Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

DC/Marvel Γενική Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 27]

551DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 11 Μάης 2016, 11:27

Tcixlas

Tcixlas

 

δε θα πω οτι διαφωνώ αλλά άλλη συζήτηση αυτή


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

552DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 11 Μάης 2016, 15:28

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker


Kλαιω στο σημειο με το φορτηγακι....... hahaha hahaha hahaha


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

553DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 11 Μάης 2016, 15:53

Tcixlas

Tcixlas

 

κλαίω γενικά με την ταινία την έχω δει ήδη 6 φορές και δε νομιζω να είναι αρκετές αυτές


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

554DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 11 Μάης 2016, 17:45

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Παει και ο Μερμηγκας. Ταινιαρα για πλακα και την σνομπαριζα!!!!!! Αναλαφρο υφος, ωραιο χιουμορ, Evangeline Lilly θεα, Yellowjacket τρομερος οπως και ο Scott Lang τουμπανο αλλα ακομα πιο τουμπανο ως Μερμηγκας.

Αργει το sequel ακομα.... ellefson you is mean

Σε μια ωρα ο εμφυλιος.....

Στο τελος (post-credit scene) τι ηθελε ο Falcon και ο Cap του ειπε οτι εισαι μονος σου τωρα;


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

555DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 11 Μάης 2016, 17:48

Pagliacci

Pagliacci

 

Deathracer2009 έγραψε:Παει και ο Μερμηγκας. Ταινιαρα για πλακα και την σνομπαριζα!!!!!! Αναλαφρο υφος, ωραιο χιουμορ, Evangeline Lilly θεα, Yellowjacket τρομερος οπως και ο Scott Lang τουμπανο αλλα ακομα πιο τουμπανο ως Μερμηγκας.

Αργει το sequel ακομα.... ellefson you is mean

Σε μια ωρα ο εμφυλιος.....

Στο τελος (post-credit scene) τι ηθελε ο Falcon και ο Cap του ειπε οτι εισαι μονος σου τωρα;

Στο civil war θα σου λυθεί η απορία.


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Random-South-park-Shizzle-Old-New-Gifs-Pics-south-park-26056382-500-281
https://onepiecegr.forumgreek.com/

556DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 11 Μάης 2016, 17:50

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Αααααααααααα......

heh look at that heh look at that heh look at that heh look at that heh look at that heh look at that


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

557DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 11 Μάης 2016, 20:23

Aldark

Aldark

 

maggies favαντ-μαν μέτρησε , μάλλον το καλύτερο όριτζιν μετά του άηρον μαν , και ναι μ'άρεσε πολύ και ο θορ.


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Maxres11

558DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 12 Μάης 2016, 00:12

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Πριν μερικες ωρες γυρισα απο το Civil War. Με μια λεξη θα ελεγα οτι ειμαι προβληματισμενος μετα την προβολη της ταινιας. daaamn!


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

559DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 12 Μάης 2016, 15:58

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor



Kλάμα!!!!!


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Untitled-1-7

560DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 12 Μάης 2016, 17:07

Aldark

Aldark

 

Deathracer2009 έγραψε:Πριν μερικες ωρες γυρισα απο το Civil War. Με μια λεξη θα ελεγα οτι ειμαι προβληματισμενος μετα την προβολη της ταινιας. daaamn!
τι φάση; ότι καλύτερο έχει βγει
Patty D.Luffy έγραψε:


Kλάμα!!!!!
χαχαχαχ ε τον μπαγάσα

αλσο:


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Maxres11

561DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 12 Μάης 2016, 17:16

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Aτσουμπαλη η εισαγωγη του Black Panther. Aπογοητευτικος Χειμωνανθρωπος. Ο κακος ψυχολογος απλα οτι να' ναι.

Σπόιλερ:

H τανια σωζεται λογω Spidey, Ant-Man και των σκηνων δρασης.


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

562DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 12 Μάης 2016, 17:28

Aldark

Aldark

 

ατσουμπαλη; όχι...ίσα ίσα πιο καλή απ'του Σπάηντερμαν (και οι δύο υπέροχες όμως , δύσκολο έργο)
Χειμωνάνθρωπος απίθανος. Τι ακριβώς σε απογοήτευσε; Ένας ταλαιπωρημένος τύπος που είχε γίνει brainwashed και πλέον προσπαθεί να βρει την ισορροπία του. Συν Μπανταςς στις μάχες , είτε ήξερε τι έκανε , είτε γινόταν και πάλι brainwash.
Ο Zemo ότι να'ναι; Από πού κι ως πού; Νταξ , μόνο ελάττωμα ότι το σχέδιο του έπρεπε να πάει πολύ κατά γράμμα για να πετύχει , αλλά και πάλι πέτυχε ότι ήθελε και πιστεύω έκανε αισθητή την παρουσία του απ'τις σκιές. Περιμένω να τον ξαναδώ και να γίνει λίγο πιο "comics" η φάση του.
Σπόιλερ:
Πέρα απ'αυτό , η ταινία έχει τον βίζιον και τη σκάρλετ γουιτς σε οπ φόρμα (τόσο που τους νερφάρει) , έχει τρομερό περφόμανς από Jeremy Rener , έχει 3-4 πλοτ τουιστ , έχει σκηνοθεσιάρα απ'τους αδελφούς Ρουσό , έχει όσο χιούμορ πρέπει , έχει breathtaking scenes χωρίς να εκβιάζει. Συν όλα όσα είπες. Αλλά δεν μπορείς να πεις ότι δεν έκαναν τρομερή διαχείριση του ρόστερ!!


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Maxres11

563DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 12 Μάης 2016, 17:38

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Αρα δεν ειναι Civil War αλλα ενα Captain America 3....


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

564DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 12 Μάης 2016, 17:56

Pagliacci

Pagliacci

 

Captain America 3: Civil War λέγεται η ταινία.

Για Black Panther θα διαφωνήσω. Θεωρώ πως η εισαγωγή του στο mcu είναι πολύ ομαλή. Ο Μπάκι όντως είναι απογοητευτικός γιατί και δεν έχει εξέλιξη ως χαρακτήρας αλλά δεν έχει και εξέλιξη γενικότερα η ζωή του. Πάλι στον πάγο; Σοβαρά τώρα; Ο Ζίμο δε με χάλασε, η ταινία είχε Καπ vs Τόνι δεν ήθελε κάτι παραπάνω. Ατσούμπαλος ο ρόλος του αλλά εξυπηρέτησε τον σκοπό του.

Γενικά αυτό είναι το στυλ της Μάρβελ. Καλώς η κακώς δεν θα ανυσηχήσεις ποτέ για τους ήρωες και επειδή είναι απίθανο ότι θα πεθάνουν και επειδή θα σκοτώσουν την ένταση κάθε σκηνής με μια εξυπνό-χαζόατάκα. Οι ταινίες αυτές είναι φτιαγμένες και για μικρότερες ηλικίες και αυτό έχει και κάποια μειονεκτήματα. Προσωπικά μου αρέσουν οι ταινίες με αυτό το στυλ και δεν θέλω να πάρει άλλον δρόμο η Μάρβελ. Δεν θα πάρει κιόλας για αυτό πουλάει και στις μάζες οπότε είμαστε όλοι χαρούμενοι. 

Αυτή είναι η διαφορά με το BVS. To bvs έβαλε τον cinematic superheroe fan να σκεφτεί ενώ αυτός τόσο καιρό δεν έχει συνηθίσει σε κάτι τέτοιο. Τον έβαλε να νιώσει βρωμιά, απελπισία, σκοτάδι ενώ δεν ήταν εξοικειωμένος σε αυτά. Είναι σχεδόν δικαιολογημένο που βγήκε ο κάθε τσομπάνης και έκανε αρνητική κριτική στην ταινία καθώς άλλα πράγματα περίμενε πως θα δει.

Δεν θέλω να αλλάξει η Μάρβελ, δεν θέλω να πέσει απελπισία και κατάθλιψη και αν και θέλω λίγο περισσότερη σοβαρότητα δεν νομίζω πως θα βοηθήσει στο franchise. Το Civil War ήταν πάρα πολύ καλό, η τέταρτη αγαπημένη μου της Μάρβελ και είχε αυτό ακριβώς που περίμενα και που θα έπρεπε να περιμένω. Ναι δεν είχε το κάτι παραπάνω συμφωνώ και αυτό είναι που με προβλημάτισε. 

Τα fights όντως ήταν μόνο για καγκουριά, δεν ένιωθες τίποτα πέρα του "χαχα τι είπε" ή "χαχα τι έκανε" και αυτό και εμένα δεν μου άρεσε πολύ. Πιστεύω στη τελευταία σκηνή και αφού ο Τόνι είδε το βίντεο το ισορρόπησε λίγο.


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Random-South-park-Shizzle-Old-New-Gifs-Pics-south-park-26056382-500-281
https://onepiecegr.forumgreek.com/

565DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 12 Μάης 2016, 18:06

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Θεωρω τελειως αποτομη την εισαγωγη του Πανθηρα οταν αποφασιζει να φορεσει τη στολη μετα το συμβαν. Οταν γινοταν χαμος στην πολη τι εκανε; Αφησε το team να τα κανει ολα τανα;

Προφανως θα πεθαινε καποιος εαν δεν ειχε συμβολαιο για αλλη ταινια. πχ. Θα πεθαινε ο Cap εαν ελεγε πως θα ηταν η τελευταια ταινια του η ο Iron Man. Απλα μου φανηκε πολυ light.

Highlight....
Σπόιλερ:

Παντως ειδαμε εναν Spiderman απο τα παλια. Μεσα στις ατακες οπως επρεπε να ειναι.  Μου την εσπασε που ειναι πιτσιρικας και θα τον ηθελα πιο ενηλικο αλλα οταν φορεσε τη στολη ηταν τουμπανο και δεν τον περιεμενα τοσο δυνατο. Πολυ ωραια κινηση της Marvel για την εισαγωγη του Spidey στο MCU. Βεβαια θα μου καθησει ασχημα οταν το πιτσιρικι φαει εναν Venom οπως ειναι τετραφυλλη ντουλαπα στα κομικς.

Επιπλεον πως ο Tony
Σπόιλερ:


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

566DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 12 Μάης 2016, 18:14

Pagliacci

Pagliacci

 

Ε και στα κόμικ πιτσιρικάς είναι ο σπάιντι. Αυτό δικαιολογεί και το "ανώριμο" στυλάκι του. Στη Γουακάντα σιγά τον χαμό που έγινε ρε συ. Ο Black Panther δεν είναι απλά ένας ήρωας της χώρας του, είναι βασιλιάς σχεδόν κάτι σαν θεός. Για εγκληματίες κτλπ υπάρχει η αστυνομία κτλπ. Για να παρέμβει ο ίδιος πρέπει να κινδυνεύει η χώρα, ο κόσμος, ο πλανήτης κτλπ. Δεν μπορεί να παρεμβαίνει έτσι. Εγώ χάρηκα που πέθανε ο πατέρας του και είχαμε την είσοδο του γιατί έτσι δεν θα μας φάει πολύ χρόνο με αυτά στην standalone ταινία.

Το χάιλαιτ που λες όντως γάμησε, όπως γενικά γαμάει και ο Αντ - Μαν. Θα ήθελα να δω λίγο παραπάνω hawkeye γιατί είχε πολύ καλό development στο Ούλτρον και είναι κρίμα να τον αφήσουν στάσιμο τώρα.


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Random-South-park-Shizzle-Old-New-Gifs-Pics-south-park-26056382-500-281
https://onepiecegr.forumgreek.com/

567DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 12 Μάης 2016, 21:24

Aldark

Aldark

 

Ώπα , στην πρώτη σκηνή λες τι έκανε ο Τ'Τσάλα; Δεν ήταν καν στη Γουακάντα αλλά στη Νιγηρία νομίζω , και δε γνώριζε κάτι γι'αυτά , οπότε και δεν τον βλέπουμε. Απλά έτυχε να πάρει η μπάλα κάτι συμπατριώτες του...
Έχετε δίκιο ότι ο Μπάκυ ως χαρακτήρας μένει εξαιρετικά στάσιμος δυστυχώς...Πιστεύω θα τον ξαναδούμε σύντομα (Black Panther) όμως.
Συμφωνώ σε όσα λέει ο Μάνος γενικά , εκτός απ'το η Μάρβελ κρατιέται χαρωπή and shit ενώ η DC είναι η σαπίλα και όσα θέλουμε , η άλλη πλευρά...Δε μ'αρέσουν αυτές οι κατηγοριοποιήσεις , αλλά θα σεβαστώ ότι έτσι τις βλέπεις εσύ και έτσι είναι το γούστο σου ^_^ ...
Χοκάη καλά ξηγήθηκε , απλά περιορισμένος. Στιλλ η διαχείρισή όλων ήταν άριστη , δεν έχω παράπονο.


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Maxres11

568DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Παρ 13 Μάης 2016, 10:25

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Παει το Agent Carter και το Marvel's Most Wanted...


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

569DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Παρ 13 Μάης 2016, 13:06

Pagliacci

Pagliacci

 

Aldark έγραψε:Ώπα , στην πρώτη σκηνή λες τι έκανε ο Τ'Τσάλα; Δεν ήταν καν στη Γουακάντα αλλά στη Νιγηρία νομίζω , και δε γνώριζε κάτι γι'αυτά , οπότε και δεν τον βλέπουμε. Απλά έτυχε να πάρει η μπάλα κάτι συμπατριώτες του...
Έχετε δίκιο ότι ο Μπάκυ ως χαρακτήρας μένει εξαιρετικά στάσιμος δυστυχώς...Πιστεύω θα τον ξαναδούμε σύντομα (Black Panther) όμως.
Συμφωνώ σε όσα λέει ο Μάνος γενικά , εκτός απ'το η Μάρβελ κρατιέται χαρωπή and shit ενώ η DC είναι η σαπίλα και όσα θέλουμε , η άλλη πλευρά...Δε μ'αρέσουν αυτές οι κατηγοριοποιήσεις , αλλά θα σεβαστώ ότι έτσι τις βλέπεις εσύ και έτσι είναι το γούστο σου ^_^ ...
Χοκάη καλά ξηγήθηκε , απλά περιορισμένος. Στιλλ η διαχείρισή όλων ήταν άριστη , δεν έχω παράπονο.


Όσα θέλω επειδή υπάρχει η Μάρβελ. Η Μάρβελ μου καλύπτει ένα κομμάτι οπότε από την DC θέλω να μου καλύψει κάτι άλλο. Σίγουρα η κατηγοριοποίηση δεν είναι σωστή καθώς ταινίες όπως το Suicide Squad θα είναι πολύ διαφορετικές και πιο χαρωπές από το BVS.


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Random-South-park-Shizzle-Old-New-Gifs-Pics-south-park-26056382-500-281
https://onepiecegr.forumgreek.com/

570DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Παρ 13 Μάης 2016, 15:55

Tcixlas

Tcixlas

 

ήρεμα με τα σποιλ παίδες δεν το δα ακόμα γ***ωω


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

571DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Παρ 13 Μάης 2016, 17:30

Pagliacci

Pagliacci

 

To Μost Wanted δε πάει ακόμα


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Random-South-park-Shizzle-Old-New-Gifs-Pics-south-park-26056382-500-281
https://onepiecegr.forumgreek.com/

572DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Παρ 13 Μάης 2016, 17:31

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Εννοεις οτι παιζει να το παρει αλλο studio;


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

573DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Παρ 13 Μάης 2016, 17:34

Pagliacci

Pagliacci

 

Ναι μέχρι και Νετφλιξ ακούγεται. Δε καίγομαι να σου πω την αλήθεια έχουμε αρκετές σειράρες να περιμένουμε. Σίγουρα μαρέσει ο Χάντερ και ο Μπόμπι καλή είναι αλλά δε χάνεται και ο κόσμος


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Random-South-park-Shizzle-Old-New-Gifs-Pics-south-park-26056382-500-281
https://onepiecegr.forumgreek.com/

574DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 14 Μάης 2016, 20:49

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
5 μερες πριν την πρεμιερα του X-Men Apocalypse και οι κριτικες στο metacritic ειναι mixed με Μ.Ο. 51!!!! Με 24 κριτικες εχει 7 θετικες (απο 60+ metascore) και οι υπολοιες 17 προφανως κατω απο 60. Ανησυχητικο θα το ελεγα!!! swetty


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

575DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 14 Μάης 2016, 21:05

Pagliacci

Pagliacci

 

Αναμενόμενο θα το έλεγα :P


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 23 Random-South-park-Shizzle-Old-New-Gifs-Pics-south-park-26056382-500-281
https://onepiecegr.forumgreek.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 27]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης