Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town...

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 7]

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

Grimmjaw Jaggerjack

OMOΛΟΓΑ shin και ΙΣΩΣ να μην χρησιμοποιησουμε το dildo για την δικια σου περιπτωση


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 Naruto11

Frozen Toshiro

Frozen Toshiro

 

toshiro καλη ιδεα Grimmjaw Jaggerjack
shin αν ομολογησεις οτι εσυ το εκανες δεν θα το φας...το dildo Pandman ownz


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 Hitsugaya_stabs_Hinamori

it's as you say aizen my sword is filed with haterd i didn't came here to fight you i came here to violently kill you

Elidor

Elidor

 

Avarga
η νυχτα θα πεσει αυριο στις 2 το μεσημερι.

Santouryuu

Santouryuu

 

shin

χ0αχ0α0χ0α, γελάω.....


και αν δεν θέλετε οι ιδιοι να καταλήξετε με δονητή στον κώλο, τότε μη με ψηφίζετε, γιατί εγώ δεν είμαι ο δεύτερος!

σε αντίθεση με τον alucard


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Frozen Toshiro

Frozen Toshiro

 

παιδια προσοχη! τωρα πια ειμαι σιγουρος ο shin ειναι αθοως...ναι το ξερω τον ψηφησα κι εγω αλλα βρηκα τον ενοχο itachi εσυ εισαι πολες υποψηες υπαρχουν
1 κατηγωρησε ryuk... πεθανε
2μετα τον house... νεκρος κι αυτος
3 ο επιθεορητης επισεις
4 καταδικαζε τους παντες με μεγαλη επιμονη και χωρις επιχειρηματα αυτοι παντα κατεληγαν νεκροι (τυχεο?μπαα!)
5 το αληλοκαρφωμα με lelouch ειναι στημενο!!!
6 τοσο καιρο δεν μπαινει καθολου. μηπος εποφεληται απο τις κατηγοριες μας?και δεν μιλαει για να μην εχει υποψηες?
7 παντα τονιζει την <<επιμονη>> να βρει τον δολοφωνο τοση υπερβολη φανταζει ψευτηκη
8 ενα ειναι σιγουρο:οταν ο itachiδει τις αληθειες μου ο θανατος μου ειναι αναποτρεπτος γι αυτο φιλοι μου...απο αυριο αντιο κοσμε
τουλαχιστον ο θανατος μου θα φερει την αληθεια ελπιζω... μετα τημης toshiro hitsugaya


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 Hitsugaya_stabs_Hinamori

it's as you say aizen my sword is filed with haterd i didn't came here to fight you i came here to violently kill you

maggie

maggie

 

η μερα μου ειπε ενα πουλακι θα παρει παραταση επειδη δεν εχουν ψηφισει ολοι


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Mike13

Mike13

 

Frozen Toshiro έγραψε:παιδια προσοχη! τωρα πια ειμαι σιγουρος ο shin ειναι αθοως...ναι το ξερω τον ψηφησα κι εγω αλλα βρηκα τον ενοχο itachi εσυ εισαι πολες υποψηες υπαρχουν
1 κατηγωρησε ryuk... πεθανε
2μετα τον house... νεκρος κι αυτος
3 ο επιθεορητης επισεις
4 καταδικαζε τους παντες με μεγαλη επιμονη και χωρις επιχειρηματα αυτοι παντα κατεληγαν νεκροι (τυχεο?μπαα!)
5 το αληλοκαρφωμα με lelouch ειναι στημενο!!!
6 τοσο καιρο δεν μπαινει καθολου. μηπος εποφεληται απο τις κατηγοριες μας?και δεν μιλαει για να μην εχει υποψηες?
7 παντα τονιζει την <<επιμονη>> να βρει τον δολοφωνο τοση υπερβολη φανταζει ψευτηκη
8 ενα ειναι σιγουρο:οταν ο itachiδει τις αληθειες μου ο θανατος μου ειναι αναποτρεπτος γι αυτο φιλοι μου...απο αυριο αντιο κοσμε
τουλαχιστον ο θανατος μου θα φερει την αληθεια ελπιζω... μετα τημης toshiro hitsugaya

Ιtachi
Toshiro-san δεν εχω απολυτος καμια σχεση με τον lelouch,για αυτο και τον ψυφισα!!!Απλα καταλαβα οτι αυτος ειναι ο δολοφωνος επειδη κατηγορουσε εντονα εμενα στην αρχη!!!Δεν ειμαι ο δολοφωνος και δεν εχω σκοπο να σκοτωσω κανεναν εκτος απο αυτον που σκοτωσε τον Serj!!!Και τελεος εισαι ο τελευταιος υποπτος για εμενα μεχρι στιγμης ψυφιζω Shin γιατι μου φενεται υποπτος οσο μου φενοταν και ο lelouch!!!Α και κατι ακομα δεν εμπενα τοσες μερες γιατι περιμενα να δω πως θα εξελιχθει η κατασταση!!!


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

Frozen Toshiro

Frozen Toshiro

 

χαχαχαχαχα γελασαμε... δολοφονε! παλοψευτη το ολο αλληλοψηφησμα ηταν στημενο ξερατε οτι δεν θα σε ψηφιζαν αν καταδικαζες τον συνεργο σου και οντος δεν εμπαινες αλλα οχι για να δεις την πλοκη αλλα για να συνεχισουν ολοι να κατηγορουν ενα αθωο ειναι τυχαιο που μπηκες να γραψεις μονο οταν καπιος ειπε την αληθεια για εσενα?itachiθα συνεχιζες να σκοτονεις μεχρι το τελος.το τελειο εγγλημα...σχεδον τωρα σε βρηκα τελιωσε το παιχνιδι itachi
toshiro


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 Hitsugaya_stabs_Hinamori

it's as you say aizen my sword is filed with haterd i didn't came here to fight you i came here to violently kill you

Santouryuu

Santouryuu

 

shin

itachi, μπας και σώσω το αθώο τομάρι μου! χ0αχ00αχ0α0χ0αχα


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

Grimmjaw Jaggerjack

λεω να αποδεχτω αυτα που λεει ο itachi για τωρα αλα να ξες φιλε θα σε προσεχω . Ομως παραμενω στον shin


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 Naruto11

Red Dragon

Red Dragon

 

Alucard
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 21_alu11
Τα εχω ξαναπει και παραπανω, δεν πιστευω οτι κανω λαθος. Επιμενω οτι ο δολοφονος ειναι ο shin kazama


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 49303-bigthumbnail

Santouryuu

Santouryuu

 

shin

λοιπόν ακούστε με...

στην αρχή υποπτεύτηκα toshiro & itachi γιατί έδειξαν παραπάνω ενθουσιασμό απ'ότι χρειαζόταν....
και ίσως να ήμουν το δεύτερό του(ς) θύμα εάν δεν αλλάζα την ψήφο μου στον house.

όταν αλληλοκατηγορόντουσαν lelouch και itachi.... πίστευα ότι ο ένας σίγουρα θα είναι ο δολοφόνος..... στην αρχή μπερδεύτηκα και πίστεψα τον lelouch, αλλά όταν άρχισε τα παζάρια - την ύστατη στιγμή βέβαια, χωρίς να μπορεί να αλλάξει κάτι - τότε κατάλαβα το λάθος μου. αυτό όμως δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί απλά να έπαιξαν θέατρο.... γιατί σου λέει αν κατηγορούμαστε μεταξύ μας, όταν πεθάνει ο ένας, ο άλλος θα τη βγάλει καθαρή.

τον ryo τον ψήφιζα γιατί από το προηγούμενο παιχνίδι με ψηφίζει συνέχεια, τρεράστια εμμονή.... και ήθελα να φύγει πρίν με διώξει άδικα αυτός.

ανάμεσα στον itachi και τον alucard αυτή τη στιγμή διαλέγω τον πρώτο γιατί ελπίζω μέχρι την τελευταία στιγμή να αλλάξετε γνώμη.

μένει τώρα να μάθετε οι υπόλοιποι αφού πεθάνω τι παίζει.....

κατά τη γνώμη μου ο δολοφόνος είναι μεταξύ των τριών: itachi. alucard, rock

ο πρώτος πιθανόν να έπαιξε θέατρο με τον έτερο δολοφόνο
ο δεύτερος κατηγορήθηκε ως μοναδικός από τον ryuk ο οποίος και πέθανε
και ο τρίτος δεν έχει εμφανιστεί εδώ και μέρες.... οι κανόνες λένε ότι πρέπει να αναρτήσεις τουλάχιστον 2 ποστ την ημέρα αλλιώς αποκλείεσαι απο το παιχνίδι..... μήπως δεν αποκλείστηκε γιατί είναι ο δολοφόνος και το παιχνίδι θα τελείωνε πρόωρα;


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Mike13

Mike13

 

Santouryuu έγραψε:shin

λοιπόν ακούστε με...

στην αρχή υποπτεύτηκα toshiro & itachi γιατί έδειξαν παραπάνω ενθουσιασμό απ'ότι χρειαζόταν....
και ίσως να ήμουν το δεύτερό του(ς) θύμα εάν δεν αλλάζα την ψήφο μου στον house.

όταν αλληλοκατηγορόντουσαν lelouch και itachi.... πίστευα ότι ο ένας σίγουρα θα είναι ο δολοφόνος..... στην αρχή μπερδεύτηκα και πίστεψα τον lelouch, αλλά όταν άρχισε τα παζάρια - την ύστατη στιγμή βέβαια, χωρίς να μπορεί να αλλάξει κάτι - τότε κατάλαβα το λάθος μου. αυτό όμως δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί απλά να έπαιξαν θέατρο.... γιατί σου λέει αν κατηγορούμαστε μεταξύ μας, όταν πεθάνει ο ένας, ο άλλος θα τη βγάλει καθαρή.

τον ryo τον ψήφιζα γιατί από το προηγούμενο παιχνίδι με ψηφίζει συνέχεια, τρεράστια εμμονή.... και ήθελα να φύγει πρίν με διώξει άδικα αυτός.

ανάμεσα στον itachi και τον alucard αυτή τη στιγμή διαλέγω τον πρώτο γιατί ελπίζω μέχρι την τελευταία στιγμή να αλλάξετε γνώμη.

μένει τώρα να μάθετε οι υπόλοιποι αφού πεθάνω τι παίζει.....

κατά τη γνώμη μου ο δολοφόνος είναι μεταξύ των τριών: itachi. alucard, rock

ο πρώτος πιθανόν να έπαιξε θέατρο με τον έτερο δολοφόνο
ο δεύτερος κατηγορήθηκε ως μοναδικός από τον ryuk ο οποίος και πέθανε
και ο τρίτος δεν έχει εμφανιστεί εδώ και μέρες.... οι κανόνες λένε ότι πρέπει να αναρτήσεις τουλάχιστον 2 ποστ την ημέρα αλλιώς αποκλείεσαι απο το παιχνίδι..... μήπως δεν αποκλείστηκε γιατί είναι ο δολοφόνος και το παιχνίδι θα τελείωνε πρόωρα;
Itachi
Shin αν ειμουν ο δολοφονως οπως λες δεν θα εμπενα καθολου στο τοπικ να μιλησω για αν περιμενω να κατηγοριθουν οι αθωοι και μετα να κανω την κινηση μου!!!Τεσπα πιστευε οτι θελεις,εγω ειμαι σιγουρος οτι εσει τον σκοτωσες και δεν το πιστευω μονο εγω το πιστευουν και οι περισσοτεροι εδω μεσα!!!Αν εισε εσει αυτος που σκοτωσες τον serj θα πληρωσεις με την ζωη σου!!!!!!!!!!!


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

Frozen Toshiro

Frozen Toshiro

 

ρε παιδια ετσι οπος παμε θα ψοφισουμε ολοι λαθος ατομο κατηγορητε που να παρει ο shin ειναι αθοος ο itachi τους εφαγε ολους αυτος κρυβεται πισο απο ολα και τωρα κανει την παπια.end of story


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 Hitsugaya_stabs_Hinamori

it's as you say aizen my sword is filed with haterd i didn't came here to fight you i came here to violently kill you

Red Dragon

Red Dragon

 

ποτε θα πεσει η νυχτα? βαρεθηκαμε, ολοι σχολιασαν εκτος απο τον rock ο οποιος ειναι εξαφανισμενος, σιγα μην περιμενουμε ολοι ενα ατομο


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 49303-bigthumbnail

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

παιδες αφου δεν μπαινει ο ροκ μην το κουραζουμε gj!


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 Naruto11

Elidor

Elidor

 

Avarga
και η νυχτα πεφτει..περιμενω πμ...αυριο θα αρχισει η μερα παλι...

Red Dragon

Red Dragon

 

τι να συνεχισει αφου τον εχουμε βρει και τον δευτερο δολοφονο, μονο η επιβεβαιωση μενει ouf


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 49303-bigthumbnail

Aldark

Aldark

 

τελειωνετε ειμαι ετοιμος


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 Maxres11

core

core

 

Έτσι όπως το πάμε θα αναστηθούν και οι νεκροί και θα μιλάνε…..


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 07Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Santouryuu

Santouryuu

 

ακομα εδω εισαστε; και η πλακα ειναι οτι μολις δολοφονηθω αδικα απο τον οχλο θα ψαχνετε παλι για τον δευτερο!


χ0αχ0α0χ0αχ0α0χ0αχ0α0χα0χ0αχ0α


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

maggie

maggie

 

τελειωνε το ρε Σταυρο.


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Elidor

Elidor

 

Avarga
Η νυχτα πεφτει στο παλερμο... Νεα πμ απο δολοφονους κτλπ απο την αρχη.

Red Dragon

Red Dragon

 

φιλε elidor δεν την βλεπω την δουλεια με το παρον παιχνιδι. Δεν μας λες τα αποτελεσματα να τελιωνουμε και να αρχισουμε κανα καινουριο αν ειναι


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 49303-bigthumbnail

core

core

 

Έλα ντε… και εγώ θέλω καινούργιο…..


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 07Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 6 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης