Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town...

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 7]

Mike13

Mike13

 

Itachi
Στο τελος θα δεις οτι θα διαλευκανω την υποθεση και θα βγω αθωος Lelouch!!!


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

Frozen Toshiro

Frozen Toshiro

 

Mike13 έγραψε:
Frozen Toshiro έγραψε:η αληθεια ειναι itachi
1μπορω να πω οτι η μανια που εχεις στισ κατιγοριες στα περισοτερα ποστ σε κανουν πολυ υποπτο
2 το οτι πρην κατηγορουσες τον ryuk και τωρα δωλοφονηθηκε επισεις ειναι υποπτο μηπος τον καθαρησες εσυ?
3<<θα παρουμε ολοι εκδηκιση για τον αδικο χαμενο serj!!!>>μου φαινεται λιγο ψευτηκη η φραση σου αυτη και το γεγονος οτι μονο αυτος ειναι αδικοχαμενος και οχι ο house και ο ryuk που ηταν αθοοι
4 καταληγω σε αυτο το συμπερασμα ο itachiειναι ενας απο τους φονιαδες αν αποψε πεθανει ο lelouch τοτε ξερουμε πιος το εκανε αυτο φυσικα προηποθετη την αθοοτητα του
5 με συχορητε για το πολυ μεγαλο ποςτ απλα επρεπε να παραθεσω μερικα στοιχεια μου τωρα εινα η σειρα σας προσοχη τι θα κανετε κυνδυνευουμε ολοι!!
toshiro
Itachi
Aγαπητε toshiro δεν ειμαι μονο εγω που κατηγωρω τον Lelouch μεχρι και εσει τον κατηγορεις,μηπως εσει εισε τελικα ο δολοφωνος???τεσπα θα ασχοληθω μετα μαζι σου!!!
Οσο για σενα Lelouch,
Aπο τον φοβο σου που αποκαλυφθηκες δεν ξερεις τι λες κακομοιρη μου!!!Δεν πιραζει και ενοια σου τα παιδια ξερουν οτι εισαι εσει,και εχουν και την δικια μο ψιφο ετσι δεν σωζεσε με τιποτα!!!Οτι και αν γραφεις ειναι ενντιον σου για αυτο σταματα να μιλας και δεξου την μοιρα σου ανοητε Lelouch!!!
itachiπες μου τι αρνησε απου αυτα που λεω για να απαντησω αναλογα και δεν χρηαζεται να ασχοληθεις μαζι μου χασιμο χρονου θα ειναι τελος παντων αυτα ειχα να πω οσο για την προηγουμενη κατηγορια μου δεν ειχα δει τον τροπο που εγραφες οταν ειδα αλαξα ενοχο εσενα!!
toshiro

Red Dragon

Red Dragon

 

Alucard
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 21_alu11
οι υπερβολικα υποπτοι shin kazama και rock απολαμβανουν τα καβγαδακια που γινοντε, ο shin ειναι για μενα απιστευτα υπερβολικα υποπτος διοτι εχει ποσταρει και τα λιγοτερα ποστ μεχρι τωρα, δεν μηλαει πολυ για να μην αποκαληφθει.
Οστοσο οι αντιδρασεις του lelouch με κανουν να πιστευω δυο πραγματα, πρωτον οτι ειναι οντως αθωος και τα εχει παιξει επειδη κινδυνευει να φυγει απο το παιχνιδι και δευτερον οτι ξερει να παιζει πολυ καλα τον ρολο του σαν δολοφονος και ξερει πολυ καλα να προσπιειτε.
Εγω πιστευω το δευτερο οτι ειναι ενας ταλαντουχος ηθοποιος που θα εκανε να παντα για να την γλυτωσει, ακομη και να κλεγετε.
Οσο για τον itachi ο τροπος που μηλαει με κανουν να πιστευω οτι ειναι ενα αθωο παιδι (ον λιγο αρχαριος), αν αποδειχτει το αντιθετο θα εκπλαγω πολυ.


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 49303-bigthumbnail

core

core

 

Ryo (core)

δεν νομίζω να είναι ο itachi o δολοφόνος.
εμένα με προβληματίζει γιατί δεν έχει δώσει σημεία ζωής ο Kazama..... e?
δεν έχει σημασία....
Lelouch
ο δολοφόνος πάντα πριν τον ανακαλύψουν γίνεται απρόσεκτος...


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 07Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Mike13

Mike13

 

Itachi
Toshiro θα δεις στο τελος πως πως θα ξεσκεπασω τον δολοφωνο και θα βγω αθωος,ξανα λεω!!!Ειμαι απολθτα καθαρος,μην επυρεαζεσαι απο τον ανοητο τον Lelouch,τα λεει αυτα για αν παρει εναν αθωο(εμενα)στον λαιμο του!!!Θα το καταλαβεις στο τελος αυτο!!!


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

core

core

 

Ryo (core)

Alucard και εμένα μου είναι πολύ ύποπτος ο Kazama για τον λόγο που ανέφερα περί αργοπορίας ξημερώματος.....
ο Lelouch από την άλλη μου κάνει πολύ για δολοφόνο ο οποίος έχει φτάσει σε απελπισία και δεν ξέρει πως να καλυφθεί...


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 07Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Frozen Toshiro

Frozen Toshiro

 

τελικα καλο ειναι να ακολουθησω τους συμπολητες μου γιατι οντος ο
lelouch ειναι λιγο υποπτος και προς στηγμης λεω να αφησω της υποψηες περι itachi καθος εγω ο toshiro δεν πιστευω ιδιεταιρα στο εγκληματικο μυαλο του αν και για εμενα δεν εισαι 100% καθαρος


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 Hitsugaya_stabs_Hinamori

it's as you say aizen my sword is filed with haterd i didn't came here to fight you i came here to violently kill you

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

Grimmjaw Jaggerjack


αρχισε να μου φενεται πολυ περιεργος ο itachi αλα οι κατηγοριες μου συνεχίζουν να ειναι για τον
lelouch προς το παρων


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 Naruto11

Santouryuu

Santouryuu

 

"απίστευτα υπερβολικά ύποπτος" shin χα0χ0α0χα0χ0αχ0α


θα ψηφίσω itachi γιατί εμπιστεύομαι την κρίση του lelouch..... ο τότε επιθεωρητής είχε πει ότι δεν ήταν σίγουρος ότι όντως ήταν εκείνος....

το ξέρω ότι αυτό που λέω με κάνει τώρα τον πλέον ύποπτο, αλλά ποτέ δεν θα πάψω να λεω αυτό που πιστεύω.....

μπορεί όντως ο lelouch να είναι ο δολοφόνος, όμως ας έχουμε και κάποιον κατά νου εάν ΔΕΝ είναι ;)


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Lelouch Lamperouge

Επιτέλους ένας που κατάλαβε ότι είμαι αθώος...
Κάτω ο Itachi !!!


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

core

core

 

Ryo (core)

καλά εννοείται.... ποιο άλλος θα μπορούσε να συμφωνήσει μαζί σου παρά μόνο ο συνεργός σου Kazama...
game over Lelouch....
το πλήθος δεν θα ξανακάνει λάθος....
πήρε το μάθημα του και πλέον θα πράξει σωστά...


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 07Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Santouryuu

Santouryuu

 

core έγραψε:Ryo (core)

καλά εννοείται.... ποιο άλλος θα μπορούσε να συμφωνήσει μαζί σου παρά μόνο ο συνεργός σου Kazama...
game over Lelouch....
το πλήθος δεν θα ξανακάνει λάθος....
πήρε το μάθημα του και πλέον θα πράξει σωστά...


θέλω να δω τι θα πεις σε περίπτωση που δεν είναι ο δολοφόνος! χα0χ0α0χ0αχ00αχ00αχα

shin
itachi


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Lelouch Lamperouge

Ryo μου πήρε πολύ καιρό αλλά τον βρήκα...
ο Itachi είναι ο δολοφόνος...
Για τον δεύτερο δεν είμαι σίγουρος...
Πάντως η επιμονή σου Ryo με βάζει σε σκέψεις...
Και φυσικά είμαστε συνεργοί, όλοι είμαστε συνεργοί στην προσπάθεια να ξεσκεπάσουμε τους δολοφόνους...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Jim McDuck στις Τρι 20 Δεκ 2011, 07:47, 1 φορά


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

core

core

 

Ryo (core)

βλέπω ότι υπάρχει αλληλοϋποστήριξη και αυτό με οδηγεί σε ένα πράγμα μόνο....
σαν να βλέπω τους 2 δολοφόνους είναι...
τώρα αν κάνω τόσο λάθος και δεν είναι ο Lerouchας με ψηφίσουν γιατί δεν βλέπω κάποιο άλλο ύποπτο εδώ....


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 07Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

vagas1989

vagas1989

 

dexter
Αναστήθηκα από τους νεκρόυς και είμαι πάλι μαζί σας !Χαίρομαι γιαυτό όμως τώρα κινδυνεύω και πάλι με το που πέσει η νύχτα περισσότερο από ποτέ!
Η αλήθεια είναι ότι οι μνήμες και η συνείδησή μου από την προηγούμενη μου ζωή έχουν επιβιώσει, θυμάμαι πολύ καλά την προηγούμενή μου δουλεία.Όμως έχω να πώ ότι δέν είχα χειροπιαστά στοιχεία για το ποιοι ήταν οι δολοφόνοι ακολουθούσα καθαρά το ένστικτό μου και τώρα δεν έχω πρόσβαση σε άλλα παρα μόνο στα λόγια όλων σας.Από αυτά βλέπουμε:
1ον)Την νύχτα δολοφονήθηκε ο ryuk τον οποίο είχε ψηφήσει μόνο ο itachi
2ον)Ο itachi έδειξε εμμονή απέναντι στο πρόσωπο του ryuk
3ον)τι καλύτερο λοιπόν για τους δολοφόνους να σκοτώσουν τον ryuk και να στρέψουν τα βλέμματα στον itachi
4oν)Παρατηρώ ότι οι ψήθοι των Lelouch και Alucard ταυτίζονταν και την προηγούμενη και σήμερα
5ον)σήμερα ψηφίζουν τον Itachi δηλαδή αυτόν στον οποίο θα ήθελαν να στραφούμε
6ον)Την ενοχή του itachi την υποστηρίζει και ο shin kazama
7ον)την πρώτη μέρα ο shin υποστήριξε τους πολλούς τώρα στρέφεται στον itachi γιατί μάλλον κάτι δεν του αρέσει, κινδυνεύει κάποιος συνεργάτης του?
---->Όλα αυτά μας οδηγούν σε 3 κύριους υπόπτους κατά τη γνώμη μου lelouch,alucard,shin .
Θα ξεκινήσω δίνοντας την ψήφο μου στο shin και θα περιμένω να δώ τι θα πούν προς υπεράσπισή τους έτσι ώστε να φτάσω και στην τελική μου απόφαση.Μίλιστε μου και θα σας ακούσω άλλα θέλω την αλήθεια και μόνο την αλήθεια...

Mike13

Mike13

 

core έγραψε:Ryo (core)

καλά εννοείται.... ποιο άλλος θα μπορούσε να συμφωνήσει μαζί σου παρά μόνο ο συνεργός σου Kazama...
game over Lelouch....
το πλήθος δεν θα ξανακάνει λάθος....
πήρε το μάθημα του και πλέον θα πράξει σωστά...
Ιτachi
Πολυ σωστα οι δυο δλοφωνοι ανοιξαναι κουβεντουλα βλεπω,εισαι ο επομενος υποπτος για εμενα shin αλλα πρως το παρον ψυφιζω τον Lelouch,τερμα τα αστεια ψιχακια ολα τελειωσαν για σενα απλα αποδεξου την μοιρα σου,σκοτωσες τον serj και θα πληρωσεις καταραμενε!!!


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

Santouryuu

Santouryuu

 

shin

Μπήκε και ο ανίκανος ΠΡΩΗΝ επιθεωρητής να με κατηγορήσει, που αντί να κάνει τη δουλειά του, πήγε και ψόφησε από το πρώτο γύρο, χωρίς να έχει συλλέξει όπως παραδέχεται κανένα στοιχείο. εμφανίστηκε πάλι μετά από ένσταση και αντί να ψάξει τον ένοχο ανάμεσα σε αυτούς που τον ψήφιζαν μανιωδώς, κατηγορεί εμένα, λες και εγώ θα πήγαινα να υποστηρίξω μια χαμένη περίπτωση προδίδοντας με!!!!!!

ο itachi έκανε καλή δουλεία και τα υπόλοιπα γίδια την πάτησαν!

ryo και alucard είστε οι επόμενοι!!!!!!!


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Red Dragon

Red Dragon

 

Alucard
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 21_alu11
φιλε dexter κανεις καποιο λαθος για μενα να με βαζεις αναμεσα στον lelouch και shin kazama τους οποιους υποπτευομαι και εγω οτι ειναι οι δολοφονοι.
Φαινεται οτι δεν διαβασες αυτα που εχω πει παραπανω.
Τεσπα επειμενω στην ενοχη του lelouch και για μενα ο επομενος ειναι ο shin kazama.
Επεισης ο
Σπόιλερ:


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 49303-bigthumbnail

Mike13

Mike13

 

Santouryuu έγραψε:shin

Μπήκε και ο ανίκανος ΠΡΩΗΝ επιθεωρητής να με κατηγορήσει, που αντί να κάνει τη δουλειά του, πήγε και ψόφησε από το πρώτο γύρο, χωρίς να έχει συλλέξει όπως παραδέχεται κανένα στοιχείο. εμφανίστηκε πάλι μετά από ένσταση και αντί να ψάξει τον ένοχο ανάμεσα σε αυτούς που τον ψήφιζαν μανιωδώς, κατηγορεί εμένα, λες και εγώ θα πήγαινα να υποστηρίξω μια χαμένη περίπτωση προδίδοντας με!!!!!!

ο itachi έκανε καλή δουλεία και τα υπόλοιπα γίδια την πάτησαν!

ryo και alucard είστε οι επόμενοι!!!!!!!
Ιtachi
Πιστευε οτι θες ανοητε,δεν μου κεγαιτε καρφακι για τηνγνωμη σου!!!Αρχιζεις και μου κινεις πολλες υποψιες,αλλα μεχρι στιγμης κυριος υποπτος μου ειναι ο καταραμενος Lelouch!!!


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

vagas1989

vagas1989

 

dexter
φίλε alucard μάλλον έχεις δίκιο και η υπερβολική αντίδραση του shin το επιβεβαιώνει

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Lelouch Lamperouge
Δεν ξέρω αν ο Shin είναι δολοφόνος...
Ο Itachi είναι σίγουρα πάντως...


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Mike13

Mike13

 

Jim McDuck έγραψε:Lelouch Lamperouge
Δεν ξέρω αν ο Shin είναι δολοφόνος...
Ο Itachi είναι σίγουρα πάντως...
Itachi
H επιμονη σου μονο και μονο διχνει οτι εσει εισαι ενοχος!!!Απλα παραδεξου οτι εισαι ενοχος,ειμαι συγουρος οτι εσει σκοτωσες τον serj lelouch,μην προσπαθεις να κριφτεις πισω απο το δακτυλο σου ολα τελειωσαν!!!


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

Grimmjaw Jaggerjack



ο μονος ενοχος ειναι ο lelouch τελος
Σπόιλερ:


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 Naruto11

core

core

 

Ryo (core)

φίλε Kazama αυτά που λες και ο τρόπος που αντιμετωπίζεις τον πρώην επιθεωρητή δεν μου φαίνεται και πολύ σωστός.... μάλλον ύποπτος θα έλεγα....
από ότι φάνηκε στην πορεία της δεύτερης μέρας από τα post του Lelouch, φαίνεται ότι σωστά είχε επιλέξει ο επιθεωρητής Dexter....
οπότε μάλλον προσπαθείς να καλύψεις τα νότα του Lelouch....

φίλε Lelouch λογικό είναι να μην σου φαίνεται ύποπτος ο Kazama γιατί ποτέ δεν θα ψήφιζες τον συνένοχο σου.....

αααα... και ξέχασα....
αυτό εδώ τι είναι;;
Santouryuu έγραψε:ryo και alucard είστε οι επόμενοι!!!!!!!
απειλή ότι θα μας σκοτώσετε την νύχτα σαν τον καημένο τον Ryuk;;;;


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 07Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Lelouch Lamperouge
Jim McDuck έγραψε:Lelouch Lamperouge
Δεν ξέρω αν ο Shin είναι δολοφόνος...
Ο Itachi είναι σίγουρα πάντως...

Είπα δεν ξέρω, δεν είπα δεν είναι...
(Η ψήφος είναι στο quote)


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 4 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης