Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Κουτί παραπόνων/Προτάσεων

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 17]

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Crimson Viper έγραψε:χμμμ σιγουρα φταιει το φορουμ? δεν ξερω κανεις αλλος δεν μου χει ξανακανει παραπονο και ολα δουλευουν κανονικα για cμενα, τι browser εχεις?


Ώπα για μένα λες; Από το κινητό δεν μπορώ να δω τα βίντεο. Από τον υπολογιστή δεν υπάρχει θέμα. Αυτό έλειπε.

Scarlet D.

Scarlet D.

 

αααα, ειπα κι εγω νομιζα για υπολογιστη ελεγες.Οπως ειπα για mobile version δεν εχω ασχοληθει αλλα μου φαινεται λογικο να μην παιζουν απο την στιγμη που τα κινητα δεν δεχονται adobe flash player

http://www.onepiecegr.com/

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Crimson Viper έγραψε:αααα, ειπα κι εγω νομιζα για υπολογιστη ελεγες.Οπως ειπα για mobile version δεν εχω ασχοληθει αλλα μου φαινεται λογικο να μην παιζουν απο την στιγμη που τα κινητα δεν δεχονται adobe flash player

Και όμως σε άλλα site με youtube video παίζονται μια χαρά στο κινητό

Scarlet D.

Scarlet D.

 

αααα, εδω με πιανεις αδιαβαστο φιλε, εγω οταν ειχα το ipod και εμπαινα σε φορουμ μου ζητουσε adobe flash (δεν ξερω τωρα με τα νεα τι παιζει εγω εχω κολλησει σε παλια)

http://www.onepiecegr.com/

Aldark

Aldark

 

Αυτό γίνεται στη mobile version ή στη web από κινητό;
Επίσης , ασφαλώς θα κλειδώνεται το σπόιλερ του τσάπτερ , και κακώς δε το χω κάνει ήδη :xD: gj!

Shikkoku

Shikkoku

 

Τα iOS δεν υποστηριζουν Flash

Scarlet D.

Scarlet D.

 

κατσε να βγει το επομενο και κλειδωσε το

http://www.onepiecegr.com/

Aldark

Aldark

 

Δεν έχει νόημα η ύπαρξη του σπόιλερ θρεντ αφού έχει βγει το τσάπτερ , οπότε το κλειδώνουμε στα κάπακια gj!

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ααα ναι, παλι μπερδεψα το spoiler thread με το manga discussions ( τα οποια ειναι σποιλερ για αυτους που βλεπουν anime)

http://www.onepiecegr.com/

Glafy

Glafy

 

βρήκα αυτό το τοπικ καθώς σερφαρα στο φόρουμ
η αλήθεια παιδιά είναι ότι για το topic που είναι το μάγκα χάθηκα λίγο έπρεπε να το κάνατε λίγο πιο απλό

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Μπράβο ρε παιδιά, με συγκινείτε!!
Αλ για πείτε μου για τις υπογραφές, τι χρειαζόμαστε? whistle

Tcixlas

Tcixlas

 

λογικα υπογραφές που να χρησιμοποιούμε σε άλλα σαιτ και να διαφημίζουν το φόρουμ μας εδώ... και καλά διαφημιστικές υπογραφές για το φόρουμ :p

Aldark

Aldark

 

Patty D.Luffy έγραψε:Μπράβο ρε παιδιά, με συγκινείτε!!
Αλ για πείτε μου για τις υπογραφές, τι χρειαζόμαστε? whistle
Λογικά σαν σιγκς που να έχουν και χοτλίνκ για το σάιτ ή κάτι τέτοιο
Θα ήθελα και τίποτα άλλα μικρά μπανεράκια για διαφήμιση σε άλλα φόρουμ , αν το πετύχουμε :xD:

Santouryuu

Santouryuu

 

ρε κατι εγινε λαθος... οταν δινω μια απαντηση μου εμφανιζεται το μηνυμα του σπαμ οτι και καλα δεν μπορω να δωσω ακομα απαντηση... στην αρχη περιμενα και ξανακανα αναρτηση και μετα εβγαινε το μηνυμα δυο φορες... δηλαδη ενω δειχνει το μηνυμα ηδη εχει αναρτηθει η απαντηση μου

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
επίσης νομίζω το έχω ξαναπεί,αλλά το είχα περιγράψει σκατά,υπάρχει ένα θέμα όταν πάω να αντιγράψω κάτι που έχει πει κάποιος..αν τώρα πάω να μαρκάρω κάτι από το κείμενο του σαντο και πατήσω επικόλληση στην απάντηση,θα μου βγάλει τα λόγια του,μέσα όμως σε ένα σκούρο φόντο.δεν ξέρω αν το περιγράφω καλά,συμβαίνει σε κανέναν άλλον?

Aldark

Aldark

 

Δυστυχώς , αυτή τη στιγμή δεν μπορώ να βοηθήσω κανέναν , αλλά τίποτα από τα δύο δε συμβαίνει σε εμένα. Μου ανέφερε κάποιο πρόβλημα και ο Τσίχλας , αλλά πάλι δεν έχω απάντηση. Δοκιμάστε να μπείτε με άλλο browser και σε ιδιωτική περίηγηση και πείτε μου αν ισχύουν τα προβλήματα!

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Santouryuu έγραψε:ρε κατι εγινε λαθος... οταν δινω μια απαντηση μου εμφανιζεται το μηνυμα του σπαμ οτι και καλα δεν μπορω να δωσω ακομα απαντηση... στην αρχη περιμενα και ξανακανα αναρτηση και μετα εβγαινε το μηνυμα δυο φορες... δηλαδη ενω δειχνει το  μηνυμα ηδη εχει αναρτηθει η απαντηση μου

αυτό συνηθως εμενα μου γινοταν όταν ειχα αργο ιντερνετ σε παλια φορουμ,εδω δεν μου εχει συμβει.Δοκιμασε να πατας το κουμπι της δημοσιευσης μονο μια φορα αν δεν το κανεις ηδη. Οσο αφορα σε ποστς το μονο που πειραξα είναι ότι σε κανει redirect στο τελευταιο ποστ του θεματος, δεν επιδρα στο ποσες φορες δημοσιευετε το ποστ

@john αυτό με το copy-paste δεν το καταλαβα, στειλε καμια εικονα aww

http://www.onepiecegr.com/

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
#test

@john αυτό με το copy-paste δεν το καταλαβα, στειλε καμια εικονα


edit:μπορεί να είμαι απλά ηλίθιος careless run

σαν εικόνα δεν θα φανεί,γιατί παρόλο που γίνεται αυτό που προσπάθησα να εξηγήσω πιο πάνω,όταν πατάω add reply,το κείμενο εμφανίζεται κανονικά..νόμιζα παλιότερα ποστάρεται μαζί με αυτό το πλαίσιο..αλλά μπορούμε να επιστρέψουμε στο plain old stupid :P



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Johnyman στις Τρι 25 Αυγ 2015, 01:56, 1 φορά

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ε ναι εκανες copy-paste ότι ειπα, που είναι το πρόβλημα?που είναι το σκουρο πλαισιο?

http://www.onepiecegr.com/

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

στην αρχικη σελιδα εδω εννοω
αμα θελω να παω στο σπαμ που βρισκεται στο οφφ τοπικ πρεπει να πατησω πρωτα να μπω στη κατηγορια οφφ και μετα στην τελευταια σελιδα του σπαμ γιατι αμα πατησω απο την αρχικη απευθειας πανω στο σπαμ με στελνει στην αρχιη του σελιδα του σπαμ...αμα δεν καταλαβατε τι θελω να πω πειτε που να το επισημανω με εικονες
Σπόιλερ:


+αν και νομιζω οτι αυτο μαλλον δεν θα γινετε..υπαρχει η δυνατοτητα αυτοματης ενημερωσεις;δλδ οταν ειμαι στο σπαμ παλι και γραφει καποιος κατι να εμφανιζεται χωρις να χρειαστει ανανεωση η σελιδα;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την 23ReBoRn23 στις Πεμ 17 Σεπ 2015, 01:05, 1 φορά

Scarlet D.

Scarlet D.

 

αν σου πω ότι δεν καταλαβα θα εκπλαγεις?

http://www.onepiecegr.com/

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

Crimson Viper έγραψε:αν σου πω ότι δεν καταλαβα θα εκπλαγεις?
χαχα οχι οχι εχεις απολυτο δικαιο αλλα ειναι η ωρα τετοια που και εγω ακομα που τα εγραψα και ηξερα τι εννοουσα μπερδευτηκα..

για παραδειγμα σε αυτην την εικονα αμα πατησω εκει που ειναι το ποντικι αντι να με παει στην τελευταια αναρτηση του τοπικ σε παει στην πρωτη σελιδα
Σπόιλερ:



+αν και νομιζω οτι αυτο μαλλον δεν θα γινετε..υπαρχει η δυνατοτητα αυτοματης ενημερωσης;δλδ οταν ειμαι στο σπαμ παλι και γραφει καποιος κατι να εμφανιζεται χωρις να χρειαστει ανανεωση η σελιδα;

Scarlet D.

Scarlet D.

 

στο πρωτο που ειπες δεν γινεται επειδή ετσι είναι η λειτουργια του φορουμ, ωστόσο απ ότι καταλαβα εσενα θα σ αρεσε η λειτουργεια πορταλ(βλεπε menu του φορουμ) που ότι τελευταιο ποστ γινεται γραφεται εκει (αριστερα) και σε παει κατευθείαν εκει που εγινε το ποστ

μετα αυτό που λες να ενημερώνεται το φορουμ αυτόματα,καλη ιδεα ,την εχω σκεφτει αλλα δεν γινεται. Το να ενημερώνεται η σελιδα αυτοματος σημαινει ότι θα πρεπει να υπαρξει καποιο ειδος reload (εστω και μικρο).Αν γραφεις κατι εκεινη την στιγμη που κανει το reload χαθηκαν όλα. Το forummotion δεν είναι τοσο προηγμενο ώστε να κανει τετοια πραγματα

http://www.onepiecegr.com/

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

Crimson Viper έγραψε:στο πρωτο που ειπες  δεν γινεται επειδή ετσι είναι η λειτουργια του φορουμ, ωστόσο απ ότι καταλαβα εσενα θα σ αρεσε η λειτουργεια πορταλ(βλεπε menu του φορουμ) που ότι τελευταιο ποστ γινεται γραφεται εκει (αριστερα) και σε παει κατευθείαν εκει που εγινε το ποστ

μετα αυτό που λες να ενημερώνεται το φορουμ αυτόματα,καλη ιδεα ,την εχω σκεφτει αλλα δεν γινεται. Το να ενημερώνεται η σελιδα αυτοματος σημαινει ότι θα πρεπει να υπαρξει καποιο ειδος reload (εστω και μικρο).Αν γραφεις κατι εκεινη την στιγμη που κανει το reload χαθηκαν όλα. Το forummotion δεν είναι τοσο προηγμενο ώστε να κανει τετοια πραγματα
ναι αυτο εννοουσα με το πρωτο οσο για το δευτερο ημουν σχεδον σιγουρος οτι δεν γινεται απλα ειπα να ρωτησω...
κανενα κουμπι λικε αλλα φβ μπορουμε να προσθεσουμε;
επισης αμα ειναι ευκολο να αναγραφεται και η χρονολογια στα ποστ γτ τωρα εχει μονο μερα και μηνα και ημουν στο τοπικ για το hitman reborn και επειδη δεν ειχε ημερομηνια νομιζα οτι ξεκινησε παλι...τσαμπα χαρα :buhu:

Scarlet D.

Scarlet D.

 

1)υπαρχει ένα κουμπι like αλα Fb
το κουμπι:
ωστόσο δεν είμαι καθόλου σίγουρος για τι το εβαλα aww
το κουμπι αυτό ισχυει μονο για τα topics και όχι για τα posts.Θελαμε στο μελλον να βαλουμε thanks button αλλα σκεφτηκαμε ότι θα ηταν περιττο και ότι δεν θα βοηθουσε σε κατι εκτος από ανταγωνισμο.Μπορει στο μελλον κατι να γινει

2)πανω από κάθε ποστ αναγράφονται όλα (εάν το ποστ εχει γινει αυτό το χρονο/μηνα,παραλειπονται
Σπόιλερ:

επεισης το katekyo hitman reborn σε περιπτωση που δεν το ξερεις συνεχιζει στο manga για καμποσα chapters ακομα

http://www.onepiecegr.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης