Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Tcixlas

Tcixlas

 

ετσι μάνο δώσε πονο στον αλνταρκ


ο στρατιώτης του φορουμ όσο είναι φανταράκι έχει χαλαρώσει λίγο και είναι χαλαρός καριόλης τον έχει μαλακώσει ο ιδρώτας :p


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Οταν τα πραγματα ειναι χαλαρα ειμαι σκληρος και το αντιστροφο... Ισορροπιες κραταω


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 FTxGhJx

Aldark

Aldark

 

Κουλ τύπος , σκληρός εκεί που πρέπει , καριόλης εκεί που δεν πρέπει , σπέσιαλ ουάν όμως (πρόσφατα απολυμένος από την ομάδα της καρδιάς του) αλλά κατά βάθος ευαίσθητο άτομο με κοινωνικές ανυσηχίες και σινεφίλ , του αρέσει το καλό πολωνικό σινεμά και εκτιμά τους Black Sabbath και τους System of A Down. Μάλιστα για πολύ καιρό είχε στο όνομά του , το όνομα του γνωστού τραγουδιστή τους Σέργιου Τανκιάν...


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 Maxres11

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Αλ

Κλασικη περιπτωση τυπα που το παιζει υπερηρωας και του αρεσει να σκαρφαλωνει σε ολες τις επιφανειες. Αντι να ειναι σε βουνα βρισκεται στην Λιμνουπολη οπου συχναζουν παπιες. Υπαρχουν ατομα που εχουν φοβιες εξαιτιας του. Θα τον βρειτε σε τιποτα γωνιες του σπιτιου και γενικα εκει που δεν το περιμενετε ωστε να σας παρακολουθει ολημερης και ολονυχτις μεχρι να πεσετε πανω του. Οταν δεν τρωει κοιμαται και οταν δεν κοιμαται τρωει εντομα.... Αγαπημενη σπεσιλιτε τα κουνουπια και οι κακοποιοι... αν το πετυχετε ριξτε του Teza.


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Με κουράζει μερικές φορές αλλά καλός είναι


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 FTxGhJx

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Aldark έγραψε: του αρέσει το καλό πολωνικό σινεμά και εκτιμά τους Black Sabbath 


βάζει το καλό πολωνικό σινεμά λίγο πάνω από τους black sabbath,οι οποίοι στα σημεία χάνουν από τους soad


o σκληρός είναι για λίγο ξύλο εντός φόρουμ,για περισσότερο εκτός

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Κανονίζει εξόδους για τις δέκα στις ενιάμιση


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 FTxGhJx

Aldark

Aldark

 

λάτρης του πολωνικού σινεμά και της καλής ζωής , ξέρει από καλό κρασί και στις εξόδους μας στις 10 κανονισμένες από τη μητέρα μου κυρία Ιωάννα Μαναλδάρκη μισή ώρα πριν , πάντα μας πάει στα καλύτερα εστιατόρια της πεφωτισμένης πόλης του έρωτα. Καίει και μουσεία ώστε ο θεός να ξέρει το όνομά του , ενώ τελευταία ακούει και Tool


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 Maxres11

Kamikaze

Kamikaze

 

Δεν σε ξέρω, δεν ξέρω αν με ξέρεις. Υποφέρω και υποφέρεις.


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 2cd7qzoΤι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 50qvrm

Aldark

Aldark

 

Α όχι , σε ξέρω , απ'τα γραπτά σου κυρίως σε γνωστή σελίδα στο φβ...Φαίνεσαι γνώστης του Οπ και με ένα ιδιαίτερο καυστικό χιούμορ (?) . Επίσης βλέπεις και Breaking Bad...You seem a decent guy γενικά


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 Maxres11

Kamikaze

Kamikaze

 

Που ξέρεις ότι ο Θάνος του fb είναι ο sandokanthanos;

Όντως είμαι αυτός που λες απλά ρωτάω.


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 2cd7qzoΤι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 50qvrm

Aldark

Aldark

 

Σε περίμενα στο φόρουμ...και ένας καλός φίλος σε έφερε...ή μάλλον σε επανέφερε , γιατί είσαι και παλιός :P (τον ρώτησα αν πρόκειται για τον ίδιο Θάνο και μου απάντησε θετικά) , so welcome -back-!!

(επιστροφή στο ον από κάτω):


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 Maxres11

NikosV20

NikosV20

 

Ένα από τα πιο γαματα username που ξέρω αν και δεν ξέρω τι σημαίνει !!! :P
Είσαι καλό ανθρωπάκι αστείος όταν πρέπει και τα λες έξω από τα δόντια .


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 Roronoa_Zoro_GIF
Do you feel lucky, punk? Go ahead and make my day ...

Kamikaze

Kamikaze

 

Σε θυμάμαι από τους Sick, αν είσαι ο ίδιος(που βάζω στοίχημα είσαι). Καλός τυπάκος αλλά αν θυμάμαι καλά δεν διάβαζες το manga και έμπαινες στις συζητήσεις του manga να μιλήσεις για το anime γιατί ο τομέας του anime δεν είχε πια κόσμο.


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 2cd7qzoΤι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 50qvrm

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
καινούρια δύναμη,μια χαρά άτομο,ήδη πέφτουν τα στοιχήματα πότε θα περάσεις τον τσίχλα σε ποστ


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Aldark

Aldark

 

Η μάνα μου , με ανέθρεψε με τα σωστά πρότυπα. Το χει ρίξει στα στοιχήματα πια και στο νόμιμο τζόγο τελευταία...


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 Maxres11

Tcixlas

Tcixlas

 

γενικα καλός τύπος τα χουμε ξανα πει λιγο τεμπελακος στις απο κοντα συναντησεις μου φαίνεται :p

επισης ποιος σας είπε ότι θα με περάσει? ιουυυυ


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Scarlet D.

Scarlet D.

 

κι εκει που νομιζα οτι εχει σκοπο να ηρεμησει στα 10.000 αυτος παει για 20.000. Δεν θα με πειραζε αν αφηνες καπου καπου κανενα post χωρις απαντηση παντως


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Aldark

Aldark

 

Ο καλός μου φίλος και δεξί μου παπάρι χέρι. Παίζει μπιλιάρδο και πόκεμον και περνάει καλά. Είναι και βασανιστής , ενώ απ'το κακό του έχει μπλεδίσει :P . Προσπαθεί να γίνει the very best scripter


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 Maxres11

Tcixlas

Tcixlas

 

θα τον συναντησω σημερα και αυριο θα εχω αλλη αποψη ολοκληρωμενη.... αλλα βαιπερ τα 20000 δεν ειναι ο στοχος μου ειναι το πρωτο σταντ νταουν


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Προσωπική γνωριμία δεν έχω με κανένα απο τα μέλη..απο τις συζητήσεις μας στο forum.
Τcixla,άρχοντα του forum,κάνουμε καλές συζητήσεις στα topics,ενεργητικότατος (ειδικά στο spam corner),γενικά πολύ καλή εντύπωση! + ανεβάζει ωραία τραγούδια στο section..και είναι fanboy του Crocodile.


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 Reiju-10

Pagliacci

Pagliacci

 

Ιδιαίτερα συμπαθής από τα λίγα ποστ του που έχω εντοπίσει. Είναι και σειρούλα οπότε +1


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 Random-South-park-Shizzle-Old-New-Gifs-Pics-south-park-26056382-500-281
https://onepiecegr.forumgreek.com/

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
3o (ή 4ο?? ) account του λατρεμμένου Καριόλη. Ιδιαίτερος , τρόλ εκεί που πρέπει, ξεχωρίζει για τις μουσκές του προτιμήσεις (ουκ ολίγες φορές διέυρυνα τους ορίζοντες μου εξαιτίας του, άσε που εκτίμησα τους Tool λίγο παραπάνω). Φαίνεται ψαγμένο άτομο ακόμα και στις σειρές που βλέπει και  πρέπει να έχει πλάκα στα patries.  +1 για τα yaoi με Γιάννη.


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 Untitled-1-7

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Είσαι και καρντάσι ε; Πλέον με άλλο όνομα συμμετέχεις στις συζητήσεις,(προτιμώ το προηγούμενο βέβαια),καλές απόψεις για τα θέματα αν και δε σε βλέπω ούτε εγώ πολύ.
Την Patty δεν την έχω δει καθόλου,μόνο σε παλαιά posts,ίσως δε συμμετέχει τόσο ενεργά πλέον. Δεν έχουμε ανταλλάξει απόψεις,ελπίζω στο μέλλον.


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 Reiju-10

Tcixlas

Tcixlas

 

και γ*** τα παιδιά φαίνεται απο δω, σπαμμεράκι καλό αλλά σοβαρό όπως εγώ :p
δίνει λιγο ζωή στο φόρουμ όταν λείπω εγώ και δεν κλείνει πλεον χαχαχα


_________________
Τι γνώμη έχετε για τον από πάνω? huh? - Σελίδα 5 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης