Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ???

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

Elidor

Elidor

 

Avarga
Καλα αυτος ο Τσαρλι... Οικοδομη χτιζει με τοσα μπαζα...

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι κι αυτοί έιναι αρσενικές πουτάνες αυτό λέω απο την αρχή... σαβουρογάμηδες επίσης... μπορέιτε να έχετε την γνώμη σας και να με λέτε και πουριτανό και όπως θέλετε εσείς... έχω μία άποψη που δεν νομίζω να ενοχλεί καμία γυναίκα με έναν άλφα αυτοσεβασμό... αλλά πολλούς άντρες που στηρίζονται στα σαβουρογάμια για να έιναι καλά το πουλάκι τους... αυτό είναι το θέμα χαχαχα


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Santouryuu

Santouryuu

 

Πεστα γιατι ο τσιχλας την εχει δει προστατης του ωραιου φιλου τρομαρα του χα0χα0χα0χα0χαχ0χα00χα0


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Τεσπα, εγραψα την αποψη μου, περιμενω κραξιμο whistle


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 3 Untitled-1-7

Tcixlas

Tcixlas

 

παττυ να σου πω κάτι??? ξαναδιάβασε λίγο τα προηγούμενα ποστ μου.... απο την αρχή λέω ότι οι γυναίκες μπορούν να πάνε με όσους θέλουν αρκεί να τους έχουν γνωρίσει όπως και οι άντρες το ίδιο... είμαι κατα του one night stand και το σεξ μεταξύ των αγνώστων το σεξ χωρίς καθόλου συναίσθημα... αυτό θέλω να θίξω απο την αρχή... τα ποσά που σου λέω είνα ιυπέρογκα γιατί δεν γίνεται μια γυναίκα να έχει γνωρίσει καλά 100 άντρες στην ζωή της και να έχει νιώσει καλά δίπλα τους για να πηγαίνει μαζί τους... δεν προλαβαίνει... αυτό είναι το θέμα... αυτό θέλω να θιξω... και δεν με πιάνει κανείς σας... είπα ότι μια γυναίκα δεν μπορεί να βρει αυτόν που θα δέσει μαζί του κατευθείαν... απλά επίσης δεν μπορεί να μοιράζει απο δω κι απο κει το κορμί της σε κάθε άγνωστο.. αυτή είναι η άποψη μου μπορείτε να με λέτε προστάτη των γυναικών ή ότι θέλετε εσείς... αλλά όσο έχετε την γυναικα κάτω απο τον άντρα θα σας αντιμετωπίζουν πάντα εσας τις γυναίκες σαν ένα μέσο ξεκαυλώματος...(δεν μιλάω προσωπικά σε σένα, σέβομαι ξεκάθρα την επιλογή σου και όχι μόνο ιδεολογίας)


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Elidor

Elidor

 

Avarga
Tσιχλα να στο θεσω και αλλιως, μια που εχει παει με μια τσουτσουνα 1000 φορες και μια που εχει παει με 1000 τσουτσουνες απο 1 φορα το ιδιο ξεχυλωμα εχει.

Tcixlas

Tcixlas

 

η διαφορά είναι ότι η μία ξέρει με ποιόν έχει παει και γιατί ενώ η άλλη ξέρει ούτε το 1/4 και τα αλλά 3/4 δεν την ενδιαφέρει να τα μαθει... δεν διαφωνώ σε αυτό...

απλά εγώ θα εμπιστευόμουν περισσότερο μια "σοβαρη" κοπέλα απο μια "εύκολη" αυτό τονίζω και απο την στιγμή που εμένα μέχρι στιγμής όσο νέος κι αν είμαι με οδηγεί σε άριστα αποτελέσματα για την δική μου ζωή και τα δικά μου κριτήρια δεν νομίζω ότι πέφτει λόγος σε κανέναν για το αν μπορώ ή όχι να σέβομαι την γυναίκα περισσότερο απο ότι εσείς... και πάττυ κάτι τελευταίο... αν η γυναίκα πάει με 1000 και το γουστάρει μαγκια της αλλά μαγκιά δικιά μου αν δεν την εμπιστεύομαι να κρατήσει ένα σπίτι και μια οικογένεια...

και όσο για το τσαρλι ή τον χανκ ρε μάγκες απο πότε οι σειρές και οι ταινίες παρουσιάζουν την πραγματικότητα?? γιατί εγώ και άρρου βλέπω αλλά δεν είδα κανέναν σας να πηδάει απο ταράτσα σε ταράτσα με σφιχτό δερμάτινο πράσινο outfit


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Santouryuu

Santouryuu

 

Αυτο παραηταν βαθυ... κλαιω xD


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Elidor

Elidor

 

Avarga
Τσαρλι Σιν Μπαμπαλου, οχι Τσαρλι Χαρπερ... Μιλαμε για το αληθινο πραμα.

Tcixlas

Tcixlas

 

τρομερό το παράδειγμα σου ελιντορ... παντρέυτηκε πορνοσταρ ο τύπος και τσακώνεται με τα μίντια γιατί τη λένε πορνοσταρ και τον πειράζει...


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Santouryuu

Santouryuu

 

Ελι μου'λειψες χαχαχα


Ενα τελευταιο θα πω και μετα το κοβω γιατι επαναλαμβανομαστε... οταν μου αρεσει καποια και θελω να περναω χρονο μαζι της, δεν σκεφτομαι στιγμη να καθησω να μετρησω ποσους εχει παρει πριν απο μενα... και ειναι πιο δυσκολο να κανεις μια που δεν ηταν ως τωρα ποτε ικανοποιημενη να σε αγαπησει και να τους χεσει ολους παρα μια που δεν εχει δει τιποτα αλλο εκτος απο εσενα... εμενα μου αρεσει ο ανταγωνισμος, λολ...

Εγραψα παλι...


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Scarlet D.

Scarlet D.

 

φιλε, να μου πεις απο πιο εμπορο παιρνεις γιατι εσενα ειναι best quality :P


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

αυτό δεν λέγεται ανταγωνισμός λέγετα ισυγκρίνω κι επιλέγω..

ο πραγματικά δύσκολος στόχος έιναι να κάνεις μια γυναίκα που δεν κάθεται στον οποιονδήποτε να σου δωθεί γιατί σε εμπιστεύεται και μετά να μείνει μαζί σου γιατί καλύπτεται τόσο, ώστε να μην χρειάζεται να δοκιμάσει άλλους μετά απο σένα... αυτό είναι το δικό μου νόημα..


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Elidor

Elidor

 

Avarga
Δηλαδη να παρακαλας μια μυξοπαρθενα να σου ανοιξει τα ποδια... Να γινεις σαχλος οσο δε παει μπας και αξιωθει η πριγκιπεσσα να κανει αυτο το οποιο μπορει να κανει απο τα 13-14 βιολογικα.

Tcixlas

Tcixlas

 

ρε γιατί έχετε την μη εύκολη ώς παρθένα??? δηλαδή η άλλη που απλά εχει παει με 5-6 κτλπ είναι εύκολη/??? αυτό μου λέτε???


δεν την παρακαλάς καθόλου... εμένα με εξάπτει να κυνηγάω την γυναίκα να μου δωθεί ... εσείς μπορεί να έχετε βίτσιο με το να σας κάθεται με μια ματιά χαχα peace με όλους

ξεφύγαμε πολύ απο το θέμα

το θέμα ήταν αν υπάρχει αγαπη και έρωτας και φτάσαμε στις πουτάνες και παρθένες


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Scarlet D.

Scarlet D.

 

μπα δεν ειναι οφφ, συμπεριλαμβανεται

κι εμενα καποτε με εξαπτε να την κυνηγαω και μαλιστα εφτιαχνα και γαμω τα σχεδια, χειροτερος απο τον lelouch ειχα γινει


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν ξέρω αν μου δίνεται στο πιάτο δεν με τραβάει τόσο ρε φίλε όχι ότι θα την αρνηθώ απλά δεν θα είναι το καλύτερο μου..


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Εγω το ξαναλεω δεν υπαρχει σωστο ή λαθος, ο καθενας οπως την βρισκει.. whistle


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 3 Untitled-1-7

Santouryuu

Santouryuu

 

μονο γαμησι... αν δεν την φερεις σε οργασμο και της ριξεις δυο τρεις σφαλιαρες δε σε σεβεται η γκομενα


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Hawkins

Hawkins

 

υπαρχει τοπικ που να μην εχετε μιληση για το σεξ?
ας πω και εγω την γνωμη μου...ο αντρας που εχει παει με πολλες ειναι γαμιας η γυναικα που εχει παει με πολλους ειναι πουτανα τελος :p


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 3 Images10

Santouryuu

Santouryuu

 

πεστα χωκινς... μαθε τους μπαλιτσα :Ρ


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Hawkins

Hawkins

 

πρεπει να αρχισουν να μαθενουνε σαντο :p τα ειπα ολλα σε μια γραμμη οχι σε ολοκληρο μυθηστορημα σαν αυτους :pppp


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 3 Images10

Scarlet D.

Scarlet D.

 

λεγε τετοια να γεμισει το φορουμ φεμινιστριες να μας κραζουν :P


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Elidor

Elidor

 

Avarga
Φερτες εδω τις φεμινιστριες να τους γαμησω τα πρεκια.

Tcixlas

Tcixlas

 

ειπε ο nazi


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης