Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

karamin

karamin

 

φοβερο chapter!!!!ΕΠΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!εμοιαζε με τον nightmare luffy!!!!αντι να ξαναγυρισει πισω η μπουνια,μπορεσε και την ελεγχει....python ειπε!!!!γαματο!!!!και εχει το πλεονεκτημα επισης,με armament haki να ειναι λαστιχο....θα τις φαει πολυ ασχημα ο φλαμιγνκο!!!εγω ανυπομωνω να δω την τελικη επιθεση του Luffy!!!εκει θα μας τρελανει τελειως ο oda πιστευω!!!φοβερο chapter!!!!!απιστευτο!!!!ο Lufaros διχνει σιγα σιγα τι μπορει να κανει!!!εχει τουμπανιασει παρα πολυ!φανταστειτε πως προπονηθηκε τα δυο χρονια για να βγαλει τετοιες επιθεσεις και να μπορει μετα να κατεβαζει ανετα τυπους σαν τον φλαμιγνκο!!!και ακομη δεν ειδαμε τιποτα ετσι;;;εχει πολυ δρομο το one piece!!!!πολυ γελιο η σκηνη που τον δειχνει να πεταει!!!χαχαχααχ!!!


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 20 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Την πρωτη στιγμη που ειδα το Gear 4 δεν τρελαθηκα και ξενερωσα με τον σχεδιασμο του Luffy. Με ενα δευτερο διαβασμα στο chapter αλλαξα γνωμη τελικα. aww

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 20 Epic


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 20 Untitled-1-7

Aldark

Aldark

 

respect Oda-sensei...genious


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 20 Maxres11

Santouryuu

Santouryuu

 

Χαλαρωστε..... αυτο με τα τσαπς ειναι χαλαρα τυχαιο

Εχω μια απορια... θα εχει μονο πεντε ταχυτητες ή εξι σαν τα τριαξωνικα;

Επισης, μολις πιασει ολες τις ταχυτητες, θα βαλει και την οπισθεν;


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 20 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
GomuGomu no Luffy έγραψε:Χαλαρωστε..... αυτο με τα τσαπς ειναι χαλαρα τυχαιο

Εχω μια απορια... θα εχει μονο πεντε ταχυτητες ή εξι σαν τα τριαξωνικα;

Επισης, μολις πιασει ολες τις ταχυτητες, θα βαλει και την οπισθεν;

Best post ever :xD:


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 20 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Κάπου διάβασα θεωρία πως θα έχει και όπισθεν... :xD: reverse gear ξέρω γω... whistle


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 20 Untitled-1-7

Santouryuu

Santouryuu

 

Με reverse gear παει ο ηδη ο τσοπερ...


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 20 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Tcixlas

Tcixlas

 

reverse gear τώρα που το λές το κάνω εικόνα να είναι ο λούφης σε ένα αντίστοιχο μαρινφορντ και να του λένε τα αντμιραλς τα γατάκια έλα με την όπισθεν και να λέει όλο υφάκι...
Reverse gear

και μετά να κόβει κώλους χαχαχαχαχαχαχ :haha:

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Εχετε διαβασει τα spoilers του επομενου chapter να σας πεταχτουν τα ματια εξω; :haha:


ΥΓ. Κατι ασχετο, κατω απο την επιλογη της αποστολης του post υπαρχει κατι που λεει Dices Roll #1. Τι ειναι αυτο; :haha:

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Όχι δεν διάβασα τίποτα. Προτιμώ να τα βλέπω όλα με φρέσκο μάτι.

Και αυτό το dice roll δεν είμαι καθόλου σίγουρος τι στο καλό είναι.


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 20 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Tcixlas

Tcixlas

 

spoils λες τις και καλά προβλέψεις για το next chap??? κάτι διάβασα εγώ ρε παιδί μου αλλά λένε ότι θα τελειώνει με συνοπτικές σε 3-4 τσαπ που δεν το νομίζω γιατί δεν υπαρχει μάζη που ο λούφυ ακόμα και με προβάδισμα να μην κουραστεί για να νικήσει... κάποια έχουν αρκετο ενδιαφέρον βέβαια... εγώ περιμένω να δω τι θα γίνει με το birdcage τώρα που τον πετάει απο εδώ κι απο κει λογικά δεν αλλάζει και το κέντρο του birdcage? κι αφού έχει μικρύνει ουσιαστικά δεν παιζει να φάει πολίτες στα άκρα του? :conf:

edit:
γι αυτό τι έχετε να πείτε?

Aldark

Aldark

 

δεν το χω δει το βίντεο που λες και βαριέμαι τώρα , απ'τον τίτλο και μόνο υποθέτω ότι μπορεί να γίνει , αλλά βλέπω τον Αοκίτζι να προδίδει στο τέλος τον Μαυρογέννη.
Όσο για τα σπόιλς της βδομάδας , αν ισχύουν....WTF fuck no.


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 20 Maxres11

karamin

karamin

 

spoilers 785:

το παραπανω ειναι τα spoilers για αυριο!!!Οσων αφορα τις θεωριες,καλυτερα να τις ανεβαζουμε στο section με τις θεωριες ....


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 20 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
http://www.mangapanda.com/one-piece/785

Πολυ καλο chapter και λογικα βγηκε K.O. ο Dofla....

Tcixlas

Tcixlas

 

τρομερό chapter μιλάμε δεν ξέρω αλλά 3-4 τώρα τελευταία μας έχει κρατήσει σε πολύ καλό επίπεδο ειδικά με το awakening τώρα δίνει άλλη διάσταση στους df users και στο επεισόδιο μας δείχνει και ότι το gear 4th έχει time limit οπότε massive attack που σε έναν ακόμα πιο δυνατό χρήστη απο τον dofla, στυλ kaido ή γενικά σε yonko level, δεν θα μπορεί ακόμα να κάνει πολλά... μιας και οι επιθέσεις αυτές αντέχονται θεωρώ σχετικά άνετα για το time limit του luffy με αποτέλεσμα να μην μπορούν να νικηθούν ακόμα... ίσως στο επόμενο timeskip που όλοι το περιμένουμε ότι θα γίνει, να δούμε το luffy να προσπαθεί να "αφυπνήσει" το df του και να επιστρέφει σε άλλο επίπεδο δύναμης με το χάκι του στα μέγιστα επίπεδα...


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 20 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

karamin

karamin

 

ωραιο chapter!!!!λογικα βγηκε off ο flamingo...!αντε ακομη ενα επεισοδιο,βαρια βαρια να κρατησει η ιστορια με την μαχη λουφυ φλαμινγκο!Κινγκ Ρικου,ξαναπηρε τα σκηπτρα με τον λογο που εδωσε!!!!αυτο με το κεφαλι που βαρεσε ο λουφυ στην προτελευταια σελιδα,ειχε πολλη πλακα!!!!


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 20 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επισκέπτης

Anonymous

 

Επισκέπτης
Πολύ καλό chapter τώρα αν βγήκε ο Doffy ΚΟ δεν είμαι σίγουρος θα δείξει.Ο τρόπος με τον οποίο ο Luffy έχωσε το κεφάλι προς τα μέσα είχε όντως φάση και η άλλη η γριά αναστήθηκε και άρχισε να τρέχει :xD:

Aldark

Aldark

 

Ω! Τελειώνει η μάχη , ο Ντοφλαμίνγκο έπεσε δυστυχώς , οπότε μένει να δούμε πόσα τσαπς θα πάρει να τελειώσει το αρκ...Ίσως δούμε φλασμπάκ στο επόμενο για Ντοφλαμίνγκο , μιας και η στάση του στον τοίχο είναι η ίδια με αυτή που είχε στον τοίχο όταν ήταν μικρός! Για να δούμε...
το awakening των φρούτων δίνει άλλη διάσταση btw!! Θα δούμε τρελά πράγματα.


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 20 Maxres11

dem

dem

 

Και προφανως το awakening των df δεν ειναι κατι καινουριο. Μας ειχε δειξει στοιχεια ο οντα απο τον Crocodile. Ηταν ο πρωτος που περα απο το να χειριζεται, να παραγει, και να γινεται αμμος, μπορουσε να μετατρεπει και τα πραγματα γυρω του σε αμμο, και να κανει διαφορες πολλαπλες λειτουργειες που ειναι περα απ τα βασικα.

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
dem έγραψε:Και προφανως το awakening των df δεν ειναι κατι καινουριο. Μας ειχε δειξει στοιχεια ο οντα απο τον Crocodile. Ηταν ο πρωτος που περα απο το να χειριζεται, να παραγει, και να γινεται αμμος, μπορουσε να μετατρεπει και τα πραγματα γυρω του σε αμμο, και να κανει διαφορες πολλαπλες λειτουργειες που ειναι περα απ τα βασικα.


Xμμμμ.. μηπως στην περιπτωση αυτη φταιει το γεγονος οτι ο Crocodile αφου ηταν Logia, μπορουσε να τα μετατρεψει σε αμμο; Ο Dofla ειναι Paramecia για αυτο και παραξενευτηκε ο Luffy οταν ειδε το awakening του Ito Ito No Mi.

Santouryuu

Santouryuu

 

Ο ντοφλα δεν τελειωσε... αλλιως θα το ειχε ηδη δειξει... με ποια λογικη; δε μου καθεται καλα το οτι στο επομενο τσαπ θα μας πει "ναι, πεθανε... το καταλαβατε"

Εχω τρελη θεωρια με κροκοντάιλ (για μενα ανωτερος βιλαν απο ντοφλα)...

Ειδαμε στο μαρινφορντ τρελη εχθρα μεταξυ των δυο... χαλαρα θα ερθει να αποτελειωσει τον ντοφλα οταν ο λουφυ θα εχει ξεμεινει απο ενεργεια...

Ειχε πει κιολας... θα τα πουμε στον νιου γουορλντ... ε λοιπον ηρθε η ωρα :P


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 20 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

stifler

avatar

 

Μπορει και γι αυτο το λογο το πανκ χαζαρντ να ειναι παγος και λαβα επειδη θα εκαναν awakening ο ακαινου με τον αοκιτζι

Tcixlas

Tcixlas

 

μμμμ δεν μου φαίνεται και τόσο παράξενο αυτο΄που λες για πανκ χαζαρντ... όσο για τον ντοφλα στο τσαπ κάτω κάτω λέει ότι η τελευταία κίνηση του luffy κρίνει την μάχη άρα τελείωσε πιστεύω τώρα θα δείξει πάντως θα ξενερώσω άσχημα αν ο λούφυ δεν νικήσει και έρθει το αμμοτράβελο και του δώσει χέρι βοηθείας...


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 20 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

karamin

karamin

 

πιστευω οτι ο Luffy στο επομενο chapter,θα εχει βγαλει ηδη νοκ αουτ τον flamingo!!το θεμα ειναι,οτι εμενα προσωπικα,δεν μου καθεται οτι αυτος ο δαιμονιος χαρακτηρας,που μας τον εχει δειξει ο oda απο τα πρωτα τσαπτερς σχεδον,θα τελειωσει ετσι για πλακα....ακομη και αν τον νικησε ο Λουφυ,δεν μου φαινεται οτι θα τελειωσει ετσι απλα ο Φλαμινγκο απο το στορυ...


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 20 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης