Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 13]

Santouryuu

Santouryuu

 

Αυτο ηταν παλι; 12 σελιδουλες; ελεος...


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Scarlet D.

Scarlet D.

 

νταξ τωρα ειναι μεγαλο πραγμα που ειδαμε εναν emperor και την nami και τους αλλους που εχουμε να τους δουμε 1.5 χρονια


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Santouryuu

Santouryuu

 

Λετε να φαει αγριο πουλι ο κιντ;


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ποσο πια?ο τυπος εχει γρατζουνιες οπου θες και ενα σπασμενο χερι, αντεχει κι αλλο?


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Hawkins

Hawkins

 

καιντοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
omg ρε μαλακες το περιμενε κανενας αυτο?ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΓΚΟΝΤΑ
πολυ ωραια εμφανιση οταν μιλαγε ο αλλος δεν περιμενα να πει οτι το ονομα αυτου που ελεγε θα ηταν ο καιντο λολ


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Images10

Scarlet D.

Scarlet D.

 

βασικα οταν ανακοινωσαν στον kaido οτι ο doflamingo απεβιωσε ειχε την ιδια μορφη σκιας με την τρυπα που εκανε στο πατωμα, οποτε δεν με επιασε σε εκπληξη που ειπε το ονομα του


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Hawkins

Hawkins

 

Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 8tMJPw7


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Images10

N_G

N_G

 

Καμία σχέση ο Καιντο το πως τον σκιαγραφούσανε με το πως είναι.
Τελικά μου φαίνεται ότι, το ότι πήγαινε η συμμαχία για τον Σανκσ ήταν απλά για να γίνει ντόρος. Εχουν έναν έμπερορ μπροστά τους ολομόναχο και αυτοί είναι τρία πληρώματα μαζεμένα. Τι θα κάνουν άραγε;
Αυτοκτονικές τάσεις ο Καιντό;;;
τελικά μόνο ο Σανκς είναι φυσιολογικός άνθρωπος από τους εμπερορ.. Όλοι οι υπόλοιποι είναι και ήταν γομάρια.
Στη δεύτερη σελίδα, δεύτερο πάνελ αυτός που είναι αλυσοδεμένος ξάπλα είναι ο Καβέντις/Χακουμπα?

Θα περιμένω μετάφραση απο stream γιατί απο δω δεν καταλαβαίνω και πολλά, ως συνήθως.

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Aπιστευτο chapter...... GODA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gj!

Hawkins

Hawkins

 

λοιπον ας σχολιασω και εγω

καταρχην δεν περιμενα τετοια εμφανιση του καιντο απο τις εικονες του οντα τοσο καιρο περιμενα εναν χαρακτηρα τελειος διαφορετικο,δεν μπορω να πω οτι μου αρεσε ιδιαιτερα τοσο το design του...περα απο αυτα τωρα με αυτα που ειδαμε απο το μανγκα ριντερ που ειχε ασχετη μεταφρση για μια ακομη φορα δεν εβγαλα νοημα με αυτα που γινοντουσαν στο green bit το μονο σιγουρο ειναι οτι για καποιο λογο ειναι ενας απο τους commander του καιντο εκει...

παντως απο οτι καταλαβα ο καιντο εχει αυτοκτονικες τασεις και εχει πιαστει απο το ναυτικο απειρες φορες και εχει χασει και πολλες μαχες...παρολα αυτα επεζησε και στο τελος ο οντα γραφει ειναι ο πιο δυνατος ανθρωπος στην γη wtf μπερδευτικα τερμα μιλαμε...αρα ειναι ο πιο δυνατος εμπερορ παρολα αυτα ομως τον εχει πιασει πολλες φορες το ναυτικο...

τωρα βγαινει και ενα συμπερασμα στο οτι ο καιντο πηγε να πολεμηση με τον γουαιτμπιαρντ γιατι ο γουαιτ ηταν ο μονος που θα μπορουσε να τον σκοτωσει....

παντως φενεται να εχει προβληματα προσανατολισμου σαν τον ζορο νομιζε ηταν ντρεσσροσα :p αλλα ηταν στο νησι του

κιντ...αρα μπορει να φυγει απο εκει και να μην γινει μαχη...

παντως απο οτι ειδα ο καιντο πρεπει να ειναι απο το ελμπαφ


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Images10

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Από ότι κατάλαβα από την απαράδεκτη μετάφραση είναι κάτι σαν χόμπι του να αυτοκτονεί. Το ότι τον έπιασαν δεν σημαίνει πως έχανε μάχες, απλά παραδινόταν :P

Επίσης, λέει πως βύθισε πλοία του ναυτικού και το έσκασε από φυλακές, λέτε να σχετίζεται κάπως και ο x drake και το γεγονός πως θέλει εκδίκηση;


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 FTxGhJx

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Πωωω εμένα μαρεσε το ντιζαιν του, αν ήταν οπως στο σκιτσο θα ξενέρωνα. Εϊναι που ειναι χαλια η Μπιγκ Μομ αν ήταν κ αυτος για τα πανηγυρια... Και εγω καταλαβα πως παραδινοταν και εχανε επιτηδες σε μαχες για να πεθανει αλλα δεν σκοτωνοταν και ξενερωνε και το εσκαγε... :xD:


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Untitled-1-7

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Patty D.Luffy έγραψε:Πωωω εμένα μαρεσε το ντιζαιν του, αν ήταν οπως στο σκιτσο θα ξενέρωνα. Εϊναι που ειναι χαλια η Μπιγκ Μομ αν ήταν κ αυτος για τα πανηγυρια... Και εγω καταλαβα πως παραδινοταν και εχανε επιτηδες σε μαχες για να πεθανει αλλα δεν σκοτωνοταν και ξενερωνε και το εσκαγε... :xD:


χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα απλα απιστευτο αμα ισχυει κατι τετοιο :haha: :haha: :haha: :haha:


Εντωμεταξυ ο Urouge δεν καταλαβε οτι ηταν ο Kaido αυτος που ηθελε να αυτοκτονησει;

Eπιπλεον μια χαρα design εχει. Πιο τουμπανο πεθαινει....

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Οι μεταφράσεις των manga stream και mangfox είναι η μέρα με τη νύχτα...

Πολύ μου άρεσε το σχέδιο του Kaido. Αν δεν κάνω λάθος είναι ο πρώτος γίγαντας που βλέπουμε με devil fruit. Από το tatoo, το μουστάκι και τα κέρατα μου κάνει για δράκος. Θα δούμε όμως.

Αν κατάλαβα καλά το υπόλοιπο πλήρωμα ξέφυγε από το πλοίο της Big Mom και βρίσκεται τώρα στο Ζοο??


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 33k6s5i Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Fvve46

Aldark

Aldark

 

To mangafox βάζει την πρώτη μετάφραση που βγαίνει (μανγκαπαντα) που είναι όντως για τα πανυγήρια...μετά παίζει να την αλλάζει με την νορμάλ.
Το δα κι από στρημ...καταρχάς...
SANJI-KUUUN aww
Κατά δεύτερον....GODA.
Κατά τρίτον , τον περίμενα λίγο πιο μικρό τον Κάιντο , αλλά και πάλι , αν και με τα πρώτα σκίτσα δεν είχε καμία σχέση...ρησπέκτ.
Εκεί με τον Whitebeard εννοεί πως εκείνος κατόρθωσε να πεθάνει κάπως τελικά...με έναν θάνατο γεμάτο τιμή. Ίσως αν έμπαινε στο Μαρίνφορντ...
Επίσης δεν ξέρει τίποτα και δεν ξέρει τι έπαθε ο "Joker".


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Maxres11

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Για ποιον λόγο υποθέτεται ότι δεν πεθάνει ο Κάιντο; Φρούτο; Απλά μπουρί ή κάτι άλλο; Μου θυμίζει τον άλλο τον μαλάκα στο ennies lobby που έκανε χαρακίρι και λίγο πριν κοπεί έκανε τεκάι


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 FTxGhJx

Hawkins

Hawkins

 

μου αρεσει που κλεγατε για το ποτε θα εμφανιστη ο σαντζι και τωρα που εμφανιστηκε στα αρχιδια σας :p


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Images10

N_G

N_G

 

Και εγώ έτσι κατάλαβα ότι ψιλοζηλεύει τον WB που τελικά πέθανε ενώ ο ίδιος έχει προσπαθήσει τόσες φορές και δεν μπορεί. Αν το ζητήσει απο τον Κιντ πάντως θα δεχτεί με χαρά να τον κάνει θρύψαλα, το θέμα είναι ότι δεν μπορεί.
Για τον πόλεμο που λέει στο τέλος μου φαίνεται θέλει να βαδίσει στα βήματα του WB να πάει να κατεδαφίσει το ναυτικό και ο ίδιος να μείνει να πεθάνει στη μάχη.


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 2eqgrhv


" Some day, I promise you...
They will all watch as i change the world.! "

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Δεν είμαι σίγουρος αν ο στόχος του είναι το ναυτικό, μάλλον είναι ολόκληρος ο κόσμος :p


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 FTxGhJx

Tcixlas

Tcixlas

 

είμαι ο μόνος που δεν του άρεσε???? δεν ξέρω δεν κατάλαβα και πάρα πολλά ήταν ασυγκρότητο σαν επισόδιο... λίγο αχταρμας σου ερχόνταν απο παντού πληροφορίες που δεν ήταν ολοκληρωμένες απλά τις πέταγε απο δω κι απο κει τυχαία.... άλλο ένα μικρό επεισόδιο... ο καιντο απογοήτευση και όχι λόγω ντιζαιν καλά που τον άλλαξε, αλλά λόγω χαρακίρι.... άλλος ένας ηλίθιος δυνατός ουαν πις χαρακτήρας.... έχουμε χορτάσει... θέλουμε έξυπνους στυλ σανκς, μιχοκ κτλπ...

μόνο εγώ δεν κατάλαβα τι στον πούτσο παίζει με τους σαντζιδες???? τεσπά επειδή το διάβασα πρόχειρα πτώμα απο τη δουλειά θα το διαβάσω αργότερα που θα γυρίσω να κοιμηθώ να ξεκουραστώ μας και το πάρω με άλλο μάτι


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Διάβασε το από mangastream βγάζει πολύ παραπάνω νόημα


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 FTxGhJx

Hawkins

Hawkins

 

καποιοι απο οτι ειδα στο ιντερνετ ξετρελαθηκαν με το design του εμενα παντως δεν μου αρεσε πολυ μου θημιζει λιγο κατι νουμπαδες ογκοδεις που ειναι μια φαπα στο one piece δεν ειχε κατι το ιδιαιτερο...βεβαια απο μια εικονα δεν μπορω να εκφερω απολυτη αποψη ισως τον αγαπησω σαν χαρακτηρα μετα οταν μαθω και το φρουτο του...παντως μιλαμε για τερας δυναμης εχει πιαστει μεχρι και απο τους γιονκο επιτηδες και δεν πεθανε

επεισης τον καιντο τον ειχα για στρατηγικο μυαλλο πραγμα που δεν φενεται καθολου


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Images10

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Εμένα το design προσωπικά μάρεσε. Δεν νομίζω πως μπορούμε να τον πούμε απλά χαζό από αυτό το τσάπτερ. Το όλο σχέδιο με τα fake φρούτα είναι κάτι που θέλει αρκετή σκέψη, απλά ίσως να έχει τα θεματάκια του :P


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 FTxGhJx

Scarlet D.

Scarlet D.

 

χωκ, τον ειχες για στρατηγικο μυαλο γιατι ο garp τον παρουσιασε σαν εναν μακακα με wide face και σγουρα μαλλια, και σκεφτοσουν πως αυτος δεν προκειτε να ειχε δυναμη, τωρα λοιπον που τον βλεπεις στην πραγματικοτητα βλεπεις ποσο τουμπανο ειναι, γενικα ο garp οταν παρουσιαζε τους yonko ειχε στο μυαλο του εντελως αλλη εικονα του kaido απ την αληθινη κι αυτο με εσπασε λιγο


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Hawkins

Hawkins

 

για αυτο εχω σκαλωσει τωρα δεν μου φανηκε τοσο εξυπνος αλλα αυτο που εκανε θελει μυαλλο
σχεδιαζει κατι μεγαλο παντως εναν πολεμο δηλαδη αλλα δεν ξερουμε ποιος θα ειναι ο στοχος του...
παντως για τον κιντ δεν ξερω τι θα παιχτη τωρα ισως τους αφησει ο καιντο γιατι θελει να παει να σκοτωσει τον τζοκερ αλλα απο την αλλη γιατι ο οντα να εριξε απο τον ουρανο τον καιντο στο νησι του κιντ? κατι θα γινει εχουμε 3 supernova crew εναντιον του καιντο παντως για να ιδρωσαν ο χοκινς με τον απο λογικα δεν θα ειναι υπερ τους οι πιθανοτητες...

κατι που σκεφτηκα τωρα ειναι οτι ο καιντο μπορει να τους επιτεθει να δειχνει οτι η μαχη παει υπερ του και οι σουπερνοβας ζωριζονται υπερβολικα..αλλα κατι να γινει και να πρεπει να φυγει και να αφησει την μαχη


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Images10

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 13]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης