Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Anime Recommendations

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 8]

151Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Τετ 10 Απρ 2013, 21:49

maggie

maggie

 

Patty D Luffy έγραψε:Είπε ο Elidor cheater και μου το θύμισε..
είναι με ένα online mmo game. Αλλα είναι πολυ καλό..
Ψάχνω τίποτα νέο να δω και δεν βρίσκω τίποτα γαμότο.. καμια ιδέα?
Να γράψω σε άλλο τοπικ καλύτερα? :xD:
τι genre θες να είναι?

152Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Τετ 10 Απρ 2013, 21:57

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Δεν έχω πρόβλημα, αν και μαρέσουν τα scifi και τα μυστηρίου, αλλα το βασικό που θέλω είναι να έχει καλή ιστορία.. Έχω καιρό να δω κάτι καλό.

153Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Τετ 10 Απρ 2013, 22:17

Elidor

Elidor

 

Avarga
Patty D Luffy έγραψε:Δεν έχω πρόβλημα, αν και μαρέσουν τα scifi και τα μυστηρίου, αλλα το βασικό που θέλω είναι να έχει καλή ιστορία.. Έχω καιρό να δω κάτι καλό.

Another
Ergo Proxy
Gungrave
Elfen Lied

Να φανταστω τα ειδες ολα αυτα ε? Αν οχι δες τα.

154Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Τετ 10 Απρ 2013, 22:22

maggie

maggie

 

έχει καλή ιστορία το another >.< ?

αυτά που σου είπε ο elidor εκτός το another
+ Cowboy Bebop + Neon Genesis Evangelion

155Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Τετ 10 Απρ 2013, 22:23

Elidor

Elidor

 

Avarga
Σκασμος. Και το another και το another.

156Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Τετ 10 Απρ 2013, 22:24

maggie

maggie

 

anime του σωρού είναι.

157Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Τετ 10 Απρ 2013, 22:30

Elidor

Elidor

 

Avarga
Μαρη Υπατια ξεχασα να σου πω και το καλο. Παρε και το Utawarerumono.

158Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Τετ 10 Απρ 2013, 22:34

maggie

maggie

 

πρώτον μη λες "μαρή"..είναι τελείως ντεκαυλέ να το λέει άντρας
δεύτερον μόνο σε εσένα αρέσει

159Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Τετ 10 Απρ 2013, 22:36

Elidor

Elidor

 

Avarga
Και σε αλλους αρεσει μωρη. (Ετσι ειναι πιο καυλε?)

160Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Τετ 10 Απρ 2013, 22:39

maggie

maggie

 

μωρός είσαι.

161Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Πεμ 11 Απρ 2013, 00:18

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Τα έχω δει ολα εκτος από Utawarerumono και Another..
Και το μαρή το λένε 2-3 φίλοι μου.. αλλα... χμμ.. πως να το θέσω... whistle
Καταλαβαίνετε... είναι πολύ σκληρά αγόρια.. aww3

162Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Πεμ 11 Απρ 2013, 00:20

Elidor

Elidor

 

Avarga
Patty D Luffy έγραψε:Τα έχω δει ολα εκτος από Utawarerumono και Another..
Και το μαρή το λένε 2-3 φίλοι μου.. αλλα... χμμ.. πως να το θέσω... whistle
Καταλαβαίνετε... είναι πολύ σκληρά αγόρια.. aww3

Τι ειπες μωρη? Τον Ελιντορ πας να βγαλεις λουλου? Θα το πληρωσεις γυναιο..

163Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Πεμ 11 Απρ 2013, 00:24

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Έχει σημασία πως το λες βέβαια.. τώρα αν κουνας χεράκια και φωνάζεις : " Αϊ μωρήηηηη" σαν τον Ψινάκη.. whistle

164Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Πεμ 11 Απρ 2013, 00:26

Elidor

Elidor

 

Avarga
Εγω το λεω βαρβατα και αντρικα, αμα λαχει μαζι με το μωρη παει πακετο και μια σφαλιαρα η μια ζωνια απο τη ζωνη που εχω για να βαραω μωρες.

165Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Πεμ 11 Απρ 2013, 06:27

Santouryuu

Santouryuu

 

hokuto no ken
golgo 13
bio hunter

....

και ενα αλλο που μου διαφευγει!

166Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Παρ 12 Απρ 2013, 02:15

maggie

maggie

 

Elidor έγραψε:Σκασμος. Και το another και το another.
ρε το κοίταξα να το θυμηθώ το άνιμε..το μόνο που άξιζε ήταν οι τραγελαφικοί θάνατοι που αγνοούσαν φυσικούς νόμους και σου προκαλούσαν γέλιο αντί για τρόμο..δεν θυμάσαι που λέγαμε ότι προοριζόταν για το καλύτερο άνιμε της σεζόν και τελικά κατέληξε μέτριο για το είδος του?

btw έχει βγει και όβα, τσέκαρε το.

167Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Πεμ 30 Μάης 2013, 18:35

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
παιδια εχει δει κανενας shikki να μ πει γνωμες?

168Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Πεμ 06 Ιουν 2013, 11:26

Aldark

Aldark

 

i'm on the edge...το τελευταιο μου καλοκαιρι ως μαθητης πλησιαζει...ο νεαρος Αλνταρκ στην γυμνασιακη και λυκειακη καριερα του ειδε (πλην του φερη τεηλ που βλεπει ακομα) bleach,one piece,katekyo hitman reborn,fairy tail....εχοντας διαβασει τους 10 πρωτους τομους ναρουτο (ναι για καποιο λογο τους εχω αγορασει λ0λ αλλα εχω σταματησει 3 χρονια στο 10) αξιζει να επεκταθω στο ανιμε ; θελω καποιον εμπιστω και οχι καποιων ναρουταρντ να μου το πει αυτο γιατι φοβαμαι μην ειναι λεημ οπως πιστευω μεχρι τωρα. θελω συγκριση με τα αλλα 3 αν γινεται (η καταταξη μου ειναι one piece>reborn>fairy tail>bleach)

169Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Πεμ 06 Ιουν 2013, 14:17

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
λοιπον...

εγω ειμουν ναρουτο hater διοτι ειχα δει μονο το ναρουτο που ηταν μικρος..
μετα οταν πηγα πριν καμια βδομαδα στο σιπουντεν απλα πωροθηκα.
Φοβερη ιστορια και δεν ειναι σε κανενα σημειο καθολου πεδικο με αποτελεσμα οταν ειχα παει στο itachi arc να δω ολλο το αρκ σε μια μερα(24 επεισοδια)τωρα ειμε στο 300 επεισοδιο αλλα πιδαγα τα φιλλερ

170Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Πεμ 06 Ιουν 2013, 15:01

maggie

maggie

 

^^ ξεκίνα το, ο sasuke έχει απίστευτο character development, λέει αστεία & γίνεται hokage.

171Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Πεμ 06 Ιουν 2013, 16:07

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
maggie έγραψε:^^ ξεκίνα το, ο sasuke έχει απίστευτο character development, λέει αστεία & γίνεται hokage.

Σπόιλερ:

επεισης μολις κατεβασα το 1 episode guilty crown για να το δω ελπιζω να αξηζει

172Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Πεμ 06 Ιουν 2013, 16:52

Aldark

Aldark

 

ξερω κατι σποιλερ για την πλοκη μετεπειτα και ισως να μην εχει τοση πλακα για μενα... i hate everythin\'
τελος παντων ευχαριστω θα δω τι θα κανω...

173Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Πεμ 06 Ιουν 2013, 18:43

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

maggie έγραψε:^^ ξεκίνα το, ο sasuke έχει απίστευτο character development, λέει αστεία & γίνεται hokage.
I saw what you did there.

174Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Σαβ 13 Ιουλ 2013, 16:46

BlackLeg

BlackLeg

 

Aldark έγραψε: αξιζει να επεκταθω στο ανιμε ; θελω καποιον εμπιστω και οχι καποιων ναρουταρντ να μου το πει αυτο γιατι φοβαμαι μην ειναι λεημ οπως πιστευω μεχρι τωρα. θελω συγκριση με τα αλλα 3 αν γινεται (η καταταξη μου ειναι one piece>reborn>fairy tail>bleach)
Μπααα. Ουτε καν. Μετανιωνω που εχασα τον χρονο μου. Αμα σου αρεσει Οπ κ Fairy tail, μην μπεις καν στον κοπο. Το ανιμε ειναι περιπου το 65%(και λιγα λεω) φιλλερ. Η πλοκη επικεντρωνεται σε ενα συγκεκριμενο στοχο. Δεν εχει πολυπλευρη πλοκη δλδ. Φεριπην. Γινεται πολεμος και ολοι χτυπανε σε ενα σημειο και για 800 επεισοδια απο τα οποια τα 500 ειναι φιλλερ δεν ασχολειται με τιποτα αλλο παρα με το οτι ο ναρουτο, η παρεα του και οι Χοκαγκε προσπαθουν να σκοτωσουν εναν, καταφερνουν ενα χτυπημα π δεν εχει κανενα αποτελεσμα και μετα ξανα απο την αρχη. Και στο μεταξυ ελαχιστη εξελιξη χαρακτηρων. Δεν λεω, ειχε μερικα καλα αστεια και perverted φασεις αλλα σε συγκριση με οπ δεν πιανει μια. Πραγματικα, διαβαζω μονο το μανγκα οσο περιμενω να βγει το μανγκα του οπ. Οποτε δεν προβλεπονται και σπουδαια πραγματα για το ανιμε.

175Anime Recommendations - Σελίδα 7 Empty Απ: Anime Recommendations Τρι 06 Δεκ 2016, 16:05

Santouryuu

Santouryuu

 

Santouryuu έγραψε:hokuto no ken
golgo 13
bio hunter

....

και ενα αλλο που μου διαφευγει!
Τι ειναι αυτα; Πρωτη φορα τα ακουω!  hahaha

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης