Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Hawkins

Hawkins

 

οι αντμιραλς δουλεουν για το ναυτικο...και περνουν διαταγες απο τον fleet admiral οπου απο οτι εχουμε καταλαβει ο fleet ειναι μαριονετα που την κανει οτι θελει η κυβερνηση...τωρα δεν ξερουμε αν οι cp-0 ειναι πιο δυνατη η πιο αδυναμη...το σιγουρο ειναι οτι ειναι πολυ δυνατη και το μονο που γνωριζουμε για αυτους ειναι οτι δουλευουν ακριβως κατω απο την κυβερνηση


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 38 Images10

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι ρε παιδί μου αλλά στα ΄τοσο ζόρικα πιστεύω ο σαμπο να είναι ικανος τουλάχιστον να το σκάσει


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 38 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Hawkins

Hawkins

 

ο σαμπο εδωσε vivre card σε εναν του πληρωματος...μπορει ο οντα να το εκανε επιτηδες γιατι μπορει να πιαστει ο σαμπο και ο λουφη να παει σε διασωση


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 38 Images10

Tcixlas

Tcixlas

 

λες έτσι να δούμε καπάκι και δεύτερο timeskip? χαχαχα


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 38 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Επισκέπτης

Anonymous

 

Επισκέπτης
Πολύ καλό chapter με Dragon ειδικά μέσα.Κρίμα που ο Sabo έπαθε αμνησία και έπρεπε να θυμηθεί τα πάντα μ'ένα τέτοιο συμβάν.Δεν θα έχουμε chapter την άλλη εβδομάδα.

Tcixlas

Tcixlas

 

σαντο σαντο ω σαντο


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 38 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Santouryuu

Santouryuu

 

yes my child?


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 38 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Tcixlas

Tcixlas

 

χαχαχαχα τώρα ξέρεις....


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 38 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Βαρετο chapter αν και μαθαμε λιγο τι εγινε οταν ο Dragon μαζεψε τον Sabo. Επιπλεον ειναι πασιφανες οτι ο Dragon ειναι Devil Fruit User μιας και οταν εσωσε τον Sabo αμα προσεξετε το χερι του δεν το βουτηξε στο νερο. Εαν δεν ηταν τοτε ανετα θα εβαζε το χερι στο νερο.

Το κακο ειναι οτι την επομενη εβδομαδα δεν εχουμε chapter.

Tcixlas

Tcixlas

 

γιατί βγήκε τετάρτη? επίσης ξενέρωσα με το ότι δεν συναντήθηκαν κανονικά.... αλλά ωράιο τσαπτερ ας πούμε


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 38 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Hawkins

Hawkins

 

στο ειχα πει οτι θα βγει τεταρτη....
παντως λογο οτι την δευτερα ειχαν γιορτη(μην με ρωτησης που κολαει δεν ξερω αλλα αυτος ειναι ο λογος)
το τσαπτερ ηταν αναγκαστικο να γινει επρεπε να μαθουμε καποια πραγματα αν και θα μπορουσαμε να τα μαθουμε στο σπεσιαλ επεισοδιο που βγαινει τον αυγουστο απο τον οντα για την ιστορια του σαμπο...και εστι να γλιτωναμε απο ολλο αυτο μιας και γινετε της μουρλης στον νεο κοσμο και επρεπε να μας δειξει καποια πραγματα απο αυτα που μας καινε τωρα.Παντως γενικα το τσαπτερ κυλησε πολυ χαλαρα και κοντεψε να με παρει ο υπνος.Απο οτι καταλαβα στο τσαπτερ 799 φευγουν απο ντρεσσροσα...
Υ.Γ ελπιζω επειδη ειναι καλοκαιρι κανει τα τελευταια τσαπτερ 14 σελιδες...


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 38 Images10

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Και αυτό το τσάπτερ με άρεσε αρκετά. Βέβαια και εγώ ξενέρωσα με το γεγονός ότι δεν είδε ο Luffy πάλι τον Sabo, αλλά τι να κάνουμε...
Επίσης, αυτές οι μπεκάτσες από που φύτρωσαν; Η Ρόμπιν τις έκανε;


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 38 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Tcixlas

Tcixlas

 

είναι φίλοι του χακ μπεκατσανθρωποι χχαχαχα


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 38 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

N_G

N_G

 

Μας λύθηκε τελικά η απορία γιατί δεν έκανε ο Σάμπο κίνηση να σώσει τον Άσο. Τραγικό να του επανέρχεται η μνήμη με ένα τόσο θλιβερό γεγονός.
Απο εκεί και πέρα βλέπουμε τον Ννράγκον όταν φτάνει στο πλοίο μια αύρα γύρω του. Δεν νομίζω πως είναι καπνοί από τον Σάμπο καθώς φαίνεται να περιβάλει τον Ντράγκον ολόκληρο και όχι τον Σάμπο. Θα μπορούσε να είναι αέρας και να έφτασε πετώντας στο πλοίο εξού και ο αέρας μόλις "προσγειώθηκε". Αυτό θα δικαιολογούσε και το γεγονός το πως τον έσωσε καθώς δεν γίνεται να ήταν σε κάποιο πλοίο ο Ντράγκον και να τον έσωσε θα τον είχανε δει από την προβλήτα. Ενώ πετώντας να πέρασε και να του άρπαξε το χέρι εμένα τουλάχιστον μου φαίνεται πιο λογικό.
Τέλος ποιος να είναι αυτός/αυτή που μιλάει στο τέλος ο Σάμπο στο κεφάλαιο και είναι ένα είδος πουλιού(πιο πολύ με μαγάλα κοράκια μοιάζουν από τα φτερά); Μάλιστα του/της λέει αν μπορεί να φέρνει μαζί του/της και τα άλλα πουλιά όποτε επιθυμεί και λέει ναι. Θα μπορούσε να είναι ο Ντράγκον και να έχει κάποιο zoan και τα υπόλοιπα να μην είναι και όντως πουλιά αλλά να είναι π.χ. σύννεφα ή και κτίρια τροποποιημένα σε πουλιά από awaking. Εντάξει είναι υπερβολή έτσι όπως το λέω και δεν το πιστεύω και εγώ ιδιαίτερα.

Tcixlas

Tcixlas

 

μπορεί να έιναι κάποιο μινκ ή και η ρόμπιν να τα έφτιαξε για να τον μεταφέρουν ή δεν ξέρω τι άλλο χαχχαχαα μπορεί να είναι κάτι με την κοάλα... δν θυμάμαι να την είδα κάπου είδα μόνο τον χακ...


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 38 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Scarlet D.

Scarlet D.

 

εεεε γεια σου luffy ειμαι ο αδερφος ο οποιος θεωρουσες τοσα χρονια νεκρο, μπορω σε παρακαλω να παρω το mera mera no mi για να το φαω?

και με μια τετοια συγκρινητικη στιγμη ο luffy γνωρισε τον αδερφο του


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

αλλά δεν θα κάτσω να σε δώ όταν ξυπνήσεις θα πω τα ίδια που είπε ο εις και θα σου αφήσω κι εγώ μια vivre card για να έρθεις να με σώσεις αν χρειαστώ κάτι αλλά αυτή τη φορά δεν θα πεθάνω αλήθεια στο υπόσχομαι αυτή τη φορά ο κύριος οντα θα με σώσει χαχαχαχα


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 38 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Scarlet D.

Scarlet D.

 

μπορειτε να μου πειτε πως γινεται στις αρχες των επισοδειων να δειχνει οτι μονο ο ace και ο Luffy ανταλαξαν κουπες και εγιναν αδερφια και την επομενη φορα να δειχνει ΤΣΟΥΠ εναν sabo να εχει και τριτη κουπα?

Λογικη luffy: O sabo πεθανε, ας τον ξεγραψω εντελως απο το μυαλο μου και ας θυμαμε μονο οτι εγω και ο ace ανταλαξαμε κουπες και γιναμε αδερφια


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

αν το σκεφτείς καλά δείχνει την σκηνή κομμένη... δεν δείχνει την μια μεριά και έτσι απλά δικαιολογεί το ότι ο όντας ήθελε να κρύψει την υπαρξη άλλου ή απλά το σκέφτηκε αργότερα χαχαχαχα


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 38 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Aldark

Aldark

 

μπα , ο σάμπο ήταν εξ αρχής εκεί...ASCE whistle
διαβάζω τώρα το τσαπ κι επανέρχομαι.


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 38 Maxres11

Santouryuu

Santouryuu

 

Αυτη η βδομαδα ηταν η χειροτερη της καριερας μου... παω να διαβασω τσαπ, δεν ειχα χρονο εως τωρα...


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 38 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Aldark

Aldark

 

Αναγκαίο και όμορφο τσάπτερ! Λύθηκαν πολλές απορίες και είδαμε και λιγάκι revolutionairies. Απ'την άλλη ξέρουμε ότι το επόμενο πρωί θα φύγουν από Dressrosa οι Strawhats. Και οι CP0 είχαν ήδη φύγει...
Θα περιμένω 2-3 βδομάδες ακόμα για τον Sanji... :buhu:
Άραγε στο τέλος μιλούσε το κοράκι ή ο άνεμος;;; (aka DRAGON)


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 38 Maxres11

Tcixlas

Tcixlas

 

πιστεύω ότι μιλούσε η ρόμπιν που έκανε τα κοράκια σαν ευκαιρία να μπαλαμουτιάσει τα κωλομέρια του σαμπο... ψηλός ξανθός και δυναμικός τι άλλο να ζητήσει μαι γυναίκα? :p


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 38 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Santouryuu

Santouryuu

 

Αυτο λεω και στη βανεσα οταν εχει νευρα μαζι μου :Ρ


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 38 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Πολύ ωραίο chapter! Τελικά ο Sabo είχε χάσει τη μνήμη του γιαυτό και δεν έκανε κίνηση στο marineford. Επίσης οι CP-0 έφυγαν από την Dressrosa γιαυτό και δεν ανέλαβαν δράση.

Οι CP-0 μάλλον είναι δυνατότεροι από admiral. Σε προηγούμενο chap οι gorosei λένε ξεκάθαρα στον akainu πως χρησιμοποιούν τους marines σαν βυτρίνα για τον κόσμο, αλλά υπολογίζουν πολύ περισσότερο την άποψη των cp και τους έχουν και σε μεγαλύτερη εκτίμηση. Από ότι φαίνεται θα φύγουν όλοι εγκαίρως. Ερωτηματικό παραμένει στη στάση του Fujitora από εδώ και στο εξής. Μήπως συναντηθεί με τους CP-0 ?


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 38 33k6s5i Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 38 Fvve46

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης