Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Scarlet D.

Scarlet D.

 

tcixlas έγραψε:ρε απο κεινη την ώρα αμνησία είχε απλά ζητούσε βοήθεια χαχαχα

εχω την εντυπωση οτι σε ενα παλιο επεισοδειο που ο sabo συναντα τον dragon ακριβως αυτη τη στιγμη λεει ο sabo σχεδον λυποθυμος "καταριεμαι την στιγμη που υπηρξα ευγενης" και ο dragon σκεφτηκε μεσα του "Επιτελους το world goverment εφτασε σε αυτο το σημειο"


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Santouryuu

Santouryuu

 

Το βρηκε ο σκληρος...

Βαζεις!


Ωχ, σορρυ... νομιζα οτι ειμαστε στο εδω ψευδεσαι


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 40 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Scarlet D.

Scarlet D.

 

μα ειμαστε σε ενα ομοιο, εδω ψευδεσθε ολοι εκτος απο μενα :p, παραπληροφορητες της ντροπης


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Santouryuu

Santouryuu

 

Ρε μη με εκνευριζετε... πως θα φυγουν απο το νησι με τον φουτζιτορα μεσ'τα ποδια τους; τωρα που εφυγε σαμπο, θα πρεπει να τον αναλαβει ο τζορο... τζορο αντμιραλ λεβελ... μεγαλε ξιφομαχε


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 40 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Aldark

Aldark

 

αν αντί για σαντζούκο μου δείξει ζόρο να παλεύει 1β1 χαλαρός με άντμιραλ , i quit :xD:

είναι ακόμα εκεί ο φουτζιτόρα;


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 40 Maxres11

Santouryuu

Santouryuu

 

Ε μαλλον... αφου ειπε θελω το κεφαλι του λουφι... λες να το ειπε αυτο και να εφυγε;

Θα δουμε και σαντζουκο... αιχμαλωτο πουθενα... αλλα ειλικρινα; εκτος απο κατι μουνοδουλοφανς δεν τον απεθυμησε και κανεις :Ρ


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 40 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Aldark

Aldark

 

τι λες , όλοι ανυπομωνούν για την επιστροφή του :)

δεν ξέρω αν εννοούσε όσα είπε στο Σκύλο ο Φουτζιτόρας...θα δείξει. Υπολογίζω σε sweet escape σε 1-2 τσάπτερ και πάμε για Zou Arc. Δε νομίζω να είναι αιχμάλωτος και δεν ξέρω αν θα δείξει και τη μάχη με Μεγάλη Μαμά. Το έχει αφήσει πολύ φλου όμως , πρέπει να το παραδεχτείς ότι είναι άσχημο που έχει εξαφανίσει το μισό πλήρωμα εδώ και τόσο καιρό.


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 40 Maxres11

Santouryuu

Santouryuu

 

Κοιτα ξανα τη φατσα του φουτζι την ωρα που το λεει... δεν ελεγε μαλακιες, θα κανει τρελη κινηση


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 40 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker

Γιατι πιστευω οτι θα κανει μεγαλη trollια ο fuji-γιαμα; :haha:

Αφησε τους Law-Luffy να βγαλουν ΚΟ τον Doflamingo και θα τους κυνηγησει τωρα; Μαλλον θα τους αφησει βρισκοντας καποια δικαιολογια η θα την εχουν κανει οι SHs & Law πριν ερθει εκεινος. **

Γενικα επειδη ειναι κωλοφαρδοι oι SHs θα την γλιτωσουν παλι. Επιπλεον τσεκαρε τις δυο μεταφρασεις των mangapanda/mangastream οι οποιες διαφερουν λιγο στο νοημα για αυτο και πιστευω οτι δεν θα συμβει κατι το συνταρακτικο.


**Εννοειται οτι οποιοδηποτε τετοιο σεναριο θα θεωρηθει απαραδεκτο διοτι θελω και εγω να παρεμβει ο Zoro σε περιπτωση που τους κυνηγησει ο Fujiγιαμα.

Santouryuu

Santouryuu

 

Deathracer2009 έγραψε:
Γιατι πιστευω οτι θα κανει μεγαλη trollια ο fuji-γιαμα; :haha:

Αφησε τους Law-Luffy να βγαλουν ΚΟ τον Doflamingo και θα τους κυνηγησει τωρα; Μαλλον θα τους αφησει βρισκοντας καποια δικαιολογια η θα την εχουν κανει οι SHs & Law πριν ερθει εκεινος. **

Γενικα επειδη ειναι κωλοφαρδοι oι SHs θα την γλιτωσουν παλι. Επιπλεον τσεκαρε τις δυο μεταφρασεις των mangapanda/mangastream οι οποιες διαφερουν λιγο στο νοημα για αυτο και πιστευω οτι δεν θα συμβει κατι το συνταρακτικο.


**Εννοειται οτι οποιοδηποτε τετοιο σεναριο θα θεωρηθει απαραδεκτο διοτι θελω και εγω να παρεμβει ο Zoro σε περιπτωση που τους κυνηγησει ο Fujiγιαμα.


εσυ δεν ησουν που ησουν ρητα κατα των τρολλαρισματων και τωρα μας λες οτι ο οντα δημιουργησε ισως τον πιο ενδιαφερον αντμιραλ απλα για πλακα; για να τον εχει σα γλαστρα στο παιχνιδακια των στροχατς; αν μισει ο οντα τοσο πολυ τους αναγνωστες του, τοτε παραταω το ουαν πις επι τοπου.

Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 40 Ion3up

αυτη τη φατσα κανει ενας ανθρωπος οταν κανει τρολλινγκ; και γι'αυτο απο διπλα γραφει "δεσμευση";


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 40 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Aldark

Aldark

 

δεν πρόκειται για τρόλλινγκ. Πρόκειται για φάτσα πίεσης για εμένα , σε φάση: "ΑΦΟΥ ΤΟ ΛΕΣ ΕΣΥ ΤΡΑΝΕ ΑΡΧΙΝΑΥΑΡΧΕ , ΘΑ ΤΡΕΞΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ , ΑΦΟΥ ΠΡΕΠΕΙ......." αναγκάζεται να πάρει πίσω την αρχική του απόφαση αλλά πιέζεται από την ηθική του από τη μία και από τις εντολές που πρέπει να ακολουθήσει.
Λογικά θα προσπαθήσει να τους πιάσει αλλά όχι με ζήλο. Δεν τρολλάρει , αναγκάζεται να κάνει κάτι που δε θέλει για να μην έχει προβλήματα. Δε θα σπαταλήσει έτσι έναν τόσο ενδιαφέρον παίχτη ο Όντα.


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 40 Maxres11

Santouryuu

Santouryuu

 

καμια πιεση... ειναι η φατσα αποφασιστικοτητας... γιατι αλλωστε λεει "αυτο ηθελα να κανω εξ'αρχης";

προφανως εγινε αντμιραλ για να κυνηγαει πειρατες και αυτο θα κανει... τωρα εσεις πως βγαζετε αλλα συμπερασματα δεν ξερω

:haha: :haha: :haha: :haha:


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 40 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Aldark

Aldark

 

καμία πίεση; μα η πρώτη του αποφάση ήταν να τους αφήσει...όπως έκανε ο καπνός πριν 2 χρόνια. Ο Ακαίνου όμως δε θα το ανεχτεί. Συν ότι έχει κι αυτός πίεση από τα πάνω κεφάλια , που έχουν πίεση από τα ΠΙΟ ΠΑΝΩ κεφάλια. Παίζεται ένα πόκερ , και πιστεύω ότι το εκτελεστικό όργανο θα δράσει αλλιώς από αυτό που φαίνεται να λέει. Αν ήθελε να τους πιάσει , θα ταν ήδη στο σπιτάκι του Κύρος εξάλλου ;) Πέρασαν μερικές ώρες και οι άλλοι αράζουν με τον 2ο ιν κομάντ των Επαναστατών :haha:


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 40 Maxres11

Hawkins

Hawkins

 

αμα ηταν ετσι θα τους ειχε παισει ειδη οταν ηταν αναισθητη ρε παιδια...αφου νυχτωσε στην ντρεσσροσα και δεν εκανε κινηση...και εχει πει οτι ο λογος που εγινε αντμιραλ ειναι για να κλεισει το shichibukai system...και να τονισω οτι δεν ηταν καν μαριν απλα εγινε αντμιραλ στο ντραφτ για αυτο τον λογο...δεν εχει κολληματα με πειρατες οπως ολλοι οι ναυτικοι...καταλαβαινει οταν καποιος πειρατης ειναι καλος...και να σας θυμησω οτι τον παρομοιαζουν με τιγρη,και απο οτι φανηκε για τα πιστευω του θα παιθεναι και ολλας...δηλαδη μου λετε οτι θα κανει κινηση να πιασει τον λουφη και ταυτοχρονα θα αναιρεση οτι ελεγε και μας ζαλιζε για 2 χρονια...καλητερα να τον βγαλουμε μοβ γαιδαρο λεω εγω και οχι τιγρη


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 40 Images10

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Με καλυψε ο hawkins. :xD: :xD:

Αμα γουσταρε θα τους ειχε πιασει ανετα.

Aldark

Aldark

 

^ωραίο αβατάρ btw :xD:

προσέτοντας τα λόγια του χόκινς στα λεγόμενά μου , έχουμε την απάντηση. Δεν πιστεύω να τους πιάσει. Τότε θα ήταν χαμένοι εξάλλου.

-------

https://onepiecegr.forumgreek.com/viewtopic.forum?t=936


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 40 Maxres11

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης