Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Νέο μέλος στους Straw Hats

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 11]

26Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Κυρ 21 Ιουν 2015, 19:09

Mugiwara1989

Mugiwara1989

 

O Jimbei sygoura omws..

27Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Κυρ 21 Ιουν 2015, 19:28

Tcixlas

Tcixlas

 

για jimbei σίγουρα ναι.... νομίζω ότι δεν υπάρχει op fan που να μην τον θέλει στο πλήρωμα χαχαχ ειδικά τώρα που μας έδιξε ο oda ότι ο λούφυ είναι δυνατότερος του και πιστεύω κι ότι μετά το dressrosa arc θα ανέβει και η επικήρυξη του, οπότε δνε θα υπάρχει και δικαιολογία για το να μην μπορεί να μπει χαχαχα

28Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Κυρ 21 Ιουν 2015, 19:31

Mugiwara1989

Mugiwara1989

 

Nai gamhseta tha einai o megalos molis kanei kai to gear 4

29Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Κυρ 21 Ιουν 2015, 21:11

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
nakamura????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κλαιω!!!


:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:


Το εχουμε πει οτι θελουμε νεα γκομενα στο πληρωμα.... και θα ειναι η Violet η χορευτρια!!!!! gj!

Και παιζει να ειμαι ο μονος που δε θελει jinbe στο πληρωμα!!!!! plz plz plz

30Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Κυρ 21 Ιουν 2015, 21:19

Tcixlas

Tcixlas

 

γιατί δεν θες τον καρχαριακο στο πλήρωμα ρε???? επειδή είναι too clever??? καλα τη βιόλα το καταλαβαίνω θες να χαρεί και λιγάκι κι ο στριβοφριδος αλλά δεν θα τον κάνει να χαρεί ο oda με τίποτα χαχαχαχαχα μην γελάς έχω δει και χειρότερα απο autocorrect έχω στείλει και χοντρή παπαρια στην κοπελιά μου που δεν μπορώ να το γράψω τώρα γιατί θα μου ρίξουν κατσάδα χαχαχα

31Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Κυρ 21 Ιουν 2015, 21:32

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
tcixlas έγραψε:γιατί δεν θες τον καρχαριακο στο πλήρωμα ρε???? επειδή είναι too clever??? καλα τη βιόλα το καταλαβαίνω θες να χαρεί και λιγάκι κι ο στριβοφριδος αλλά δεν θα τον κάνει να χαρεί ο oda με τίποτα χαχαχαχαχα μην γελάς έχω δει και χειρότερα απο autocorrect έχω στείλει και χοντρή παπαρια στην κοπελιά μου που δεν μπορώ να το γράψω τώρα γιατί θα μου ρίξουν κατσάδα χαχαχα

Θεωρω πως ειναι πολυ δυνατος και χαλαει το monster trio. Εχει πεσει πολυ αντριλα στο πληρωμα και πρεπει να μπει αλλο ενα θηλυκο.

Και η rebecca θα ηταν μια χαρα αλλα δεν παιζει με την καμια οποτε παμε για Violet. aww

ΑΛΛΙΩΣ MONET...... δεν δεχομαι αλλη επιλογη!!!! :teme:

32Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Κυρ 21 Ιουν 2015, 21:48

Tcixlas

Tcixlas

 

ωραία κλείνουμε στο μονετ συμφωνώ κι εγώ.... επίσης πιστεύω ότι το monster trio κι ας μην μας το έχει δείξει ο oda ακόμα είναι σε επίπεδο μεγαλύτερο του jimbei όλοι οπότε όταν θα φανεί η διαφορά θα μπει... αλλά για την αντρίλα απο την μια συμφωνώ κι απο την άλλη τόση γυναίκα στην ζωή μας να μας πιπιλάει τα αυτιά το βράδυ στο κρεβάτι, τι την θέλουμε και στο one piece? :P

33Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Κυρ 21 Ιουν 2015, 23:17

Scarlet D.

Scarlet D.

 

αν και το χουμε ξανασυζητηση αυτο και ειμαι κατα της αποψης monet, ΜΠΟΡΕΙ να επιστρεψει γιατι στο anime αναφερθηκε οτι ηταν συμβουλος του βασιλια στο παλατι της dressrosa(αν και μεγα προδοτρα)

http://www.onepiecegr.com/

34Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Δευ 22 Ιουν 2015, 08:51

Tcixlas

Tcixlas

 

γιατι δεν σου αρεσει η γλυκειά μας άρπια?? έχει περάσει δύσκολα ξέρεις και γι αυτό αναγκάστηκε να γίνει πειρατίνα... ειδα πρόσφατα ένα πολύ ωραίο θιορι για τη μονετ και τη sugar

35Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Δευ 22 Ιουν 2015, 15:37

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Και εγώ δεν θέλω τον Jimbei στο πλήρωμα.. ouf
Αν και ένας fishman είναι απαραίτητος μέχρι το φινάλε οπότε 99,9999% θα μπει ο χάρχας.

36Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Δευ 22 Ιουν 2015, 16:49

Tcixlas

Tcixlas

 

είναι σχετικά απαραίτητος γενικά σε ένα καλό πλήρωμα γιατί έχεις μέσα πάντα αρκετούς df users και θες κάποιον να τους κυνηγάει αλλά και να κρατάει και τις σχέσεις θάλασσας στεριάς σε καλύτερο επίπεδο... οπότε χρειάζεται και ειδικά όταν μιλάμε για τον pirate king

λοιπόν το έχω ξαναπει και δεν με ακούσατε δεν αργώ να αρχίσω να μιλάω στην διπλή μου προσωπικότητα μόνος μου... απαντάτε μου θα τρελαθώ και θα σας τρελάνω κι εσας :p daaamn! :conf: aaaaaah! so bored. ellefson is dead. i hate everythin\' damn panellinies... ellefson you is mean fucking birds... pwned!

Σπόιλερ:

Σπόιλερ:

37Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Δευ 22 Ιουν 2015, 17:00

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Και κάποιος άλλος μιλούσε με τον εαυτό του σε αυτό το φόρουμ... και όλοι ξέρουμε που τον οδήγησε αυτό... heh look at that
Btw... συμφωνώ με όσα έγραψες!! whistle

38Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Δευ 22 Ιουν 2015, 17:59

Tcixlas

Tcixlas

 

ποιός ήταν ο συνάδελφος????

39Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Τρι 23 Ιουν 2015, 14:57

Santouryuu

Santouryuu

 

Καλα εκεινος ηταν αξεπεραστος... ιδρυε παιχνιδια και επαιζε μονος του με τα πολλα ακκαουντ που ειχε φτιαξει και τσακωνοταν με τα alter ego του... επικες στιγμες! Μου λειπει... :(

40Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Τρι 23 Ιουν 2015, 15:25

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Και εμένα!!! daaamn! Που ναναι τώρα το τρελό αγόρι??? so bored.

41Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Τρι 23 Ιουν 2015, 16:44

Tcixlas

Tcixlas

 

ωραία για να μην αναπολείτε στιγμές δόξας με το τρελό αγόρι... θα αρχίσω εγώ τις συζητήσεις με τον εαυτό μου αν και απο ότι καταλαβαίνω δεν θα μπορώ να συγκριθώ μαζί του... he is my new hero.... aww aww

πέρα απο την πλάκα που εξαφανίστηκαν οι συμπολεμιστές ουανπισομάχοι????

που είναι ο σκοτείνος λούφυ? ο οχιάς? μιχαλάκη εσσιεν γιατί τέτοια αλλαγή εσυ? μηπως τα χάνω? γιατί γυρίζει η γη?? θα γίνει ο luffy pirate king? ιδού οι απορίες μου?

42Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Τρι 23 Ιουν 2015, 17:09

Aldark

Aldark

 

Mugiwara1989 , έχεις ένα warn για τα greeklish nice! 
Μην ξαναεπαναληφθεί...
συνεχίστε τη συζήτηση βαριέμαι να διαβάσω τα ποστ :haha:

εντιτ:Εδώ είμαι Τσίχλα , ο σιωπηλός προστάτης του φόρουμ

43Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Τρι 23 Ιουν 2015, 17:15

Tcixlas

Tcixlas

 

σιωπηλέ προστάτη... ώ μεγάλε σκοτείνέ αρχοντα του διαδικτυακού φόρουμ του one piece... νομίζω οτι το χεσα λιγάκι...

που είναι ο σαντζι σου τόσο καιρό ρε???? εεεε????

ο ζόρο σκοτώνει πέτρες και θηριους τύπους κι ο σαντζις κλέγεται για μια κλωτσιά απο τον μινγκο??? τοση δύναμη???

απαντήστε μου αγριεύομαι χαχαχαχα

44Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Τρι 23 Ιουν 2015, 19:33

Hawkins

Hawkins

 

και εσεις μου λειψατε βρε ζουζουνια!!!!
hawk is back for new adventures

45Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Τρι 23 Ιουν 2015, 20:46

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Αμάν αρχίσαν τα warn.... του είχα πει εγώ του Mugiwara1989 και το διόρθωσε με τα greeklish... Μην τον τρομάξεις με το warn και φύγει.. :xD: :xD:

Αν είναι έτσι τρώμε όλοι warn για οφ τόπικ!!!
Σπόιλερ:

46Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Τρι 23 Ιουν 2015, 21:11

Tcixlas

Tcixlas

 

εμένα με τρομοκρατεί στο σπαμινγκ θρεντ ο die hard bruce willis με warn γιατί τρόλαρα σε θέμα σπαμινγκ, με τρομάζετε και θα χάσετε το πιο ενεργό μέλο σας και νυν διπολικό διασκεδαστή σας...

και για να γλιτώσω και το off topic warn

εγώ λέω να πάρουν νεό member την μονετ που δεν αρέσει καθόλου στον viper για να ξανμπει να απαντήσει γιατί έχω μείνει να μιλάω μόνος μου

47Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Τρι 23 Ιουν 2015, 21:36

Santouryuu

Santouryuu

 

Hawkinsss ellefson you is mean

48Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Τρι 23 Ιουν 2015, 21:39

Tcixlas

Tcixlas

 

am i invisible? τι έχει πια αυτόςο hawkins μέλι????

λέω να πάρουν και τον τζιμπε

49Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Τρι 23 Ιουν 2015, 21:42

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Hawkins is love Hawkins is life!!! Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 533790749 Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 281953238 :op037: Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 1382305497 Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 3422976692 Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 2014428453
Ας πάρουν τον Μπέλαμι εδω που φτάσαμε........

50Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Τρι 23 Ιουν 2015, 21:44

Tcixlas

Tcixlas

 

απ ότι κατάλαβα απο τις εικόνες ό hawkins είναι απο την alabasta????

γιατί τον μπέλαμυ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης