα μου άρεσε αν ήταν κανα θεριό αρκούδα απο κοίνες τις μαύρες τις θηρίες και έχει και 2-3 αλλαγές μορφής


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 5 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

122θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 29 Ιουλ 2015, 11:43

Hawkins

Hawkins

 

αν υσχιει οτι ειχε πει the strongest animal τοτε μπορει να ειναι μια πολικη αρκουδα μιας και εχουμε δει οτι του αρεσουν τα νησια που εχουν χιονι

παντως αυτο το strongest animal αν ισχυει αλλαζει τα παντα μεχρι τωρα...καποιοι λεγανε μπορει να ειναι cyborg μπορει να ειναι σαν τον oars μπορει να ειναι ενα μυθικο θηριο κ.α

αν και δεν νομιζω να ισχυει γιατι εχει επικρατηση το creautre στο ιντερνετ και απο τους mangastream που ειναι γιαπωνεζοι και κανουν σωστες μεταφρασης...οπωτε λογικα ακυροι η θεωρια


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 5 Images10

123θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 29 Ιουλ 2015, 12:39

Aldark

Aldark

 

stronges creature είναι ρε μόγληδες , πήραμε μία θεωρία και την κάναμε κάννον XD
το ένα φυσικά δεν αποκλείει το άλλο. Πιστεύω ότι στάνταρ είναι ΖΟΑΝ , τώρα θα δείξει αν είναι μύθικαλ ή κάτι...


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 5 Maxres11

124θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 29 Ιουλ 2015, 13:41

Tcixlas

Tcixlas

 

εσύ είσαι γιαπωνέζος αλ????

είδωμεν πάντως ταιριάζει καλά το αρκουδιάρικο μαζί με όλα τα άλλα... και στη φάτσα του απο την φώτο του πάει χαχαχαχαχαχα


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 5 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

125θεωριες one piece - Σελίδα 5 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 29 Ιουλ 2015, 13:51

Hawkins

Hawkins

 

καλα τωρα που ειπες για φατσες ο τυπος εχει για εικονα στο βιντεο την φατσα της μαμας και μιλαει για τον καιντο :xD:
η θεωρια ωντος ειναι η καλητερη που εχω ακουσει για το φρουτο του καιντο αλλα αυτο δεν σημαινει οτι μου αρεσει και ολλας...αρκουδα?wtf
εγω το κοβω προς ancient zoan το φρουτο του καιντο ή μυθικαλ ζοαν του δρακου
παντως στα cover page ο οντα ζωγραφιζει πολλα ζωα τον τελευταιο καιρο παρατηρησα


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 5 Images10

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 33]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 33  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης