Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Anime Recommendations

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

126Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Απ: Anime Recommendations Τετ 28 Σεπ 2011, 22:58

Red Dragon

Red Dragon

 

Jim McDuck έγραψε:Code Geass...τέλος...

μεγαλη πατατα για μενα, ειδα την πρωτη season και δεν μπαινω στο κοπο να δω και την δευτερη

αν θες να δεις κατι σε στυλ one piece, dragonball δηλαδη με μαχες και ετσι, δες (naruto, fairy tail ή bleach), οπως ειπα και πριν απο αυτα τα τρια μαρεσει πιο πολυ το naruto

127Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Απ: Anime Recommendations Τετ 28 Σεπ 2011, 23:00

Red Dragon

Red Dragon

 

luffy_is_paok έγραψε:εχει ωραιες μαχες και η ιστορια του μου αρεσει, το μονο χαζο για εμενα ειναι το πολλα filler

+100000
και χαρακτηρες εχει παρα πολυ καλους

128Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Απ: Anime Recommendations Τετ 28 Σεπ 2011, 23:34

Mike13

Mike13

 

Ok Παιδια με πησατε θα αρχισω Bleach και μετα fairy tail!!!

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

129Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Απ: Anime Recommendations Τετ 28 Σεπ 2011, 23:37

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

και καλα θα κανεις goodjob² goodjob²

130Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Απ: Anime Recommendations Πεμ 29 Σεπ 2011, 16:47

Aldark

Aldark

 

Mike13 έγραψε:Ok Παιδια με πησατε θα αρχισω Bleach και μετα fairy tail!!!

ΔΟΝ'Τ

131Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Απ: Anime Recommendations Πεμ 29 Σεπ 2011, 17:41

Mike13

Mike13

 

Γιατι ρε???

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

132Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Απ: Anime Recommendations Παρ 30 Σεπ 2011, 20:29

razor1911

razor1911

 

Mike13 έγραψε:Κοιταξτε παιδια τωρα που τελειωσα επιτελους το one piece δεν ξερω ποιο anime να ξεκινησω!!!Θα ημουν υποχρεος αν με βοηθουσατε να αποφασισω λεγοντας μου ποιο ειναι κατα τη γνωμη σας το επομενη καλυτερο anime για εμενα!!! damn panellinies... damn panellinies... damn panellinies...Εγω σκεφτομαι να αρχισω το fairy tail αλλα δεν ειμαι και πολυ σιγουρος!!! hot hot hot
Αρχισε Full Metal Alchemistm, Soul Eater και Rave Master

133Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Απ: Anime Recommendations Παρ 30 Σεπ 2011, 20:52

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
blue exorcist
beelzebub
hajiime no ippo
barbie
death note
naruto(μην δεις καθολου τα φιλλερ γτ ειν αθλια τ περισσοτερα)
fairy tail
λολα τα κανει ολα χχχ

134Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Απ: Anime Recommendations Παρ 30 Σεπ 2011, 21:52

maggie

maggie

 

ξεκινα το soul eater που ειναι μικρο (51 επς) και παρα πολυ καλο, και μετα πηγαινε σε καποιο απo τα on going (naruto/bleach/fairy tail).

υγ. το τοπικ εγινε ενα ωραιοτατο merger

135Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Απ: Anime Recommendations Τετ 05 Οκτ 2011, 23:21

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

ReBoRn23 έγραψε:blue exorcist
beelzebub
hajiime no ippo
barbie
death note
naruto(μην δεις καθολου τα φιλλερ γτ ειν αθλια τ περισσοτερα)
fairy tail
λολα τα κανει ολα χχχ

χαχαχαχα τι λεει ο τυπος :haha: :xD: :xD:

136Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Απ: Anime Recommendations Κυρ 04 Δεκ 2011, 20:41

n1ckagc

n1ckagc

 

Παιδια δεν ξερω αμα το εχει προτεινει κανεις αλλοσ αλλα δεν μπορω να κοιταξω και τις 9 σελιδεσ.... Λοιπον συστινω ανεπιφυλακτα το Nurarihyon no Mago που ειναι ο πρωτοσ κυκλοσ και Nurarihyon no Mago Sennen Makyou που ειναι ο δευτεροσ κυκλοσ και συνεχιζεται... το στορυ αυτου το ανιμε ειναι φοβερο και επισης η 3ετυλιγεται γρηγορα σε αντιθεση του πολυ αγαπημενου μας One Piece... Εχει να κανει με πνευματα και ανθρωπους και εννοειτε εχει και πολυ ωραιεσ μαχες... α και η ποιοτητα πολυ καλη μιας και ειναι καινουριο ανιμε.... αυτα... σε οποιον το δει καλη απολαυση....

και ενα λινκακι: http://www.goodanime.net/category/nurarihyon-no-mago

Σπόιλερ:

137Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Απ: Anime Recommendations Κυρ 04 Δεκ 2011, 21:38

Pain

Pain

 

καλο φαίνεται, θα το ξεκινησω αποψε κιολας...

138Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Απ: Anime Recommendations Σαβ 10 Δεκ 2011, 22:57

Santouryuu

Santouryuu

 

αν είσαι hentai.... δες fairy tale! geek

139Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Απ: Anime Recommendations Κυρ 11 Δεκ 2011, 11:31

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

ωραιο φενεται

140Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Απ: Anime Recommendations Κυρ 11 Δεκ 2011, 13:16

Mike13

Mike13

 

Παιδια ενα ειναι το anime που πρεπει να αρχισετε οσοι δεν το εχετε δει naruto!!!Βλεπω 1 βδομαδα και ειμαι επεισοδειο 70 ειναι πολυ τελειο!!!

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

141Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Απ: Anime Recommendations Κυρ 11 Δεκ 2011, 15:00

core

core

 

θα κάνω μια προσπάθεια να το αρχίσω...
όχι ότι το κατακρίνω απλά είδα μερικά επεισόδια και δεν με συγκίνησαν τόσο...

142Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Απ: Anime Recommendations Κυρ 11 Δεκ 2011, 15:01

Mike13

Mike13

 

Φιλαρακι πριν αρχισω το naruto ελεγα πως ειναι μια βλακεια και μιση,αλλα οταν εφτασα στο 30 επεισοδειο δεν ξεκολαγα απο την οθονη του pc αρχισε το φιλε θα καεις!!!

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

143Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Απ: Anime Recommendations Κυρ 11 Δεκ 2011, 15:25

core

core

 

το έχω ακούσει και από άλλους ότι είναι πολύ καλό.
θα το δω και μετά θα σου πω....

144Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Απ: Anime Recommendations Δευ 12 Δεκ 2011, 09:55

n1ckagc

n1ckagc

 

core έγραψε:το έχω ακούσει και από άλλους ότι είναι πολύ καλό.
θα το δω και μετά θα σου πω....


κοιτα ειμαι εγω ενας απο αυτους που δεν εβλεπε naruto και bleach... ημουν κολλημενος με one piece και καποια αλλα πχ alchemist... καποια στιγμι λεω να αρχισω bleach γτ ο tsiblis μου τα εκανα τσουρεκια και δεν ειχα και κατι αλλο να κανω και τα ειδα.... αλλα συμβουλι να δεις naruto-bleach χωρις fillers και τα δυο αλλιως μπορει να ξενερωσεισ και τα σταματισεις... ειδικα to bleach που τα filler ειναι οτι να 'ναι ιστοριες απου απο μονες τουσ ειναι ωραιεσ αλλα αμα σου μπερδευει το ενα αρκ με ενα αλλο χανεις τον μπουσουλα... και μετα μολισ τελειωσεισ γυρνασ πισω και ωλεπεισ και τα fillers σαν ξεχωριστα αρκ.... gj! trust the ΚΑΜΜΕΝΟΥΣ!!!!

145Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Απ: Anime Recommendations Δευ 12 Δεκ 2011, 12:24

core

core

 

Μάλλον έτσι θα το κάνω. Θα ξεκινήσω Naruto και βλέπουμε….

146Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Απ: Anime Recommendations Τετ 14 Δεκ 2011, 14:54

maggie

maggie

 

Mike13 έγραψε:Ε!!!Ειναι καποιος εδω(εγω δηλαδη) που δεν του αρεσουν τα spoiler ξερεις!!!
τοτε κοψτε την συζητηση εδω μεσα...ελεος δλδ 1 σελιδα και ολο off topic posts...μονο προτεινουμε εδω και τιποτα αλλο...και μην απαντησεις ...οποιο αλλο ασχετο ποστ μετα το δικο μου θα σβηστει...

147Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Blood+ Τετ 11 Ιαν 2012, 19:20

Nami-san!!! Robin-swan!!!

Nami-san!!! Robin-swan!!!

 

Λέω να ξεκινήσω μετά την εξεταστική Blood+ και Claymore... πιστεύετε οτι αξίζει τον κόπο? Γενικά ψάχνομαι για κανα anime τύπου Hellsing, Elfen Lied, Fullmetal Alchemist...

148Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Απ: Anime Recommendations Κυρ 13 Μάης 2012, 20:35

Natsu

Natsu

 

εχω ηδη δει one piece(μεσα σε κατι λιγοτερο απο ενα μηνα ολο :P) και μολις τελιωσα Fairy Tail και στο παρελθον Naruto που το αφησα και δεν παιζει να το ξαναπιασω.Θελω να συνεχισω με κατι αντιστοιχο του στυλ μαγια, τουμπανιαριδες ειτε υπερ δυναμεις φαση devil's fruit. Καμια προταση που θα με συναρπασει?παντα για ανιμε μιλαμε μανγκα με ξενερωνουν

149Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Απ: Anime Recommendations Κυρ 13 Μάης 2012, 21:03

Steve-O

Steve-O

 

το hitman reborn είναι ωραίο, αλλά για μανγκα ξέρω, το ανιμε δεν το έχω δει..

150Anime Recommendations - Σελίδα 6 Empty Απ: Anime Recommendations Κυρ 03 Ιουν 2012, 01:33

Aldark

Aldark

 

το ανιμε ειναι πολυ censored , παντως εμενα δε με χαλασε το ανιμε που το ειδα , μεχρι που εφτασα μανγκα και συνεχισα εκει...
το μανγκα ειναι απ'τα καλυτερα αυτη την περιοδο (βασικα το φεβρουαριο που το χα τσεκαρει τελευταια ηταν σε επικ στιγμη)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης