Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

θεωριες one piece

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 33  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 33]

126θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 29 Ιουλ 2015, 14:13

Scarlet D.

Scarlet D.

 

εγω υποστιριζω μυθικαλ ζοαν αγγελου, για καποιο λογο kaido σημαινει εκκλησια στα ιαπωνικα


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

127θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 29 Ιουλ 2015, 14:47

Hawkins

Hawkins

 

ειμαι ο μονος που πιστευει οτι ενας απο τους cp-0 πρεπει να τον εχει ξανα δειξει στην σειρα και οταν βγαλει την μασκα θα μινουμε μαλακες?


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 6 Images10

128θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 29 Ιουλ 2015, 16:13

Scarlet D.

Scarlet D.

 

αν ειναι παλι ο spardan θα παω ιαπωνια και θα σκισω τον oda στα δυο....τεεελος παντων ειναι τοση πολλοι οι χαρακτηρες που υπαρχει περιπτωση , μπορει ομως και οχι, μαλλον οχι


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

129θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Πεμ 30 Ιουλ 2015, 04:21

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν ξέρω γι αυτό... εγώ ξέρω ότι έτσι όπως πάει ο καιντο θα είναι τζιχαντιστής και μέρος της αλκαιντα γιατί απλά ταιριάζει το όνομα χαχαχαχα


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 6 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

130θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Πεμ 30 Ιουλ 2015, 18:49

Aldark

Aldark

 

μετά το σημερινό τσαπ πιστεύω πολύ σε ένα μύθικαλ ζόαν , ίσως άγγελος/δαίμονας/δράκος/πολλά ζώα μαζί/κάτι.
Ο ένας (αυτός με το μπόουλερ) παίζει να χει εμφανιστεί στο τσαπ/επ με τον Ντοφλαμίνγκο που κάνει ρηπόρτ για τον Μόρια!! αυτό μπορώ να σκεφτώ μόνο...
Τον Σπάνταμ μην τον αποκλείετε πάντως , έμεινε (σε αντίθεση με το υπόλοιπο τημ) στην Κυβέρνηση και υπάρχει περίπτωση να έχει πάρει και προαγωγή , άρα να ναι πλέον CP0 :xD:


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 6 Maxres11

131θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Πεμ 30 Ιουλ 2015, 19:32

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι και τι να κάνει....να τους κάνει να γελάνε μέχρι να πεθάνουν????


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 6 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

132θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Πεμ 30 Ιουλ 2015, 19:44

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Μυθικό ζοαν reaper ξέρω γω.


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 6 FTxGhJx

133θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Πεμ 30 Ιουλ 2015, 20:03

Scarlet D.

Scarlet D.

 

tcixlas έγραψε:δεν ξέρω γι αυτό... εγώ ξέρω ότι έτσι όπως πάει ο καιντο θα είναι τζιχαντιστής και μέρος της αλκαιντα γιατί απλά ταιριάζει το όνομα χαχαχαχα


χαχαχα ο tcixlas τελικα ειχε απολυτο δικιο, πριν δει καν το chapter προεβλεψε οτι ο kaido ειναι ενας γιγαντιος καμικαζι, μονο να φωναξε ΑΛΑΧΟΥ ΑΚΜΠΑΡ εμενε για να ολοκληρωθει


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

134θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Πεμ 30 Ιουλ 2015, 20:13

Hawkins

Hawkins

 

αγγελος δεν ειναι ουτε με ετηση αν και επαισε απο τον ουρανο και καποιος μπορει να το θεωρηση hype για το φρουτο του αγγελου...γενικα πσντως ειμαι ακομα της γνωμης οτι εχει φρουτο του δρακου ή ancient zoan που απο οτι ειδα με το σημερινο ειναι το πιο πιθανο


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 6 Images10

135θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Πεμ 30 Ιουλ 2015, 20:14

Scarlet D.

Scarlet D.

 

κι αν ειναι οντως zoan hito-hito no mi model: Devil και εχει το φρουτο του διαβολου που τον κανει διαβολο? αυτα τα κερατα και το ολο πραγμα κατι μου λεει


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

136θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Παρ 31 Ιουλ 2015, 03:01

Tcixlas

Tcixlas

 

Crimson Viper έγραψε:
tcixlas έγραψε:δεν ξέρω γι αυτό... εγώ ξέρω ότι έτσι όπως πάει ο καιντο θα είναι τζιχαντιστής και μέρος της αλκαιντα γιατί απλά ταιριάζει το όνομα χαχαχαχα


χαχαχα ο tcixlas τελικα ειχε απολυτο δικιο, πριν δει καν το chapter προεβλεψε οτι ο kaido ειναι ενας γιγαντιος καμικαζι, μονο να φωναξε ΑΛΑΧΟΥ ΑΚΜΠΑΡ εμενε για να ολοκληρωθει


εδώ εδώ δείτε αναγνωρίστε τον τσίχλα σας


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 6 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

137θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Παρ 31 Ιουλ 2015, 03:45

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
θεωριες one piece - Σελίδα 6 869950121 θεωριες one piece - Σελίδα 6 869950121 θεωριες one piece - Σελίδα 6 869950121 θεωριες one piece - Σελίδα 6 869950121 θεωριες one piece - Σελίδα 6 869950121 θεωριες one piece - Σελίδα 6 869950121


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 6 Untitled-1-7

138θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Παρ 31 Ιουλ 2015, 04:01

Tcixlas

Tcixlas

 

έλα λοιπόν άλλη πρόβλεψη η μπιγκ μαμ έχει κάλλους στα πόδια


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 6 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

139θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Παρ 31 Ιουλ 2015, 04:10

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
στα πόδια και όχι μονο...


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 6 Untitled-1-7

140θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Παρ 31 Ιουλ 2015, 06:18

Santouryuu

Santouryuu

 

Και τριχες στις μασχαλες!


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 6 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

141θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Παρ 31 Ιουλ 2015, 10:45

Scarlet D.

Scarlet D.

 

και μεγαλη ορεξη :haha:


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

142θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Παρ 31 Ιουλ 2015, 21:09

Santouryuu

Santouryuu

 

Μου αρεσει που ολοι εβγαζαν θεωριες για τον σαμπο - εμενα δεν με πολυ ενοιαζε (λες και το'ξερα) - και τωρα που εν τελει εμφανιστηκε ολοι ειναι στο στυλ οου, οκ.. σο ουατ; :Ρ


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 6 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

143θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Παρ 31 Ιουλ 2015, 21:27

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Μια χαρά ήταν ο Sabo! Απλά δεν τον έβαλε ο Oda να πει κάποια epic ατάκα όπως συνηθίζεται στο OP για να μας μείνει. Δεν ζορίστηκε πάντως από κανέναν... Παίζει να είχε τον Doffy όπως παρουσιάστηκε.


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 6 33k6s5i θεωριες one piece - Σελίδα 6 Fvve46

144θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Σαβ 01 Αυγ 2015, 00:32

Santouryuu

Santouryuu

 

εμενα με απογοήτευσε ο φούτζις... και sabo απλά βαρετός


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 6 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

145θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Σαβ 01 Αυγ 2015, 01:53

Aldark

Aldark

 

ο σάμπο μου άρεσε , αλλά ξαφνικά τώρα που τέλειωσε το αρκ μου άφησε μια αίσθηση ανακούφισης , σαν να ήταν ψιλό-meh...και η μπάλα παίρνει και τον Σάμπο xD

Ο Φουτζιτόρα γιατί όμως; Απ'τα λίγα καλά aww aww


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 6 Maxres11

146θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Σαβ 01 Αυγ 2015, 02:39

Santouryuu

Santouryuu

 

Δεν εκανε απολυτως τιποτα... ως τωρα ο πιο αχρηστος αντμιραλ

Πηγε, ειδε και εγινε ρομπα... σαν αυτη που φοραει


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 6 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

147θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Σαβ 01 Αυγ 2015, 02:58

Aldark

Aldark

 

παίζει και να ισχύει αυτό που λες. Όμως , απλά πήγε , δεν είδε καν (pun inteded). Άσε που έπιασε τους Φλαμίνγκους , υποθέτω πως κάτι είναι κι αυτο ..


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 6 Maxres11

148θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Σαβ 01 Αυγ 2015, 03:16

Santouryuu

Santouryuu

 

Ναι αυτους που κειτονταν... τρομερο

Ρε τι γινεται με αυτα τα wano και kano kuni; πολεμιουνται μεταξυ τους;


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 6 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

149θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Σαβ 01 Αυγ 2015, 03:20

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
GTPK όλα!!!!!


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 6 Untitled-1-7

150θεωριες one piece - Σελίδα 6 Empty Απ: θεωριες one piece Σαβ 01 Αυγ 2015, 03:21

Santouryuu

Santouryuu

 

Ποια;


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 6 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 33]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 33  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης