Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 19]

Orman D Kurohige

Orman D Kurohige

 

Patty D Luffy έγραψε:Εγώ θέλω να δω τι τεχνικές έμαθε από την Ivankov... Ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω.. και δεν πιστεύω να ήταν όλες για τη μαγειρική :xD:
τον εμαθε πως νσ ριχνει τις γυναικες ρε...! :xD:



ξεκολατε με τα μπαουντι ρε δεν αντικατοπτριζουν παντα τις πραγματικες δυνατοτητες καποιου....

core

core

 

Το Bounty έχει να κάνει με το τι προβλήματα έχει δημιουργήσει ο κάθε χαρακτήρας στους Marines.
Κάθε φορά που δημιουργούν προβλήματα και αδυνατούν οι Marines να τους πιάσουν τότε μεγαλώνουν το bounty τους.
Όσο πιο μεγάλα προβλήματα τόσο μεγαλώνει και αυτό…
Οπότε δεν έχει να κάνει απόλυτα το bounty με την δύναμη του κάθε χαρακτήρα….


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 7 07Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 7 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
core έγραψε:Το Bounty έχει να κάνει με το τι προβλήματα έχει δημιουργήσει ο κάθε χαρακτήρας στους Marines.
Κάθε φορά που δημιουργούν προβλήματα και αδυνατούν οι Marines να τους πιάσουν τότε μεγαλώνουν το bounty τους.
Όσο πιο μεγάλα προβλήματα τόσο μεγαλώνει και αυτό…
Οπότε δεν έχει να κάνει απόλυτα το bounty με την δύναμη του κάθε χαρακτήρα….


Να προσθεσω πως μετα τα 400 μυρια δεν ανεβαινεις ευκολα....μεχρι τα 400 μπορεις ανετα...

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Δεν το λες και ευκολο μεχρι τα 400


_________________
Δύσκολα τα πράματα... Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 7 Monkeydluffy

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

αν καταλαβα καλα και ο jinbei ανεβασε τη τιμη του σωστα....?


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 7 1033418-bigthumbnail

NoLaw_NakamaLaw

NoLaw_NakamaLaw

 

ναι την ανεβασε πιο πανω απο τον λουφη


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 7 New-1

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

NoLaw_NakamaLaw έγραψε:ναι την ανεβασε πιο πανω απο τον λουφη

son of a bitch..!

ο jinbei τι σοι πειρατης ειναι χωρις crew δν εχω καταλαβει.....
(το ιδιο και ο hawkeye αλλα ειμαι εισαι τοσο badass τι να το κανεις το crew)


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 7 1033418-bigthumbnail

core

core

 

Νομίζω μέχρι τα 300 είχαν πει ότι ανεβαίνεις εύκολα….


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 7 07Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 7 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Adu

Adu

 

1πανω απο 300 ειχε πει. 2 το ανιμε ξεφτιλιστηκε χαλια σχεδιο χαλια χρωματα πολυ εντονα! το καθε επ ειναι μισο μανγκα. 3 ολο χαζολογανε και κανουν γκριματσες και βγαζουν τις γλωσσες τους εξω. 4 το επ αρχιζει μετα το 6λεπτο επειδη πιο πριν εξηγη 4 λεπτα τι εγινε στο προηγουμενο επ ελεοςς! pwned!

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

πιο pwned! πεθαινεις


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 7 1033418-bigthumbnail

The Strongest

The Strongest

 

Adu έγραψε: 1πανω απο 300 ειχε πει. 2 το ανιμε ξεφτιλιστηκε χαλια σχεδιο χαλια χρωματα πολυ εντονα! το καθε επ ειναι μισο μανγκα. 3 ολο χαζολογανε και κανουν γκριματσες και βγαζουν τις γλωσσες τους εξω. 4 το επ αρχιζει μετα το 6λεπτο επειδη πιο πριν εξηγη 4 λεπτα τι εγινε στο προηγουμενο επ ελεοςς! pwned!
εεε.... εντάξη δεν έχεις και άδικο , γι'αυτό εγώ έχω δει μέχρι το επεισόδιο 567 ...... περιμένω να μαζουτούν καμιά δεκαριά και να τα δω όλα μαζί το Δεκέμβιο. :mueh: :mueh: :mueh: :mueh: :muaha: :muaha: :muaha:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Εμενα μου την σπαει στο ανιμε που προσπαθουν το επ να ειναι αναγκαστικα ενα τσαπτερ μανγκα. Ε δεν γινεται ρε φιλε. Αμα χωρανε κανε και 2 και 3.
Ειναι τωρα πραγματα να χτυπαει το τηλ και να το κοιτανε μια ωρα στο 588??

:haha:

Μου θυμιζει κατι σκηνες στο family guy που γελανε η φωναζουν για κανα 2 λεπτο με τον ιδιο ηχο και νομιζεις οτι κολισε το vlc

Orman D Kurohige

Orman D Kurohige

 

οντος πολυ βλακεια αυτο......γι αυτον το λογο η μεγαλη πορωση ειναι οταν κοιτας τα επισοδεια ενος αρκ μαζεμενα!!!!!


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 7 Sabo_a10

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
gj!

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Εγω δεν μπορω να περιμενω να μαζευτουν. Καθε κυριακη με το που ξυπναω βλεπω το επεισοδιο!


_________________
Δύσκολα τα πράματα... Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 7 Monkeydluffy

The Strongest

The Strongest

 

Xrhstos D. Kol έγραψε:Εγω δεν μπορω να περιμενω να μαζευτουν. Καθε κυριακη με το που ξυπναω βλεπω το επεισοδιο!
να αλλά περιμένεις μετά μια εβδομάδα για να ξαναβγεί το επόμενο ...και μόλις βγει πατάς να το δεις τελειόνει χωρίς να το καταλάβεις. daaamn! daaamn!

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

Xrhstos D. Kol έγραψε:Εγω δεν μπορω να περιμενω να μαζευτουν. Καθε κυριακη με το που ξυπναω βλεπω το επεισοδιο!

+1 ουτε εγω μπορω να περιμενω καθε φορα το βλεπω κυριακη ξημερωματα gj!


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 7 1033418-bigthumbnail

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

E ναι το βλεπουμε φρεσκο!!


_________________
Δύσκολα τα πράματα... Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 7 Monkeydluffy

Giorgos

Giorgos

 

και γω φρεσκοτατο συνηθως....!! :xD:

The Strongest

The Strongest

 

Πάντος εγώ που έχω μήνει στο επσισόδιο 567 δεν κέγομαι να το δω γιατί βλέπω τα παλία.Και μετά που να μαζουτούν καμιά δεκαριά θα το δω μια και καλή. :mueh:

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

θαυμαζω την υπομονη σου.....
εγω τα περισσοτερα π εχω δει μαζεμενα τον τελευταιο καιρο ειναι 2 π δν ειχα ιντερνετ για μια βδομαδα :xD:


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 7 1033418-bigthumbnail

The Strongest

The Strongest

 

χαχαχαχαχαχα κάτι ήταν και αυτό gj! gj! :xD: :xD: :xD:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Καμενοι ..... :p

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Εγώ έχω νε δω απο τότε που ξεκίνησε το arc!!! :haha:


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 7 Untitled-1-7

The Strongest

The Strongest

 

Patty D Luffy έγραψε:Εγώ έχω νε δω απο τότε που ξεκίνησε το arc!!! :haha:
έχει να δεις με το κιλό :xD: :xD: :xD: :xD:

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 19]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης