Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 19]

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Εμενα μου τη σπαει που καθεστε και κραζετε το καλυτερο ανιμ/μανγκα ever...


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

Aldark

Aldark

 

Μαχητικά; Θα κλάψω , έχει φτιάξει ολόκληρα ρομπότ , έχει κάνει defense στο Punk Hazard , έχει κάνει το πλοίο άρμα μάχης + προσφορά στο Enies Lobby και πριν στο τραίνο.
Ε όχι και ο Φράνκυ μούφα μαχητικά , 4ος πιο δυνατός εκεί μέσα είναι.
Και μην ξεχνάτε ποιανού είναι το πλοίο , καθήστε καλά να 'ουμ' :P

Κι εσύ Ντεθρέησερ τέκνον έκραζες το καλύτερο μάνγκα/άνιμε έβερ λέγοντας ότι τα μισά αρκ είναι βαρετά τις προάλλες!! :haha:


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 Maxres11

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Μαχητικά έφτιαξε ένα ρομπότ που παλεύει με αυτό, λοιπόν..

Για το ποιός είναι ο 4ος σε δύναμη δεν είμαι καθόλου σίγουρος. Δεν έχει φανεί ποτέ καθαρό προβάδισμα κάποιου ή καθαρό μειονέκτημα..

Ο ρόλος του Franky είναι καθαρά αυτός: φτιάχνω το πλοίο που μεταφέρει το βασιλιά των πειρατών και τον ακολουθώ στις περιπέτειές του. Αυτό άλλωστε είναι το όνειρό του..

επίσης το πιο σπαστικό για μένα στον Franky είναι το SSUUUPPEEER που αρέσει σε πολλούς από όσο βλέπω + το ότι κινείται με coca-cola.. (δεν μου αρέσει η coca-cola + δε δίνει καλά πρότυπα oda-sensei )


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 33k6s5i Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 Fvve46

Franky Shogun

Franky Shogun

 

Aldark έγραψε:εμένα με ενοχλεί το running gag με τον Usopp να φοβάται στα νησιά , έπρεπε να έχει μειωθεί αρκετά αλλά και το καραγκιοζιλίκι του Σάντζι με τις γκόμενες ξέρω γω , όταν γίνεται σε υπέρμετρο βαθμό.
βαλε στη λιστα κ τον chopper με τα ναζακια που κανει οταν τον επαινουν ή τον λενε χαριτωμενο.

Aldark

Aldark

 

ω εγώ είμαι ο τελευταίος που δεν του αρέσει ο τσόππερ , και αυτό που λες έχω να το δω πολύ καιρό so , yeah...i don't mind it


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 Maxres11

Tcixlas

Tcixlas

 

ο τσοπερ είναι ο πιο βαρετός στο κρού και ίσως πιο εκνευριστικός μετά τη νάμι


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Η Νάμι είναι η μόνη που ρίχνει φάπες στο monster-trio. Το μόνο που χρειάζεται είναι ένα κομμωτήριο και λίγη προσοχή στο σενάριο από τον Οντα που την έχει παρατήσει τελειώς.. όπως άλλωστε έχει κάνει και με άλλα crew members μετά το time-skip και βλέπαμε μονομαχίες τύπου BlueGilli vs Dagama


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 33k6s5i Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 Fvve46

Santouryuu

Santouryuu

 

Καθηστε καλα ρε... ο φρανκυ γαμει... μονο που εχει νιπλ λεϊζερ τα λεει ολα... επισης εχει νικησει περισσοτερους αντιπαλους απο ρομπιν, αλλα κανεις δε λεει "α ρομπιν, δεν ειναι μαχιμη"


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι γιατί ο φρανκι είναι fucking cyborg.... και η ρομπιν έχει φρουτο με χέρια....


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Scarlet D.

Scarlet D.

 

με πολλα μελη του σωματος :P οχι μονο χερια...αλλα για καποιο λογο με την δυναμη του Censorship-Censhorship no mi της, για να κλονοποιησει τον εαυτο της, πρεπει να κλονοποιηση και τα ρουχα της...


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Santouryuu

Santouryuu

 


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Tcixlas

Tcixlas

 

δηλαδής η πορδή τον κάνει τέταρτο δυνατότερο στο κρού?


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Gol. D. Russ

Gol. D. Russ

 

Aldark έγραψε:Δε νομίζω Φράνκυ και Μπρουκ να κουράζουν.
Αυτό βασικά μάλλον είναι υποκειμενικό , εμένα με ενοχλεί το running gag με τον Usopp να φοβάται στα νησιά , έπρεπε να έχει μειωθεί αρκετά αλλά και το καραγκιοζιλίκι του Σάντζι με τις γκόμενες ξέρω γω , όταν γίνεται σε υπέρμετρο βαθμό.

Πως να μειωσει το καραγκιοζιλικι του ο Sanji οταν 2 χρονια ειχε για παρεα τους τραβεστι , πρεπει καπου να ξεδωσει χΔ


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 GiphyΤι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 GiphyΤι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 Giphy-downsized-large
                                                               

Asuna My little girl
http://.......

Santouryuu

Santouryuu

 

Η πορδη σε συνδιασμο με πονηραδα!

[adm]-25% Warn , stop the pointless spamming.[/adm]


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

οι γκαριδες του Luffy στη μαχη με Doffy στο anime...δε ξερω για σας αλλα εγω νευριαζω οποτε τον ακουω να φωναζει και ειδικα το "Mingo" το βιασανε..τρεις την ωρα αυτο ελεγε kill yourself


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 Reiju-10

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
O sanji


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 FTxGhJx

Tcixlas

Tcixlas

 

ο σαντζι και οι φαν του


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Tcixlas έγραψε:ο σαντζι και οι φαν του

Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 Images?q=tbn:ANd9GcRn3rgHN2yAufA-V2mk8ONpc4YRwvwsQOkRq2u5M_E2CrH43GEjCg


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 Reiju-10

Tcixlas

Tcixlas

 

και οι εικόνες του σαντζι


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Aldark

Aldark

 

και οι χέητερς του σάντζι


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 Maxres11

NikosV20

NikosV20

 

Αυτό που λέτε περί usopp και φοβίες , sanji και γκόμενες λέγονται αδυναμίες και οι αδυναμίες δεν μπορούν να λείπουν από πουθενά. Παω στοίχημα ότι ο donflamingo αν του έδινε ένα μεγαλο μπούτι κοτόπουλο του Luffy θα τον έκανε καλύτερο φίλο μετά.
Να πω τώρα και τι μου την σπάει.
Το μόνο που μου την σπάει είναι ότι κάθε φορά, σε κάθε arc τώρα πλέον έχει καταντήσει τέρμα γραφικός ο Oda ξέρουμε κάθε φορά τι θα γίνει αλλά όχι τον τρόπο με τον οποίο θα γίνει πχ ξερουμε οτι θα τον σπάσει στο ξύλο και όλο κάτι συμβαίνει και καθυστερεί και μετά ΜΠΑΜΜΜΜΜΜ το παλαμιδι παρ' τον κάτω daaamn!


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 Roronoa_Zoro_GIF
Do you feel lucky, punk? Go ahead and make my day ...

Aldark

Aldark

 

^δε νομίζω ότι ισχύει αυτό , ποτέ δεν ξέρεις τι θα συμβεί , πόσο μάλλον ότι ο λούφφυ θα τον σπάσει στο ξύλο. Δε νομίζω να περίμενες να συμβεί το Σαμπαόντυ πχ ;)
Το σπαστικό είναι οι αδυναμίες που λες , οι οποίες πλέον είναι comedy relief. Όμως , δε βρίσκω καθόλου αστείο πλέον ούτε το να χάνεται ο Ζόρο , ούτε τον Ουζόππ να κάνει τον καραγκιόζη λες και βρίσκοντα στο ηστ μπλου και να φοβάται τα νησιά , ούτε το σάντζι να κλαίει με γκόμενες! Ειδικά όταν γίνονται x1000.


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 Maxres11

NikosV20

NikosV20

 

Αυτό το χάζι έχουν όλα τα anime ... οι πρωταγωνιστές να έχουν "ιδιαίτερα" χαρακτηριστικά πχ να είναι ανώμαλος .
Νταξει δεν λέω έχεις δίκιο γιατί υποτίθεται ότι πρέπει να σοβαρευτούν αλλά για σκέψου αυτο : θα ήταν το ίδιο εάν δεν είχαν αυτά τα χαρακτηριστικά θα ήταν αστείοι !?! μπαααα
Γι αυτό μ' αρέσει ο ζορο γιατί είναι σοβαρός μέχρι αηδίας όπως και ο Shanks έχει το τρελό του κι αυτός .


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 Roronoa_Zoro_GIF
Do you feel lucky, punk? Go ahead and make my day ...

Aldark

Aldark

 

τον σανξ δεν τον βλέπουμε κάθε μέρα , οπότε είναι γαμάτες του όλες οι πλευρές. Ιδιαίτερα του Ουζόππ και του Τσόππερ εγώ θα έλεγα πως κουράζει...Αλλά νταξει , έχεις δίκιο ως προς το ότι είναι άνιμε και οι fucking Ιαπωνέζοι είναι έτσι :p


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 Maxres11

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι γιατί του σαντζι δεν κουράζει ξερω γω


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 12 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 19]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης