Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Aldark

Aldark

 

Θα είναι τρομερή ξενέρα να τον πετάξει εκτός ιστορίας , ύστερα από hype 13 ετών! (2002 η πρώτη του εμφάνιση!!!!)
Οπότε περιμένω είτε ότι θα φυγαδευφθεί κάπως ή κάτι άλλο...δε νομίζω να τον σκοτώσει/εξαφανίσει.


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 21 Maxres11

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Και εγω το ιδιο παιδια μακαρι να μην τον τλεειωει ο Oda τον Doflamingo. Απο τους καλυτερους villain στο anime.

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν πιστεύω ότι θα τον τελειώσει ή θα τον πιάσουν τα μαρινς με προοπτική να το σκάσει και να τον ξαναδούμε μιας και δεν νομίζω ο issho να είναι εκεί για να βαράει μύγες ή θα γίνει ότι είπε κάποιος με την sugar να τον κάνει παιχνίδι για να τον ξεχάσουν και να εξαφανιστεί έτσι μέχρι να ξαναβγεί νοκ άουτ η σούγκαρ χαχαχαχ πάντως δεν πεθαίνει απλά νοκ άουτ θα βγεί... όντως είναι ο most epic villain ever...


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 21 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Επικο chapter......δεν εχω να πω κατι αλλο.... gj!

http://www.mangareader.net/one-piece/786

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν ξέρω ωραίο αλλά λίγο απογοητευτικό θα έλεγα.... όχι σαν battle... εννοώ ότι περίμενα το dressrosa arc να τελειώνει σε 5-6 τσαπς το τραβάει ο oda όσο δεν πάει.... βέβαια ο ντοφλας δεν βγηκε k.o που δείχνει ότι ο luffy δεν έιναι τόσο δυνατός όσο περιμέναμε να είναι στα δύο προηγούμενα τσαπτερ... είδωμεν... σε γενικές γραμμές θα έλεγα ανατρεπτικό...


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 21 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Επισκέπτης

Anonymous

 

Επισκέπτης
Καλό αλλά πολύ αργά πάει.Λογικά θα'χουμε Sabo vs Burgess.

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Ρε παιδιά. Τώρα φάνηκε ότι το τράβηξε. Θέλω να πω, τελευταία στιγμή κόπηκε η όλη φάση και το κακό είναι ότι δεν άφησε suspense. Καλό, αλλά απογοητευτικό όπως είπε και ο Τσίχλας.


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 21 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Aldark

Aldark

 

ισχύει ότι το τράβηξε κι άλλο (για μένα το τράβαγε εξαρχής με το κολοσσαίο) , αλλά χαλάλι...Τελείωνει δε μπορεί...συν ότι ως σύνολο παίζει να ναι το καλύτερο αρκ , σε 5 χρόνια θα αναγνωρίζεται πχ...μας κουράζει γιατί παίζεται τώρα...
btw , καλό το τσαπ , το ανέτρεψε πάλι κι έβαλε και τον jesus burgess στο παιχνίδι! Λογικότατη εξέλιξη (μόνο τους CP0 δεν αξιοποίησε , αλλά παίζει να χουν φύγει από το μέρος).
Ως συνέπεια τελική πάντως , αν ο Doflamingo γίνει παιχνίδι , θα τον ξεχάσουν ΟΛΟΙ , οπότε το αρκ θα ναι σαν να μην έχει γίνει. Παρότι μοιάζει πολύ έξυπνο ως πλάνο...και θα δημιουργήσει χάος , θα είναι και πολύπλοκο και δε ξέρω κατά πόσο θα γίνει. Θα είχε ενδιαφέρον όμως!


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 21 Maxres11

Santouryuu

Santouryuu

 

Πωωω... οντα σενσεϊ... θεος... μονο αυτος μπορει να φτιαξει τοσο σασμενς μονο και μονο για να τα σκατωσει στο τελος!!!

Οτι δεν τελειωσε το ειχα πει... πρεπει να αρμεξει κι αλλο τα φαν μποϋς... αλλα οτι θα ξενερωνε τοσο τον κοσμο δεν το περιμενα...


Λεω να κανω διαλειμμα καμια πενταετια, γιατι αυτο το πραμα δε βλεπεται πλεον...


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 21 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

N_G

N_G

 

Ίσως το καλύτερο arc μέχρι στιγμής αλλά άρχισε να το κουράζει λίγο ο Oda..!!! Σίγουρα ο Φλαμίνγκος είναι πολύ δυνατός και δεν μπορεί να βγει νοκ-αουτ έτσι γρήγορα, αλλά να τις τρώει να σηκώνεται και ξανα μανα το ίδιο πόσες φορές θα γίνει;;

Τώρα μπαίνει και ο Burgess στο παιχνίδι.. Λογικά στο σάκο που κουβαλάει έχει καμιά ντουζίνα φρούτα μπας και σκοτώσει κανένα δυνατό στο νησί και κάνει τη μπάζα του.

Τέλος, αν και το είχαμε αναφέρει και λίγο καιρό πριν, τον Σάμπο τον έχει κάνει υπερβολικά δυνατό με την επιστροφή του. Έδειξε ήδη στο Κολοσαίο ότι έχει πολύ δυνατές τεχνικές + το χάκι τώρα και με ένα τόσο δυνατό Logia πραγματικά δεν φαντάζομαι πως μπορεί να χάσει ακόμα και από Admiral.

Tcixlas

Tcixlas

 

DarkLuffy έγραψε:ισχύει ότι το τράβηξε κι άλλο (για μένα το τράβαγε εξαρχής με το κολοσσαίο) , αλλά χαλάλι...Τελείωνει δε μπορεί...συν ότι ως σύνολο παίζει να ναι το καλύτερο αρκ , σε 5 χρόνια θα αναγνωρίζεται πχ...μας κουράζει γιατί παίζεται τώρα...
btw , καλό το τσαπ , το ανέτρεψε πάλι κι έβαλε και τον jesus burgess στο παιχνίδι! Λογικότατη εξέλιξη (μόνο τους CP0 δεν αξιοποίησε , αλλά παίζει να χουν φύγει από το μέρος).
Ως συνέπεια τελική πάντως , αν ο Doflamingo γίνει παιχνίδι , θα τον ξεχάσουν ΟΛΟΙ , οπότε το αρκ θα ναι σαν να μην έχει γίνει. Παρότι μοιάζει πολύ έξυπνο ως πλάνο...και θα δημιουργήσει χάος , θα είναι και πολύπλοκο και δε ξέρω κατά πόσο θα γίνει. Θα είχε ενδιαφέρον όμως!


συμφωνώ ότι συνολικά παίζει να είναι το καλύτερο αρκ μέχρι τώρα αν και προσπαθόντας να μπούμε όλοι σε λογική όντα πιστεύω ότι όλοι θεωρούμε ότι το wano θα έιναι επικότατο και καλύτερο με διαφορά, δεν νομίζω ότι χτίζει όλο το δρόμο για το wano τόσο πολύ για να μας ξενερώσει εκεί. όσο για το πλάνο με τη σούγκαρ σε αυτό έχεις ένα πόιντ αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ κάπως αλλιώς τον φλαμίνγκο να ξεφεύγει εκτός απο το να ξαναβάλει στο παιχνίδι cp0 και ishho να τον μπουζουριάσουν στο τέλος και να την γλιτώσει... θεωρώ τουλάχιστον ξενέρα το να πεθάνει ο πιο επικ villain, που τον χτίζει ο όντα απο το 2003 η 2004 αν θυμάμαι καλά το ανέφερε κάποιος νωρίτερα...


GomuGomu no Luffy έγραψε:Πωωω... οντα σενσεϊ... θεος... μονο αυτος μπορει να φτιαξει τοσο σασμενς μονο και μονο για να τα σκατωσει στο τελος!!!

Οτι δεν τελειωσε το ειχα πει... πρεπει να αρμεξει κι αλλο τα φαν μποϋς... αλλα οτι θα ξενερωνε τοσο τον κοσμο δεν το περιμενα...


Λεω να κανω διαλειμμα καμια πενταετια, γιατι αυτο το πραμα δε βλεπεται πλεον...


στάνταρ τεράστια ξενέρα και συμφωνώ μαζί σου μια μικρή αυτοκαταστροφή αλλά αυτά τα κολαψαρίσματα θεωρώ ότι τα κάνει όχι μόνο για να ξεζουμίζει τα φαν μπους όπως λες αλλά για να κάνει πιο επική την συνέχεια να στο πω αλλιώς σκέψου ότι τώρα υποτίθεται μένουν 10 λεπτά να ξανβρεί ο λούφυς το χάκι του μέσα σε αυτά τα 10 λεπτά θα διαλύσει ο σαμπο τον burgess με διαφορά και ο λούφυς θα τρέχει απο εδω κι απο κει να ξεφύγει απο τον φτερωτούλη... αν αυτό δεν είναι μέγιστο κολαψάρισμα, μέχρι να μας πετάξει πάλι χάκι και πάλι gear 4th και να αρχίζει ο λούφυς να κυνηγάει το ντόφλα σε κάθε γωνιά της ντρεσρόζα, τότε τί είναι??? εγώ πιστεύω ότι απλά τραβάει τσαπς για να σκεφτεί το πως να συνεχίσει το στόρυ το πως να τους φτάσει στο wano το πως θα τους κάνει να είναι ισοδύναμοι με kaido δηλαδή δίνει παράταση στον εαυτό του για να συνδέσει τους στόχους που έχει θέσει στα προηγούμενα... :xD:

Santouryuu

Santouryuu

 

Δεν με πειθει... αν τραβαει τα τσαπς για να σκεφτει γιατι κανει επιπλεον συνεχεια μπρεϊκ; αν ξεμεινε απο ιδεες ας το πει... για μενα το ντρεσροσα ηταν απο τα χειροτερα... δεν ηταν τοσο σκαρτο οπως το φισμαν αλλα πολλοι αχρειαστοι χαρακτηρες, πολυ κλο κλο, ενα απο τα χειροτερα tournament ολων των εποχων, πολλα side stories (green bit), υπερβολικα πολλα φλας μπακ και το gear 4 ηταν καπως απογοητευτικο... απλα πεταξε εκει ενα σαμπο και εσωσε την παρτιδα... αν ο σαμπο ειχε ξεβρασει στο φισμαν, ολοι θα ελεγαν ποσο επικ αρκ ηταν xD


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 21 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
GomuGomu no Luffy έγραψε:Δεν με πειθει... αν τραβαει τα τσαπς για να σκεφτει γιατι κανει επιπλεον συνεχεια μπρεϊκ; αν ξεμεινε απο ιδεες ας το πει... για μενα το ντρεσροσα ηταν απο τα χειροτερα... δεν ηταν τοσο σκαρτο οπως το φισμαν αλλα πολλοι αχρειαστοι χαρακτηρες, πολυ κλο κλο, ενα απο τα χειροτερα tournament ολων των εποχων, πολλα side stories (green bit), υπερβολικα πολλα φλας μπακ και το  gear 4 ηταν καπως απογοητευτικο... απλα πεταξε εκει ενα σαμπο και εσωσε την παρτιδα... αν ο σαμπο ειχε ξεβρασει στο φισμαν, ολοι θα ελεγαν ποσο επικ αρκ ηταν xD

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα εχεις απολυτο δικιο!!!!!

Tcixlas

Tcixlas

 

GomuGomu no Luffy έγραψε:Δεν με πειθει... αν τραβαει τα τσαπς για να σκεφτει γιατι κανει επιπλεον συνεχεια μπρεϊκ; αν ξεμεινε απο ιδεες ας το πει... για μενα το ντρεσροσα ηταν απο τα χειροτερα... δεν ηταν τοσο σκαρτο οπως το φισμαν αλλα πολλοι αχρειαστοι χαρακτηρες, πολυ κλο κλο, ενα απο τα χειροτερα tournament ολων των εποχων, πολλα side stories (green bit), υπερβολικα πολλα φλας μπακ και το  gear 4 ηταν καπως απογοητευτικο... απλα πεταξε εκει ενα σαμπο και εσωσε την παρτιδα... αν ο σαμπο ειχε ξεβρασει στο φισμαν, ολοι θα ελεγαν ποσο επικ αρκ ηταν xD

ναι μεν αλλά.... λοιπόν κοίτα όντως είναι του ματς τα έκανε λίγο σουσουρεμένα σε αυτό το αρκ αλλά όντως είδαμε ένα καινούριο gear που δείχνει ένα διαφορετικό επίπεδο δύναμης ναι μεν απογοητευτικό το ότι ξεμένει αλλά μην ξεχνάς την πρώτη χρήση gear 2 και gear 3 πόσο απογοητευτικό ήταν που δεν μπορούσε να τα χρησιμοποιεί για πολύ και είχαν τόσες παρενέργειες μετα.... επίσης είδαμε ένα σάμπο πολύ δυνατό να συναντάει το λούφυ και να παίρνει και το μερα μερα νο μι... είδαμε επιτέλους ένα αρκ με τον μέγιστο βιλειν απο την αρχή α δείχνει την πραγματική του δύναμη και μια αρκετά καλή μάχη μεταξύ τους και ένα μερτζ με law που μόνο άσχημο δεν ήταν... ξεναίρα μεγάλη το ότι δεν έχουν χωριστεί πάλι αλλά τρώγεται, καταφέρνει όμως ο όντα να τα σκατώσει χώνοντας και την big mom στο στόρυ... τώρα σε γενικό επίπεδο είναι ένα αρκ που πήγε φορτώνοντας το oda να το κάνει γαμάτο και κατέληξε να το υπερφορτώσει και να το κάνει απλά καλό... αίσχος δεν το λές αλλά κουραστικό σίγουρα... να σου πω την αλήθεια ο μόνος λόγος που μου άρεσε το φισμαν αρκ ήταν γιατί τους βλέπαμε 2 χρόνια μετά και βλέπαμε τις αλλαγές το πόσο πιο δυνατοί έχουν γίνει... κατα τα άλλα πολύ γλυκανάλα για μένα.... δεν ξέρω αν ήταν σερί μετά το saboady θα το θεωρούσα απαίσιο... επίσης πάλι παρατραβηγμένο απο τα μαλλιά κι αυτό σε χειρότερο επίπεδο γιατί το τραβούσε εκεί που δεν είχε να τραβηξει... εδώ πες έχει να το τραβήξει γιατί το έχει παραγεμίσει...
συνοψίζοντας, αφού έγραψα ολόκληρη έκθεση και με βάση την μέρα σήμερα χαχαχαχα, θέλω να πω ότι το dresrossa arc ίσως έιναι απο τα καλύτερα σαν σύνολο πληροφοριών αλλά απο τα χειρότερα σαν πλοκή και σαν συνέχεια ιστορίας...

IKO

IKO

 

Τίποτα το σπουδαίο το τραβάει κι άλλο και το chap είναι μόλις 13 σελίδες με εκνευρίζει pwned!


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 21 2i78u4k

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
http://www.mangapanda.com/one-piece/787

Καλο και το σημερινο chapter! Τελικα τι ειναι αυτο που "βλεπει" ο Fujitora στο τελος του chapter; Χμμ.....

Tcixlas

Tcixlas

 

μετριο επιεικώς κι αυτό γιατί απλά μας έδιξε επιτέλους το busoshokou haki του ο ζορο....για κανέναν άλλο λόγο ίσως και λίγο για σάμπο... πολύ τράβηγμα παιδιά... αν και φαίνεται να τελειώνει σε 1-2 τσαπσ μαξ η μάχη θα είναι τελειωμένη όπως πάει εκτός κι αν το τραβήξει απο τα μαλλιά


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 21 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Επισκέπτης

Anonymous

 

Επισκέπτης
Ανάμεικτα τα συναισθήματα για το chapter.

Aldark

Aldark

 

αααα τέλειωνεεεε
2-3 τσαπς μείνανε για τη μάχη , αλλά γιατί το τραβάει κι άλλο
θέλω ΣΑΝΤΖΙ


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 21 Maxres11

karamin

karamin

 

φοβερο chapter!!!στο τελος γινεται χαμος!μεγαλη αγωνια!!!μπραβο ρε Oda!χαλαλι που το κρατας τοσο!προβλεπεται επικο φιναλε παιδια!ολοι εχουν φτασει στα ορια τους!!!!χαμος θα γινει!για να δουμε τι θα γινει στο τελος!φοβερες εναλλαγες κανει ο oda και τοσο μεγαλη αγωνια δεν εχω νιωσει σε κανενα arc!το dressrosa μαλλον ειναι το καλυτερο μεχρι τωρα!


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 21 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Το έχει παρατραβάει ο Oda και δεν το βλέπω να πάει για πολύ ακόμα. Θέλω να πω, ότι άμα δεν ήταν ο Mingo και ήταν κάποοιος άλλος εχθρός, όλοι θα τον βρίζαμε. Ο μόνος λόγος που δεν το κάνουμε και το "ανεχόμαστε", είναι επειδή ο Mingo είναι από την αρχή στο show και τον "έχτισε" σιγά σιγά. Έδινε από την αρχή την εικόνα του ισχυρού εχθρού και τώρα ο Oda την χρησιμοποιεί για να βγάλει πιο πολλά chaps.
Και ναι, δεν έχω πλάκα στα parties XD


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 21 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Tcixlas

Tcixlas

 

Luffy the Duckman έγραψε:Το έχει παρατραβάει ο Oda και δεν το βλέπω να πάει για πολύ ακόμα. Θέλω να πω, ότι άμα δεν ήταν ο Mingo και ήταν κάποοιος άλλος εχθρός, όλοι θα τον βρίζαμε. Ο μόνος λόγος που δεν το κάνουμε και το "ανεχόμαστε", είναι επειδή ο Mingo είναι από την αρχή στο show και τον "έχτισε" σιγά σιγά. Έδινε από την αρχή την εικόνα του ισχυρού εχθρού και τώρα ο Oda την χρησιμοποιεί για να βγάλει πιο πολλά chaps.
Και ναι, δεν έχω πλάκα στα parties XD


συμφωνώ απόλυτα χαχαχαχαχα και λογικά στα παρτις θα κάναμε παρέα χαχαχα








EDIT: το σημερινό πάλι μέτριο βασικά κάτω του μετρίου.... χχαχαχα έλεος μας έχει σπάσει τα νεύρα ο oda 2-3 τσαπς... απλά περιμένω το επόμενο να δω κάτι καλό...

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
http://www.mangapanda.com/one-piece/788

Πιο μουφα πεθαινει το σημερινο.....

Επισκέπτης

Anonymous

 

Επισκέπτης
Καλύτερα να μην έβγαζε απ'ότι να βγάλει αυτό. pwned!

Scarlet D.

Scarlet D.

 

βλεπει κανεις την Violet να τρωει το ξυλο της χρονιας της η μονο εγω το βλεπω?:P


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης