Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 19]

leon black

leon black

 

ακόμα γουόρνινγγ? εγώ ενα τέτιο πόστ έκανα και μ βάλανε γουόρνινγγ..

http://spbserials.blogspot.com/

kosni21

kosni21

 

MOY TH SPAEI OTAN TELEIWNEI K BLEPW TO BE CONTINUED K PREPEI NA PERIMENW ALLH 1 EBDOMADA K MOY TH SPAEI OTAN ARGEI NA KOPANHSEI KAPOION O LUFFY

than132

than132

 

μου την σπαει π.χ οταν καπιοι αντιπαλοι ειναι πραγματικα 1 hit απο straw hats και κατι γινετε και δεν μπορουν να παλεψουν οπωσ

Σπόιλερ:
ελεοσ !!!!!

kosni21

kosni21

 

ο ζορο επρεπε να εχει κοψει κοματακια τον hordi κ μετα να τον εκανε ψαροσουπα ο σαντζι

than132

than132

 

ναιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kosni21

kosni21

 

κ επισης μου τη σπαει που δεν φαινονται τα τατου που ειχαν κανει

Xenia

Xenia

 

Το οτι επρεπε να πεθανουν καποιοι επικοι χαρακτηρες...! :(

didimakia

didimakia

 

kosni21 έγραψε:κ επισης μου τη σπαει που δεν φαινονται τα τατου που ειχαν κανει
Tα τατου ηταν απλα σ'ενα εξωφυλλο. Δεν τα καναν στην πραγματικη ιστορια. Αν και δεν θα με χαλουσαν γτ ηταν ολα τα λεφτα ^^

kosni21

kosni21

 

φιλε ειχαν κανει 1 χ στο χερι ολοι κ η βιβι

didimakia

didimakia

 

Α γι αυτο λες εσυ?
Νομιζα πως εννοουσες αυτο :P

Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 3 Op00b

Anyway Ειμαστε εκτος θεματος ^^

kosni21

kosni21

 

καλη φαση να ειχαν κ αυτα. εντος θεματος μου τη σπαει οτι παιζει μονο 1 επεισοδιο τη βδομαδα κ μου τη σπαει που η ναμι κ η ρομπιν δεν κανουν το χατηρι στον μπρουκ... panties please....

Roronoa_Zoro

Roronoa_Zoro

 

emena m ti spaei oti kapu kapu etsi sto akiro ekei pou pane p.x na kanun kati o lufy i o zoro ksafnika ti peftun gia ipno.den leo eine astio 1,2,3 fores alla eleos katantaei kurastiko poia(den ta exo dei ola ta episodia btw)

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
σε παρακαλώ γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες :)

leon black

leon black

 

όλοι την πατάμε την πρώτη φορά... συμφωνώ με τον κισίν πάντως

http://spbserials.blogspot.com/

kr3.zw

avatar

 

Τα fillers τι τα χρειάζονται; Έχουν ρίξει αρκετά σε ολόκληρο το anime κ όταν αποφασίζουν να ρίξουν .. τα ρίχνουν και μπόλικα!!
Η ιστορία πχ με τον Sabo πολλοί την αναφέρουν/θεωρούν filler, μέσα σ'αυτούς είμαι κ εγώ.. δλδ πήγαν κ ρίξανε αυτό το story 13 επεισόδια τώρα. Ok, τελείωσε ένας ωραίος, αλλά και τραγικά μακρύς πόλεμος..ήταν ανάγκη να μας φλομώσουν στα fillers;

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
η ιστορία με τον sabo δεν είναι φίλλερ..
και τα φίλλερ γενικά τα βάζουν για να κρατήσει το μάνγκα απόσταση από το ανιμε και να έχουν έτσι οι animators χρόνο για να βγάλουν τα επεισόδια

kr3.zw

avatar

 

Ναι το καταλαβαίνω γιατί τα χρησιμοποιούν κ γιατί ΠΡΕΠΕΙ να τα βάλουν, αλλά δε σημαίνει ότι πρέπει να μ'αρέσει κιόλας...
Η ιστορία με τον Sabo είναι ένα θέμα για το εάν είναι ή όχι filler.. Νταξ, απλά περίμενα μετά από μία ΤΟΣΟ μεγάλη (τραβηγμένη) μάχη να βάζανε ξανά το story σε μία σειρά.

didimakia

didimakia

 

Δεν ειναι filler ρε συ. Υπαρχει στο manga κανονικα και θα εχει και επιρροη στην μελλοντικη ιστορια το θεμα Sabo (κατα πασα πιθανοτητα)
Τα filler παντως ειναι μερος των anime. Πρεπει να τα αποδεχτειτε και να τ'απολαυσετε ^^

leon black

leon black

 

φίλλερ (όπως έμαθα από κάποια παιδιά από εδώ είναι τα επεισόδια τα οποία δεν υπάρχουν σε μάνγγα.... από την στιγμή που υπάρχουν δεν είναι!

http://spbserials.blogspot.com/

Gomugomunoluffy

Gomugomunoluffy

 

εμενα κατι που μου τι σπαει παρα πολυ ειναι οι λαθος μεταφρασεις και οταν αλλαζουν την μεταφραση!

leon black

leon black

 

που? δεν έχω δεί κάτι τέτοιο....

http://spbserials.blogspot.com/

iFiVa

iFiVa

 

Shadow Ace έγραψε:απειρα επεισοδια μια μαχη...θα προτιμουσα λιγοτερα...και δε μιλαω για μειωση στις σκηνες μαχης...ομως πχ Luffy vs Lucci 7000 λεπτα με bla bla...

κανονικα θα επρεπε σε 4 επεισοδια φουλ μαχης και 5 λεπτα λογια να ειχε ολοκληρωθει...θα ηταν πιο επικο....


και φυσικα μισω την αθανασια...οπως λεει κι ο Λελους,ενας θανατος κανει τον ηρωα πιο επικο.... whistle

συμφωνω απολυτως gj!

karamin

karamin

 

μου την σπαει που η Ιαπωνία ειναι μακρεια και δεν μπορω να παω....χαχαα.χ.χα..

iFiVa

iFiVa

 

Σπαστικο ειναι που βγαινουν 1 manga kai 1 anime καθε εβδομαδα

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

iFiVa έγραψε:Σπαστικο ειναι που βγαινουν 1 manga kai 1 anime καθε εβδομαδα
Aν ηταν στην Ελλαδα αυτη η φαση θα εβγαινε ενα μανγκα και ενα ανιμ καθε 6 μηνες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 19]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης