Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 7]

dem

dem

 

του Marco. safety comes first

Aldark

Aldark

 

του Ακαινου ρε φιλε ειναι φοβιστικο το φρουτο...δε θα θελα να βρισκομαι στο ιδιο μερος μαζι του...


_________________
Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 5 Maxres11

thanos_ronin

avatar

 

Phoinix

Hawk-Eyes Mihawk

avatar

 

Δαγκωτο Akainu's fruit,Reduce all creations to ash πραγματικα

roronoa zoro

roronoa zoro

 

το αγαπημενο μου φρουτο ειναι του fire fist ace αλλα και του enel


_________________
never underestimate the humble caterpie....

Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 5 Never_11

quenta

quenta

 

petrikios έγραψε:Αυτο το φρουτο ειναι σαν το φρουτο που εχει φαει ο Chopper(Human Human no Mi) που κανονικα αν το ειχε φαει καποιος ανθρωπος οπως ειχε αναφερει ο Oda θα γινοταν παρα πολυ εξυπνος θα μπορουσε να χρησιμοποιησει ολο του το μυαλο με αποτελεσμα να κανει πραγματα μονο και μονο με αυτο....οπως και να χει ολες τις γνωσεις του κοσμου φυτεμενες μεσα του....

εχω την εντυπωση οτι ειχα διαβασει σε ενα SBS του οντα οτι ειχε πει οτι το hito-hito no mi που εφαγε ο τσοπερ απλα δινει σε οποιον το φαει την ανθρωπινη ανατομια-μορφολογια και τις βασικες ανθρωπινες ιδιωτητες και αν θυμαμε καλα ειχε πει οτι αν το ειχε φαει ανθρωπος δεν θα παρουσιαζε καμια αλλαγη παρα μονο οτι θα τον εκανε hammer και δεν θα μπορουσε πια να κολυμπησει..δλδ δεν σε κανει πιο εξυπνο αλλα σου δινει τις βασικες ανθρωπινες ιδιωτητες της μαθησης που συνεπαγεται και μαθηση της ομηλιας κτλπ..

τα φρουτα του διαβολου δεν ειναι μονο προσβασιμα απο τους ανθρωπους...στην φυση φυτρωνουν οποτε μπορει πολυ ευκολα να το φαει καποιο ζωο πριν προλαβει να το βρει ενας ανθρωπος..μαλλον γιαυτο τον λογο υπαρχει και το hito hito no mi(το απλο hito hito no mi)για να το φαει καποιο ζωο και να ανθρωπιαστει..

εγραψα απλο hito-hito no mi για τον λογο οτι δεν ξερουμε ακομα τι μοντελο ηταν το hito hito no mi που εφαγε ο τσοπερ...μην ξεχναμε οτι τα hito-hito no mi ειναι zoan type no mi και χωριζεται και αυτο σε κατηγοριες...πχ hito hito no mi model : Daibutsu (to φρουτο του σενγκοκου...)\


τωρα περα απο το θεμα του hito hito no mi που ποσος με ενδιαφερει αν θα γινοταν καποιος πιο εξυπνος η οχι, κατι που με απασχολει τον τελευταιο καιρο με τα φρουτα και ηταν και ο λογος που μπηκα να γραψω σε αυτο το αρθρο αλλα ειδα τα ποστ για το hito hito kai παρασυρθηκα ειναι το

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟ ΜΑΝΓΚΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟς ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΤΟ ΣΠΟΙΛΕΡ

Σπόιλερ:


_________________
Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 5 Kinoumeni-memories

Aldark

Aldark

 

Παλι εκθεση ρε quenta; :P

ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΧΟΝΤΡΟ ΣΠΟΙΛΑ:
DON'T OPEN IT ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣ ΤΟΥ ΜΑΝΓΚΑ:


_________________
Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 5 Maxres11

didimakia

didimakia

 

Manga spoilers, be aware:


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

Aldark

Aldark

 

didimakia έγραψε:
Manga spoilers, be aware:

Σποιλερρ
κι αλλο σποιλερ:


_________________
Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 5 Maxres11

quenta

quenta

 

το σποιλερ περιεχει γεγονοτα απο το αρκ WBpirates VS Marines

Σπόιλερ:


_________________
Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 5 Kinoumeni-memories

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

αμα ειναι να μιλατε συνεχεια με spoilers μπορειτε να το κανετε και στο manga section ελευθερα....

ο,τι αλλο θελετε να πειτε που χρειαζεται spoiler,πειτε το στη γενικη συζητηση για το μανγκα


_________________
Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 5 Db0370

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
όλα παιχνίδια του Όντα είναι...ό,τι και να ισχύει...

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
roronoa zoro έγραψε:το αγαπημενο μου φρουτο ειναι του fire fist ace αλλα και του enel
οντως του ενελ πρεπει να ειν το καλυτερο αν και ο ενελ δν μ αρεσε αλλα τ φρουτο του κορυφαιο σ δινει δυναμη ταχυτητα και σε ανασταίνει gj!

souidos

souidos

 

βσκ εγω δν 8α πω για φρουτο... 8α μιλησω για το καλιτερο πραγμα π ιπαρχει στο ΟP και αφτο ειναι το HAKI σκεφτιτε οτι ο shanks δν εχει φρουτο αλλα μπορει να τους δειρει ολους γτ εχει βασιλικο haki...!τι να τα κανεις τα φρουτα αμα μπορεις να τους δειρεις ολους χωρις αφτα...!

http://watchop.com

Xenia

Xenia

 

Οσω και αν δεν μου αρεσει ο Kizaru, ομολογω πως το φρουτο του ειναι πολυ ωραιο. Επισης μου αρεσει του Marco, του Ace και του Aokiji.


_________________
Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 5 7a674f828bcc4c06cc51148b88b5c7cc1309352327_full
"Keep Rockin'...and nothing else matters..."

Brahma Bull

Brahma Bull

 

Yami Yami No Mi αλλα και Hito Hito No Mi, Model: Daibutsu ειναι απο τα αγαπημενα μου.



Φυσικα, σε ποιον δεν θα αρεσε να ειχε το Gomu Gomu No Mi.
Paramecia for the win.


_________________
Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 5 20100920075144%21Roger_at_the_Edd_War

kosni21

kosni21

 

γκομου γκομου μοκου μοκου κ του ενελ

Invulneratus

Invulneratus

 

Hana Hana no mi !!! φαντάσου μια μέρα τις ζωής σου με αυτό το φρούτο bathing!


_________________
Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 5 Strawhats

straw hats τα σπάνε !!!!!!!!!!!!!!

Don-Driger

Don-Driger

 

suna suna no mi !!! Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 5 Suna_Suna_no_Mi


_________________
Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 5 MeraMeraPΤο καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 5 Ulquiorra_Cero

razor1911

razor1911

 

Fuwa Fuwa no mi (Lionel Shiki)


_________________
Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 5 NMKp9JO

beckman 4 ever

beckman 4 ever

 

για εμενα το φρουτο του μαρκο ειναι μακραν το καλιτερο!!

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Εμενα μου αρεσε του μακαριτη του ace. Θεος σχωρεστον


_________________
Δύσκολα τα πράματα... Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 5 Monkeydluffy

deko10ole

deko10ole

 

Συμφωνώ για Μάρκο...τα κάνει όλα και συμφέρει


_________________
You guys have already lost... in sheer military force.

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Xrhstos D. Kol έγραψε:Εμενα μου αρεσε του μακαριτη του ace. Θεος σχωρεστον

Είχε το πιο γαμάτο φρούτο!!! Και ήταν ο πιο γαμάτος χαρακτήρας!! Γιαυτό τον έφαγε ο Όντα, θα είχε πρόβλημα πιο μετά να τον ξεπεράσει ο Λούφυ, και ως αίμα του Ρότζερ θα ήταν οξύμωρο να μην είναι ο επόμενος βασιλιάς.. Έπρεπε να πεθάνει με τον πιο ηρωικό τρόπο, προστατεύοντας τον αδερφί του και ουσιαστικά αφήνοντας τον διάδοχό του!!
Αχ συγκινήθηκα πάλι γαμότο!!! ♥ :inlove: :inlove: :inlove: aww aww nosebleed heh nosebleed heh nosebleed heh pingpingeyes pingpingeyes pingpingeyes


_________________
Το καλύτερο/αγαπημένο σας φρούτο - Σελίδα 5 Untitled-1-7

The Strongest

The Strongest

 

Για μένα πάντως το καλύτερο σε Zoan είναι του Sengoku (Great Buddha), σε Logia είναι του Sakazuki (Magma) αλλά το καλύτερο για μένα και το αγαπημένο μου είναι του Edward Newgate (Tremor-Tremor Fruit).

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης