Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Anime Recommendations

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 8]

76Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Παρ 01 Απρ 2011, 13:50

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
μαντευω αφορα τον σεισμο.

Ποσα επεισοδια? παιζει να μου τα βρεις? :3

77Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Σαβ 02 Απρ 2011, 00:47

didimakia

didimakia

 

11 επεισοδεια completed.
720p http://tinyurl.com/275gdac
480p http://tinyurl.com/29jal9r

78Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Τετ 08 Ιουν 2011, 22:35

Magda.D.Jim

Magda.D.Jim

 

Μπορει καποις να μου πει 3 καλα ανιμε για να σκοτονο την ωρα μου εκτος ,naruto, bleach ,death note ,dragon ball , fairy tail 8α προτιμουσα ενα anime σαν op , naruto τετοια φαση και να εχει βγαλει αρκετα επ οχι σαν το fairy tail και σαν το death note δεν με χαλαει καλη φαση pls δεν αντεχο να μην κανω τπτ σπιτι

79Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Τετ 08 Ιουν 2011, 23:14

maggie

maggie

 

soul eater --> 51 eps
full metal alchemist brotherhood --> 64 eps
katekyo hitman reborn --> on going, 200+ νομιζω...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την maggie στις Τετ 08 Ιουν 2011, 23:16, 1 φορά

80Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Τετ 08 Ιουν 2011, 23:16

didimakia

didimakia

 

Oτι ειπε η maggie.

Τσεκαρε και τα Yu Yu Hakusho ή Hunter X Hunter ^^

81Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Πεμ 09 Ιουν 2011, 00:55

Aldark

Aldark

 

*Katekyo Hitman Reborn=203 eps , εχεις φυγει και το βλεπεις!

82Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Δευ 08 Αυγ 2011, 14:19

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
sacred seven
ειν καινουργιο ειν στο 6 τωρα και εχει αλλα 6 επεισοδια στο λινκ που εδωσα θα βρειτε τα πρωτα 3 με ελληνικους υποτιτλους και με πλ καλη εικονα...
εμενα μ αρεσαν πλ τα πρωτα 3 που ειδα δειτε το ετσι κι αλλιως ειν πλ λιγα τ επεισοδια gj!

83Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Δευ 08 Αυγ 2011, 16:17

Kauko

Kauko

 

δες Tsubasa Reservoir Chronicles

το manga διαβαζω αλλα και για το anime εχω ακουσει καλα πραγματα...
εχει ωραιες μαχες και romance.

84Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Δευ 08 Αυγ 2011, 17:33

Magda.D.Jim

Magda.D.Jim

 

τελιοσα το fmab & se τωρα εχω αρχισει το the breaker και μετα θα διαβασο το hunter x hunter

ευχαριστο πολλυ για τοις προτασεις σας

85Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Σαβ 13 Αυγ 2011, 01:19

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
το gintama αξιζει??

86Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Σαβ 13 Αυγ 2011, 01:21

Kauko

Kauko

 

ηθελα να ρωτησω τον Didi για ενα anime η και οποιον ξερει. Εΐναι ενα που λεγεται freezing, 12 επεισοδια. Αξιζει να ασχοληθω?

Σπόιλερ:

87Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Σαβ 13 Αυγ 2011, 01:22

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
δν αξιζει...

88Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Σαβ 13 Αυγ 2011, 01:23

Kauko

Kauko

 

το εχεις δει? σοβαρα τωρα...

89Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Σαβ 13 Αυγ 2011, 01:24

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
παντα σοβαρα -_-

90Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Σαβ 13 Αυγ 2011, 01:27

Kauko

Kauko

 

δεν σε πολυπιστευω... αλλα τελος παντων

91Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Σαβ 13 Αυγ 2011, 02:29

didimakia

didimakia

 

ReBoRn23 έγραψε:το gintama αξιζει??
Aπειρα! Best comedy ever ^^
Για το freezing μονο κακα σχολια εχω ακουσει :/

92Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Σαβ 13 Αυγ 2011, 14:34

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
didimakia έγραψε:
ReBoRn23 έγραψε:το gintama αξιζει??
Aπειρα! Best comedy ever ^^
Για το freezing μονο κακα σχολια εχω ακουσει :/
λεω να το αρχισω gj!
καυκο στο ειπα οτι δν αξιζει γατακι

93Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Σαβ 13 Αυγ 2011, 14:58

didimakia

didimakia

 

Αν γουσταρεις δες το Azumanga Daioh. Τρελο γελιο :D

94Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Σαβ 13 Αυγ 2011, 15:05

Kauko

Kauko

 

ReBoRn23 έγραψε:
didimakia έγραψε:
Για το freezing μονο κακα σχολια εχω ακουσει :/

καυκο στο ειπα οτι δν αξιζει γατακι

θα το δω εγω... careless run

95Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Πεμ 18 Αυγ 2011, 14:59

Z3r0k1ll3r

Z3r0k1ll3r

 

Εχθές είδα το 1ο επεισόδιο Gintama και πρέπει να πω ότι μου τράβηξε την προσοχή.
Άκουσα ότι θα βγει και 2ο seasson - αληθεύει;

ΥΓ. Προτιμώ τα on-going anime πολύ περισσότερο από αυτά που έχουν σταματήσει.

96Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Πεμ 18 Αυγ 2011, 19:57

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Z3r0k1ll3r έγραψε:Εχθές είδα το 1ο επεισόδιο Gintama και πρέπει να πω ότι μου τράβηξε την προσοχή.
Άκουσα ότι θα βγει και 2ο seasson - αληθεύει;

ΥΓ. Προτιμώ τα on-going anime πολύ περισσότερο από αυτά που έχουν σταματήσει.
Το gintama να το δεις! Εχει γελιο, πεφτουν και μωσαϊκα σε διαφορα ακαταλληλα, σε σοβαρες σκηνες ξαφνικα γινεται κατι κουλο και γελας. Εχει καποια σοβαρα αρκ , εχει και καποια κουλα επεισοδια , εντελως αφασια. Εγω ειδα 221 επεισοδια μεσα σε 2 εβδομαδες , την επομενη δευτερα περιμενω το 222.Ναι εχει 2η σεζον και αρχιζει απο το 201.
Α!Και το πιο σημαντικο για το gintama. Παρωδιαζει ολα τ'αλλα ανιμ, ειδικα το bleach , μεγαλη αδυναμια χαχαχα!
Να το δεις!!!Με 1000!!! luck goodjob² whistle

97Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Δευ 29 Αυγ 2011, 14:44

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Ao no exorcist
πραγματικα κορυφαιο,μεχρι τωρα εχει βγαλει 20 επεισοδια και στο λινκ θα βρειτε τα 16 με ελληνικο σαμπ και πολυ καλη ποιοτητα εικονας κ ηχου βσκ οχι απλα καλη αλλα τελεια....σε οποιον αρεσει το DevilMayCry(game) kai to supernatural(σειρα) kai death note θα μπορουσα να πω θα το λατρεψουν σε οσους παλι δν αρεσουν αυτα τα 3 που ειπα wtf is wrong with u people!?

το ανιμε ειν κορυφη και πρεπει να το δειτε θα κολλησετε απο το πρωτο επεισοδιο aww aww aww aww aww aww aww

98Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Δευ 29 Αυγ 2011, 21:58

iFiVa

iFiVa

 

ReBoRn23 έγραψε:Ao no exorcist
πραγματικα κορυφαιο,μεχρι τωρα εχει βγαλει 20 επεισοδια και στο λινκ θα βρειτε τα 16 με ελληνικο σαμπ και πολυ καλη ποιοτητα εικονας κ ηχου βσκ οχι απλα καλη αλλα τελεια....σε οποιον αρεσει το DevilMayCry(game) kai to supernatural(σειρα) kai death note θα μπορουσα να πω θα το λατρεψουν σε οσους παλι δν αρεσουν αυτα τα 3 που ειπα wtf is wrong with u people!?

το ανιμε ειν κορυφη και πρεπει να το δειτε θα κολλησετε απο το πρωτο επεισοδιο aww aww aww aww aww aww aww

Εχω ακουσει τα καλυτερα για το exorcist...και με αυτα που εγραψες τωρα ψιθηκα για τα καλα!!! θα το ξεκινησω σημερα gj!

99Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Δευ 29 Αυγ 2011, 22:15

Z3r0k1ll3r

Z3r0k1ll3r

 

Εμένα το έχει ξεκινήσει ο bro μου οπότε θα ρίξω κι εγώ μια ματιά(κάποτε :P ).

100Anime Recommendations - Σελίδα 4 Empty Απ: Anime Recommendations Δευ 29 Αυγ 2011, 22:20

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
κατεβαστε απο το λινκ που εδωσα γτ τα παιδια εχουν κανει πλ ωραια δουλεια...
και ειν σιγουρα το καλυτερο ανιμε του 2011

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης