Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ???

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

Tcixlas

Tcixlas

 

says who????


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Elidor

Elidor

 

Avarga
Διαβασε.

Tcixlas

Tcixlas

 

βγαίνεις off topic....


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Scarlet D.

Scarlet D.

 

O Μεγαλος ποιητης Scarlet λεει οτι οσο και να προσπαθεις να βρεις το αλλο σου μισο, δεν παιζει να το βρεις.Το θεμα ειναι οτι οταν ερωτευεσε καποιον και οταν σε ερωτευετε κι εκεινος, πρεπει να αναγνωρισεις τα στανταρ του και να προσπαθησεις να τα δεκτης η να τ αλλαξεις.Πρεπει και οι δυο να μπουν στο ιδιο καλουπι και να λιωσουν εκει μεχρι να γινουν και οι δυο ομοιοι και να ταιριαζουν μεταξυ τους....τι καπνιζω βραδυατικα....

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

δνε είναι βράδυ ακόμα αλλά ότι καπνίζεις δώστο και σε μας ε΄΄ιναι πολύ καλό χαχαχαχα εγώ πιστεύω ότι το άλλο μισό δεν τοβρίσκεις αλλά σίγουρα βρίσκεις κάτι που να είναι αρκετά καλό και αρκετά κοντά στο λεγόμενο ουσιαστικά "άλλο σου μισο"...


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ε ναι αυτο λεω, δεν το βρησκεις το αλλο μισο αλλα "την/τον κανεις" το αλλο μισο


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

συμφωνώ μαζί σου.... αλλά ο έρωτας υπάρχει ε σκαρλετάκο??? πες τα στον σαντο απο πανω και στον καραφλο


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Scarlet D.

Scarlet D.

 

προφανως και υπαρχει ο ερωτας, αν δεν υπηρχε τωρα ολοι οι ανθρωποι 50-80 χρονων θα ταν χωρισμενοι XD


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

pokes santoryou & h.friend

ακουτε παίδες?? να η λογική :p


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Scarlet D.

Scarlet D.

 


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

αααααααα ρε μπιθικώτση ποιός σε ακούει όμως τώρα????


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Elidor

Elidor

 

Avarga
Αφιερωμενο στον Σαντο.

Santouryuu

Santouryuu

 

Χαχαχα, ναϊς σονγκ... περιμενω πως και πως για τριο με μια φιλη της κοπελας.μου :Ρ

Τσιχλα, ειχα και εγω ενα φιλο σα και σενα... ολες τις εβριζε, πουτανες τις ανεβαζε ευκολες τις κατεβαζε... αλλα που τον εχανες που τον εβρισκες παντα τριγυρνοφερνε αυτες που εβριζε... αλλα σχεση εκαναν παντα με αλλους :Ρ


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 2 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Tcixlas

Tcixlas

 

θα δεχτεί η αρραβωνιάρα σου τρίο με φίλη της??? πολύ προχώ...

δεν μιλάω για όλες σαντο κάνεις λάθος... μιλάω για τις εύκολες και παρτόλες...
αν πας εσύ και κεράσεις ποτό και σου κάνει τσιμπουκάκι και μετά στηθεί στα 4 κάν' της παιδιά μετά εσύ και παρτην για γυναίκα...

επίσης έχω κοπέλα 3 χρόνια τώρα κοντά στα θέλω μου κι αυτό μετράει... :p
το ξεκαθάρισα και πριν... στο κρεβάτι ας κάνουν ότι θέλουν μπορέι να γουστάρουν το σεξ και τους το αναγνωρίζω είναι δικαιωμα τους όπως και δικό μας αλλά όταν πάει και το δίνει σε κάθε τυχαίο στο ξανα λέω εγώ δεν μπορώ να την εμπιστευτώ όπως αντίστοιχα μια σοβαρή κοπέλα δεν θα με εμπιστευόταν αν ήξερα ότι έχω πάρει 50 σαύρες πριν απο αυτήν


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Santouryuu

Santouryuu

 

Δυστυχως δεν ειχα τυχη εως τωρα...

Κοιτα, οπως ωριμαζουν οι αντρες, ωριμαζουν και οι γυναικες...

Δεν ειπα πουθενα οτι θελω μια για γυναικα που την εχουν παρει ολοι, αλλα ουτε και ψαχνω την παρθενα σαν κι σενα... πρεπει οπως και ο αντρας ετσι κι η γυναικα να εχει.μαζεψει μερικες εμπειριες, να εχει δει 5-6 πεη να πουμε να ξερει τι να το κανει οταν της το βγαλεις εξω...


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 2 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Tcixlas

Tcixlas

 

καλά δεν είπα ότι ψάχνω την παρθένα... δηλαδή για σένα είναι ή παρθένα ή ξεκωλο???? ή παρθενώπη ή πουταναριο??? ξεκολλα ρε μαλάκα λίγο...

όπως επίσης και παρθενα να είναι μπορεί να μάθει μαζί σου και να σε καλύπτει τόσο καλά που να μην χρειάζεται να ξέρει τίποτα άλλο... αυτός έιναι ο ρομαντισμός στο σεξ ότι μαθαίνεις τον άλλον.. δεν πας ψεκαστε σκουπίστε τελειώσατε και παρτε και το 10αρι απο το τραπέζι κλείνοντας την πόρτα....

δηλαδή μου λές ότι για να πάρεις εμπειρίες την γουστάρεις πουτανίτσα ελαφρών ηθών και εύκολη για να σου κάθονται πολλές αλλά μόλις καλυφθείς εσύ σεξουαλικά μέχρι ένα βαθμό θες να βρεις μια σοβαρή για να την κάνεις γυναίκα σου??? ρε μαλάκα τι σεξισμός είναι αυτός??? είσαι και στη γερμανία υποτίθεται και είστε πιο μπροστά μυαλά... η γυναίκα έχει κάθε δικαίωμα να γουστάρει το σεξ όπως εσύ και να επιλέγει τον άντρα όπως εσύ... με το δικό σου ποιντ γιατί να σε επιλέξει αφού όλοι οι άντρες είναι ευκολοι και γιατί να σε εμπιστευτεί να γίνεις άντρας της???? δεν ξέρω αν είμαι τόσο κολλημένος ή απλά αν σέβομαι την γυναίκα περισσότερο απο όσο την σέβονται οι ίδιες οι γυναικες....


δεν με πειράζει να έχει 5-6 άλφα εμπειρίες δεν βρίσκεις αμέσως τον κατάλληλο, αλλά να ξέρω ότι θα βγω μαζί της μεθαυριο με παιδιά και θα βλέπω πρωην της παντού να λένε ααα αυτή εδω??? τις καλύτερες πίπες έκανε στα νιατα της... ε ρε φίλε αυτό δεν μαρέσει... προτιμώ να την λένε μυξοπαρθένα και να ξέρω εγω τι είναι παρά να με λένε μαλακα και να μου τα φοράει με το μισό μου σόι γιατί μεγάλωσε με πούτσο στο στόμα και δεν φευγει η συνήθεια


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Santouryuu

Santouryuu

 

Τωρα ποιος ειναι ο σεξιστης;


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 2 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Tcixlas

Tcixlas

 

που βλέπεις το σεξισμό???? κάνεις πλάκα τώρα?? όπως δεν θεωρώ γαμιά κάποιον που θα βάλλει το πουλί του σε 100 τρύπες έτσι θεωρώ και πουτανάκι την άλλη αμα βουτάω με τα χέρια σε ανάταση για να μπορέσω να την ικανοποιήσω... να στο πω ωμά αν ή άλλη έχει δει 50 καυλιτσέκια διαφορετικά τι σε κάνει να πιστεύεις ότι δεν θα θέλει να εξερευνήσει τον κόσμο και να φάει αλλα 100... όπως αντίστοιχα δεν μπορείς να πεις για έναν άντρα που έχει πάρει 100 σαβουρογάμια ότι θα σοβαρευτεί και θα ανοίξει σπίτι... αν το κάνει μαγκια του, αλλά δεν πιστεύω ότι κάποια γυναίκα θα ενιωθε σίγουρη μαζί του... αυτό σου λέω...

έχεις δικαιο είναι πολύ σεξιστικό να εξισώνεις την γυναίκα με τον άντρα στο κομμάτι του σεξ... είναι πού σεξιστικό να αναγνωρίζεις ότι θα πρέπει να την σέβεσαι και να την βλέπεις σαν γυναίκα και όχι σαν high tech machine απορρόφησης φλοκίων κάθε έιδους...
επειδή λοιπόν οι γυναίκες σήμερα δεν σέβονται τον εαυτό τους και συμπεριφέρονται οι ίδιες σεξιστικά απέναντι στο ίδιο τους το φύλο δεν σημαίνει ότι για να πηδήξω εγώ θα πρέπει να συμφωνώ με το να καταπίνει η άλλη 8 αγγούρια τη βδομα΄δα


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Elidor

Elidor

 

Avarga
Και τι ειναι αυτο ρε τσιχλοφουσκα? Δηλαδη επειδη η μανδαμ να πουμε εχει φαει εκει 5-10-100 τσουτσουνες αμεσως τη βγαλαμε πουτανα... Ντροπη και αισχος, ας χαρει το κοριτσι τη ζωη και το αιδοιο του..

Santouryuu

Santouryuu

 

Δηλαδη αν σου αρεσει καποια εσυ θα πεις α οχι θα κυκλοφορω και θα λενε ολοι α η πρωην μου δεν την θελω... ετσι ειπες

Ξαναρωταω... αυτο δεν ειναι σεξισμος; μονο αυτο που κανω εγω; :Ρ


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 2 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ρε οποιος θελει να πηδηχθει ας πηδηχθει οσο θελει, οποτε θελει με οποιον θελει. Ο καθενας ειναι υπευθυνος για το σωμα του και τι κανει με αυτο και δεν πεφτει λογος σε κανεναν για κανενα λογο. Ουτε σε υποβαθμιζει αν εχεις ξεσκιστει με 1000 ατομα , ουτε εαν εισαι ασεξουαλ, η για προσωπικους σου λογους δεν θελεις να πηδιεσαι.
Απο εκει και περα κανεις τις επιλογες σου. Απλα η κοροιδια ειναι να δουλευεις τον αλλον και να μην φανερωνεις απο την αρχη τις προθεσεις σου, και αυτο πιστευω ειναι που προκαλει προβληματα.
Εγω προσωπικα δεν κατακρινω κανεναν, ουτε τις παρθενοπιπιτσες-παρθενοπιπιτσους, ουτε οσους ειναι σεξουαλικα πιο απελευθερωμενοι. Ο καθενας κανει οτι γουσταρει. Σε οποιον αρεσει στην τελικη.


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Tcixlas

Tcixlas

 

εγραψα :
εγραψα το εξης:

μέσα στο συγκεκριμένο λέει οτι προτιμώ μια γυναίκα με αυτοσεβασμό και όχι μία με αυτολύπηση που να έχει δώσει ένα απο τα πιο σημαντικά κομμάτια της σε 100 διαφορετικούς τύπους πριν απο μένα και θα δώσει σε άλλους τόσους μετά... αν αυτό το λές σεξισμό δνε ξέρεις την εννοια της λέξης... σεβομαι την γυναίκα ξαναλέω περισσότερο απο ότι σέβονται οι ίδιες οι συγκεκριμένες γυναίκες τον εαυτο τους... επιλογή της να συναγωνίζεται σε πούτσες μια πουτάνα επιλογή μου να μην θέλω να την βάλω στο κρεβάτι μου όυτε μια φορά...


το 5-10 είναι φυσιολογικό ακόμα και για την πιο μαζεμένη δεν είναι περιέργο το είπα δεν βρίσκεις αμέσως τον άντρα που θα παντρευτείς ας πούμε... αλλά το 100 να έιναι υπέρογκο... αυτό δεν είναι χαίρομαι την ζωή και το αιδοίο μου... αυτό είναι έχω περάσει κατοχικό σύνδρομο και μου βγαίνει και στο σεξ κι τρώω όσα προλάβω


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Elidor

Elidor

 

Avarga
Αρα και οι αντρες που εχουν παρει 100 μωρα ειναι αρσενικες πουτανες με τη δικη σου λογικη. Σωστα?

Santouryuu

Santouryuu

 

Οχι ειναι σαβουρογαμηδες... οπως ο τσαρλι σιν ή ο χανκ μουντι... μονο μπαζα λεμε
.. χαχαχα

Ρε, ηρεμησε ρε τσιχλα, δεν εχω δει ποτε γυναικα να εχει παει με 100 αντρες... αυτες ειναι ελαχιστες... ημαρτον


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 2 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Και παλι ομως καταλαβε πως δεν εχει να κανει με εσενα. οι γυναικες δεν πηδιουνται γιατι "κατοχικό σύνδρομο", ούτε γιατι δεν εχουν αυτοπεπηθηση, ουτε ψαχνουν ολες τον καλο αντρα, τον σωστο συντροφο να κανουν οικογενεια μη χεσω. Αυτα ειναι προτυπα πατριαρχικα και χαιρομαι που σιγα σιγα εξαλοιφονται. Χεστηκα οι γυναικες για τη γνωμη των αντρων. Αν θελουν να πηδηχτουν θα το κανουν και με 1000. Για εμενα αν δεν υπαρχει θεμα υγειας, ασθενιων και λαμβανονται προφυλαξεις, οκ μαγκια τους.
Πως θα σου φαινοταν αν σε υποτιμουσε καποιος για τις σεξουαλικες σου εμπειριες, αν σε ελεγε ανασφαλη επειδη ψαχνεις να πηδηχτεις? Δεν εχουν αυτοσεβασμο επειδη θελουν να κανουν σεξ? Οχι, απλα οπως υπαρχουν αντρες που τους ενδιαφερει απλα και μονο να περασουν καλα ετσι υπαρχουν και γυναικες και μπραβο τους.
Και στα λεω αυτα εγω που εχω παει μονο με εναν ανθρωπο στη ζωη μου και ποτε δεν με ενοιαξε να κοιταξω οτιδηποτε αλλο. Αλλα αυτο ειναι δικη μου επιλογη, δεν με κανει περισσοτερο η λιγοτερο αξια απο αλλες κοπελες. η σεξουαλικοτητα δεν ειναι ουτε "το πιο σημαντικά κομμάτι" μου , ουτε τιποτα θεοποιημενο.
Δεν κραταμε τον εαυτο μας για τους αντρες, αυτο δεν εχεισ καταλαβει. Αν μαρεσει καποιος, αν νιωσω καλα μαζι του , αν εχω ορεξη και ειμαι ανετα, αν το θελω δηλαδη ναι θα κανω σεξ και κανεις δεν μπορει να μου πει πως δεν ειναι σωστο, η πως πρεπει να μετραω με ποσους εχω παει γιατι υποβαθμιζεται η αξια μου..


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης