Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 19]

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Βασικα 2 συγγεκριμένοι χαρακτήρες είναι που έχω κόλλημα εδώ και 10 μήνες!!!
Σπόιλερ:

Ποτε δεν είμουν των yuri ή yaoi, εντάξει απο περιέργια ίσως διάβαζα-έβλεπα.. αλλα τώρα έχω κολλήσει
ΝΑΙ, είμαι άρρωστη... Πες το..

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Εισαι αρρωστη. Και θες αμεση θεραπεια ifyouknowhatimean

Giorgos

Giorgos

 

Ξεφυγατε λιιιγο ή μου φαινεται;; :xD:

Elidor

Elidor

 

Avarga
Patty D Luffy έγραψε:Βασικα 2 συγγεκριμένοι χαρακτήρες είναι που έχω κόλλημα εδώ και 10 μήνες!!!
Σπόιλερ:

Ποτε δεν είμουν των yuri ή yaoi, εντάξει απο περιέργια ίσως διάβαζα-έβλεπα.. αλλα τώρα έχω κολλήσει
ΝΑΙ, είμαι άρρωστη... Πες το..

Ακομα περιμενω ενα εξισου αρρωστο δημιουργημα σου..

AkaHige

AkaHige

 

sigh Παττυ, σοβαρα τωρα; :buhu:

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Whatever... εγώ φταίω που σας μιλάω!! whistle
Elidor, δεν το ξεχασα, no worries.
Απλα είμαι λίγο busy τον τελευταίο καιρό.. :xD:

Santouryuu

Santouryuu

 

καλα παττυ, οσο πας χειροτερευεις!

ZisAkiS

ZisAkiS

 

χαχαχχαχα μην τους ακους patty.. κανε τα ανωμαλα σου gj! (no offense)

AkaHige

AkaHige

 

Το πλοκαμι του καρχαρια Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 10 136260
Πατυ θα εχω εφιαλτες.... Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 10 255839

deko10ole

deko10ole

 

Δεν πιστεύω να αμφισβητεί ακόμα κάποιος ότι οι Ιάπωνες είναι οι πιο ανώμαλοι all over the world
Αυτοί έχουν εξελίξει την ρομποτική για έναν και μοναδικό λόγο ;)

red hawk

avatar

 

oro ελιωσα...σοβαρα τωρα τη φωνη του φωνη του λουφη την κανει γυναικα?aaaaaah! 

Scopper Gaban

Scopper Gaban

 

Πρώτα απ'όλα το καπέλο του Garp είναι όλα τα λεφτά.

Εμένα μου τη σπάνε τα εξής:
1) Που ο Ακαινου φαίνεται συνεχώς δυσκοίλιος
2) Που ακόμα δεν υπάρχει τρίτη γυναικα στο πλήρωμα
3) Που ο Pell ζει (να πεθάνει το κοτόπουλο)

Αν ο Λούφης και ο Σάντζι ανταλλάζανε νησιά στο time skip, θα ήταν οι πιο ευτυχισμένοι άνθρωποι στον κόσμο that simple that simple 

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Scopper Gaban έγραψε:Αν ο Λούφης και ο Σάντζι ανταλλάζανε νησιά στο time skip, θα ήταν οι πιο ευτυχισμένοι άνθρωποι στον κόσμο that simple that simple 
Εγώ πάντως δεν καταλαβαίνω γιατί.

Για να μην είμαι και off θα πω ότι μου την σπάει που ο Oda δεν ξέρει να ζωγραφίζει πόδια και γυναικεία σώματα.

Scopper Gaban

Scopper Gaban

 

Για τον Σάντζι είναι προφανές το γιατί. Όσο για τον Λούφη, υπήρξαν στο φόρουμ αρκετές αναφορές πως κάνει πολύ παρέα τους οκάμα.

Aldark

Aldark

 

τους πάντες κάνει παρέα...2 οκάμες έχει πιάσει φίλους ρε...δε θα βγάλετε και τον λούφφυ οκάμα! :xD:(παρ'ότι πρόσφατα..χμμμ..μη κάνω και σπόιλερ...όσοι διαβάζουν μάνγκα θα καταλάβουν :Ρ) 
Και ο Σάντζι..θα πέθαινε αν βρισκότανε ποτέ στην Άμαζον Λίλυ...
Για να μην είμαι οφφ...μου τη σπάει.............αααα ναι , λογικά έχει προαναφερθεί , ότι είχαν χωριστεί για τόσο πολύ..!

Santouryuu

Santouryuu

 

δε μου αρεσει που ο λουφυ ειναι γκεϋ, που δεν ειναι πρωταγωνιστης ο τζορο,
που κραταει τοσο πολυ το Ο.Ρ. μακραν το πιο φλυαρο ανιμανγκα ολων των εποχων.

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Scopper Gaban έγραψε:Για τον Σάντζι είναι προφανές το γιατί. Όσο για τον Λούφη, υπήρξαν στο φόρουμ αρκετές αναφορές πως κάνει πολύ παρέα τους οκάμα.
O Σάντζης είναι προφανές ότι θα πέθαινε από τις αδελφές Boa. Πόσο ευτυχισμένος θα ήταν μετά ο Luffy; :haha: Ο Κούμας τους έστειλε εκεί που είναι καλύτερα για τον καθένα.

Scopper Gaban

Scopper Gaban

 

Θα πέθαινε, αλλά θα έφευγε πανευτυχής. nosebleed heh nosebleed heh 
Εμένα μου τη σπάει πάντως που ο Τσόπερ άλλαξε καπέλο.

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Εμένα πιο πολύ μαρέσει από το παλιό του :xD: 
Εμένα μου την σπάνε τα νέα κουρέματα του Φράνκυ.. θέλω το παλιό suuuuuper κούρεμα!!! ellefson you is mean ellefson you is mean 

Aldark

Aldark

 

ΩΠ! Μέγιστο λάθος! Ο Τσόππερ δεν άλλαξε το καπέλο! Το φοράει ακόμα! Ομολογώ οτί κι εγώ χαλάστηκα , αλλά μετά ανακάλυψα την αλήθεια.

Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 10 SBS63_2_Chopper
μην ξεχνάτε ,δεν πρόκειται για ένα απλό καπελάκι , αλλά για το καπέλο του "πατέρα" του , ποιο σημαντικό κι απ'το καπέλο του Λούφφυ κατ'εμέ!

BlackLeg

BlackLeg

 

Το πως βεβαια καταφερε να χωρεσει παραλληλογραμμο ημιψυλο
σε κυκλικο καπελο, μικροτερου μεγεθους και να μην φενεται κιολας. Δεν προβληματιζομαστε καθολου.

whistle 

Aldark

Aldark

 

πάρε τηλέφωνο τον Όντα και ρώτα τον πώς το κατάφερε αυτό :Ρ
Αυτό είναι το πρόβλημα ρε; xD , εδώ έχουν ανεβεί πλοία στον ουρανό , τύποι έχουν κουβαλήσει πυρηνικές βόμβες και ζουν κτλπ , το καπέλο του Τσόππερ πως μπήκε εκεί μέσα δημιουργεί πρόμπλεμ; xDDD

BlackLeg

BlackLeg

 

Και οτι γ********* ολοι στη μαχη και μετα απο 2 μερες βγαζουν τους επιδεσμους και ειναι τζιτζι το δερματακι, ουτε εξωτερικες πληγες ουτε τιποτα. Απορω κιολας πως ο Οντα δεν εξαφανισε τ καψιμο του Λουφη μετα τα τιμεσκιπ

petrikios

petrikios

 

Kαι πολλα δοντια φευγουν κατα την μαχη,αλλα μετα η οδοντοστοιχεια τους ξανασυμπληρωνεται δια μαγειας....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 19]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης