Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker

Aldark

Aldark

 

ότι καλύτερο έχω διαβάσει

Α ΡΕ ΟΝΤΑ ΤΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΛΙ

σκηνάρα με τους 4 officers και τον νεαρό Doflamingo "ONE DAY YOU'LL BE THE PIRATE KING"


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 19 Maxres11

Επισκέπτης

Anonymous

 

Επισκέπτης
Τρομερό chapter!Είδαμε πως ο Doffy ήρθε σε επαφή με τους executives και ο Law απλά δεν σταματά να μας εκπλήσσει και είδαμε σύγκρουση 2 conqueror's haki.Στο τέλος ο κοκαλιάρης όπως αποκαλύφθηκε μύξας αυτοπυρπολήθηκε.Αναμένουμε τη συνέχεια.

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Φοβερό τσαπ. Το καλύτερο μετά από πολλά βαρετά. Και σιγά μην κατάφερε τίποτα ο μύξας.


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 19 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Που καλο chapter με απιστευτο τελος.....

http://www.mangapanda.com/one-piece/783


Σπόιλερ:


ΥΓ. no chapter next week!!!!!!!!!! frosted

Επισκέπτης

Anonymous

 

Επισκέπτης
Μας ανέβασε με το Gear 4 μας γείωσε με την μια εβδομάδα.

karamin

karamin

 

gear fourth?????????????????πωωωωωωωωω.....!τι λες τωρα!!!!!!!επιτελους!μετα απο χρονια!!!!!εγω πιστευω θα ειναι συνδυασμος !θα εχει armament haki και θα ειναι φουσκωμενος συνεχεια!χαχαχα...εσεις τι λετε;


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 19 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tcixlas

Tcixlas

 

καλησπέρα παιδιά new member.... απίστευτο όντως το τελευταίο τσαπ αν και μας έχει σπάσει λίγο τα νεύρα φέτος με τις διακοπές τουλάχιστον δεν έχει πολλά φίλλερ...
Σπόιλερ:


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 19 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ανατριχίλα με το gear 4!!! Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 19 1350134235 Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 19 2334637381


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 19 Untitled-1-7

Aldark

Aldark

 

GEAR FUCKIN FOURTH? Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 19 2126807445 Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 19 1350134235 Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 19 2065682294

είχαν χαθεί οι ελπίδες μου δάσκαλε ΟΝΤΑ , γι'αυτό σε θαυμάζω , τα πετάς εκεί που δεν τα περιμένει κανείς.
Με τρέλανε πάλι ο τύπος.
μετά βέβαια , μόνο εκείνος μπορεί να σε απογοητεύσει πετώντας ένα "break next week"
ΓΙΑΤΙΙ;


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 19 Maxres11

bizilas

avatar

 

Ρε παιδιά είμαι ο μόνος που θα ξενερωσει αν νικήσει τον doflamingo?Ο τύπος ειναι ίσως ο πιο επικός κακός του έργου μετα τον kurohige απο την εμφάνιση και μονο που ειναι σαν μοχθηρό τραβελι με πούπουλα το φρούτο του που ειναι απο τα πιο Έπικ σε όλο το έργο βασιλικό χακί εχει,κονε με τους καλύτερους του υποκόσμου έχει,δεν του λείπει τίποτα πιστεύω πως ειναι ενα σκαλί κάτω απο yonkou θα χαλαστω πολύ αν τον νικήσει ο luffy απλα με ενα gear 4 και αν τον νικήσει τουλάχιστον να χασει κάνα χερι ο luffy (εδώ κοτζαμ κοκκινομάλλης το έχασε απο μια φαλενα στο east blue)έλεος όχι αλλη εύκολη νίκη του λουφη

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
bizilas έγραψε:Ρε παιδιά είμαι ο μόνος που θα ξενερωσει αν νικήσει τον doflamingo?Ο τύπος ειναι ίσως ο πιο επικός κακός του έργου μετα τον kurohige απο την εμφάνιση και μονο που ειναι σαν μοχθηρό τραβελι με πούπουλα το φρούτο του που ειναι απο τα πιο Έπικ σε όλο το έργο βασιλικό χακί εχει,κονε με τους καλύτερους του υποκόσμου έχει,δεν του λείπει τίποτα πιστεύω πως ειναι ενα σκαλί κάτω απο yonkou θα χαλαστω πολύ αν τον νικήσει ο luffy απλα με ενα gear 4 και αν τον νικήσει τουλάχιστον να χασει κάνα χερι ο luffy (εδώ κοτζαμ κοκκινομάλλης το έχασε απο μια φαλενα στο east blue)έλεος όχι αλλη εύκολη νίκη του λουφη

Ελπιζω να τραβηξει 2-3 chapters και γενικα να ειναι σαν τη μαχη Luffy vs Lucci οπου ζοριστηκε ο Luffy.

Aldark

Aldark

 

bizilas έγραψε:Ρε παιδιά είμαι ο μόνος που θα ξενερωσει αν νικήσει τον doflamingo?Ο τύπος ειναι ίσως ο πιο επικός κακός του έργου μετα τον kurohige απο την εμφάνιση και μονο που ειναι σαν μοχθηρό τραβελι με πούπουλα το φρούτο του που ειναι απο τα πιο Έπικ σε όλο το έργο βασιλικό χακί εχει,κονε με τους καλύτερους του υποκόσμου έχει,δεν του λείπει τίποτα πιστεύω πως ειναι ενα σκαλί κάτω απο yonkou θα χαλαστω πολύ αν τον νικήσει ο luffy απλα με ενα gear 4 και αν τον νικήσει τουλάχιστον να χασει κάνα χερι ο luffy (εδώ κοτζαμ κοκκινομάλλης το έχασε απο μια φαλενα στο east blue)έλεος όχι αλλη εύκολη νίκη του λουφη
συμφωνώ σε όλα εκτός από το "μοχθηρό τραβέλι με πούπουλα" (λίγο σέβας , pimp θυμίζει με γούνα από "πούπουλα").
Και ελπίζω με τη σειρά μου να μη νικηθεί ο Ντοφλαμίνγκο έτσι ή τουλάχιστον να μην εξαφανιστεί ούτε να χαθεί. Δε θέλω να φάει κατραπακιές ξαφνικά από Κάιντο , ούτε πχ από Φουτζιτόρα.
13 χρόνια hype ο τύπος  , ελπίζω να μην τον διαγράψει έτσι.


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 19 Maxres11

mars23

mars23

 

bizilas έγραψε:Ρε παιδιά είμαι ο μόνος που θα ξενερωσει αν νικήσει τον doflamingo?Ο τύπος ειναι ίσως ο πιο επικός κακός του έργου μετα τον kurohige απο την εμφάνιση και μονο που ειναι σαν μοχθηρό τραβελι με πούπουλα το φρούτο του που ειναι απο τα πιο Έπικ σε όλο το έργο βασιλικό χακί εχει,κονε με τους καλύτερους του υποκόσμου έχει,δεν του λείπει τίποτα πιστεύω πως ειναι ενα σκαλί κάτω απο yonkou θα χαλαστω πολύ αν τον νικήσει ο luffy απλα με ενα gear 4 και αν τον νικήσει τουλάχιστον να χασει κάνα χερι ο luffy (εδώ κοτζαμ κοκκινομάλλης το έχασε απο μια φαλενα στο east blue)έλεος όχι αλλη εύκολη νίκη του λουφη
δεν γίνετε να θέλει να παλέψει με τον Kaido αν δεν μπορεί να ξεπουπουλιάσει τον mingo όμως.
και σκέψου το ότι άμα χάσει τι θα συμβεί μετά.
1-πεθαίνει ο luffy τελειώνει το OP whistle
2-τους συλλαμβάνει όλους ο Issho
3-τον αιχμαλωτίζουν η CP0 η Burgess η οποιος είναι αυτός που πάει να εμποδίσει ο Sabo(και οποιος από αυτούς και να τον πιάσει θα πεθάνει)
4-και άμα πεθάνει η τον αιχμαλωτίσει κάποιος μετά σειρά έχει και όλο το πλήρωμα του :mueh:
ο luffy θα κερδίσει αλλα ο mingo με κάποιο τρόπο θα καταφέρει και θα ξεφύγει από όλους αυτούς που τον κυνηγάνε στο νησί

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
μοχθηρό τραβέλι με πούπουλα :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD:


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 19 Untitled-1-7

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν βγήκε chapter αυτή την εβδομάδα και νομίζω ότι ο εθισμός των περισσότερων βγαίνει στη φόρα χαχαχαχαχα, είδα λοιπόν μία πολύ ωραία θεωρία για τον doffy που με έχει βάλει σε πολλές σκέψεις, σας την παραθέτω παρακάτω για να δω απόψεις, αν μπορεί να ισχύει, αν έχει κάποιος κάτι παρόμοιο, αναμένοντας να δούμε στο next chapter το gear 4 απο τον luffy, γιατί σκέφτομαι, ότι αν όντως ισχύει κάτι τέτοιο, πάνω που ο λούφυ πάει να πάρει το πάνω χέρι, θα ανατρέψει τα πάντα.... :muaha:


karamin

karamin

 

πολυ καλη θεωρια!!!!!!!αυτη την εβδομαδα εχει chapter ετσι;


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 19 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tcixlas

Tcixlas

 

απ' όσο ξέρουμε ναι τώρα βέβαια ποτέ δεν ξέρεις χαχαχ


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 19 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Aldark

Aldark

 

αύριο το τσάπτερ.
Αυτή η θεωρία (νομίζω την πόσταρε και κάποιος άλλος κάπου αλλού) πάντως δε μου αρέσει καθόλου. Too complicated.


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 19 Maxres11

Tcixlas

Tcixlas

 

http://www.mangapanda.com/one-piece/784

απλά επικό τσάπτερ και νομίζω ότι έπεσα κατα 85% μέσα στην πρόβλεψη για το gear 4th αλλά μόνο και μόνο για το είδος των κινήσεων ο oda πίστευω ξεπέρασε τις προσδοκίες όλων.... just epic
nosebleed heh

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Πωωωω τα έσπασε αυτό το κεφάλαιο.
Νομίζω άξιζε η αναμονή :D


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 19 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Tcixlas

Tcixlas

 

Σπόιλερ:

Aldark

Aldark

 

woooow
τρελάθηκα πάλι , πάνω όμως που ζεσταθήκαμε το κοψε και την άλλη βδομάδα παίζει να ναι η Golden Week...κατάρα... daaamn!

όπως και να χει , respect στον Oda για τις ευφύεις κινήσεις και την όλη τεχνική (στην αρχή μου φάνηκε απαίσιο , αλλά μόλις είδα τι ακριβώς μπορεί να κάνει ο τύπος...AWESOME ! Παρότι πολλοί πέσαν λίγο μέσα στο τι περίπου θα δούμε , είδαμε κάτι καινοτόμο (θύμισε και Nightmare Luffy , θα τολμήσω να πω!! . Respect και στον...Luffy που έκρυβε άσσους στο μανίκι τόσο καιρό (άρα τύποι σαν Σαίζαρ ή Χόντυ ήταν μονόχιτα :xD: ) αλλά και στον Doflamingo , που παρόλη την απελπισία στην οποία πέφτει τώρα , έχει τα κότσια και πετάει badass ατάκες , χωρίς να χάνει το θεικό του attitude. Best Villain για μένα ότι και να γίνει (που πλέον φαίνεται τι) , ελπίζω μόνο να τη σκαπουλάρει και να μην τον θάψουν σε κανά χαντάκι.


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 19 Maxres11

Επισκέπτης

Anonymous

 

Επισκέπτης
Εντάξει τα λόγια είναι περιττά.Φοβερό chapter και πολύ ωραίες οι νέες επιθέσεις.

Tcixlas

Tcixlas

 

όντως έμοιαζε πάρα πολύ με τον nightmare luffy και στο κομμάτι με τις θεωρίες που είχα βάλει το βίντεο ότι θα είναι κάτι σαν τον nightmare luffy την προηγούμενη βδομάδα με είχε πείσει αρκετά και να που βγήκε σχεδόν πραγματική χαχαχαχαχα για να δούμε τι άλλο μας επιφυλάσει για την συνέχεια γιατί όπως φαίνεται ο λούφυ με το gear 4th μοιάζει και σαν να χρησιμοποιεί και το genpou της cp9 αφού λέει ότι πετάει για να δούμε τι άλλο μπορεί να κάνει και τι άλλο μπορεί να δώσει ο oda για να ξεπεράσει αυτό... :muaha:


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 19 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης