Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

GomuRumeninge

GomuRumeninge

 

Jon "motherfuckin' " snow

Δν ξερω γιατι αλλα ο Dr.Victor Frankenstein και ο Ulquiorra cifer συμφωνουν συνεχως, γεγονος που με παραξενευει αρκετα...Και εγω οντας πραγματικος στρατιωτης και οχι καποιος foot soldier του κερατα εχω μαθει να φυλαω τα νωτα μου για αυτους που κρυβονται πισω απο ομορφα λογια και καραδοκουν στις σκιες....

Οποτε σε αυτο το γυρω λεω να ψηφισω εναν απο τους δυο...Λοιπον ριχνω την ψηφο μου στον....Ulquiorra cifer


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 4 Sticker,375x360

Aldark

Aldark

 

Οβελιξ
Κα-κα-καλησι.... ellefson you is mean
ΠΟΙΟΣ ΤΟΛΜΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΟΟΟ;
*εκτοξευει μενιρ στο τραπεζι*
ειμαι σιγουρος οτι αυτος ο υποχθονιος τυπος ο Μαυρογενης το εκανε επειδη προτιμουσε εμενα η μικρη Ντανυ! Ας τα βαλει μαζι μου λοιπον!

Blackbeard


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 4 Maxres11

maggie

maggie

 

να ξέρετε πως η νύχτα θα ξαναπέσει αύριο στις 3. μμ.


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 4 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Santouryuu

Santouryuu

 

ulquiorra cifer

ξανακοιταξα τα στοιχεια και η ψηφος μου παει στον blackbeard


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 4 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Lucy
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 4 Yu

Nyuu nyuu nyuu nyuu nyuuuu.. Blackbeard


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 4 Untitled-1-7

maggie

maggie

 

Τα λίγα άτομα που έμειναν στο παιχνίδι αποφάσισαν να στείλουν στον αγύριστο τον μπούφο τον Blackbeard. μου' θελε να γίνει και Pirate King o πέφτουλας.

όμως ο θάνατος του δεν είναι ο μόνος στη σημερινή μέρα. η διεστραμμένη, παλαβή, πάσχουσα από διαταραχές προσωπικότητας, το emo-φρικιό η Lucy αποφάσισε να κάνει ένα καλό στην ανθρωπότητα και να μας απαλλάξει από την αρρωστημένη ύπαρξη της. Και επιτέλους ένας δολοφόνος πεθαίνει..αυτό βέβαια δεν πρέπει να σας καθησυχάζει τη στιγμή που κυκλοφορεί ακόμα ένας ανάμεσα σας.

Ανατολικός Πύργος
# Character UsernameΚατάσταση Ρόλος
01 Κotomine Kirei Real Hawkins LYNCHED ΑΘΩΟΣ
02 Daenerys TargaryenJohnyman MURDEREDΑΘΩΟΣ
03King Alibaba-kunxxx MURDERED NPC
04 Dr.Victor Frankenstein Elidor
05 Blackbeard Tankianism LYNCHED ΠΕΦΤΟΥΛΑΣ
06Lucy Patty D LuffySUICIDE ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ


Δυτικός Πύργος
#Character
Username Κατάσταση Ρόλος
01 Jon Snow GomuRumeninge
02 ΟβελίξAldark
03 Franken Stein Jim McDuck LYNCHED ΑΘΩΟΣ
04Ulquiorra Cifer Santouryuu
05Aladdin xxx MURDERED NPC

Και η νύχτα πέφτει στο Kanterlot....


περιμένω pm από όσους έχουν ρόλους..κανείς δεν ποστάρει μέχρι να το ξημερώσω.
η πάττυ πέθανε επειδή πριν τις 3 που έπεσε η νύχτα δεν είχε κάνει κανένα ποστ. το τελευταίο της ποστ δε μετράει.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την maggie στις Τετ 29 Μάης 2013, 18:01, 1 φορά


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 4 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

maggie

maggie

 

Τη νύχτα ο δολοφόνος έφαγε τον Oβελίξ..μπλα μπλα μπλα...μείνατε 3..μπλα μπλα. 1 δολοφόνος..μπλα..1 επιθεωρητής μπλα και ένας πολίτης. μπλουμ!


Ανατολικός Πύργος
# Character UsernameΚατάσταση Ρόλος
01 Κotomine Kirei Real Hawkins LYNCHED ΑΘΩΟΣ
02 Daenerys TargaryenJohnyman MURDEREDΑΘΩΟΣ
03King Alibaba-kunxxx MURDERED NPC
04 Dr.Victor Frankenstein Elidor
05 Blackbeard Tankianism LYNCHED ΠΕΦΤΟΥΛΑΣ
06Lucy Patty D LuffySUICIDE ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ


Δυτικός Πύργος
#Character
Username Κατάσταση Ρόλος
01 Jon Snow GomuRumeninge
02 ΟβελίξAldark MURDERED AΘΩΟΣ
03 Franken Stein Jim McDuck LYNCHED ΑΘΩΟΣ
04Ulquiorra Cifer Santouryuu
05Aladdin xxx MURDERED NPC

Και η τελευταία μέρα ξημερώνει στο Kanterlot..


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 4 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

GomuRumeninge

GomuRumeninge

 

Jon Snow

Μετα το θανατο τηs Lucy που ηταν σιγανο ποταμακι δν βλεπω κινηση απο τους εναπομειναντες και ανησυχω...Να ειναι η μεγαλη νηνεμια πριν τη μπορα ή απλως εχουν φοβηθει ολοι τους????

Λοιπον εχοντας μονο προαισθημα θα ψηφισω Ulquiorra cifer...No if's no but's no coconuts...


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 4 Sticker,375x360

maggie

maggie

 

η νύχτα θα πέσει στις 10.


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 4 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

GomuRumeninge

GomuRumeninge

 

Προφανως γιατι δν γραφει κανενας...."Forever alone"... ellefson is an idiot


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 4 Sticker,375x360

Elidor

Elidor

 

Avarga
Dr.Victor Frankenstein

Aυτος ο αποτροπαιος δαιμον πρεπει να εχει συμβαλει επισης στις δολοφονιες... Ειμαι σιγουρος για αυτο! Τι λες και εσυ Fritz?

Ulquiorra cifer

Santouryuu

Santouryuu

 

δε μετανιωνω τιποτα.... το εκανα για ενα κοσμο πιο δυνατο

hail master aizen.


ulquiorra cifer


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 4 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

maggie

maggie

 

Πέθανε ο Ulquiorra Cifer.

ήταν ο δολοφόνος.

οι πολίτες νίκησαν.

End of story & lock.


_________________
Η νύχτα πέφτει στο Kanterlot: The Coronation night is dark and full of terrors...[GAME OVER] - Σελίδα 4 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης