Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

DC/Marvel Γενική Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 27]

26DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Δευ 13 Ιουλ 2015, 20:48

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 11737806_436985663138140_1785347376105902781_n

27DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Δευ 13 Ιουλ 2015, 20:52

Santouryuu

Santouryuu

 

Ομορφα πραματα :Ρ

28DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Δευ 13 Ιουλ 2015, 21:24

Scarlet D.

Scarlet D.

 

μεχρι τωρα οπως το βλεπω εγω ο μονος που ηταν φτιστος με το κομιξ ειναι ο jack nicolson ωστοσο ηταν πολυ πιο σοβαρος απ οτι θα επρεπε ο jocker, αν μας εδιναν εναν τζοκερ με το ντησιμο και το προσωπο της φασης του jack nickolson και του χαρακτηρα του leto πιστευω οτι θα ταν ο τελειος jocker

http://www.onepiecegr.com/

29DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Δευ 13 Ιουλ 2015, 21:26

Tcixlas

Tcixlas

 

κάπως έτσι χαχχαχα

30DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Δευ 13 Ιουλ 2015, 21:43

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Με πορώσατε με τα τρειλερς ρε

31DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Δευ 13 Ιουλ 2015, 21:50

Tcixlas

Tcixlas

 

βάλτε κανα τρειλερ ακόμα να δω κι εγώ χααχαχα βαριέμαι να τα ψάχνω απο το κινητό τώρα

32DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Δευ 13 Ιουλ 2015, 22:00

Santouryuu

Santouryuu

 

Θελω και εγω τρεϊλερ... σαν καλο ουαϊτ τρας που ειμαι :Ρ

33DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Δευ 13 Ιουλ 2015, 22:00

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Το leaked tου deadpool γαμάει.

"Dont make the suit green or... animated..."

34DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Δευ 13 Ιουλ 2015, 22:17

Tcixlas

Tcixlas

 

για στείλε τα μια ρε μανο αν δεν βαριέσαι

35DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Δευ 13 Ιουλ 2015, 22:20

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Yes Manos, send them!!

36DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Δευ 13 Ιουλ 2015, 22:36

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One

37DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Δευ 13 Ιουλ 2015, 22:51

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
gj! gj! gj! gj! gj! gj!

38DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Δευ 13 Ιουλ 2015, 22:55

Tcixlas

Tcixlas

 

ρε το xmen σπαίρνει πραγματικά χαχα το deadpool τρομερό και σαν ταινία απο ότι φαίνεται αλλά και με την δόση χιουμορ που μας δείχνουν ότι θα έχειθ χαχαχα

39DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Δευ 13 Ιουλ 2015, 23:31

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
HDDDDDDD

40DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Δευ 13 Ιουλ 2015, 23:58

Tcixlas

Tcixlas

 

μόλις είδα ότι θα είναι και will smith στο cast στο προηγούμεν οδεν το είχα δει χαχα θα γαμάει...

επίσης still love harley

41DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 16 Σεπ 2015, 23:22

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

αλλος ενας φαν εδω και των δυο βασικα..οχι τοσο πολυ των κομικς γτ ειναι πολλα και δεν ξερει κανεις απο που να αρχισει αλλα των σειρων και των ταινιων και σε animation(justice league,spiderman) και live action(οπως τις καινουργιες σειρες flash,daredevil,smallville παλιο αλλα καλο,τις καινουργιες σειρες του spiderman που θεωρω οτι ειναι καλυτερες απο τις παλιες γτ ειναι πιο πειραχταρι απο οτι σπασικλας οπως ειναι και στις animation σειρες..εσεις βλεπετε καμια σειρα τετοιου ειδους να προτεινετε?

42DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 17 Σεπ 2015, 11:57

Tcixlas

Tcixlas

 

βλέπω όλα όσα λες... χαχαχα
κοίταξε να δεις αυτή τη στιγμή σε τέτοιο στυλ δεν ξέρω αν υπάρχει άλλη αξιόλογη τώρα μπορεί και να ξεχνάω κάτι... πάντως περιμένω τις φρέσκες ταινίες πως και τι

43DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 17 Σεπ 2015, 13:00

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

Tcixlas έγραψε:βλέπω όλα όσα λες... χαχαχα
κοίταξε να δεις αυτή τη στιγμή σε τέτοιο στυλ δεν ξέρω αν υπάρχει άλλη αξιόλογη τώρα μπορεί και να ξεχνάω κάτι... πάντως περιμένω τις φρέσκες ταινίες πως και τι
πλεον οι ταινιες με τα νεα γραφικα εχουν ανεβει παρα πολυ το ιδιο και οι σειρες και ριχνουν τρελο χρημα και τα προσεχουν πολλοι...προσφατα ειδα την ταινια age of ultron και εχει τρομερα γραφικα gj!
οσο για σειρες περιμενω την καινουργια σειρα του flash που μου αρεσε παρα πολυ ξερει κανεις ποτε βγαινει;

44DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 17 Σεπ 2015, 13:32

Tcixlas

Tcixlas

 

νομίζω ή 7 ή 8 οκτώβρη θα βγεί αλλά δεν είμαι σίγουρος, ναι είναι πάρα πολύ καλή σειρά και μου αρέσει και ο συνδυασμός τους με το arrow... στο οπόιο πάλι έχουν κάνει αρκετά καλή δουλειά

45DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 17 Σεπ 2015, 13:33

Scarlet D.

Scarlet D.

 

εισαι σιγουρος? εγω στο 9gag ειδα ότι θα ξεκινησουν το 16

http://www.onepiecegr.com/

46DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 17 Σεπ 2015, 13:40

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

Crimson Viper έγραψε:εισαι σιγουρος? εγω στο 9gag ειδα ότι θα ξεκινησουν το 16
οχι ρε και εγω για 2015 ειχα ακουσει...νομιζω με το arrow δεν θα εχει αλλα διπλα επεισοδια μιας και τελειωσε αλλα θα περιμενουμε απο την καινουργια σειρα που θα ειν και οι δυο μαζι gj!

47DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 17 Σεπ 2015, 13:55

Tcixlas

Tcixlas

 

μιλάει για την σειρά the flash ρε ναι οκτώμβρη ξεκινάει... εκτός κι αν δεν κατάλαβα εγώ καλα

48DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 17 Σεπ 2015, 13:58

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

εγω για το flash μιλαω παντως....μαλλον καπου μπερδευτηκαμε..και το daredevil ειναι ωραιο λιγο δεν μ αρεσε ο φωτεισμος του το ειχανε πολυ πολυ ομως σκοτεινο...να δουμε τωρα που εβαλε και την στολη αμα συνεχισει καλα

49DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 17 Σεπ 2015, 14:10

Tcixlas

Tcixlas

 

κοίτα ήταν ικανοποιητικό για πρώτη σεζόν υπολογίζω τώρα να τα σπάσει όλα :p

50DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 2 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 17 Σεπ 2015, 14:42

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

Tcixlas έγραψε:κοίτα ήταν ικανοποιητικό για πρώτη σεζόν υπολογίζω τώρα να τα σπάσει όλα :p
ρε φιλε δεν ηταν λιγο καπως ο φωτισμος ή απλα ειμαι περιεργος; aww

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 27]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης