Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ???

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 6]

Scarlet D.

Scarlet D.

 

εεεε οχι...και μαλλον...δεν ξερω....τελευταια νιωθω λιγο μισογυνης, μαλλον θα φταιει οτι στο τει μου η μια ειναι πιο μπαζολα απ την αλλη...


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

ο τσιχλας δεν κανει ερωτα... γαμάει αγρια... είμαι ο 50 shades of forum bitches...

τώρα αν θες απάντηση θανάση θα πρεπει να του τη ζητήσεις αν και δε τον αφηνω να μπαινει στο φορουμ πια... έλεγε μαλακιες και προσπαθούσε να με πείσει να μην σπαμμάρω... κάτι μαλακίες έλεγε ότι έχει βρει αγαπη κλπ... εγώ δεν τον πιστευω...


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 6 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Εγω δεν εχω ερωτευτει ποτε οποτε οχι :p Ποια εινα η αγαπημενη σας πραξη σε μια ερωτικη συνευρεση?


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 6 FTxGhJx

Tcixlas

Tcixlas

 

bjs? no?


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 6 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Shikkoku

Shikkoku

 

Το άφτερσεξ άραγμα


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 6 Maxresdefault

Aldark

Aldark

 

Tcixlas έγραψε:ο τσιχλας δεν κανει ερωτα... γαμάει αγρια... είμαι ο 50 shades of forum bitches...

τώρα αν θες απάντηση θανάση θα πρεπει να του τη ζητήσεις αν και δε τον αφηνω να μπαινει στο φορουμ πια... έλεγε μαλακιες και προσπαθούσε να με πείσει να μην σπαμμάρω... κάτι μαλακίες έλεγε ότι έχει βρει αγαπη κλπ... εγώ δεν τον πιστευω...
άσε ρε έλληνα christian gray...
Φέρε τον Θανάση(ο οποίος παίζει να ναι γαμάτος , και προσπαθούσε να σε πείσει να μη σπαμμάρεις; AAWW<3 ) και σταμάτα τον διπολισμό Τσίχλα , σε τέτοια θέματα απαντάμε με την ενιαία προσωπικότητα! Εκτός αν διαχωρίσω τον Aldark απ'τον Αλέξανδρο -που πλέον δε γίνεται- για να απαντήσω κι εγώ αλλιώς.

Ο Αλντάρκ πάντως πιστεύει ότι γνώρισε την αγάπη αλλά τερματίστηκε άδοξα πριν το συνειδητοποιήσει αυτός και το άλλο πρόσωπο...δαμν Maggie :)


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 6 Maxres11

Tcixlas

Tcixlas

 

θανάσης εδώ... τον κλότσησα με το καλό ποδι και έχει πάει για βολβούς... λοιπόν... η αγάπη υπάρχει μάγκες... εγώ την έχω βρει... οταν ο έρωτας μένει χωρίς να σβήνει με τον καιρό αλλάζει εξελίσσεται και γίνεται αυτό που λέτε αγάπη... αγάπη είναι το να ενδιαφέρεσαι τοσο για τον άλλον που μονο στην ιδέα ότι θα τον χάσεις να θες να σπάσεις τα πάντα γύρω σου να πάρεις φορά και να κοπανάς τα πάντα... αυτή η τρέλα που σε κυριεύει τυχαία σε άκυρες στιγμές και θες να κανεις την μεγαλύτερη μαλακία που μπορείς να σκεφτείς απλά και μόνο για να ευχαριστήσεις τον συνανθρωπο σου...


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 6 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ακόμα υπάρχει αυτο το θεματάκι?? Μάλιστα.. πλάκα έχει.


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 6 Untitled-1-7

Tcixlas

Tcixlas

 

τσιχλας εδώ... φλώρε.... το οτι μπηκα για μπανιο και βρηκες ευκαιρία να γράψεις στο πισι δεν σημαίνει οτι μπορεί να σε κάνει να λες ότι θες... εξαφανίσου απο το ακκ μου... θα αλλαξω πας



ααααα και εοσαι φλωρος μονο σεξ


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 6 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
ψηλα ειναι ο δρομος μα τα ματια εις το εδαφος


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 6 FTxGhJx

Tcixlas

Tcixlas

 

αυτη τη μαλακια ξεχνάω συν΄΄εχεια και καταλήγω πειραιά ότι και να κάνω?


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 6 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Gol. D. Russ

Gol. D. Russ

 

Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 6 Ke7u2v

συντομος και περιεκτικος :)


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 6 GiphyΕρωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 6 GiphyΕρωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 6 Giphy-downsized-large
                                                               

Asuna My little girl
http://.......

Tcixlas

Tcixlas

 

ψεκάστε σκουπίστε γαμήσατε φάση? :p


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 6 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Cytheria

Cytheria

 

Πιστεύω στον ερωτα και στην αγάπη ανάμεσα στο ζευγάρι, επίσης το υποστηρίζω καθώς το άγριο βάρβαρο sex με έναν άγνωστο αλλιώς γνωστό σαν one night stand το θεωρώ μια βλακεία.


_________________
We are NOT asking him where the treasure is hidden!!! We're not even asking him whether there IS any treasure or not!! I'm not sure, but... ...everybody set out to sea, risking their lives to search for it!!! If you ask this old man anything about it here and now... Then I'll quit being a pirate! I don't want to go on a boring adventure like that!

— Monkey D. Luffy speaks out against learning what One Piece is from Rayleigh.

Tcixlas

Tcixlas

 

το εννοείς ή τρολλάρεις? ανάλογα για το ποιοί θα πέσουν να σε φάνε :p εδώ μέσα είναι φαν του dirty sex & one night stand


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 6 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Cytheria

Cytheria

 

lol προσωπική μου άποψη είναι, μπορεί κάποιοι να προτιμάνε το one night stand αλλα από την άλλη εγώ θα προτιμούσα να το αποφύγω.


_________________
We are NOT asking him where the treasure is hidden!!! We're not even asking him whether there IS any treasure or not!! I'm not sure, but... ...everybody set out to sea, risking their lives to search for it!!! If you ask this old man anything about it here and now... Then I'll quit being a pirate! I don't want to go on a boring adventure like that!

— Monkey D. Luffy speaks out against learning what One Piece is from Rayleigh.

Tcixlas

Tcixlas

 

δύσκολη επιλογή για άντρα... και μάλλον θα αρχίσω να σε πάω εσένα...


_________________
Ερωτας, Αγάπη, Ρομαντισμός, Η απλά σεξ??? - Σελίδα 6 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης