Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town...

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 7]

core

core

 

Ryo (core)

μα και φυσικά δεν θα έλεγες δεν είναι γιατί τότε θα έδειχνες βεβαιότητα και έτσι θα σε έπαιρναν γραμμή όλοι... [Lelouch


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 07Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Lelouch Lamperouge

Ξες κάτι...δείχνεις τέτοια εμμονή με εμένα που είμαι σχεδόν βέβαιος ότι είσαι ο δεύτερος δολοφόνος...στην τελική με κατηγορείς με βάση μια αβάσιμη κατηγορία του πρώην επιθεωρητή, και καλύπτεις το λάθος σου λέγοντας ότι εγώ είμαι ο δολοφόνος και ότι εγω έκανα λάθη... μήπως τελικά εσύ είσαι αυτός που δεν προσέχει;
Αλλά επιμένω στον σίγουρο... Itachi αντίο...


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

core

core

 

Ryo (core)

ο επιθεωρητής δεν νομίζω να έκανε λάθος εξάλλου είναι η δουλειά του...
και όσο για το λάθος που λες αν ήθελα να το καλύψω τότε πού απλά θα ψήφιζα κάποιον άλλον και όχι εσένα. το θέμα είναι ότι με τις αβάσιμες κατηγορίες σου και με τις αντιδράσεις σου, επιβεβαίωσες την ψήφο του Dexter....
και στο κάτω κάτω αφού πιστεύεις ότι είμαι εγώ παρέθεσε σωστά επιχειρήματα και ψήφισε εμένα όχι κάποιον άλλον Lelouch


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 07Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Santouryuu

Santouryuu

 

πότε θα τελειώσει αυτή η μέρα; βαρέθηκα!


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
vagas1989 έγραψε:dexter
Αναστήθηκα από τους νεκρόυς και είμαι πάλι μαζί σας !Χαίρομαι γιαυτό όμως τώρα κινδυνεύω και πάλι με το που πέσει η νύχτα περισσότερο από ποτέ!
Η αλήθεια είναι ότι οι μνήμες και η συνείδησή μου από την προηγούμενη μου ζωή έχουν επιβιώσει, θυμάμαι πολύ καλά την προηγούμενή μου δουλεία.Όμως έχω να πώ ότι δέν είχα χειροπιαστά στοιχεία για το ποιοι ήταν οι δολοφόνοι ακολουθούσα καθαρά το ένστικτό μου

Lelouch Lamperouge

Αν αυτό δεν σε πείθει ότι το είπε με βάση ένα προαίσθημα τότε σε λυπάμαι...
Και τι μου λες τώρα, απλά ακολούθησες τον πιο απλό και ανώδυνο δρόμο, απλά ακολούθησες τα λόγια κάποιου άλλου...και απλά τα έριξες σε εμένα...τίποτα πιο εύκολο από κάποιον που είναι ήδη στο στόχαστρο...
Δεν σε ψηφίζω γιατί έχω προτεραιότητες...Δεν είμαι σίγουρος για εσένα.. μπορεί να κάνω λάθος...
Αλλά ο Ιtachi είναι σίγουρα δολοφόνος...
Πρώτα να φύγει ο σίγουρος και μετά βλέπουμε...


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Elidor

Elidor

 

Avarga
η νυχτα θα πεσει στις 2 το πρωι

core

core

 

Ryo (core)

και εγώ θέλω να ψηφίσω πραγματικά τον Kazama που πιστεύω ότι είναι σίγουρα ο δεύτερος δολοφόνος αλλά προτεραιότητά μου είσαι εσύ Lelouch γιατί εσύ είσαι ο πραγματικός δολοφόνος και αυτό θα αποδεχθεί σε λίγες ώρες που θα πέσει η νύχτα....


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 07Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Santouryuu

Santouryuu

 

core έγραψε:Ryo (core)

και εγώ θέλω να ψηφίσω πραγματικά τον Kazama που πιστεύω ότι είναι σίγουρα ο δεύτερος δολοφόνος αλλά προτεραιότητά μου είσαι εσύ Lelouch γιατί εσύ είσαι ο πραγματικός δολοφόνος και αυτό θα αποδεχθεί σε λίγες ώρες που θα πέσει η νύχτα....

shin

και εγώ θα ήθελα να σε ψηφίσω, όχι απραίτητα επειδή πιστεύω ότι είσαι ο δολοφόνος, αλλά γιατί έχεις φάει περισσότερους αθώος και από τους ίδιους τους δολοφόνους..... είσαι επικίνδυνος!!!!!!

συνεχίζω όμως να θεωρώ ως κύριο ύποπτο τον itachi


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Lelouch Lamperouge

Λοιπόν υπάρχει ακόμα πολύς χρόνος για να αποδείξω την αθωότητα μου Ryo...
Λοιπόν ακούστε τι θα κάνουμε...Ψηφίζουμε όλοι Itachi...Αν είναι δολοφόνος, κέρδος για τους πολίτες...Αν δεν είναι σκοτώστε εμένα μετά, ούτως ή άλλως είμαστε πολλοί ακόμα...
Δεν μπορώ να σκεφτώ άλλον τρόπο αυτήν την στιγμή για να αποδείξω την αθωοτητα μου...
Μην εκπλαγείς όταν δεις ότι ο Itachi είναι ο δολοφόνος...εκτος αν δεν θες να το αποδεχθείς Ryo...


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

core

core

 

Ryo (core)

Φίλε μου Kazama αν προσεξεις καλα θα δεις ότι μόνο έναν έχω ψηφίσει και έχει πεθάνει όχι όπως λες εσυ περισσότερους γιατί είναι ακόμα δεύτερη μέρα άρα δεν ισχύει αυτο που λες.

Όσο για σένα φίλε Lelouch προσπαθείς με νύχια και με δόντια να στρεψεις όλους εκει που θέλεις εσυ. Αφου βλέπεις ότι ολοι έχουν πάρει την σωστή απόφαση και ψηφίζουν εσένα γιατί λες να ψηφίσουν όλοι τον Itachi και άμα δεν είναι να ψηφησουν μετα εσένα; Εγω θα προτείνω κάτι άλλο.... Σε περίπτωση που φύγεις και δεν εισαι εσυ ο δολοφόνος τότε να ψηφίσουν τον Itachi και όχι τώρα για να πάρεις τον χρόνο σου και να καθαρίσεις άφοβα έναν ακόμα πολίτη


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 07Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Santouryuu

Santouryuu

 

core έγραψε:Ryo (core)

Φίλε μου Kazama αν προσεξεις καλα θα δεις ότι μόνο έναν έχω ψηφίσει και έχει πεθάνει όχι όπως λες εσυ περισσότερους γιατί είναι ακόμα δεύτερη μέρα άρα δεν ισχύει αυτο που λες.

Όσο για σένα φίλε Lelouch προσπαθείς με νύχια και με δόντια να στρεψεις όλους εκει που θέλεις εσυ. Αφου βλέπεις ότι ολοι έχουν πάρει την σωστή απόφαση και ψηφίζουν εσένα γιατί λες να ψηφίσουν όλοι τον Itachi και άμα δεν είναι να ψηφησουν μετα εσένα; Εγω θα προτείνω κάτι άλλο.... Σε περίπτωση που φύγεις και δεν εισαι εσυ ο δολοφόνος τότε να ψηφίσουν τον Itachi και όχι τώρα για να πάρεις τον χρόνο σου και να καθαρίσεις άφοβα έναν ακόμα πολίτη

shin
συμφώνω με αυτό το σκεπτικό!

lelouch.... sorry pal, it's not personal!


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Elidor

Elidor

 

Avarga
περιμενω pm απο οσους εχουν ρολους...

Elidor

Elidor

 

Avarga
ειπα περιμενω pm απο οσους εχουν ρολους...αυτοι που δεν εστειλαν να τσακιστουν να στειλουν...

Elidor

Elidor

 

Avarga
Δολοφονοι μαλακες την παιρνετε.

Elidor

Elidor

 

Avarga
οι εναπομεινατες πολιτες ορμησαν με οργη πανω στον Lelouch...το αποτελεσμα της οργης τους ηταν γνωριμο, λιγος Lelouch απο εδω, λιγος απο εκει και πολυς παρακειθε...και ενα dildo στον κωλο...πληρωσαν με το ιδιο νομισμα τον 1 απο τους 2 δολοφονους του αδικοχαμενου Serj...

Η μερα ομως ξημερωσε με εναν ακομα φονο...δυστηχως ο επιθεωρητης Ryo δεν θα καταφερει να εξιχνιασει την ταυτοτητα του δευτερου δολοφονου και η δουλεια αυτη πεφτει στις πλατες των πολιτων..

Και η μερα ξημερωνει στην OnePiecegr Town...

Red Dragon

Red Dragon

 

Alucard
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 21_alu11
Αποδοθηκε δικαιοσυνη απο την μια μερια ομως απο την αλλη την πληρωσε ο καημενος ο ryo απο τον δευτερο δολοφονο, ο οποιος προχτες το βραδυ επαιξε μια κομπινουλα, αυτος για τον οποιο μηλαω ειναι ο shin kazama ο οποιος σκεφτηκε λιγο πριν η νυχτα πεσει (συγκεκριμενα μιση ωρα πριν) να ψηφησει και ο ιδιος τον lelouch ξερωντας οτι ειναι χαμενη υποθεση να τον υποστιριζει ακομα και με αυτο το σκοπο να μην καρφωθει σε εμας εφοσον τον ψηφησε. Που τα πουλας αυτα αγαπητε shin kazama ??



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Red Dragon στις Πεμ 22 Δεκ 2011, 22:26, 1 φορά


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 49303-bigthumbnail

Frozen Toshiro

Frozen Toshiro

 

επιτελους συνεχιζουμε yupi ! αφου ενας δολοφονος παει τωρα σειρα σου kazama


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 Hitsugaya_stabs_Hinamori

it's as you say aizen my sword is filed with haterd i didn't came here to fight you i came here to violently kill you

Santouryuu

Santouryuu

 

shin

ε, όταν κατάλαβα ότι πάει να παίξει πουστιά τον ψήφισα....


ωστόσο, ο alucard είναι ακόμα πιο ύποπτος, γιατί ο μόνος που τον κατηγόρησε ήταν ο Ryuk και αυτός ήταν ο πρώτος που πέθανε!


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

Grimmjaw Jaggerjack


δεν μπορεις να κρυφτείς πια shin

kazama
ΣΕ ΒΡΗΚΑΜΕ


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 Naruto11

Red Dragon

Red Dragon

 

Pain έγραψε:Ryuk
Ειναι αρχη ακομα δεν μπορω να φανταστω ποιος μπορεί να ειναι, οποτε ψηφίζω στη τυχη Alucard.

Alucard
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 21_alu11
Aν αυτο που ειχε πει ο ryuk ψηφηζοντας με εντελως στην τυχη σε κανει να πιστευεις οτι ειμαι ο δολοφονος εισαι πολυ γελασμενος. Εισαι τελιωμενος shin kazama.
Η υπερασπιση σου για τον lelouch εδειξε ξεκαθαρα την συνεργασια σας και την ενοχη σου. Εκδικηση για τον ryo που εφαγες is there trouble?


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 49303-bigthumbnail

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

Grimmjaw Jaggerjack

θα συνεχισω να λεω shin kazama αλα ισως να αλλαξω γνωμη και να πω τον itachi γιατι καθως εβλεπα παλια σχολια η πρωτη ψηφος του itachi πηγε στον ryuk ο οποιος ηταν ο πρωτος που πεθανε ΤΟΙΧΑΙΟ ???????
Σπόιλερ:


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 Naruto11

Red Dragon

Red Dragon

 

Alucard
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 21_alu11
ο itachi δεν ειναι με την καμοια ο δολοφονος διοτι ειδαμε μια απιστευτη κοντρα μεταξυ lelouch και itachi αποκλειετε εφοσον ηταν ο δολοφονος ο lelouch να ειναι και ο itachi συνεργος του (και δεν μου θανηκε καθολου θεατρο ο καβγας τους). Εγω το αποκλειω εντελως αυτο. Ακομα ο shin kazama ψηφησε και αυτος τον itachi για να υπερασπιστει τον lelouch, τωρα ομως που δεν υπαρχει ο lelouch λεει ας μην ψηφησω τον itachi εφοσον δεν θα τον ψηφησουν αλλοι και να ψηφησω καποιον αλλον (π.χ εμενα). Αυτο με οδηγει στην σωστη ατακα ''θελει να κρυφτει η αλεπου αλλα η ενοχη δεν την αφηνει''. Οποτε shin kazama εισαι ξοφλημενος.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Red Dragon στις Παρ 23 Δεκ 2011, 18:32, 1 φορά


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 49303-bigthumbnail

Santouryuu

Santouryuu

 

Red Dragon έγραψε:Alucard
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 21_alu11
ο itachi δεν ειναι με την καμοια ο δολοφονος διοτι ειδαμε μια απιστευτη κοντρα μεταξυ lelouch και itachi αποκλειετε εφοσον ηταν ο δολοφονος ο lelouch να ειναι και ο itachi συνεργος του (και δεν μου θανηκε καθολου θεατρο ο γαβγας τους). Εγω το αποκλειω εντελως αυτο. Ακομα ο shin kazama ψηφησε και αυτος τον itachi για να υπερασπιστει τον lelouch, τωρα ομως που δεν υπαρχει ο lelouch λεει ας μην ψηφησω τον itachi εφοσον δεν θα τον ψηφησουν αλλοι και να ψηφησω καποιον αλλον (π.χ εμενα). Αυτο με οδηγει στην σωστη ατακα ''θελει να κρυφτει η αλεπου αλλα η ενοχη δεν την αφηνει''. Οποτε shin kazama εισαι ξοφλημενος.


shin
καταρχήν αυτή η ατάκα δεν ιφίσταται.... δεύτερον, εγώ αν πας λίγο πιο πίσω ήμουν ο πρώτος που υποπτεύτηκε τον lelouch..... αλλά εάν ο ίδιος ο επιθεωρητής είπε ότι ενήργησε χωρίς κανένα στοιχείο, τότε τι να πεις;

εγώ όλο το προηγούμενο βράδυ ήμουν μέσα, σε αντίθεση με σένα, όπου καθυστέρησε το game....

επομένως alucard είσαι εσύ ο ένας και μοναδικός εναπομείναντας δλοφόνος!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Santouryuu στις Παρ 23 Δεκ 2011, 05:39, 1 φορά


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

vagas1989

vagas1989

 

dexter

shin μάλλον είσαι ένοχος και νομίζω πως χρειάζεσε έναν καλό δικηγόρο όπως εξελίσονται τα πράγματα αν θες να σώσεις το τομάρι σου

Red Dragon

Red Dragon

 

Alucard
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 21_alu11
Ανοητε φιλε μου (δολοφονε) shin, καταρχας εγω απο την αρχη του δευτερου γυρου ημουν εναντιον του lelouch και τον ψηφησα χωρις να αλλαξω καμοια φορα την ψηφο μου οποτε δεν ειμαι συνεργος του σε αντιθεση με εσενα που στην τελικη ησουν ο μονος που τον υποστηριζε. Ξεφορτωθηκες καλα καλα τον ryo που ειχε πει οτι ο επομενος ησουν εσυ και τωρα που τον εβγαλες απο την μεση ψηφηζεις εμενα που και εγω ειχα δηλωσει οτι μετα ειναι η σειρα σου.
Και ναι οντως το χτεσινο βραδυ ησουν μεσα αλλα το προχτεσινο βραδυ που ειχαμε ολοι πηξει να περιμενουμε δεν ησουν. Εγω μπαινω καθε μερα και online και ofline. Λοιπον Shin Kazama εισαι με το ενα ποδι στον ταφο. Παραδεξου την ενοχη σου για να σου δειξουμε λιγο επιεικια οταν θα σε κανουμε φετες.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Red Dragon στις Παρ 23 Δεκ 2011, 18:36, 2 φορές συνολικά


_________________
Η νυχτα πεφτει στην Πρωτοχρονιατικη OnePiecegr Town... - Σελίδα 5 49303-bigthumbnail

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης