Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

DC/Marvel Γενική Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 27]

251DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 26 Μαρ 2016, 12:41

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Σήμερα θα σας ενημερώσω για τα πάντα. Αυτό που λένε όλοι πάντως είναι πως μια προβολή αν δεν είσαι μυημένος δεν φτάνει για να καταλάβεις τι παίζει


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 FTxGhJx

252DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 26 Μαρ 2016, 12:42

Tcixlas

Tcixlas

 

εσύ το είδες? αν ναι πως σου φάνηκε απλά χωρίς αναλύσεις?


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

253DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 26 Μαρ 2016, 13:20

Aldark

Aldark

 

η ταινια ειναι απογοητευση ως ταινια , αλλα ειχε τις στιγμες της. Τρελαθηκες δηλαδη εστ Μάνο;
Το πρόβλημα είναι ο Ζακ Σνάυντερ πάντως :p


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Maxres11

254DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 26 Μαρ 2016, 13:22

Tcixlas

Tcixlas

 

απογοήτευση απο που κι ως που? δεν πετυχαίνει αυτό που ήθελε/? δεν το παρουσιάζει σωστά? χάνει το νόημα της? ξεφεύγει κατα πολυ? δεν είναι πετυχημένη μεταφορά απο κομιξ?


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

255DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 26 Μαρ 2016, 13:30

Aldark

Aldark

 

δεν παρουσοαζει τιποτα σωστα , δεν εχει κλαημαξ , εκβιαζει καταστασεις μπας και προλαβει να τα δειξει ολα , θελει να σεταρει ενα ολοκληρο συμπαν κι απλα τρεχει...Μία μάχη χωρίς λόγο ύπαρξης για εμένα που γινεται ετσι (θα λεγα κι αλλα εδω αλλα θα σποιλαρω)
Στην αρχη βλεπεις αναρθρες σκηνες να δειχνουν ακυρα πραγματα (5 ταινιες μπορουσαν να κανουν και να τους δωσουν το χρονο τους , γιατι να βιαστεις;)
Λυπαμαι τους ηθοποιους γιατι ηταν αριστοι...Laurence Fishburne , Jeremy Irons , Ben Afleck (φοβερος Μπατμαν!!) , ακομα και ο Jesse Heisenberg (αν και μου σπασε τα νευρα) και η Gal Gadot (<3)


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Maxres11

256DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 26 Μαρ 2016, 13:33

Tcixlas

Tcixlas

 

η ταινία ήθελε να είναι ο δημιουργός του τζαστις λιγκ, αυτός είναι ο στόχος της, όχι να κάνει αφαίμαξη 5-6 ταινιών για να τα καταφέρει, τα δεδομένα είναι τα εξής παίζει αυτή η σύγκριση για τη δημιουργία.... απο κει και πέρα μην περιμένεις να δεις ταινία σκηνοθετημένη όπως θα την ήθελες εσύ... στο χτες η ταινία δεν είναι κακή σήμερα είσαι στο η ταινία έιναι απογοήτευση, και μετά μου λές γιατί κράζω τους κριτικούς που χαντάκωσαν την ταινία πριν την δει ο κόσμος :p επηρεάζεστε πολύ εύκολα.... εγώ αν δεν την δω δεν θα πω αν είναι καλη ή οχι... το μαν οφ στιλ ήταν για το πεος για μένα κι ας είμαι dc φαν....


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

257DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 26 Μαρ 2016, 13:34

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Σήμερα θα τη δω ρε αλλά αξιόπιστα (πιο αξιόπιστα από εσάς :p) άτομα λένε πως σπέρνει άπειρα. Δε νομίζω πως ο Σνάιντερ είναι πρόβλημα, ίσα - ίσα. Δεν καταλαβαίνω γιατί το ίντερνετ κάνει τόσο πόλεμο σε αυτόν, έχει κάνει την καλύτερη superhero movie και το man of steel που γάμησε άπειρα. Όπως και να έχει θα ενημερώσω το βραδάκι


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 FTxGhJx

258DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 26 Μαρ 2016, 13:45

Aldark

Aldark

 

δεν ειναι κακη η ταινια , αλλα ειναι μετρια , απογοήτευση δεν ειναι για μένα , άλλων γνώμες εκφράζω
Δε χλευαζω ισα ισα χαιρομαι που την ειδα , γνώρισα τον Σούπερμαν
Ωστοσο τα φακτς ειναι φακτς.
Για να μη λετε οτι γκρινιαζω ειχε 2 σκηνες που ηταν οτι καλυτερο ;ρ


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Maxres11

259DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 26 Μαρ 2016, 13:50

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Κάτσε ποια είναι τα facts?


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 FTxGhJx

260DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 26 Μαρ 2016, 13:51

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
εχω ακουσει οτι ειναι ψιλο-αχταρμας


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

261DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 26 Μαρ 2016, 14:00

Aldark

Aldark

 

ΜΑΡΘΑ; ΜΑΡΘΑ;;;;;


Δείτε την ταινία και θα τα πούμε μη σας κάνω σπόιλερ :p


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Maxres11

262DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 26 Μαρ 2016, 14:01

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Οντως ας το συζητησουμε το βραδυ


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 FTxGhJx

263DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 26 Μαρ 2016, 22:11

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Είδα την ταινία… Δεν ήταν αυτό που περίμενα αλλά αυτό που έπρεπε να περιμένω και πραγματικά νιώθω ευτυχισμένος που αξιώθηκα να την δω. Νιώθω πως αυτή η ταινία γράφτηκε και γυρίστηκε για εμένα και ήταν σαν ποίηση για τα μάτια μου. Καταλαβαίνω τις αρνητικές κριτικές, αυτή η ταινία δεν είναι για όλους, ούτε καν για τους πολλούς, αλλά όσοι ανήκουν στις ομάδες που θα την εκτιμήσουν θα την απολαύσουν πραγματικά.

Αν δεις την ταινία για ατάκες και ξύλο δεν θα την απολαύσεις. Αν θεώρησες το man of steel μαλακία δεν θα την απολαύσεις. Αν δεις την ταινία για περιπέτεια και βαριέσαι να σκεφτείς δεν θα την απολαύσεις. Αν είσαι όμως φαν των κόμιξ της DC, εκτιμάς τον σεβασμό στο material source (εκτός μίας εξαίρεσης) και αν ζητάς και λίγο παραπάνω σκέψη μέσα από αυτά τότε θα ερωτευτείς αυτή την ταινία όπως έκανα εγώ. Προσωπικά την κατατάσσω ως την δεύτερη αγαπημένη μου superhero movie πίσω από το απροσπέλαστο Watchmen. Δυστυχώς δεν είχα το κουράγιο για να μπω και για δεύτερη προβολή θα το κάνω όμως σε τρεις μέρες όταν ξανά πάρω έξοδο από το στρατόπεδο γιατί είμαι σίγουρος πως έχασα πολλά.

Καταλαβαίνω τον μπερδεμένο κόσμο που θεωρεί πως η ταινία δεν είχε συνοχή. Ο Σνάιντερ έπαιξε με παρελθόν, παρόν και μέλλον!!, με αλήθεια και οράματα με αποτέλεσμα πολλοί να μπερδευτούν. Θέλει να βλέπεις και όχι να κοιτάς για να πιάσεις κάποια πράματα. Με ιδιαίτερη προσοχή βέβαια μπορεί να ανακαλύψεις φοβερούς παραλληλισμούς και να καταλάβεις πως κάθε σκηνή είχε κάποιο νόημα στη συνέχεια και πως σήμαινε κάτι. Οπτικά η ταινία ήταν σκοτεινή, με τρομερή εικόνα και με μόνο μείον τα φώτα (φακούς, φωτιές κτλπ) που πολλές φορές κούραζαν το μάτι μέσα στο σκοτεινό τοπίο. Ώρες- ώρες ένιωθα πως έβλεπα κάποια κομιξοποιημένη έκδοση της καινής διαθήκης και αυτό το γούσταρα πολύ. Την ταινία έκανε ακόμα καλύτερη το καταπληκτικό!!! Soundtrack αν και για αυτό δεν είχα καμία αμφιβολία καθώς οι επιλογές του Σνάιντερ κάθε φορά είναι άρτιες.

Είχε πάρα πολλές σκηνές που μου σήκωσαν κυριολεκτικά την τρίχα (
Σπόιλερ:
ενώ και τα περιορισμένα fight scenes είχαν τρομερές χωρογραφίες. Ειδικότερα το πώς κινείται ο Μπάτμαν είναι απίστευτο. Τούμπανο αλλά και ταχύτατος. Επιτέλους είδαμε έναν σωστό μπατμαν που εκτός από το να δέρνει (και πιστέψτε με δέρνει) είναι ντέτεκτιβ, χρησιμοποιεί σωστά το prep τάιμ και είναι vengeance/justice junkie. Επίσης, αγάπησα πάρα πολύ όλα τα easter eggs και όσοι διαβάζουν τα κομιξ ξέρουν πως έρχονται μεγάλα πράματα.

O Άφλεκ ήταν πολύ καλός στο ρόλο του, είναι ο πρώτος μπάτμαν που μου άρεσε ενώ υπήρχε και σωστό balance στον bruce και στον batman.
Ο Eisenberg ήταν σπουδαίος στο ρόλο του, κανονικός ψυχοπαθής αλλά κατά την γνώμη μου θα έπρεπε ο Λεξ Λούθορ να είναι διαφορετικός. Δεν κατακρίνω απαραίτητα το portrayal αυτό απλά θα προτιμούσα ο χαρακτήρας που έπαιξε ο Eisenberg να ήταν κάποιος άλλος villain. Όπως και να έχει ήταν απολαυστικός.

Η Γκάμποτ ήταν πολύ ωραία wonderwoman, δεν την είδαμε και πολύ αλλά έμπαινα άνετα :p Πέρα από την πλάκα πολύ ωραία γυναίκα, έβγαλε την θυληκότητα αλλά και τον δυναμισμό που έπρεπε. Πείστηκα πως δεν θα είναι μια γλάστρα του justice league αλλά ένα από τα ηγετικά στελέχη.

Πάμε στα πράγματα που δεν μου άρεσαν τώρα. Πέρα από τον Λούθορ που ανέφερα παραπάνω, δεν μου άρεσε πολύ ο Doomsday. Πιστεύω ότι αρτιστικά μπορούσε να γίνει πολύ καλύτερος ενώ θα ήθελα από το στόμα του να άκουγα και το «kill superman» όπως τον έχουμε συνηθίσει.

Σπόιλερ:

Τα παραπάνω με προβλημάτισαν αλλά οκ σίγουρα δε μου στέρησαν την απόλαυση. Είμαι κάτι παραπάνω από χαρούμενος για την κατεύθυνση που παίρνει η DC, είναι το yang των σούπερ hero movies. Ελπίζω η κόντρα των κριτικών με τον Snyder να μη στοιχίσει καθώς είναι ο κατάλληλος άνθρωπος για να συνεχίσει και στο justice league.

Μπράβο απλά…


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 FTxGhJx

264DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 26 Μαρ 2016, 22:16

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ωραια οποτε ας ριξω τον πηχυ σε ποιοτητα Arrow ωστε να με εκπληξει το τελικο αποτελεσμα.....

nice review....


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

265DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 26 Μαρ 2016, 22:19

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Το Arrow δε βλέπεται ρε


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 FTxGhJx

266DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 26 Μαρ 2016, 22:26

Aldark

Aldark

 

πολύ όμορφη κριτική :)
Δυστυχώς δεν μπορώ να συμεριστώ όσα λες , αλλά σε νιώθω. Μακάρι να βλεπα κάποτε κάποιο adaptation από κόμιξ/βιβλίο σε ταινία που να ήταν όπως ήθελα (πέραν ίσως απ'την πρώτη σαιζόν του Γκέημ οφ Θρονς και μεγάλα σημεία της πρώτης τριλογίας Σπάηντερμαν-έβλεπα το καρτούν του 94-).


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Maxres11

267DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 26 Μαρ 2016, 22:26

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
1) Δεν διαβαζω κομιξ
2) Δεν μου αρεσει ο superman
3) Οι μοναδικες superman ταινιες που εχω δει ειναι αυτες του 80.. με τον μακριτη τον Christopher Reeve.
3) Δεν εχω δει την τριλογια του Nolan...

:P :P


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

268DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 26 Μαρ 2016, 22:39

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Η τριλογία του Νόλαν δεν κολλάει πουθενά. Αλ απόψεις είναι προφανώς, απλά θέλω να δω ποια πράματα δεν σου άρεσαν μπας και μπορέσω έστω και λίγο να σου αλλάξω (ή να μου αλλάξεις) την άποψη. Δεν λέω πως έχω δίκιο/άδικο, δεν υπάρχει κάτι τέτοιο όταν μιλάμε για γούστα αλλά θέλω να συζητήσω για την ταινία.


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 FTxGhJx

269DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 26 Μαρ 2016, 23:08

Aldark

Aldark

 

ευτυχώς είχα την τύχη να συζητήσω πολύ , να δω και τον μάικιους να συζητάει (λολ) για την ταινία , να διαβάσω κριτικές...
Πάμε σε μέρη που βρήκα ξενέρωτα λοιπόν.
ΣΠΟΙΛΕΡ ΑΛΕΡΤΖ
λοιπόν , μπάτμαν β σούπερμαν λεγόταν η ταινία , όμως η μάχη τους ήταν 2-3 λεπτά (εγώ την απόλαυσα!) και έγινε για ένα καπρίτσιο ενός τρελού...
Ουσιαστικά έλειπε το κλάημαξ και ξαφνικά απ'το μπιλντ περάσαμε στο....ΕΛΑ ΠΑΜΕ , ΞΕΚΙΝΑΜΕ Η ΜΑΧΗ!!!!!!!
Και στο τέλος η μάχη τελειώνει...επειδή έτυχε να έχουν οι μανάδες τους το ίδιο όνομα. ΤΙ ΦΑΣΗ ΜΠΡΟ; "Είμαι φίλος του γιου σας".
Seriously?
συνεχίζουμε με άλλα θέματα -τα πρώτα 2/3 της ταινίας είναι αχταρμάς , οκ ρέφερενσης σε κόμιξ , αλλά πρέπει να χτίσεις το σύμπαν σου κι όχι να βιάζεσαι να πετάς σκηνές από δω κι από κει-


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Maxres11

270DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 26 Μαρ 2016, 23:19

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Mα δεν τέλειωσε επειδή οι μανάδες τους έχουν ίδια ονόματα. Σε όλη την ταινία ο Μπρους έλεγε πως ο Σουπς δεν είναι ούτε θεός αλλά ούτε άνθρωπος. Σε εκείνη την σκηνή κατάλαβε πως όντως δεν είναι θεός αλλά μοιάζει πολύ με τους ανθρώπους. Δεν τον ένοιαξε ούτε στιγμή η ζωή του αλλά ήθελε να σώσει την μητέρα του. Πάντα είχε μια ευαισθησία σε αυτό το θέμα ο Μπρους. Σε όλη την ταινία έλεγε "i will show him what it means to be a man" όμως στο τέλος φάνηκε πως ο Μπρους ήταν αυτός που έκανε λάθος.

Τις σκηνές δεν τις πετούσε καθόλου απλά δεν είχε το συμβατικό build up. Κάθε act είχε αρχή, μέση και τέλος. Δε καταλαβαίνω γιατί απαγορεύεται να υπάρχει κάτι το διαφορετικό σε ένα superhero movie. Γιατί απαγορεύεται η ποιότητα; Όταν το κάνει ο Ταραντίνο ή ο Νόλαν γιατί είναι εντάξει; Είναι άδικο να λες πως βιαζόταν ή πως πετούσε σκηνές απλά επειδή δεν ακολούθησες της ροή της ταινίας. Σίγουρα ήταν απαιτητική ταινία αλλά αυτό δεν την μειώνει, ίσα - ίσα. Climax υπήρχε και στα 3 act και ήταν και εμφανέστατο.

Δεν το λέω μόνο για εσένα αλλά γενικότερα, δεν πρέπει να επηρεάζεστε τόσο πολύ από το τι διαβάζετε. Δείτε την ταινία και διαμορφώστε δική σας άποψη δεν είναι ανάγκη να συμφωνείτε αναγκαστικά με κριτικούς και διάσημους.

Έχω δει σε πάρα πολλές ταινίες να υπάρχουν κάποιες generic απόψεις που πολλοί τις λένε για να της πουν.


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 FTxGhJx

271DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Κυρ 27 Μαρ 2016, 17:02

Aldark

Aldark

 


Γιατί ο Μπάτμαν ήθελε να σκοτώσει έναν αθώο άνδρα; (Σούπερμαν)


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Maxres11

272DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Δευ 28 Μαρ 2016, 22:04

Tcixlas

Tcixlas

 

λοιπόν άκρη δεν έβγαλα αλλά μάλλον θα την δώ αύριο τα ποστ σας δεν τα διαβασα αλλά θα τα δώ αύριο που θα την δω για να κάνω το δικο μου ριβιου που μου άρεσε που είδα κειμενάρα απο καριολη... θα πω απλά ότι με εκνευρίζει το αααααα λένε η ταινία δεν ήταν καλή άρα θα την δω και θα ναι μαλακία.... οπότε μετά βγαίνει και λέει ακόμα κι αν του άρεσε: ναι για τον π***** ήταν μωρέ, απλά για να συμμετέχει στο κοινό που κατακρίνει... μην γίνεστε μάζες....


παρεπιπτόντως νεο τρειλερ suicide squad τι έχετε να πειτε?


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

273DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Δευ 28 Μαρ 2016, 22:48

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Εχω απολυτη πιστη σε σκηνοθετη/καστ (εξσιρεση γουιλ σμιθ). Αυριο λογικα παω για δευτερη προβολη batman v sups


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 FTxGhJx

274DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Δευ 28 Μαρ 2016, 22:49

Tcixlas

Tcixlas

 

γιατί ρε δε σου αρέσει ο will?


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

275DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Δευ 28 Μαρ 2016, 22:52

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Γενικα δε μου αρεσει αλλα οκ δεν εχω θεμα


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 11 FTxGhJx

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 27]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης