Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Κουτί παραπόνων/Προτάσεων

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 17]

Qaaz

Qaaz

 

Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 7Rrzfsu

Για το πρωτο που λες οτι θες βλεπεις αυτα που εχω κυκλωμενα? διπλα απο το ονομα εχει ενα βελος και ενα σαν χαρτι το ενα που σου κυκλωσα ειναι λευκο και το αλλο λιγο καφετι προς μπεζ

το χρωματισμενο σημαινει οτι υπαρχει απαντηση απο την τελευταια φορα που μπηκες εκει. Δε ειμαι σιγουρος αν εδω μεσα το κανει στο τελευταιο που υπαρχει ή στο πρωτο απο τα πολλα νεα post που υπαρχουν απο την τελευταια φορα (σε αλλα fora κανει το 1ο)

Επισης γινεται και ετσι

Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 UyWCbk2


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 7Uj1J2Q
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 AiQWYsi

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

Crimson Viper έγραψε:1)υπαρχει ένα κουμπι like αλα Fb
το κουμπι:
ωστόσο δεν είμαι καθόλου σίγουρος για τι το εβαλα  aww
το κουμπι αυτό ισχυει μονο για τα topics και όχι για τα posts.Θελαμε στο μελλον να βαλουμε thanks button αλλα σκεφτηκαμε ότι θα ηταν περιττο και ότι δεν θα βοηθουσε σε κατι εκτος από ανταγωνισμο.Μπορει στο μελλον κατι να γινει

2)πανω από κάθε ποστ αναγράφονται όλα (εάν το ποστ εχει γινει αυτό το χρονο/μηνα,παραλειπονται
Σπόιλερ:

επεισης το katekyo hitman reborn σε περιπτωση που δεν το ξερεις συνεχιζει στο manga για καμποσα chapters ακομα

εμενα αυτο με το χρονο δεν μου το βγαζει μονο μηνα και ημερομηνια...παιδια εσας στους αλλους το εχει;
Σπόιλερ:
εχει κανενας λινκ για το hitman γιατι ηταν αγαπημενο μου(απο εκει και το ονομα) αλλα δεν βρηκα τπτ καινουργιο που εψαξα


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 Silver_rayleigh___one_piece_by_neoxh2o

Scarlet D.

Scarlet D.

 

περιεργο, δες μηπως είναι καμια δικια σου ρυθμιση που φταιει, εμενα είναι όλα οκ, οσο για το τελευταιο ποστ δεν το χα παρατηρηση αλλα μπορεις, όπως ειπε ο qazz, να πατας το μικρο χαρτακι

οσο για το katekyo hitman reborn οριστε το chapter αμεσως αφου
Σπόιλερ:
οπου εκει τελειωνει το anime, συνεχιζει στο manga για πολλα chapters ακομα

http://mangafox.me/manga/kateikyoushi_hitman_reborn/v30/c283/1.html


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

Crimson Viper έγραψε:περιεργο, δες μηπως είναι καμια δικια σου ρυθμιση που φταιει, εμενα είναι όλα οκ, οσο για το τελευταιο ποστ δεν το χα παρατηρηση αλλα μπορεις, όπως ειπε ο qazz, να πατας το μικρο χαρτακι

οσο για το katekyo hitman reborn οριστε το chapter αμεσως αφου
Σπόιλερ:
οπου εκει τελειωνει το anime, συνεχιζει στο manga για πολλα chapters ακομα

http://mangafox.me/manga/kateikyoushi_hitman_reborn/v30/c283/1.html

ναι ρε τα εχω διαβασει αυτα αλλα ειχε πει οταν τελειωσε οτι θα βγαλει αλλα 2 volume και νομιζα οτι βγηκαν... :buhu:
θα το κοιταξω στις ρυθμισεις μου αμα θελει να πει και κανενας αλλος αμα του το δειχνει μηπως το δειχνει μονο σε σενα επειδη εις αντμιν γτ οι ρυθμισεις στο προφιλ μου ειναι οι αρχικες δεν το εχω πειραξει καθολου


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 Silver_rayleigh___one_piece_by_neoxh2o

Scarlet D.

Scarlet D.

 

η μονη διαφορα του προφιλ μου απ το δικο σου είναι ότι εγω το εχω στα αγγλικα βασικα


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

@βιπερ μια βελτιωση που θα μπορουσα να προτεινω που διαπιστωσα γτ μπηκα σχεδον σε ολα τα τοπικ :P ειναι οτι μερικα ειναι ανενεργα εδω κ πλ καιρο και ειναι ιδια με αλλα με αποτελεσμα οταν ψαχνει καποιος για κατι συγκεκριμενο να χανετε...δεν θα ηταν προτιμοτερο να γινει ενας καθαρισμος του φορουμ;αμα δεν θελετε να διαγραψετε καποια τοπικ επειδη ειναι πλ παλια και ειναι καλο να μενουν μπορειτε να τα βαλετε σε ενα ειδικο section


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 Silver_rayleigh___one_piece_by_neoxh2o

Santouryuu

Santouryuu

 

1) greeklish to greek converter
2) ελεγχος ορθογραφιας


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Qaaz

Qaaz

 

3) περισσοτερα θεματα για να θαφτουν τα παλια

Επισης για το θεμα της ημερομηνιας σιγουρα μπορεις να το αλλαξεις στο profile. Παντα το πρωτο πραγμα που κανω σε ενα forum ειναι να δω τις ρυθμισεις


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 7Uj1J2Q
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 AiQWYsi

Aldark

Aldark

 

Santouryuu έγραψε:1) greeklish to greek converter
2) ελεγχος ορθογραφιας
αυτά θα ήταν όμορφο να γίνουν , αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορεί ο developper μας , κύριος Viper να τα καταφέρει. Όποιος έχει κάποια ιδέα ας την προτείνει για το πως μπορούν να γίνούν και ας συννενοηθεί και μαζί του!

Όσο για το request του Qaaz αλλά και του 23Reborn23 , θα προσπαθήσω προσωπικά καταρχάς να ξεσκαρτάρω λίγο το φόρουμ. Υπάρχει νεκροταφείο και αρχείο φυσικά , όπου θα κρατηθούν τα θέματα whistle !


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 Maxres11

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

πιστευω ενα φορματ σε μερικα section θα εδινε λιγη ζωη στο φορουμ γιατι θα ξεκιναγαμε παλι απο την αρχη δημιουργωντας καινουργια τοπικ για συζητηση απο το μηδεν...δεν αναφερομαι στο οφφ section αλλα π.χ εκει που ειναι ανιμε γενικη συζητηση τα περισσοτερα θα μπορουσαν να σβηστουν και να φτιαχτουν απο την αρχη γιατι ειναι λιγο μπερδεμενα τωρα και να γινοταν καλυτεροι δουλεια με καλυτερα review τοπικ που θα εχουν διαφορα πολλ και αλλα τετοια...ξερω οτι μπορουμε απλα να τα βαλουμε απο πανω αλλα τι να πω ειμαι ανθρωπος της οργανωσης δεν μου αρεσουν ανακατεμενα :P

ΕΔΙΤ:σας κουραζουμε και εσας ρε αλλα απλα ιδεες λεμε μηπως γινει καλυτερο το φορουμ και ζωντανεψει λιγο...
+νομιζω οτι μιας και αυτο εδω ειναι φορουμ για το ΟΠ το τοπικ θεωριες πρεπει να ειναι ενα section μονο του οπως το manga discussion και spoilers...τωρα που ολες οι θεωριες ειναι σε ενα τοπικ ολα μαζι μπερδεμενα δυσκολα μπορεις τις ξεχωρισεις
+η ζωντανη συζητηση που ειναι κατω κατω δεν θα ηταν πιο χρησιμο αμα εμπαινε στο πλαι πχ;(μπαινει κανεις εκει ή οχι;)


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 Silver_rayleigh___one_piece_by_neoxh2o

Aldark

Aldark

 

ουσιαστικά φίλε μου , το manga section (το main) αποτελεί το theory section! Απ'την άλλη το anime section έχει παραμεληθεί αρκετά , αλλά είναι ακόμα χρήσιμο για την ταινία ή το special...
Όσο για τα παλιά θέματα...Ξεσκαρτάρισμα έχει γίνει και θα μπορούσε να ξαναγίνει (θα το κάνουμε) , όμως πολλά polls έχουν σημαντικές ψήφους από το παρελθόν , οπότε δε θα ήθελα για στατιστικούς λόγους να τα εκμηδενίσω και να τα ξαναβάλω απ΄την αρχή...Φυσικά επειδή όντως μπορεί να υπάρχει "update" σε πολυκαιρισμένα θέματα , θα υπάρξει το ανάλογο ξεσκαρτάρισμα!
Δεν υπάρχει θέμα κούρασης , από την πλευρά μου , καθώς κυρίως αναλαμβάνω την οργάνωση και το εξωτερικό του φόρουμ...Τα θέματα όμως που αφορούν τα εντελώς "εσωτερικά" του , όπως το converter και το λεξικό , απαιτούν γνώσεις που έχει μόνο ο Viper...Γι'αυτό και πρέπει να μπορεί και να έχει το χρόνο να τα κάνει.
Όσο για το τσατ κάτω κάτω...δεν πολυμπαίνουμε , αλλά πλάκα έχει...Το να μπει στο πλάι για εμένα θα είναι δύσχρυστο...θα πιάνει πολύ χώρο και θα χαλάει το interface....


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 Maxres11

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Κάποιες φορές έχω γράψει σε κάποιο post που δεν θυμάμαι κάτω από ποιό section βρίσκεται και μετά πεδεύομαι να το βρω. Θα ήταν χρήσιμο αν ο καθένας μας είχε πρόσβαση στο ιστορικό όλων των δικών του post από το profile του!


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 33k6s5i Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 Fvve46

Scarlet D.

Scarlet D.

 

αυτό σε βοηθαει μηπως?

Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 Vi083p


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Νο! :)

Θα ήθελα ας πούμε να δω το πρώτο μου post, το 10 και το 100-στο...

Εννοείται πως κάτι τέτοιο δεν είναι προτεραιότητα ...


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 33k6s5i Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 Fvve46

Qaaz

Qaaz

 

Νομιζω πως ο Aldark μπορει να σου πει πως γινεται αυτο Viper


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 7Uj1J2Q
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 AiQWYsi

Scarlet D.

Scarlet D.

 

κοιτα ότι μπορεις να δεις τα ποστ στο προφιλ του αλλου αυτό το θυμαμε, αυτό που δεν θυμαμε ειναι με ποιο τροπο μπορεις να δεις όλα τα ποστ τα δικα σου


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Shikkoku

Shikkoku

 

Έχω ένα πρόβλημα, δεν βλέπω το κουτί στο θέμα "Κουτί παραπόνων/Προτάσεων"..


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 Maxresdefault

Scarlet D.

Scarlet D.

 

βγαλε ένα χαρτι, γραψε τα παραπονα σου, ανοιξε το κουτι του πυργου σου, βαλ το ακριβως πανω στην καρτα γραφικων, κλεισε το κουτι του πυργου και θα το διαβασω εγω...

αληθεια αυτό που ο καθενας σας θελει και μια διαφορετικη λειτουργια στα ποστ το βρησκω διασκεδαστικο XD


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Shikkoku

Shikkoku

 

Θέλω τα ποστ μου να έχουν μπουρμπουλήθρες και να μετράνε για 10 στο ποστ κάουντ, πού να απευθυνθώ;


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 Maxresdefault

Scarlet D.

Scarlet D.

 

χωρις πλακα αυτό με τις μπουρμπουλήθρες στα ποστ σου μπορω να το κανω αλλα η λογικη του φορουμ ειναι να κρεμμετε στον αερα και όχι να ειναι σαν σελιδα οποτε θα φαινεται ασχημο


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Shikkoku

Shikkoku

 

Χαχαχαχαχ θα ήθελα να το δω αυτό (προφανώς δεν θέλω να σε φορτώσω με άχρηστες μακακίες)


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 Maxresdefault

Aldark

Aldark

 

ήθελα τα ποστ μου να σπαμμάρουν μόνα τους σε όλα τα σέξιονς και θρεντ και να μην κουνάω δάχτυλο , γίνεται senpai;;;

(για να σοβαρευτούμε , μη σπαμμάρετε αλλόγιστα ΚΑΙ εδώ , να πούμε καμιά σοβαρή πρόταση/παραπονάκι ;) )


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 Maxres11

Scarlet D.

Scarlet D.

 

γενικα μην με ρωτάτε πολλα απ οσο εχει να κανει το πως σας βολεουν να ειναι τα ποστ γιατι το να αλλαξεις και την παραμικρη λεπτομερεια θελει καμποση δουλεια και μολις τελειωσα από ένα πολυμερες update....Περισσοτερο λετε ιδεας για τα γραφικα η τα γενικα script του φορουμ


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Aldark

Aldark

 

[adm]Καλό θα ήταν να αποφευχθεί το σπαμ και τα off-topic ποστ , ώστε να έχουμε μία καλύτερη εικόνα των προβλημάτων και προτάσεων. (Διαγράφτηκαν ποστ)[/adm]


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 Maxres11

Qaaz

Qaaz

 

Επειδη αναφερθηκε ηδη για αργοτερα απλα θελω να αναφερω πως εχω μια γενικη ιδεα καποιων threads που μπορουν να μεταφερθουν απο αλλα sections σε ενα General One Piece section και επισης νομιζω πως το Greek FanSub section μπορει να γινει subsection του Anime section


_________________
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 7Uj1J2Q
Κουτί παραπόνων/Προτάσεων - Σελίδα 4 AiQWYsi

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης