Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 7]

core

core

 

Είναι πολύ δυνατά και τα 3 φρούτα που ανέφερες…
Βασικά δεν είχα καταλάβει ποιες οι ιδιότητες του φρούτου του Sengoku…
Μόνο Shock Waves έκανε;


_________________
Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 6 07Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 6 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

The Strongest

The Strongest

 

Για τον Sengoku στην αρχή εγώ δεν είχα καταλάβει σε ποια κατηγορία (Zoan-Logia-Paramesia) ανήκει το Φρούτο του Διαβόλου που είχε φάει.Πιο πολύ μου έκανε για Zoan αλλά εγώ νόμιζα ότι Zoan ήταν μόνο αυτά τα οποία σε μεταμορφώνει σε ζώο (π.χ. X Drake,Dalton,Pell........).Αλλά τελικά ανήκει στα Zoan παρόλο που τον μεταμορφώνει σε Βούδα.

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Έτσι και αλλιώς σε ζώο τον μεταμορφώνει πάλι :xD:


_________________
Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 6 Untitled-1-7

The Strongest

The Strongest

 

Εε εντάξη ο Βούδας δεν είναι και ζώο! wtf man?

FlameBoy

FlameBoy

 

Για μένα το καλύτερο ειναι το Mera Mera no Mi του Ace , ειναι το μόνο που με εντυπωσίασε με την πρώτη! ηταν-ειναι (το ειναι ,το βάζω γιατι κρατάω και μια πισινή για καμια έκπληξη στο τέλος μπάς και μας τον εμφανίσουν ζωντανό plz plz plz ) και ο Ace DadAss χαρακτήρας και κάνει και το φρούτο να φαίνεται γαμάτο.


_________________
Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 6 805467-bigthumbnail

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
FlameBoy έγραψε:Για μένα το καλύτερο ειναι το Mera Mera no Mi του Ace , ειναι το μόνο που με εντυπωσίασε με την πρώτη! ηταν-ειναι (το ειναι ,το βάζω γιατι κρατάω και μια πισινή για καμια έκπληξη στο τέλος μπάς και μας τον εμφανίσουν ζωντανό plz plz plz ) και ο Ace DadAss χαρακτήρας και κάνει και το φρούτο να φαίνεται γαμάτο.

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!! κάποιος με γούστο εδώ μέσα aww aww
Όχι μόνο badass , υπέρτατος ήταν ο Ace!! :inlove: aww aww
¨Ηταν επικ!! Το καλύτερο φρούτο και ο πιο γαμάτος χαρακτήρας ! Αν και δεν το βλέπω να τον ξαναφέρνουν πίσω... ellefson is an idiot


_________________
Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 6 Untitled-1-7

The Strongest

The Strongest

 

Εννοείται ρε παιδιά αφού πέθανε μπροστά στα μάτια του Luffy (και τα δικά μας) ωραία θα ήταν να ζούσε τελικά αλλά δύο χρόνια πέρασαν και είχαν κάνει και τον τάφο του δίπλα στον τάφο του Edward Newgate.Μόνο τότε που κάνει το Red Hawk τον δείχνει τον Ace (που τον θυμάται και λέει ο Luffy < δεν θα αφήσω ποτέ κανέναν να πεθάνει ξανά >.

Barbossa elD

Barbossa elD

 

ΜΑΡΚΟ Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ με διαφορά ο καλύτερος και το πιο εξυπνο φρουτο!!! επίσης πιστευω πως και το φρουτο του νουμερο 1 με εναν καλό χρήστη των χάκι 8α ήταν πολυ δυνατό και ωραίο(γιατι στο κάτω κάτω ποιος φαντάζονταν στισ αρχές του ανιμε οτι το φρούτο του λουφυ 8α έφτανε σε τετοιο επιπεδο(και εχουμε ακομα))...Ακόμα το φρούτο του kid μου ειχε τραβήξει το ενδιαφέρον , ανυπομονώ να τον ξαναδώ(που πλεον 8α είναι πολυ πιο δυνατός) και ευελπιστώ σε μια μαχη μεταξύ αυτού και του λούφυ στο new world...και φυσικά δεν μπορώ να μην αναφερω και τον υπερ8εο SMOKER!!!!!!!!


_________________
Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 6 2010126_1345_surf_logo

core

core

 

FlameBoy έγραψε:Για μένα το καλύτερο ειναι το Mera Mera no Mi του Ace , ειναι το μόνο που με εντυπωσίασε με την πρώτη! ηταν-ειναι (το ειναι ,το βάζω γιατι κρατάω και μια πισινή για καμια έκπληξη στο τέλος μπάς και μας τον εμφανίσουν ζωντανό plz plz plz ) και ο Ace DadAss χαρακτήρας και κάνει και το φρούτο να φαίνεται γαμάτο.

Για την παρένθεση σου έχω έναν ενδοιασμό…..
Έχει αναφερθεί κάτι αλλά δεν είναι τίποτα σίγουρο…. Ούτε στο 20%


_________________
Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 6 07Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 6 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Ψοφιος θα παραμεινει εκτος αν τον ταισουν κανα φρουτο σαν του μπρουκ.


_________________
Δύσκολα τα πράματα... Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 6 Monkeydluffy

The Strongest

The Strongest

 

Οχι ρε ηρέμησε αφού έχει ΕΙΔΙ πεθάνει :haha: .Αλλά η ιδέα σου δεν είναι καθόλου κακή αν εξερέσεις ότι ΟΛΑ τα Φρούτα του Διαβόλου υπάρχουν μόνο μία φορά (για'αυτό αν έχεις δει την δεύτερη ταινία Clockwork Island Adventure το φρούτο του Bear King είναι ανάμεσα στου Don Accino και Sakazuki στο ίδος αν έχεις προσέξει). :mueh:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Σπόιλερ:

The Strongest

The Strongest

 

Σπόιλερ:



Έχει επεξεργασθεί από τον/την The Strongest στις Κυρ 18 Νοε 2012, 18:51, 2 φορές συνολικά

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ειμαστε σε ανιμε σεκτιον.. βαλτο σε σποιλ... δεν διαβαζεις μανγκα???

The Strongest

The Strongest

 

εγώ όχι (το έχω κόψει)

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ενταξει. κανε εντιτ και βαλτο σε σποιλ

The Strongest

The Strongest

 

οκ gj!

Giorgos

Giorgos

 

παιδια εμενα μ'αρεσει το φρουτο του Μαρκο...

ZisAkiS

ZisAkiS

 

ρε δεν ειναι σποιλερ αυτο για το φρουτο που ξαναδημιουργειται... εχει ειπωθει και στο anime.. επισης υαρχει στην one piece wiki μαζι με αλλες πληροφοριες.. τα ειχα βαλει καπου εδω στο forum αλλα δεν θυμαμαι που...


_________________
Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 6 Tumblr_ljst07jiQ81qah4nko1_500

The Strongest

The Strongest

 

εγώ δεν θυμάμαι να το είχα δει .... μάλλον μου χρειάζεται επανάληψη heh look at that heh look at that

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
INDEED!!! kill yourself


_________________
Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 6 Untitled-1-7

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Τωωωωρα μην ξαναμπεις στο φορουμ αμα δεν το βρεις... ειναι καπου απο το 50 ως το 550.... ξεκινα

The Strongest

The Strongest

 

ΞΙΚΙΝΑΩ drinking ice tea :D

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Εμπρος μαρς

FlameBoy

FlameBoy

 

The Strongest έγραψε:Εννοείται ρε παιδιά αφού πέθανε μπροστά στα μάτια του Luffy (και τα δικά μας) ωραία θα ήταν να ζούσε τελικά αλλά δύο χρόνια πέρασαν και είχαν κάνει και τον τάφο του δίπλα στον τάφο του Edward Newgate.Μόνο τότε που κάνει το Red Hawk τον δείχνει τον Ace (που τον θυμάται και λέει ο Luffy < δεν θα αφήσω ποτέ κανέναν να πεθάνει ξανά >.

Το οτι περασαν 2 χρονια δεν σημαίνει οτι ειναι τελειωμένο το θεμα και ειναι νεκρός, μπορει να τον εχουν παρει οι πειρατές του W.B - Shanks να τον φροντίζουν και να τον κρύβουν απο τους Marine γιατι αν μαθουν οτι ζει θα τον σκοτώσουν ( ο τάφος ειναι για αντιπερισπασμό) . Και τωρα θα με ρωτήσεις γιατι δεν το ειπαν στον Luffy.?.?.? μα γιατι δεν ειναι σίγουροι οτι θα τα καταφέρει να ζήσει , και γιατι αν λέγαν στον Luffy οτι ο Ace ζει θα έμενε εκει για να δει πως πάει η υγειά του και δεν θα συνέχιζε το ταξίδι του.

Εγω οπως ειπα και πιο πανω ειμαι επιφυλακτικώς με τον θάνατο του Ace.


_________________
Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 6 805467-bigthumbnail

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης