Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 19]

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Patty D Luffy έγραψε:Εγώ έχω νε δω απο τότε που ξεκίνησε το arc!!! :haha:

aaaaaah! aaaaaah! aaaaaah! aaaaaah! aaaaaah! aaaaaah! aaaaaah!

Πως αντεχεις? εγω δεν θα την εβγαζα μονο με το μανγκα....

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Βλέπω παράλληλα αρκετά άλλα anime, οπότε καλύπτω το κενό!! :xD:
Μην σου πω κόντευα να τα ξαναξεκινήσω από την αρχή για 6η φορά :xD:


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 8 Untitled-1-7

The Strongest

The Strongest

 

τι άλλα anime βλέπεις ??

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
σε εγραψε :xD:

The Strongest

The Strongest

 

έτσι φαίνεται :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD:

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Έλα καλε, τώρα αυτή την περίοδο βλέπω τα Dragon Ball Kai, DRRR , και προσπαθώ να τελειώσω το Steins Gate :xD:


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 8 Untitled-1-7

The Strongest

The Strongest

 

καλά το Dragon Ball δεν έχει τελειώσει .... ή τα βλέπεις σε επανάληψη ???

Oro Jackson

Oro Jackson

 

emena mou ti spaei pou th fwnh tou luffy thn kanei gynaika..an kai den fenetai, mono omws pou to kserw ksenerwnw..

kai epeishs mou ti spaei pou o sanji einai mounodoulos kai den gamaei..An htan sthn ellada 2os gousgounis tha eixe ginei..


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 8 Signature-style-one-piece

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Oro Jackson έγραψε:emena mou ti spaei pou th fwnh tou luffy thn kanei gynaika..an kai den fenetai, mono omws pou to kserw ksenerwnw..

kai epeishs mou ti spaei pou o sanji einai mounodoulos kai den gamaei..An htan sthn ellada 2os gousgounis tha eixe ginei..
αχχαχαχχαχα like boss gj! gj! gj! gj!

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
The Strongest έγραψε:καλά το Dragon Ball δεν έχει τελειώσει .... ή τα βλέπεις σε επανάληψη ???

Tα Kai είναι επανέκδωση του Ζ, του 2011 νομίζω, τα βλέπω για να θυμηθώ τα παλιά whistle


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 8 Untitled-1-7

ZisAkiS

ZisAkiS

 

Patty D Luffy έγραψε:Έλα καλε, τώρα αυτή την περίοδο βλέπω τα Dragon Ball Kai, DRRR , και προσπαθώ να τελειώσω το Steins Gate :xD:

στο steins;gate θα φας μεγαλο mindfuck...


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 8 Tumblr_ljst07jiQ81qah4nko1_500

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ελεος ρε

The Strongest

The Strongest

 

Oro Jackson έγραψε:emena mou ti spaei pou th fwnh tou luffy thn kanei gynaika..an kai den fenetai, mono omws pou to kserw ksenerwnw..

kai epeishs mou ti spaei pou o sanji einai mounodoulos kai den gamaei..An htan sthn ellada 2os gousgounis tha eixe ginei..


ναι και εγώ ξενενερώνω με αυτό (και επίσης και του Chopper την φωνή την κάνει γυναίκα)

Oro Jackson

Oro Jackson

 

καλα ο choper ειναι πουτανοσκυλο..λογικο..


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 8 Signature-style-one-piece

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Oro Jackson έγραψε:καλα ο choper ειναι πουτανοσκυλο..λογικο..
αχχαχ εκφρασου ωπος θες στα @@@ σου ολλα

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Προσεχε λιγο τα λογια σου

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Λίγα λόγια για τον Chopper OMFG?! WTF?!


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 8 Untitled-1-7

Oro Jackson

Oro Jackson

 

Dimis έγραψε:Προσεχε λιγο τα λογια σου

γτ?


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 8 Signature-style-one-piece

Giorgos

Giorgos

 

απαγορευονται οι βωμολοχιες...Ας κρατησουμε το φορουμ σε ενα υψηλο επιπεδο... gj!

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Κοντα στο εβερεστ... καπου εκει...


_________________
Δύσκολα τα πράματα... Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 8 Monkeydluffy

Giorgos

Giorgos

 

καλα ειναι εκει...

Oro Jackson

Oro Jackson

 

ναι εχετε δικιο..συγνωμη..

ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΙΝΑΙ FORUM ΓΙΑ ΤΟ ONE PIECE! ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΡΙΧΝΟΥΝ ΣΤΟ ANIME? ..εγω σας πειραξα..


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 8 Signature-style-one-piece

Giorgos

Giorgos

 

ε ενταξει δεν ειναι πολυ ωραιο να βριζεις...

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Oro Jackson έγραψε:ναι εχετε δικιο..συγνωμη..

ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΙΝΑΙ FORUM ΓΙΑ ΤΟ ONE PIECE! ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΡΙΧΝΟΥΝ ΣΤΟ ANIME? ..εγω σας πειραξα..
εχεις ακουση αλλον να κατεβαζη χριστοπαναγιες μεσα στο φορουμ?

kokkorelos

avatar

 

εμενα μου την σπανε τα flashbacks στις μαχες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 19]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης