Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 19]

Oro Jackson

Oro Jackson

 

[quote="Real Hawkins"
εχεις ακουση αλλον να κατεβαζη χριστοπαναγιες μεσα στο φορουμ?[/quote]

εβρησα παναγιες? ειπα πουτανοχριστοσκυλο ή γαμωπαναγοσκυλο? οχι..οποτε χριστοπαναγιες δεν κατεβασα..αν και δεν τους εχω σε μεγαλη εκτιμηση..

μου τη σπαει που το παιζεται ολοι "ευγενικοι" μη χεσω..

FlameBoy

FlameBoy

 

χμμμ κάτσε να σκεφτώ....ααα χιλιάδες πράγματα , το οτι υπάρχουν ασύρματα τηλέφωνα ? το οτι υπάρχουν κάμερες ? και γενικά αυτη η υπερβολή που βγάζει ολο το anime γενικά, πιστευω οτι αν ξεκίναγα σήμερα στα 19 μου να βλεπω το one piece και έβλεπα ασύρματα τηλέφωνα κ.τ.λ δεν θα συνέχιζα να το βλέπω....

FlameBoy

FlameBoy

 

Δεν με πειράζει γενικά να βρίζουν ετσι και αλλιώς με αυτα μεγαλώσαμε χαχα. Αλλα λογικά θα υπάρχει κανόνας στο forum που να μην επιτρέπει τα μπινελίκια , οπότε εσυ , εγω και γενικά ολοι μας πρεπει να συμμορφωθούμε και να μην βρίζουμε.
ps:Και εγω δεν τα εχω σε καμια εκτίμηση τα θεια αλλα πρεπει να σεβαστούμε και αυτους που τα εχουν gj!

:)

Orman D Kurohige

Orman D Kurohige

 

επισης παιδια απγορευονται τα double posts...!δηλαδη να βαλει κανεις δυο συνεχομενα δικα του ποστ στο ιδιο τοπικ....λογικα επιβαρυνει τους server.....
απο κει και περα.....ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΝΕ ΤΑ ΦΙΛΛΕΡ why you..! OMFG?! WTF?!

FlameBoy

FlameBoy

 

Ζητώ συγγνώμη.! δεν θα επαναληφθεί.

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης

@ορο ναι ρε σεβομαι τα μερη που μπαινω και γραφω οκ?τι βριζεις?μπορει να σποιλαρω μεχρι διαολου αλλα ποτε δεν εχω βρισει,τι το περασες εδω σχολιο????κατευαζεις οσες βρισειες θες και κανεις οτι γουσταρης? :xD:

επεισης εμενα μου την σπαει που ο λουφη
1)ο λουφι εσωσε μια κοπελα απο εναν πειρατη (κουρο)
2)εσωσε ενα εστιατοριο απο πειρατη (don)
3)εσωσε μια περιοχη απο πειρατη (μπαγκυ)
4)εσωσε ενα χωριο απο ψαρανθρωπο(αρλονγκ)

εεεε γιατι να φαει επικυρηξη!!!!!!!!!αφου εσωσε τοσους!!!!!!!!!!!!!



































????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Οπου παει κανει και ενα καλο

Lucky Roo

Lucky Roo

 

Εμενα μ την σπανε τα fillers και η αναμονη για το επομενο επεισοδιο και το γεγονος οτι υπαρχουν τα Manga και δεν υπαρχει μονο το anime...

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Αυτο το τελευταιο για τα μανγκα δεν το καταλαβα

AkaHige

AkaHige

 

1)Κακασχημες γυναικες με ωραιο σωμα, πχ Καταρινα ντεμον...
2)Οκαμα, και οτι ο Λουφης παραειναι φιλος με τον Μπον-τσαν....
3)Παραγεμισμενες βυζαρες...
4)Το καπελακι του Σενγκοκου...
5)Το γελοιο σκυλο-κρανος-καπελο του Γκαρπ...
6) Μαχες που κρατανε πολλα επισοδεια και συνεχεια μπλα-μπλα αντι για μπαμ-μπαμ!
7)Η Ναμι να τους χτυπαει ολους και να ριχνει Χ καθε φορα στον Σαντζι....
8)Γιατι δεν υπαρχει καθολου φαση και ερωτας στο One Piece; Βαραν μαλ***
ολη μερα;

deko10ole

deko10ole

 

H φάση αγάπη έχει διαφορετικές διαστάσεις στα Ανιμε φίλε Akahige...

AkaHige

AkaHige

 

deko10ole έγραψε:H φάση αγάπη έχει διαφορετικές διαστάσεις στα Ανιμε φίλε Akahige...

Ενταξει κοιτα κατι πρεπει να μας δωσουν τουλαχιστον, ουτε ενα φιλι; τοσα επισοδεια; δεν λεω πως πρεπει να ειναι ρομαντικα τα ανιμε αλλα τετοια βυζια και κορμαρες που εχουν τι τα θελουν;
Αυτοι οι γιαπωνεζοι ειναι γελοιοι αρκετες φορες, εδω εχουν βγαλει ανιμε με ακρωτηριαζμους και τοσο αιμα και τσοντες με παιδικα και οχι μονο , εχουν βαλει και κατι "πλοκαμια" *tentacles* και αρσενικοθυληκα *shemale* σε αυτες τις τσοντες....
Οι πιο αρρωστοι στον πλανητη όμως μας δινουν και αυτα τα επικα ανιμε οπως One piece Bleach Naruto Full metal alchemist Death Note και αλλα και περναμε τις ωρες μας....

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Οι παραγεμισμένες βυζάρες είναι εκεί για το Fanservice και μόνο. Το Fanservice είναι φοβερό πράγμα ξέρεις... Απλά κοίτα που έχει φτάσει με Fanservice το Fairy Tail που είναι manga χωρίς χαρακτήρες και δίχως πλοκή.

soulis8

soulis8

 

Δεν ξερω για σας αλλα θελω να δω ζευγαρι Zoro και Robin... plz plz plz :xD:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Δεν θα μιλανε ποτε ο ενας στον αλλο. Ο ενας θα διαβαζει και ο αλλος θα προπονειται/ακονιζει τα σπαθια του. Οσο καλο και αν ακουγεται δεν εχει νοημα. Μια αρπαχτη ισως.

Και οταν γινει αυτο και βγαλει πανελ ο Οντα με ρομπιν ζορο αφτερ σεξ θα το μεγενθυνω, θα το κορνιζωσω και θα περναω απο κατω με φιλους και θα χειροκροταω φωναζοντας <<Αξιος, Αξιος>>

AkaHige

AkaHige

 

ποτε δεν θα τους δεις γιατι διστυχως τετοια δεν γινονται σχεδον ποτε σε ανιμε τετοιας παγκοσμιου εμβελειας και επισοδειων οπως το One piece.
στο ναρουτο ειδαμε ποτε τον ναρουτο με την σακουρα; aww
τουλαχιστον μας δειξαν ενα φιλι με τον ναρουτο και εκεινη την κοπελα στην σπηλια που του ρουφαγε το τσακρα ♥

AkaHige

AkaHige

 

dimi συγνωμη δεν διαβασα ποτε τα μανγκα ellefson is an idiot , αλλα το πανελ τι ειναι; here and there

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
AkaHige έγραψε:dimi συγνωμη δεν διαβασα ποτε τα μανγκα ellefson is an idiot , αλλα το πανελ τι ειναι; here and there

για παραδειγμα http://www.mangapanda.com/one-piece/660/9
αυτη ειναι μια σελιδα που χωριζεται σε 7 κομματια, ενα κομματι λεγεται πανελ

gj!

AkaHige

AkaHige

 

ααααααα οκ φιλε dimi Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 9 29986

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Λίγα λόγια για τους ανώμαλους σχιστομάτιδες, τους αγαπάααααααααω!!! aww
Ακόμα και οι τσόντες τους ρε έχουν ποιότητα, κλάση, έιναι τέχνη!!
Προσωπικά μετράνε άσχημα και όσο πιο ανώμαλο τόσο το καλύτερο!! :xD:

Και το One Piece σαν shonen και μάλιστα καθαρό shonen, αποκλείεται να έχει ζευγάρια, τπυλάχιστον όχι μέχρι τα τελευταία επ, θα χαλάσει η παιδική ατμόσφαιρα στο πλοίο..

Και sorry που σας το χαλάω αλλα ο Όντα το είπε ξακάθαρα αν ήταν να υπάρξει ζευγάρι θα ήταν Franky x Robbin!!! Τουςθεωρεί μαμα και μπαμπα του crew... Zoro, man.... I am sorry!! :xD:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Μετα απο το σημερινο. Θα ελεγα οτι μου την σπαει ο Μομονοσουκε. Αυτο το κωλοπαιδι γινεται ολο και πιο ενοχλητικο. Ειναι 3ος στην μπλακ λιστ μου αυτη την στιγμη. 1= Χοντυ 2= Μορια

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
ΑΧαχαχαχαχαχαχα!!!! :haha: :haha: :haha: :haha: :muaha: :muaha: :muaha:

Elidor

Elidor

 

Avarga
Patty D Luffy έγραψε:Λίγα λόγια για τους ανώμαλους σχιστομάτιδες, τους αγαπάααααααααω!!! aww
Ακόμα και οι τσόντες τους ρε έχουν ποιότητα, κλάση, έιναι τέχνη!!
Προσωπικά μετράνε άσχημα και όσο πιο ανώμαλο τόσο το καλύτερο!! :xD:

incest, πλοκαμια, bukkake και τα σχετικα?

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Oh yes!! xD
Σπόιλερ:

Elidor

Elidor

 

Avarga
Patty D Luffy έγραψε:Oh yes!! xD
Σπόιλερ:

Δεν παιζει να σε φτιαχνει κατι τετοιο.... Παραειναι...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 19]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης