Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Ο χειρότερος σας εφιάλτης! :haha:

Πάττυ:
Και να και ένα ακόμα άτομο που άνετα θα ήμαστε κολλητοί. Πανέξυπνη, με απίστευτο χιούμορ, με απίστευτο ταλέντο στη ζωγραφική και όσο twisted δείχνει :xD:

Όταν πρώτη φορά ακους γιατρός περιμένεις κάτι πιο ψυχρό, σοβαρό και απόμακρο. Δεν είναι καθόλου έτσι. Είναι ένα από τα πιο προσιτά και φιλικά άτομα που ξέρω. Επίσης είναι και από τα πιο ήρεμα άτομα. Δεν ξέρω πώς το καταφέρνει, αλλά κρατάει την ηρεμία της σε καταστάσεις που ούτε εγώ μπορώ.
Επίσης είναι γατομαμά aww

Σκληρός:

Είναι άτομο με πολύ χιούμορ, που πολλοί όμως παρεξηγούν, λόγω της ιδιαίτερης φύσης του. Γενικότερα είναι ωραίος τύπος που δίνει με την παρουσιά του την δική του νότα στο φόρουμ.

Νίκος Βίνγκλες:
Καλό παιδί φαίνεται και δείχνει να έχει χιούμορ, δεν τον ξέρω σχεδόν καθόλου. Ή μήπως τον ξέρω; Χοκ; Εσύ είσαι;

EDIT: Ρε σεις, αφήστε να γράψω ένα πόστ ο άνθρωπος :xD:


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Tcixlas

Tcixlas

 

τζιμπο.... δεν θα πω the best member του φλορουμ γιατί συναγωνίζεται :p και γιατί δεν θέλω να γλύφω χαχαχα

ο τζιμ παίζει να είναι απο τα μεγαλύτερα μυαλά εδώ μέσα, ήρεμος πολύ όπου χρειάζεται και ψύχραιμος αλλά όπως έιπε και η πάττυ αν ξεσπάσει δεν θα ξέρεις απο που να φύγεις, μπορεί να βλέπεις μια ηρεμία πάνω του αλλά με τίποτα αυτό δεν είναι αυτό που μπορεί να σου ξεβράσει αν το θέλει... έχει πολύ καλό χιούμορ για μένα και είναι δημιουργικός όσο τον γνωρίζω περισσότερο μαθαίνω και πόσο περισσότερα κοινά έχουμε.. και ισχύει παιζει να ήμασταν και κολλητοί αν γνωριζόμασταν ριαλ λαιφ... πολλές κοινές απόψεις ρε παιδί μου :P


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Τζιμ πλέον σταθερή αξία και σωστότατος στο μοντιλίκι/αντμινιλίκι. Πίστευα πως είχε κάποιους ηθικούς φραγμούς που τον περιόριζαν στο να γίνει ένα με το φόρουμ αλλά μετά από το πέρασμα του παρελθόντος άλλαξε αυτό. εύγε!

Επιπλέον, ξέγινε πέφτουλας which is nice


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 FTxGhJx

Tcixlas

Tcixlas

 

μάνος γενικά μου αρέσει το χίουμορ του αλλά αρκετά εκνευριστικός πολλές φορές με τις απόψεις του που εκφράζουν σε κάποια συγκεκριμένα γεγονότα μια απολυταρχία... γενικά δεν είναι κακός απλά κάποιες φορές ξεφέυγει στο μικρό διάστημα που τον γνωρίζω, με εξιτάρει πολλές φορές το να τον κοντράρω απλά και μόνο για να τον δω να γράφει να γράφει να γράφει και να νομίζει οτι είμαι εκνευρισμένος.... ίσως απο τους λίγους εδώ που μπορούν να έιναι αντικειμενικοί σε δύσκολες καταστάσεις... αλλά δεν μπορώ να πω άλλα γιατί τον ξέρω ελάχιστα


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Aldark

Aldark

 

Όπως έχω ξαναπεί , ο Τσίχλας έδωσε πνοή στο φόρουμ! Είναι ίσως ο μόνος άνθρωπος που ξέρω που καταφέρνει να ΣΠΑΜμάρει τόσο και να είναι ΤΟΣΟ ενεργός online , ενώ ταυτόχρονα έχει μια τεράστια προσωπική ζωή (εκτός αν είναι όλα ένα ψέμα και είναι απλά άλλος ένα χόκινς κρυμμένος στην ντουλάπα και....).
Συνετό παλικάρι με λέγειν όταν θέλει , σκληρός πολλές φορές και χαβαλές άλλες. Θα ήμασταν και καλοί φίλοι πιστεύω in real life , μιας και έχουμε αρκετά κοινά ενδιαφέροντα! Σε γενικές γραμμές απ'τα πιο γαμάτα (αναπάντεχα!) μέλη του φόρουμ!


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 Maxres11

Tcixlas

Tcixlas

 

αλ αγόρι μου για σένα τι να πω???? πολλές φορές παρεξηγημένος admin προσπαθεί να κάνει  κάνει το καλύτερο για όλους και του γυρνάει μπουμερανγκ συνέχεια γιατί κοιτάει να έιναι αντικειμενικός... αυστηρός όσο δεν πάει όταν θέλει αλλά πολύ καλός όλες τις άλλες ώρες... επίσης είναι και μαμώ τα παιδιά γράφει ωραία στα στορις του και πουλάει την ψυχή του για τρολινγκ(όσο κι αν το παίζει αυστηρός αντμιν εγώ τον έχω κόψει) απο τα πιο παλια μεμπερς κρατούσε το φόρουμ σε υποστηρίξη μηχναική μέχρι να έρθω :p έχει χιούμορ και είναι και αρκετά μορφωμένος όπως φάινεται...


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Shikkoku

Shikkoku

 

Ειμαι το 3ο ακκαουντ του.
Φημες λενε οτι ειναι στην προσωπικη του ζωη ειναι εξισου ενεργος με την φορουμιακη ζωη του. Δεν εχει καταφερει να αποδειχθει το αντιθετο, οποτε θα τις πιστεψω.
Με συνηθως εξυπνο χιουμορ, με μια ισχυρη δοση καφριλας, η οποια βεβαια ισορροπειται με την καλη του διαθεση και την ωριμη σοβαροτητα που μερικες φορες δειχνει, ο Τσιχλας αποτελει μια βασικη κολωνα του ναου αυτου. Ενα αναποσπαστο κομματι της ψυχης του φορουμ, χωρις το οποιο ο κοσμος εδω φαινεται αδειος και ψυχρος.


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 Maxresdefault

Tcixlas

Tcixlas

 

ωωω τενκ γιου
νικόλας δεν σε ξέρω σχεδόν καθόλου φαίνεσαι τρανός συνεχιστής του ονόματος μου και του τιμ σπαμ έχεις καλό χιούμορ πολύ ενεργός και μέγιστος κάφρος μαζί με σαντο, μπορείς να δεχτείς το χιούμορ των άλλων και πλέον έγινες κι εσύ στο φόρουμ ένας εκ του τιμ των σπαμμεριών... θα ποδοπατήσουμε τους άλλους σε λίγο


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Shikkoku

Shikkoku

 

Έχω πει ήδη, αλλά ας προσθέσω πως είσαι επιβεβαιωμένα μαμάτος και καλός άνθρωπος, σένπαι~


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 Maxresdefault

Tcixlas

Tcixlas

 

απο που το επιβεβαίωσες ρε? :p

να ξανα πώ τώρα? απο πάνω είχα πει... ας πει άλλος πάλι


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Shikkoku

Shikkoku

 

Σε έζησα περισσότερο, τότε ήμουν τέρμα φρέσκος:3


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 Maxresdefault

Tcixlas

Tcixlas

 

με κολακεύεις.... aww

το βλέπω εγώ οι 2 μας θα μιλάμε


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Shikkoku

Shikkoku

 

Εσύ σπαμμάρεις, εγώ απλά απαντάω από ευγένεια :haha:


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 Maxresdefault

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Νικόλας , τρελο σπαμέρι και γιαόιοφιλος... aww aww aww
Εχεις και καλή αισθηση του χιουμορ, φαινεσαι ευχαριστο άτομο και καλοπροαίρετο.
Συνεχισε ετσι και θα πας μπροστα εδω μεσα... :mueh:
Και με περισσοτερα yaoi..


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 Untitled-1-7

Aldark

Aldark

 

η πάττυ είναι ότι καλύτερο υπάρχει στη γη. Seriously , είναι too awesome. Αν εξαιρέσεις το πάθος για τα yaoi (το οποίο λειτουργεί πλέον σαν comedy relief , all the times xD) , πρόκειται για ένα άτομο με φουλ αίσθηση του χιούμορ , φουλ καλλιτεχνική , επαναστατική φύση και φουλ μυαλό , καθώς η αξιαγάπητή μας boss-chan είναι φοιτήτρια Ιατρικής!! Παλαιότερα δεν την ήξερα τόσο καλά , αλλά πλέον γνωρίζοντας την , ένα έχω να πω , she's just epic!


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 Maxres11

Tcixlas

Tcixlas

 

και ποιός σε έκανε να την γνωρίσεις? ο τσίχλας ο μέγας....

για τον αλ θέλω να προσθέσω ότι παρόλες τις διαφορές στο χαρακτήρα μας εχουμε πολλές κοινές απόψεις αλλά και ολόκληρα κομμάτια του χαρακτήρα μας είναι σχεδόν ίδια... αν και με εκνευρίζει κάποιες φορές με κάποια κολλήματα του είναι απο τα πιο εντάξει άτομα στο φόρουμ, και σίγουρα είναι ο κυνηγός των μελών εδώ... πολλοί θα το παρατούσαν χωρίς τον αλ..


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Aldark

Aldark

 

την ήξερα , είχαμε ψιλομιλήσει ως μέλη του Σταφφ και ως τα τελευταία ενεργά μέλη (+ την είχα φβ) , απλά χάρη στην πρωτοβουλία σου τα παμε πιο πολύ...:)


Ο Τσίχλας , παρότι τα χω ξαναπεί έχει πολλά κοινά με εμένα και παρότι το παίζει παλιάνθρωπος και στ@ρχιδιστής , πρέπει να είναι πολύ καλό και ήσυχο άτομο. Έχει ανησυχίες και αρχές και είναι μεγάλος οικογενειάρχης (πραγματικά  , πρέπει να είναι το μόνο αρσενικό άτομο νεαρής ηλικίας που ξέρω που θέλει τόσο θερμά να φτιάξει φαμίλια).
Γενικά , a cool nice guy.


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 Maxres11

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Ο Αλνταρκ παλευεται


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 FTxGhJx

Tcixlas

Tcixlas

 

σπεσιαλ ουαν


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Aldark

Aldark

 

μη το σπαμοποιούμε κι αυτό ρε , λέγετε γνώμες.
Ο Τσίχλας είναι κουλ παιδί , αρκετά ώριμο για την ηλικία του , με alternate personality ονλάην , για να φαίνεται πιο σπαμαριστός συν ότι έτσι ξεδίνει.
Πολλά έγραψα και πιο πάνω ;ρ


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 Maxres11

Tcixlas

Tcixlas

 

ο αλνταρκ ενώ είναι τοσο καλός με τα μέλη στα δύσκολα και αρκετά άκακος αντμιν, όπως φαίνεται να είναι και ριαλ λαιφ... επίσης το παίζει αυστηρός χωρίς να είναι αλλά είναι μεγάλο σπαμμέρι με τη βούλα και με χαρτί αντμιν... αλήθεια τον θαυμάζω γι αυτό που κάνει καταφέρνει να σπαμμάρει τρολλάροντας τους πάντες έτσι ώστε να φαίνεται αυστηρος


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Shikkoku

Shikkoku

 

Τον αγαπάω και θέλω να του μοιάσω o gohs o john


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 Maxresdefault

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Nicolas26K έγραψε:Τον αγαπάω και θέλω να του μοιάσω o gohs o john

:haha: :haha: :haha:


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

Aldark

Aldark

 

^Επειδή είναι οφφτόπικ θα είμαι χαλαρός , αλλά αν μπορείτε να λέτε κάτι για τον από πάνω.
Ο Ντέθρεησερ ήταν πάντα μέλος-φάντασμα , αλλά τελευταία έχει γίνει πρώτης τάξεως σπάμμερ μέλος. Φαίνεται καλός και ευχάριστος τύπος και γνωρίζει πότε να αστειευτεί και πότε να γίνει σοβαρός:)
(Χάιλαητ τα αβατάρ του :xD: :xD: )


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 Maxres11

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
στους κανονες λεει ξεκαθαρα πως επιτρεπεται το οφ


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 4 FTxGhJx

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης