Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town...

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 7]

Elidor

Elidor

 

Avarga
Η μερα τελειωνει αυριο στις 5

Btw δολοφονοι, οχι χυμα στο κυμα.. Κανονιζεται μεταξυ σας ποιον θα φατε και μετα πμ.

Elidor

Elidor

 

Avarga
Kαι η νυχτα επεσε, περιμενω πμ.

Red Dragon

Red Dragon

 

αν βαζανε και μικρες photos με τον χαρακτιρα που εχουν διαλεξει οπως κανω εγω θα ηταν ακομα καλυτερα


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 49303-bigthumbnail

Elidor

Elidor

 

Avarga
Το πληθος πιστευοντας πως ο παγκοσμιου φημης επιστημονας House ηταν ο δολοφονος πισω απο ολα αυτα, τον πληρωσε με το ιδιο νομισμα. Αφου τον ποδοπατησαν, εδειραν και σοδομισαν με το ιδιο του το μπαστουνι κατελληξε κρεμασμενος μπροστα απο την πυλη του καστρου...

Εγινε ομως ενα λαθος... Ο House δεν ηταν ο πραγματικος δολοφονος αφου λιγο μετα την δικη του δολοφονια απο το πληθως παρατηρηθηκε μια ακομα δολοφονια.. Το πτωρα του Shinigami Ryuk βρεθηκε αποκεφαλισμενο... Το κεφαλι του βρεθηκε πεταμενο στο τραπεζι της κουζινας ενω το σωμα του στο σαλονι. Οι δολοφονοι μαλλον βρηκαν ευκαιρια να δρασουν την ωρα που ολοι οι αλλοι σκοτωναν τον House.

Η μερα ηρθε και παλι.

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

Grimmjaw Jaggerjack


τελικα μετα απο ενα τεραστιο λαθος που εκανα θα παω με την γνωμη τον πολλον και λεω Lelouch


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 Naruto11

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Lelouch Lamperouge
Rock γιατί είναι ο μόνος που δεν ψάχνει για τον δολοφόνο...


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

core

core

 

Ryo

εγώ βασικά είμαι ανάμεσα σε Itachi και Lelouch.....

θα πρέπει να ξαναδώ τα στοιχεία από την αρχή μετά την νέα αλλαγή και να διορθώσω την ψήφο μου αν χρειαστεί....


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 07Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Mike13

Mike13

 

Itachi
Ο Lelouchειναι,σιγα σιγα αρχιζει να φανερωνεται το εγκλημα του!!!:Όσο περισότερο μιλας Lelouch Lamperouge τόσο με πείθεις για την ενοχή σου!!!Θα σε ξεσκεπασω που θα μου πας!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Mike13 στις Δευ 19 Δεκ 2011, 21:41, 1 φορά


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

Elidor

Elidor

 

Avarga
Mike13 έγραψε:Itachi
Εγω πιστευω πως ειναι ο Ηouse,αλλα δεν ειμαι απολυτα σιγουρος,τεσπα ο χρονος θα διξει,αν και δεν μπορεις να κριφτεις απο εναν Akatsuki!!! :teme: :teme: :teme: Nα εχεις το νουσου γιατρε!!!Εχω βαλει σκοπο να βρω τον δολοφωνο και θα τον βρω!!!

Aλλαξε την ψηφο σου, ο Χαους πεθανε..........

Red Dragon

Red Dragon

 

Alucard
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 21_alu11
εφοσον ο dexter ειναι αθωος δεν προκειτε να τον ψηφησει κανεις, οποτε εχουμε και λεμε, μου φαινοντε πολυ υποπτοι οι rock και ο Shin Kazama διοτι μηλανε λιγοτερο απο ολους, αφηνουν τους υπολιπους να τσακονωντε και αυτοι απολαμβανουν, (τα σιγανα ποταμακια να προσεχουμε). Ακομα οι υποψιες μου για τον lelouch δεν εχουν φυγει.


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 49303-bigthumbnail

core

core

 

Ryo (core)

η αλήθεια είναι ότι ο Lelouch έδειξε πολύ αγχωμένος και ήθελε να τελειώσει το παιχνίδι....
εμένα αυτό μου δείχνει ενοχή....


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 07Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Ήθελα να τελειώσει επειδή μπλέξαμε τα μπούτια μας...
Και αυτό ήταν εντελώς οφφτόπικ...μιλούσε ο Jim όχι ο Lelouch...

Lelouch Lamperouge

Ryo δεν πρόκειται να ασχοληθώ μαζί σου...
Εγώ τον βρήκα τον δολοφόνο... είναι ο Itachi
Τώρα το κατάλαβα... ψήφιζε ότι ψήφιζα... ΩΧ! Και τώρα που δεν με χρειάζεται προσπαθεί να σας στρέψει εναντίον μου Itachi! παλιοδολοφόνε...Χαχαχα μπορεί να πεθάνω σήμερα αλλά έκανα το χρέος μου...σε παίρνω μαζί μου... δεν θα σκοτώσεις άλλον πια...
ΔΕΙΤΕ ΤΟΝ καλά... Αυτός είναι... Τον βρήκα...Χαχα...Αυτός είναι...Καθαρίζω σιγά σιγά τον κόσμο... Nunally, είπα στον Suzaku να σε προσέχει...και μην ανησυχείς για εμένα...


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Mike13

Mike13

 

Ιtachi
Φιλε μου εγω αυτο που θελω ειναι να βρω τον δολοφωνο ακι αν τον σκοτωσω με τα ιδια μου τα χερια!!!Δεν εχω καμια σχεση μαζι σου ψιχακια!!!Δεν μπορεις να καταλαβεις οτι ειμαι ενας genious ninja???Αν ειμουν εγω ο δολοφωνος δεν θα ποσταρα καθε μιση ωρα!!!Εσει μπορει αν εισε ενας απο αυτους αλλα εγω δεν εχω καμια αναμιξει ειμαι καθαρος!!!Θα στο αποδιξω και στο τελος ουτος η αλλος!!!Τα sharingan μου θα σε παρακολουθουν μεχρι το τελος Lelouch!!!


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

core

core

 

Ryo (core)

η αλήθεια είναι ότι και εγώ τον υποψιαζόμουν γιατί άλλαζε συνέχεια ψήφους....
αυτό που σκέφτηκα μόλις τώρα είναι ότι άργησε να ξημερώσει και αυτό γιατί δεν είχαν στείλει μηνύματα οι δολοφόνοι......
για σκεφτείτε λίγο ποιος έχει εξαφανιστεί και δεν μιλάει;;;
ε.... Shin Kazama.......
πλέον σε υποψιάζομαι πιο πολύ από όλους.....
θα παραμείνω όμως στον Lelouch γιατί οι αποφάσεις του και ο τρόπος που αντιδράει σε οδηγούν σε ένα μόνο συμπέρασμα.....
murderer....


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 07Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Frozen Toshiro

Frozen Toshiro

 

πως μπορουμε να ειμαστε συγουροι κε.Lelouch μας λετε την αληθεια? μηπος προσποιηστε?ακουγεται λιγο υποπτο δυστηχως δεν μπορω να σε εμπιστευτω toshiro



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Frozen Toshiro στις Δευ 19 Δεκ 2011, 22:23, 1 φορά

Mike13

Mike13

 

Itachi
Τερμα τα αστεια Lelouch εσει το εκανες...ΦΟΝΙΑ!!!Σε αποκαλυψαμε ολα τελειωσαν για σενα απλα περιμενε,θα παρουμε ολοι εκδηκιση για τον αδικο χαμενο serj!!!


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Lelouch Lamperouge
Μα τι λες μου αρέσουν πολύ τα ποιηματά του...ε και τα τραγούδια του...
Άργησα πολύ να σε καταλάβω...
Αλλά πλέον δεν ξεφεύγεις...
Είμαι σίγουρος ότι είσαι εσύ...Itachi δεν ξεφεύγεις...δεν έκανες ακόμα ρουα ματ...
Δεν γλυτώνεις πια...


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

core

core

 

Ryo (core)
Lelouch

Ο κόσμος αφηπνηστικε απο τα λάθη σου.
Πλέον το μόνο που μπορείς να κανείς είναι να επιβαρηνεις περισσότερο την θέση σου. Ακόμα και τώρα με την αντίδραση σου ρίχνεις την ενοχή σου


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 07Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Mike13

Mike13

 

Itachi
Ολα τελειωσαν για σενα θα πας στην κολαση μια για παντα!!!Εισαι νεκρος φιλε,εισαι τελειωμενος!!!Εσει εισε χωρις αμφιβολια,τον σκοτωσες επειδη εισαι λατρης της αιματοχυσιας!!!Αυτος ειναι παιδια ο Lelouch!!!


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Lelouch Lamperouge

Πόσο λάθος είσαι Ryo...
Νομίζεις ότι είμαι τόσο ανόητος ώστε να κάνω λάθη;
Επιτέλους τον βρήκα τον Itachi και εσύ αρνείσαι να το δεις...
Καλή τύχη λοιπόν...
Σας κορόιδεψε τόσο καλά όλους...μας κορόιδεψε τόσο καλά όλους...
Μπράβο Itachi εσύ δεν χρειάστηκες ούτε μάσκα...


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Frozen Toshiro

Frozen Toshiro

 

η αληθεια ειναι itachi
1μπορω να πω οτι η μανια που εχεις στισ κατιγοριες στα περισοτερα ποστ σε κανουν πολυ υποπτο
2 το οτι πρην κατηγορουσες τον ryuk και τωρα δωλοφονηθηκε επισεις ειναι υποπτο μηπος τον καθαρησες εσυ?
3<<θα παρουμε ολοι εκδηκιση για τον αδικο χαμενο serj!!!>>μου φαινεται λιγο ψευτηκη η φραση σου αυτη και το γεγονος οτι μονο αυτος ειναι αδικοχαμενος και οχι ο house και ο ryuk που ηταν αθοοι
4 καταληγω σε αυτο το συμπερασμα ο itachiειναι ενας απο τους φονιαδες αν αποψε πεθανει ο lelouch τοτε ξερουμε πιος το εκανε αυτο φυσικα προηποθετη την αθοοτητα του
5 με συχορητε για το πολυ μεγαλο ποςτ απλα επρεπε να παραθεσω μερικα στοιχεια μου τωρα εινα η σειρα σας προσοχη τι θα κανετε κυνδυνευουμε ολοι!!
toshiro



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Frozen Toshiro στις Δευ 19 Δεκ 2011, 22:38, 1 φορά

Mike13

Mike13

 

Itachi
Aπο τον φοβο σου που αποκαλυφθηκες δεν ξερεις τι λες κακομοιρη μου!!!Δεν πιραζει ακι ενοια σου τα παιδια ξερουν οτι εισαι εσει,και εχουν και την δικια μο ψιφο ετσι δεν σωζεσε με τιποτα!!!Οτι και αν γραφεις ειναι ενντιον σου για αυτο σταματα να μιλας και δεξου την μοιρα σου ανοητε Lelouch!!!


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

core

core

 

Ryo (core)

δεν νομίζω να κάνω λάθος.... ακολουθώ την τελευταία επιθυμία που είχε ο επιθεωρητής (πριν το λάθος) και θα την στηρίζω γιατί κάτι θα ήξερε.....
εκτός αν έκανε λάθος και αυτός...
τότε θα ήταν δύσκολα τα πράγματα....
ας είναι.... Lelouch θα σε ψηφίζω και ας είναι και η τελευταία μου ψήφος...


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 07Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Mike13

Mike13

 

Frozen Toshiro έγραψε:η αληθεια ειναι itachi
1μπορω να πω οτι η μανια που εχεις στισ κατιγοριες στα περισοτερα ποστ σε κανουν πολυ υποπτο
2 το οτι πρην κατηγορουσες τον ryuk και τωρα δωλοφονηθηκε επισεις ειναι υποπτο μηπος τον καθαρησες εσυ?
3<<θα παρουμε ολοι εκδηκιση για τον αδικο χαμενο serj!!!>>μου φαινεται λιγο ψευτηκη η φραση σου αυτη και το γεγονος οτι μονο αυτος ειναι αδικοχαμενος και οχι ο house και ο ryuk που ηταν αθοοι
4 καταληγω σε αυτο το συμπερασμα ο itachiειναι ενας απο τους φονιαδες αν αποψε πεθανει ο lelouch τοτε ξερουμε πιος το εκανε αυτο φυσικα προηποθετη την αθοοτητα του
5 με συχορητε για το πολυ μεγαλο ποςτ απλα επρεπε να παραθεσω μερικα στοιχεια μου τωρα εινα η σειρα σας προσοχη τι θα κανετε κυνδυνευουμε ολοι!!
toshiro
Itachi
Aγαπητε toshiro δεν ειμαι μονο εγω που κατηγωρω τον Lelouch μεχρι και εσει τον κατηγορεις,μηπως εσει εισε τελικα ο δολοφωνος???τεσπα θα ασχοληθω μετα μαζι σου!!!
Οσο για σενα Lelouch,
Aπο τον φοβο σου που αποκαλυφθηκες δεν ξερεις τι λες κακομοιρη μου!!!Δεν πιραζει και ενοια σου τα παιδια ξερουν οτι εισαι εσει,και εχουν και την δικια μο ψιφο ετσι δεν σωζεσε με τιποτα!!!Οτι και αν γραφεις ειναι ενντιον σου για αυτο σταματα να μιλας και δεξου την μοιρα σου ανοητε Lelouch!!!


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Lelouch Lamperouge

Αντίο φίλοι μου και Itachi το μαχαίρι πλησιάζει τον λαιμό σου...


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης