Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 19]

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Sosa έγραψε:κάτι που μου τη σπάει και έχει να κάνει εμμέσως με OP είναι τα AMV...πέρα από ελάχιστες εξαιρέσεις, η πλειοψηφία είναι ενοχλητικά και ηχορυπαντικά.

τα περσσότερα είνια έτσι όχι μόνο από ΟΡ.... :haha:


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 5 Untitled-1-7

Elidor

Elidor

 

Avarga
Εμενα μου την σπανε οι μουσικες και τραγουδια που βαζουν στα amv... Ολο κατι γκευδες linkin park και κατι αλλους ενοχλημενους και πνιγμενες πισσινες και κατι τετοια ηλιθια...

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Elidor έγραψε:Εμενα μου την σπανε οι μουσικες και τραγουδια που βαζουν στα amv... Ολο κατι γκευδες linkin park και κατι αλλους ενοχλημενους και πνιγμενες πισσινες και κατι τετοια ηλιθια...

Για πρότινε μουσκή ρε Boss..


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 5 Untitled-1-7

Elidor

Elidor

 

Avarga
Αυτα που ακουει το Boss δεν ειναι για τα ευαισθητα αυτακια σας...

Sosa

Sosa

 

κι εμένα λόγω μουσικής μου τη σπάνε τα AMV...κάτι 30 seconds to mars δηλαδή ε άντε γαμηθείτε.


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 5 Evangelion_neon_genesis_misato_katsuragi_desktop_1024x768_wallpaper-256474

core

core

 

Όντως μερικά είναι πολύ άκυρα….
Πρέπει να αρμόζει η μουσική με αυτά που βλέπεις….


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 5 07Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 5 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Που ο Brook σταμάτισε να λέει το θεικό Skull Joke σε κάθε ατάκα του μετά το Thriller Bark arc...


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 5 Untitled-1-7

Νικολής

Νικολής

 

Patty D Luffy έγραψε:Που ο Brook σταμάτισε να λέει το θεικό Skull Joke σε κάθε ατάκα του μετά το Thriller Bark arc...


Καλα ο Brook ειναι ο μονος που μου την σπαει απιστευτα ελπιζω να αλλαξει λιγο γιατι ειναι ο μονος που εγινε πιο ηλιθιος μετα το timeskip


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 5 Bellamy2-2

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

βασικα ειναι ο μονος που δν εχουμε δει ακομα τις καινουργιες του δυναμεις, ισως να αλλαξεις γνωμη τοτε


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 5 1033418-bigthumbnail

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Βασικά εμένα δεν μάρεσαν τα φτερά και πούπουλα στον Μπρούκ, όπως και το καπελάκι... βασικά ανυπομονώ να τους δω με άλλα ρούχα :xD:

Σπόιλερ:


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 5 Untitled-1-7

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

θελω να δω του Brook τις δυναμης


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 5 Naruto11

μουγκιβαράς

μουγκιβαράς

 

πιθανον SPOILERS:

Μου τη σπανε τα μεγαλα φιλλερς η αυτα που δεν μας δινουν βασικες πληροφοριες για σημαντικα προσωπα/γεγονοτα.

Το οτι ο Ζορο αξίζει πιο πολλα buffs (και τα 3 ειδη haki τα οποια ισως να εχει και να μην το ξερει (Arabasta με το Mr.1 και Sabaody με τα τσιρακια)) σε σχεση με αυτα που εχει κανει για το crew και για το Luffy (πχ. τελος Thriller Bark)

Και πιο σημαντικο μου τη σπάει που εσωσε ο Law τον Luffy. Απλα δε μου κολαει

Επισης ο Ussop αξιζει παραπάνω στιγμες, εφοσον στο Water 7 vs τον Luffy ηταν μάλλον η καλυτερη του μαχη.


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 5 Monkey_D_Luffy_Innocent_by_Sprky2008

Νικολής

Νικολής

 

Ο Brook αποκλειεται να εχει καινουριες δυναμεις αφου μονο τραγουδουσε.


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 5 Bellamy2-2

petrikios

petrikios

 

Κοντος ψαλμος αληλουια

Kamikaze

Kamikaze

 

Μου την σπάνε τα μεγάλα Arcs.Ennies Lobby και Thriller Bark είχα βαρεθεί να τα βλέπω.


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 5 2cd7qzoΤι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 5 50qvrm

deko10ole

deko10ole

 

Δηλαδή με αυτό εδώ το Αρκ πρέπει να έχεις αυτοκτονήσει;


_________________
You guys have already lost... in sheer military force.

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Εμενα δεν μου αρεσαν οι οκαμα και οτι δεν συμβαδιζει με το μανγκα το ανιμε! Και φυσικα τα σπεσιαλ επισοντς


_________________
Δύσκολα τα πράματα... Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 5 Monkeydluffy

Sosa

Sosa

 

Enies Lobby + Water 7 ειναι η κορυφωση του op. Το EL ειδικά, το μοναδικό αρκ ως τωρα που ειναι απ'την αρχη ως το τελος σε τοπ ρυθμο.


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 5 Evangelion_neon_genesis_misato_katsuragi_desktop_1024x768_wallpaper-256474

IwantCookie

IwantCookie

 

και ο πόλεμος ήταν υπερτούμπανος ρε..... εμένα δεν μου την σπάει κάτι στο οπ (με εξαίρεση κάποιους δευτερεύοντες χαρακτήρες) το θέμα είναι ότι το οπ έχει να μας δείξει ακόμα άπειρα πράγματα


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 5 1hbm1z2


What did I steal? Money? Fame? Trust? Life? Rain?What do you want me to return? I've stolen more than i can count!
Johnyman έγραψε:Ο IwantCookie είναι ο ΘΕΟΣ μου!
Crowdon έγραψε:έχασα από τον IwantCookie στο πόκερ
Shadow Ace έγραψε:IwantCookie > Tsak Noris

Kamikaze

Kamikaze

 

deko10ole έγραψε:Δηλαδή με αυτό εδώ το Αρκ πρέπει να έχεις αυτοκτονήσει;
Αν εννοείς για το Arc που είναι τώρα το ongoing ένα έχω να σου πω.Είμαι στο 404 Sabaody Archipelago Arc.


Όσο για Water 7 συμφωνώ ότι αν και για μεγάλο Arc μου άρεσε.
Enneis Lobby μου άρεσαν οι καινούριες τους δυνάμεις και οι μάχες τους αλλά στα τελευταία 10 επεισόδια το βαρέθηκα.Μετά ήρθε το Post-Ennies Lobby και χαλάρωσα λίγο.


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 5 2cd7qzoΤι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 5 50qvrm

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Τι λέτε ρε παιδία, δεν έχω βαρεθεί ποτέ στο ΟΡ ίσως σε κάποιο flash back λίγο, ή στα φίλλερ και τα σπέσιαλ, αλλά και πάλι είνια τόσο σύνθετο και ενδιφέρον σαν άνιμε.. που δεν το βαριέσαι ότι και να δείχνει!

Εμένα μου τη σπάει η αναμονή στο άνιμε... την στιγμή που διαβάζω το μάνγκα και πορώνομαι... καθώς και το γεγονός πως επειδή μαρέσει να βλέπω όλα τα επισόδια ενός αρκ μαζί , βλέπω μια τα επισόδια όταν βγαίνουν και μόλις ολοκληρωθεί ένα αρκ τα ξαναβλέπω... (Γενικά το έχω αυτό με τα άνιμε, αν δεν μαζευτουν 8-10 επισόδια δεν μπορώ να δω ένα ξενερώνω)


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 5 Untitled-1-7

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker

Ας γραψω και εγω τι μου τι σπαει. Συμφωνω με τα περισσοτερα παιδια για την αναμονη. Ειδικα τωρα που διαβαζω το manga οταν κανει break ειμαι παρα πολυ νευριασμενος.

Επιπλεον δεν γινεται ο Zoro να εχει τοσο χαμηλο bounty. Ο Luffy εχει 400 εκ. και ο zoro 120 εκ. που υποτιθεται πως θα γινει ο καλυτερος ξιφομαχος. 100 εκ. παραπανω και θα ηταν κομπλε. whistle

Το ιδιο και για τον Crocodile.

Eπισης βρηκα εκνευριστικα τα Skypiea και Thriller Bark arcs...στο Thriller Bark εξαιρεται η μαχη Zoro-Ryuma που ηταν καλη.

Αν ναι για τελος δειξε ρε Oda κανα επιπλεον bounty....μαθαμε του Ace επιτελους και τωρα θελουμε να δουμε και αλλα... plz plz plz

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
δεν γινετε φιλε ο ζορο να εχει πανω απο 120 μιρια αυτην την στιγμη γιατι πολλη απλα ελειπε για 2 χρονια πως να του ανεβασουν επεικυρυξη

Choperfan

Choperfan

 

και παλι γιατι νανεβει μονο στον zoro το bounty στους αλλους?
ο chopper δηλαδη τι να πει γιαυτο που εχει μονο 50 beli bounty? ellefson is an idiot

LiontaS

LiontaS

 

Εμένα εκείνο που πραγματικά μου έσπασε τα νεύρα έιναι οι ""μνήμες"" των πρωταγωνιστών στους CP9...
Εκεί δηλαδή που πέφτει ο Luffy από την γέρυφα και για 10 επεισόδια βλέπεις αυτά που έχεις ήδη δει...
ΕΛΕΟΣ!!!


_________________
ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΚΟΥΦΑΛΑ ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΗ!!!

Άξιζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να σε κάψει...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 19]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης