Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 19]

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:40, 1 φορά

Aldark

Aldark

 

Όπως και να το δούμε (καταννοώ τους λόγους του Δημήτρη , γούστο είναι και άλλη ιδέα είχε για το οπ στην αρχή που έσκασε ο Άρλονγκ άλλη στη συνέχεια) ο Ντοφλαμίνγκο είναι 100000 φορές πιο απαίσιος και κακούργος από τον Άρλονγκ. Δικτάτορας πρώτης γραμμής , λαθρέμπορος όπλων και "ναρκωτικών" αλλά και νταβατζής , εμπόριο λευκής σαρκός. Ταυτόχρονα γκάνγκστερ από μικρό παιδί , τέρμα χωμένος και στην κυβέρνηση , χειραγωγός των μέσων μαζικής ενημέρωσης. Πέρα από αυτό , είχε κρατήσει στη σκλαβιά/σκοτάδι όλο του το "βασίλειο" ενώ κράταγε και τις γύρω κυβερνήσεις στα χέρια του.
Ο Άρλονγκ , ένα νησί είχε υπο τρομοκρατεία , ένα κορίτσι εκμεταλευόταν , το νταλαβέρι του με τις αρχές ήταν ένας πουθενάς , ο στόχος του ήταν να μπει στη γκραντ λάην κάποτε , ότι να ναι δηλαδή. Νταξ σίγουρα έτρωγε πολλά λεφτά απ'τους κατοίκους και ήταν τύρανος , αλλά είναι γατάκι. Πλας είχε τους λόγους του (δε δικαιολογώ τις πράξεις του) να μισεί τους ανθρώπους.
Βέβαια και ο άλλος είχε τους λόγους του , αλλά νταξ το ζητούμενο ήταν ότι ο Άρλονγκ ήταν μία τρίχα απ'τα @@@@@ του Ντοφλαμίνγκο...


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 15 Maxres11

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:39, 1 φορά

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Aldark έγραψε:Όπως και να το δούμε (καταννοώ τους λόγους του Δημήτρη , γούστο είναι και άλλη ιδέα είχε για το οπ στην αρχή που έσκασε ο Άρλονγκ άλλη στη συνέχεια) ο Ντοφλαμίνγκο είναι 100000 φορές πιο απαίσιος και κακούργος από τον Άρλονγκ. Δικτάτορας πρώτης γραμμής , λαθρέμπορος όπλων και "ναρκωτικών" αλλά και νταβατζής , εμπόριο λευκής σαρκός. Ταυτόχρονα γκάνγκστερ από μικρό παιδί , τέρμα χωμένος και στην κυβέρνηση , χειραγωγός των μέσων μαζικής ενημέρωσης. Πέρα από αυτό , είχε κρατήσει στη σκλαβιά/σκοτάδι όλο του το "βασίλειο" ενώ κράταγε και τις γύρω κυβερνήσεις στα χέρια του.
Ο Άρλονγκ , ένα νησί είχε υπο τρομοκρατεία , ένα κορίτσι εκμεταλευόταν , το νταλαβέρι του με τις αρχές ήταν ένας πουθενάς , ο στόχος του ήταν να μπει στη γκραντ λάην κάποτε , ότι να ναι δηλαδή. Νταξ σίγουρα έτρωγε πολλά λεφτά απ'τους κατοίκους και ήταν τύρανος , αλλά είναι γατάκι. Πλας είχε τους λόγους του (δε δικαιολογώ τις πράξεις του) να μισεί τους ανθρώπους.
Βέβαια και ο άλλος είχε τους λόγους του , αλλά νταξ το ζητούμενο ήταν ότι ο Άρλονγκ ήταν μία τρίχα απ'τα @@@@@ του Ντοφλαμίνγκο...


so beautiful! so beautiful! so beautiful!

Γι' αυτο θαυμαζουμε τον Doflamingo και θελουμε να μας μαθει μερικα πραγματα...


BTW, δεν εχω καταλαβει τι παιζει με αυτη τη συζητηση. O συνονοματος Δημητρης δεν του αρεσει ο Arlong. Και εμενα δεν μου αρεσει και γενικα φακ φισμεν. Μετα πως τι και γιατι πηγε ετσι η συζητηση; ΟΚ ο σαντο πεταξε τον τιτανομεγιστοτεαστιο Doflamingo. Αλλα και παλι προς τι η ολη τζαμπα συζητηση;


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 15 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:39, 1 φορά

Santouryuu

Santouryuu

 

ειναι απλο ντεθ...

ο αρλονγκ ηταν ενας τρομπας και τον σιχαινομαι οπως ο,τιδηποτε εχει σχεση με φισμεν... αλλα τουλαχιστον να ειναι ειλικρινεις αυτοι που τον αντιπαθουν

το να λεω μισω τον αρλονγκ γιατι σκοτωσε μπελμερ, αλλα γουσταρω τρελα ντοφλαμινγκο και κορκονταϊλ, οι οποιοι ηταν τρισχειροτεροι, ειναι υποκρισια... αυτο λεω τοση ωρα

δεν μου αρεσε το επιχειρημα "ειναι κακος"... ειναι αστειο για μενα


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 15 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA τσεκαρα απο που ξεκινησε η συζητηση. Ο τσιχλας φταιει...

Ηθελε να σπαμμαρει λεγοντας τα φιλοσοφικα του για να δικαιολογησει τον πουθενα τον Arlong. Αμα τον ηξερες yagadimitri δεν θα φταναμε σε αυτη την ανπουσια συζητηση.

Santouryuu έγραψε:ειναι απλο ντεθ...

ο αρλονγκ ηταν ενας τρομπας και τον σιχαινομαι οπως ο,τιδηποτε εχει σχεση με φισμεν... αλλα τουλαχιστον να ειναι ειλικρινεις αυτοι που τον αντιπαθουν

το να λεω μισω τον αρλονγκ γιατι σκοτωσε μπελμερ, αλλα γουσταρω τρελα ντοφλαμινγκο και κορκονταϊλ, οι οποιοι ηταν τρισχειροτεροι, ειναι υποκρισια... αυτο λεω τοση ωρα

δεν μου αρεσε το επιχειρημα "ειναι κακος"... ειναι αστειο για μενα

Και οι δυο ειναι κακοι και κανονικα πρεπει να μισουμε και τους δυο απλα ο Arlong ουτε τον κακο δεν μπορει να κανει καλα. Οπως ειπες ειναι τρομπας...


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 15 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

Santouryuu

Santouryuu

 

ε αυτο προσπαθω να πω τοση ωρα, αλλα εχω να κανω με νηπιαγωγεια


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 15 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:39, 1 φορά

Santouryuu

Santouryuu

 

εγω μισω σανξ, γιατι μου εκλεψε τις καρτες ποκεμον!


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 15 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Aλλο μαλακας και αυτος... (για το σανκ λεω)


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 15 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:38, 3 φορές συνολικά

Santouryuu

Santouryuu

 

αυτος και ο ρειλι με αφηνουν παγερα αδιαφορο...

χωρις διαθεση να προκαλεσω καποιον... η ναμι ειναι ακομα γλαστρα;


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 15 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:38, 4 φορές συνολικά

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Santouryuu έγραψε:αυτος και ο ρειλι με αφηνουν παγερα αδιαφορο...

χωρις διαθεση να προκαλεσω καποιον... η ναμι ειναι ακομα γλαστρα;


Ξεκινα το manga και ασε την ακρη το σαπιο anime.... xD


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 15 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:38, 1 φορά

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Santouryuu έγραψε:αυτος και ο ρειλι με αφηνουν παγερα αδιαφορο...

χωρις διαθεση να προκαλεσω καποιον... η ναμι ειναι ακομα γλαστρα;

Δεν κατηγορώ κανέναν που δεν του αρέσει ο Shanks ή ο Rayleigh ή ο Μihawk, ή ακόμα και ο Dragon ή κάποιος τελοσπάντων με hype, που όμως δεν ξέρουμε ουσιαστικά τίποτα γι'αυτόν.

Αυτοί οι χαρακτήρες είναι σκέτο hype μέχρι στιγμής και απλά περιμένουμε να δούμε ποιά θα είναι η ανάμειξή τους με το στόρυ. Κι εμένα ο αγαπημένος μου χαρακτήρες από αυτούς που τα ξέρουμε "όλα", είναι ο Zoro. Αλλά και σε ποιόν δεν αρέσει ο Zoro ή ο Luffy...


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 15 33k6s5i Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 15 Fvve46

Aldark

Aldark

 

Προφανώς του Δημήτρη του αρέσει ο Ντοφλαμίνγκο γιατί είναι "κουλ" και "δυνατός" ενώ ο Άρλονγκ αντιπαθής και πιο νουμπάς or something.
Τέλος πάντων ψιλοξεφύγατε από το θέμα της συζήτησης στα τελευταία ποστ , λίγο κράτη ;ρ
(Also Δημήτρη , μην κάνεις διπλά ποστ , πάτα έντιτ...) gj!


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 15 Maxres11

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Μα δεν κανω διπλα ποστς...


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 15 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Έλα μεταξύ μας δίκιο έχει ο Santo..και φυσικά είναι γλάστρα η Nami,τώρα πάει να ανέβει..


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 15 Reiju-10

Tcixlas

Tcixlas

 

παιδια εγώ δε σπαμμαρα σοβαρή συζήτησ πήγα να κανω


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 15 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Kamikaze

Kamikaze

 

Εμένα προσωπικα μου τη σπάει ο Shanks γιατί από τις 5 φορές που τον έχει δείξει στις 3 ανακατεύεται εκεί που δεν το σπέρνουν αλλά δεν το μισώ κιόλας. Κρατώ το μίσος μου για τους Tenryuubito, το Gandhi από τους Gorosei και το μαλακισμένο το Stelly. :)

Και εμενα δεν μου αρεσει και γενικα φακ φισμεν

σιχαινομαι οπως ο,τιδηποτε εχει σχεση με φισμεν...
FISHER TIGER Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΑΣ!!!


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 15 2cd7qzoΤι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 15 50qvrm

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:37, 1 φορά

Tcixlas

Tcixlas

 

καταρχάς ας μπω στο κλίμα:
η νάμι εδώ και αρκετό καιρό είναι γλάστρα fan service και ειδικά εσύ σαν φαν της θα έπρεπε να είσαι εκνευρισμένος με αυτό, μακάρι να τη σουλουπώσει και να δούμε και κάτι αρκετά σοβαρό...

επίσης με vegeta something went ροζ xD


_________________
Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!) - Σελίδα 15 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

deleted user

avatar

 

.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Τρι 23 Φεβ 2021, 23:36, 5 φορές συνολικά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 19]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης